Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega napisał ze chce słuchawki do konsoli a takich jest dużo, pare stronek wcześniej jest kilka opisanych. Bardziej wypasione podłanczasz pod USB i kablem optycznym do ps3 a te gorsze narmalnie pod telewizor ( dzwięki z gry) a pod usb (rozmowe z resztą druzyny).

Albo takie dedykowane pod PS3 http://allegro.pl/bezprzewodowy-nowy-headset-7-1-sluchawki-sony-ps3-i2171723044.html

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest taka sprawa hehe

PS3 mam od września ale ostatnio jak grałem w KillZone2 w nocy gdy moja luba chciała spać, podłączyłem sobie do PS3 moje słuchawki Creative Fatal1ty Headset.

I tu teraz moje pytanie. Słuchawki mają wejście USB więc pasują do PS. Ale ? ?

Słysze rozmowe innych i mogę z nimi gadać ale jak ustawić dzwięk by zamiast na TV ledział na HS ? ?

Czy są jakieś słuchawki które mogą mi taki konfort dać ? :D odłączyć się od rzeczywistości tzn słyszeć w słuchawkach dzwięk z gry, głos rozmów oraz umieć rozmawiać z graczami ? ? Przeciał cenowy to powiedzmy 300 zł jak coś to da sie więcej hehe bo powiedzmy że czasami WARTO !! :))

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że o to się właśnie rozchodzi

To pytanie padło 5 postów wcześniej...

Ja osobiście używam PS Eye (całkiem dobrze się sprawdza, ale trzeba dość głośno mówić) i nowo zakupionych słuchawek AKK K 520, które są niesamowite :woot:

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś faq by ktoś zrobił bo ciągle te same pytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym, przydała by się jakaś instrukcja która spłyneła by od jakiegoś mistrza który się na tym dobrze zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienia akcesoriów --> urządzenie wyjśćiowe--> domyślne urządzenie chyba o to wam chodzi...

wracając do słuchawek ktoś testował te dedykowane do PS3 ? http://us.playstation.com/ps3/accessories/wireless-stereo-headset-ps3.html Na alledrogo są po ok 350-400 zł więc trochę dużo ? Po dłuższym słuchaniu nie uciskają na głowę/uszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 300 - 400zł to masz mega słuchawki AKG lub Sennheisera. Jakość dźwięku zapewne dużo lepsza, a raczej słuchawek do Ps3 nie będziesz nosił ze sobą na ulicy, czy oglądał filmy w domu.

Jak dla mnie takie g... to tylko strata pieniędzy.

Moją propozycją dla szarych człowieczków jest zestaw: zwykłe słuchawki do kompa z mikrofonem + przejściówka, o której pisałem wcześniej (tyle, że trzeba ją sobie upolować)

Do do tego headsetu, to po rzuceniu okiem mogę stwierdzić, że to kompozycja zamknięta, czyli dobrze tłumią i nie przepuszczają dźwięku na zewnątrz, ale po pewnym czasie uszy się męczą.

Możesz też poszukać zwykłych słuchawek na usb z mikrofonem (myślę, ze jest coś takiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ juza_88, MagicKamil

jedynym sensownym wyjściem do grania w multi jest zakup dedykowanych słuchawek od Sony'ego do PS3.

- pełne wyciszenie więc nie przeszkadzamy otoczeniu

- testowałem je z godzinę w sony centre i są wygodne

- szybkie podpięcie: nadajnik pod usb konsoli i tyle właściwie

- mikrofon wbudowany

- cena bardzo dobra jak na możliwości, wykonanie lepsze niż w innych słuchawkach

do konsol to polecam tylko bez kabli słuchawki, inaczej jest nie wygodnie- no chyba, że mamy konsolę koło siebie to ujdzie jeszcze ale zazwyczaj konsola obok tv a kanapa/fotel z 2m od niwgo i kabel przez pokój cały nie jest wygodny.

Ja wybrałem droższe słuchawki: Sony ds6500 za 984zł w SonyCentre i muszę powiedzieć że są lepsze od tych dedykowanych pod względem dźwięku, wykonanie jest też dużo lepsze (grubsze nauszniki (czy jak to tam się zwie)); wybrałem je dlatego że tych dedykowanych nie sposób podłączyć pod tv a że oglądam tv nocą też a wtesy nie mogę dać tv głośno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć chat i odgłosy z gry w jednym, to albo wybierasz coś z kablem - może i jakość dźwięku lepsza (w zależności od tego co się kupi) - ale kable sterczące z głowy nie każdemu odpowiadają, albo dedykowane 7.1 od Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra a tak żeby było jasne, W momencie sparowania tych słuchawek/każdorazowego właczenia będzie znikał dźwięk puszczany przez HDMI na TV/ monitor, ?

Obecnie mam tak to wszystko zrobione - ps-monitor (HDMI)-->w monitorze wyjśćie audio jack do którego podłączam głośniki do których mam pilota do którego z kolei jak zachodzi potrzeba podłączam słuchawki na kablu :-D A jak chce pogadać włączam jabre i używam jako mikrofonu. reasumując z dużo kabli i za dużo urządzeń do włączania :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka karta zewnętrzna USB (adapter) do Ps3 Będzie działać z wszystkimi słuchawkami.Chodzi mi o słuchawki z dwoma jack.Jeden słuchawki,a drugi micro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem o tym kilka postów wcześniej

kumpel kupił i wszystko działa.

miałbyś taki zestaw za 50zł, ale ostatnio na alledrogo nie widziałem czegoś takiego

Możesz poszukać w sklepie z elektroniką, lub kablami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jasiorr

po podłączeniu dedykowanych dźwięk "idzie" na słuchawki.

W konsoli jest opcja wypuszczania dźwięku na więcej niż 1 wyjście w tym samym czasie.

dedykowane mają właśnie ten plus że szybko da się je podłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus słuchawek bez kabla to taki ,że jeśli macie w domu internet z rutera to sygnał potrafi sie kłócić.Ja muszę 15 m kabla ciągnąć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet z routera, i szukam takich bezprzewodowych słuchawek. A czy te od sony 7.1 nie idą po bluetooth ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,wkładasz do usb taki pierdolnik który wygląda jak pamięć przenośna,jak w Codmw3 nie mogę grać online z włączonymi słuchawkami,strasznie laguje i nie chce się połączyć,ale generalnie słuchawki polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet z routera, i szukam takich bezprzewodowych słuchawek. A czy te od sony 7.1 nie idą po bluetooth ?

nie,wkładasz do usb taki pierdolnik który wygląda jak pamięć przenośna,jak w Codmw3 nie mogę grać online z włączonymi słuchawkami,strasznie laguje i nie chce się połączyć,ale generalnie słuchawki polecam

A mnie się wydaje ze ten pierdolnik jest po to aby podłaczyć je pod kompa, słuchawki łączą się z PS3 bezpośrednio (gdzieś na jednej z aukcji na alegro to właśnie przeczytałem)

Jedyny minus słuchawek bez kabla to taki ,że jeśli macie w domu internet z rutera to sygnał potrafi sie kłócić.Ja muszę 15 m kabla ciągnąć :)

hmm no i tu może się u mnie pojawić problem gdyz siędzę na wi-fi ale te słuchawki działają na bluetooth (wirelles headset niekoniecznie oznacza że są na wi-fi a przynajmniej tak mi się zdaje ) Edytowane przez jasiorr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki nie działają jeśli nie podłączy się tego pena do usb konsoli,pewnie w kompie działa to tak samo,nie łączą sie Bluetoothem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki nie działają jeśli nie podłączy się tego pena do usb konsoli,pewnie w kompie działa to tak samo,nie łączą sie Bluetoothem.

a prróbowałeś wyszukać w menu ,,dodaj urządzenie bluetooth" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a prróbowałeś wyszukać w menu ,,dodaj urządzenie bluetooth" ?

A Ty ? Ten zestaw nie jest na Bluetooth'a tylko "wireless"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,wkładasz do usb taki pierdolnik który wygląda jak pamięć przenośna,jak w Codmw3 nie mogę grać online z włączonymi słuchawkami,strasznie laguje i nie chce się połączyć,ale generalnie słuchawki polecam

No to już sam nie wiem, jeżeli ma lagować i nie pozwalać grać normalnie to wolę siedzieć z kablami lecz jeżeli to nie są problemu które występują u wszystkich userów tego sprzętu to mogę spróbować. potrzebuje więcej komentarzy i wpisów z wypowiedziami. 350 zł to dla mnie dużo i nie chcę zaraz po zakupie sprzedawać sprzętu czyt. słuchawek.

konflikt router vs sluchawki 7.1 PS3

http://www.psxextreme.info/topic/97338-battlefield-3-online/page__st__360

tu znajdziecie opis jak unieszkodliwić konflikt.

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od routera tak naprawdę: niektóre routery przełączą się na inne pasmo gdy wykryją zakłucenia* i już.

* sygnał innych urządzeń.

Jedyny problem może się pojawić gdy mamy słuchawki bezpośrednio koło routera ale takie ustawienie jest mało popularne i wystarczy odsunąć tak na 0.5 m od routera nadajnik słuchawek i jest ok.

Ja polecam rozwiązania bez kabla- są megawygodne, na kablu nigdy nie będzie tak wygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wiecie może jaka jest różnica pomiędy: Sharkoon X-Tatic Digital 5.1 Headset a Sharkoon X-TATIC SP ? Zastanawiam się które z nich wybrać. W tej chwili korzystam ze słuchawek Sennheiser HD 555 podłączonych do amplitunera HK a do rozmów używam oryginalnego HS Sony.

Co do dźwięku gry to jestem bardzo zadowolony, pomimo tego, że słuchawki są stereo, ale już z HS nie za bardzo. Dlatego poszukuję zestawu all-in-one i padło na któryś z sharkoonów, tylko nie wiem który. Mam nadzieję, że zauważe różnice pomiędzy typowymi słuchawkami 5.1 a moimi obecnymi stereo z wirtualnym surroundem wytworzonym przez amplituner;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×