Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Konsole masz podpiętą do TV przez HDMI, przez które leci też dźwięk. Jak do wyjścia słuchawkowego w TV podepniesz stacje od słuchawek (jakich ?) to będziesz słyszał dźwięki z gier...

A te słuchawki będą dobre do czatu i gry jednocześnie ?

http://allegro.pl/sl...2500657342.html

Tym raze już trafiłeś :) będą działać i w chacie i w grze...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem jakich, dopiero chcę kupić - masz jakieś godne polecenia w granicy rozsądku tzn ~~ 200zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowe bez mikrofonu tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być bez, ale lepiej z ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowe z mikrofonem do 200zł - zapomnij ;) ~350zł Sony Wireless 7.1 Headset...

Natomiast bez mikrofonu masz całkiem przyzwoite Sony MDR RF810RK za około 150zł na Alledrogo...

Pomijając lekkie szumienie, grają całkiem fajnie jak na tą cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się też nad tymi Wiralesami Sony i chyba je łykne, bo będę miał wszystko - dźwięk z gry i do rozmów, dodatkowo będę mógł podłączyć do PC, a z tego co tu czytałem to żadne inne słuchafony mi tego nie zaoferują, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... Oczywiście na kompie nie będziesz miał emulowanego 7.1, tylko stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale ja nie jestem wymagającym użytkownikiem aż tak, więc kupię te słuchafony no i ludzie piszą, że są warte swojej ceny ;) dzięki kloose za odpowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nieteges.. na wejscia patrz zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Chciałbym kupić sobie słuchawki z mikrofonem w miarę tanio i mam kilka pytań.

1. Takie by działały ? http://allegro.pl/sl...2527507740.html

2. Można normalnie słuchać i gadać ?

I tak, i nie...

Bez przejściówki (karty dźwiękowej) którą podepniesz mikrofon do USB, nie zadziałają - jedynie dźwięki z gier możesz słyszeć...

Ta końcówka USB którą te słuchawki posiadają, służy tylko do zasilania wibracji...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, jak obiecałem wcześniej, recenzja zestawu Creative Recon3D już niedługo w dziale "Recenzje". Tekst już napisany, muszę tylko popracować nad spójnością i poprawić błędy, literówki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowe z mikrofonem do 200zł - zapomnij ;) ~350zł Sony Wireless 7.1 Headset...

Natomiast bez mikrofonu masz całkiem przyzwoite Sony MDR RF810RK za około 150zł na Alledrogo...

Pomijając lekkie szumienie, grają całkiem fajnie jak na tą cenę...

+ prosta słuchawka bluetooth za 20-30 zł i będą z mikrofonem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w TV wejście USB czy jak podepnę do niego jakieś słuchawki bezprzewodowe tzn. do USB podepne tę antenę to czy będe słyszał dźwięki z gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, są klienci którzy podpinają pod USB w TV drukarki, podpinają też i modemy GSM... Podepnijmy i słuchawki... ;)

A całkiem serio - nie ma takiej możliwości...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę.......mam problem z konsolą....jak włączam jakąś grę to nie mam dźwięku :/

W konsoli dźwięk jest na pewno po słychać jak poruszam się po menu konsoli, a jak wsadzę jakąkolwiek grę od razu jest cisza.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Otóż kupiłem i podłączyłem do PS3 zestaw logitech z-906. Wszystko ładnie i dźwięk piękny jest ale ma jedno "ale". W ustawieniech wybrałęm typ dźwięku "optyczny cyfrowy" i potem w wyborze formatu dźwięku zaznaczyłem "Dolby Digital 5.1 kan.".

To co zaobserwowałem. Czy jest to normalne: ?

1. W menu jak chodze to kontrolka "decode" na panelu głównym z-906 nie świeci się cąły czas. Mruga tylko podczas "chodzenia" po menu konsoli.

2.Podczas "chodzenia" po PS STORE ta kontrolka tez mruga ale wraz z diodami sygnalizującymi satelitki głósnikowe. Czy to normalne?

3. Kontrolka "DECODE" świeci sie na stałe tylko w grach ale dźwięk czasem "chrupnie" np. na loadingach gier i czase zaswiecą sie diody sygnalizujące satelitki.

Moje pytanko: Czy posiadacze ps3 & logitech z-906 zaobserwowali podobne zjawisko? Prosze o wypowiedzi i przepraszam za dziwny temat.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę.......mam problem z konsolą....jak włączam jakąś grę to nie mam dźwięku :/

W konsoli dźwięk jest na pewno po słychać jak poruszam się po menu konsoli, a jak wsadzę jakąkolwiek grę od razu jest cisza.

Proszę o pomoc.

od dawna tak jest? na czym? tv /kino czy co? na taki post jak podałeś to mogę polecić jedynie szybki reset ustawień audio/video przez wciśnięcie na wyłączonej ps3 przycisku power na obudowie iaż piknie 2x....

Po tym konfigurujesz wyjście obrazu i dźwięku i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może podłączone do czarnulki logitechy z906??

Miałem całe 3 dni jeśli to Cię satysfakcjonuje... ;)

Witam serdecznie,

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę.......mam problem z konsolą....jak włączam jakąś grę to nie mam dźwięku :/

W konsoli dźwięk jest na pewno po słychać jak poruszam się po menu konsoli, a jak wsadzę jakąkolwiek grę od razu jest cisza.

Proszę o pomoc.

Jak podpięta konsola do TV i jaki telewizor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem całe 3 dni jeśli to Cię satysfakcjonuje... ;)

Jak podlaczyles ten zestawik z-906 to w menu jak chodzileś padem to migała Ci lapmka "decode" na panelu głownym?? A jak wejde w ps store to ta lampka decode miga caly zcas przy przechodzeniu miedzy elementami i zaswiecają sie rowniez diody od wskazników satelitek. Diod włącza sie tylko na grze i wtedy sie swieci. Mailes tak? Pamiętasz moze? Czemu już ich nie masz?? Edytowane przez marusiek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś kupiłem turtle beach px21 za 200zł w poniedziałek powinny przyjść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dioda miga w zależności od tego, jaki format wyjściowy dostaje od PS3...

Nie przypominam sobie, aby podczas chodzenia po menu i sklepie coś mi migało...

Jak masz ustawione wyjście optyczne w konsoli i co masz wybrane na panelu Logów ?

Generalnie miałem je tylko do testów - zresztą mam za małą celę (~4x3m), żeby korzystanie z takich potworków miało sens... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach ps3 mam dolby digital 5.1. Jak chodze po ps store to mrugaja wsztskie diody... Coś kto wie o tym?

PS. co chodzi z tym panelem logów? Chodzi o panel główny logitechów? Jak wybiore w ust. ps3 dd 5.1 to nie moge zmieniać trybu na panelu z-906. Wtedy samoczynnie zestaw dopasowywuje się do ps3 i mogę tylko ściszać i podgłaśniać głośniki a także przełączyć source.

Edytowane przez marusiek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka =)

Mam małą prośbę.

Możecie mi powiedzieć które z tych 2 mi polecacie? I dlaczego?

1. http://www.empik.com...85,multimedia-p

2. http://allegro.pl/dl...2538153091.html

Jak macie jeszcze jakieś propozycje napiszcie mi! Chodzi o słuchawki do FPS i chat'u.

Pozdro!

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×