Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak kupię słuchawki z mikrofonem, które będą miały kabel USB to mikrofon będzie działał, tzn. będę mógł gadać jak przez headset'a ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączałem - nie są kompatybilne z Xboxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron temu pisałem o sprzężeniu (przy włączeniu mikrofonu) w słuchawkach Tritton AX 180. Sklep morele wymienił słuchawki na nowe, i brzęczenie znikneło. Dodam tylko że tritton AX180 jest co najmniej dwie wersje. W poprzednich słuchawkach do podgłaszania miałem taki joy który odchylał się w lewo/prawo oraz można było go wcisnąć (co dawało mute lub w przypadku podgłaszania od voice można było odsłuchać to co mówimy przez mikrofon), w obecnej wersji mam pokrętła (bez możliwości wciskania, bez mute itp.) Dodatkowo poprzednie słuchawki były wykrywane przez konsole/pc jako TRITTON AX 180 a obecne C-Media USB. Dodam tylko że w tamtych jak przełączyłem z PS3/PC na PS2/Xbox nie działał w ogóle mikrofon i znikał całkowicie szum, w tych przełączenie nie powoduje zniknięcia szumu (nawet gdy używam mic on/off). Słuchawki kupione dla znajomego. Ja zakupiłem P11 Turle w promocji w UK za 35Ł ale będę je miał dopiero za miesiąć, mam nadzieje że nie będzie z nimi problemów.

Edit.

Właśnie sprawdziłem i w pudełku nie ma tej wtyczki z szerokim wejściem do xboxa. Daje sobie ręce uciąć że te słuchawki były już otwierane.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - A mógłbyś zrobić fotkę tego panelu w tych nowych Trittach ?

Czy jak kupię słuchawki z mikrofonem, które będą miały kabel USB to mikrofon będzie działał, tzn. będę mógł gadać jak przez headset'a ???

Jak nie będą oparte o jakiś układ dźwiękowy z innej planety, to powinny działać jako HS - czyli w czacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - A mógłbyś zrobić fotkę tego panelu w tych nowych Trittach ?

teraz mam taki pilot jak na zdjeciu niżej, tamtego nie zrobie bo oddałem do sklepu, ogólnie panel był taki sam tylko zamiast kółeczka miał "patyczek" który się skręcał w prawo/lewo i można było go wciskać.

http://www.gamestop....51/9scrmax3.jpg

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaj****te - zawsze chciałem mieć dźwięk 7.1 w chacie... ;)

Rozumiem, że wakacje, lato, upał, urlop, itp... ale wystarczy poczytać 2-3 strony wstecz, żeby dowiedzieć się, że podpinając słuchawki przez port USB będziemy mogli je wykorzystać tylko do prowadzenia rozmów w czacie. Pomijając oryginalny HS od Sony, każde inne musimy dodatkowo podpiąć do wyjścia słuchawkowego w TV, wyjścia AV / cyfrowego w konsoli, żeby usłyszeć także inne dźwięki z gry...

@Gregor_TSK - dzięki za info :)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, szukam słuchawek do 400zł głownie do grania w COD'a i BF na ps3.

Co myślicie o bezprzewodowych od sony 7.1?

http://allegro.pl/be...2456200947.html

lub

Turtle beach px21

http://allegro.pl/tu...2448975178.html

Które lepsze? Lub wogóle inne wziąć?

edit:Czy trittony ax180 były by lepsze?

edit* Chyba że dopłacic 200 zł i kupić Trittony ax720e?

Edytowane przez SlomaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz co z kasą robić ;) to warto dopłacić do Trittów 720 - zyskujesz prawdziwe 5.1, świetny dźwięk i pozycjonowanie...

Jak kolega wyżej - polecam dedyki od Sony - są bezprzewodowe i mają całkiem niezłą jakość dźwięku...

Cena tych PX21 jest za wysoka - lepiej poszukać niższej wersji Turtle Beach Ear Force P11, albo pobawić się w Amazon/Ebay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze te wszystkie 5.1 lekko nie nadaja sie do BF3 a w to najwiecej gralem. Do calej reszty nadadza sie. Nie wiem w jakiej cenie sa teraz sharkoony bo to jedne z lepszych sluchawek na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie. Posiadam PS3 podłączone kablem HDMI do TV. I teraz pytanie czy mogę ustawić ogólny poziom głośności dotyczący Menu oraz Gier (Muzyka mnie nie interesuje). TV mam podłączony do dekodera N i wszystko jest oki, ale gdy przełączam się na PS3 nagle TV strasznie wyje, więc chciałbym ustawić poziom głośności w PS3 troszkę mniejszy abym nie musiał za każdym razem po przełączeniu na konsolę zmniejszać głośności pilotem z poziomu telewizora.

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze te wszystkie 5.1 lekko nie nadaja sie do BF3 a w to najwiecej gralem. Do calej reszty nadadza sie. Nie wiem w jakiej cenie sa teraz sharkoony bo to jedne z lepszych sluchawek na rynku

Kwestia "gustu" użytkownika...

Witam

Jak w temacie. Posiadam PS3 podłączone kablem HDMI do TV. I teraz pytanie czy mogę ustawić ogólny poziom głośności dotyczący Menu oraz Gier (Muzyka mnie nie interesuje). TV mam podłączony do dekodera N i wszystko jest oki, ale gdy przełączam się na PS3 nagle TV strasznie wyje, więc chciałbym ustawić poziom głośności w PS3 troszkę mniejszy abym nie musiał za każdym razem po przełączeniu na konsolę zmniejszać głośności pilotem z poziomu telewizora.

Dzięki za pomoc :)

Nie możesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie. Posiadam PS3 podłączone kablem HDMI do TV. I teraz pytanie czy mogę ustawić ogólny poziom głośności dotyczący Menu oraz Gier (Muzyka mnie nie interesuje). TV mam podłączony do dekodera N i wszystko jest oki, ale gdy przełączam się na PS3 nagle TV strasznie wyje, więc chciałbym ustawić poziom głośności w PS3 troszkę mniejszy abym nie musiał za każdym razem po przełączeniu na konsolę zmniejszać głośności pilotem z poziomu telewizora.

Dzięki za pomoc :)

a jaki problem sobie najpierw ściszyć, potem przełączyć na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:da się podłączyć głośniki Easy Touch ET-5015 WOMBAT 5.1 do PS3,mając do wyboru tylko wyjście AV i optyczne (wyjście HDMI jest zajęte przez MONITOR,więc do niego nie podłącze głośników),a jeśli tak,to w jaki sposób(oczywiście tak,by był dźwięk 5.1)?

A jeśli nie,jakie głośniki 2.0 polecacie?

Edytowane przez warat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up,

nie chce mi się szukać w google jakie masz te głośniki ale przez wyjście AV powinno dać radę ale nie licz na 5.1- będą grać wszystkie głośniki tak samo. Przeszukaj ten wątek, było już o tym. Musisz kupić przejściówkę* z jack 3.5mm (bo zakładam, że takie kable mają te głośniki) na chinch, użyć kabla AV z zestawu do podłączenia do konsoli. Spinasz ten kabel AV z zestawu z przejściówką, zmieniasz ustawienia w konsoli dotyczące audio. I tyle...

* z jednej strony "dziury na jack 3,5 a z drugiej na chinche"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat oto się nie martw,takie kable mam,ale czy będzie duża różnica między 2.0 a 5.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między stereo a dźwiękiem przestrzennym ? Pewnie jakaś będzie... ;)

Kup sobie taką przejściówkę...

przej_logi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat oto się nie martw,takie kable mam,ale czy będzie duża różnica między 2.0 a 5.0?

między 2.0 a 5.0 różnica będzie taka, że dźwięk będzie nie z 2 a z 5 głośników wychodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od nie dawna jestem posiadaczem słuchawek TRITTON AX 180 i po podłaczeniu ich czy to do konsoli czy do laptopa mam w nich szumy. Najbardziej wkurzające jest to gdy jest cisza, np. w menu konsoli, w grach jak sa dzwieki z gry juz tak to nie przeszkadza, ale caly czas wystepuje.

Gdzies wyczytalem ze to normalne w tym modelu, spotkal sie ktos z podobna sytuacja? Czy moze wina lezy po stronie podlaczenia sluchawek pod usb?

Prosze o rade bo nie wiem co robic, czy je sprzedac i zakupic Turtle Beach Ear Force P11, czy zostac przy Trittonach.

Dodam tylko ze jak podlacze je do laptopa przez dwa jacki nie przez USB to nic nie slychac...mozliwe ze maja wade lub sa uszkodzone, czy ja robie cos nie tak?

@amigo

dzieki za spostrzegawczość, poprawione.

chodzi mi o Tritton ax 180

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nie dawna jestem posiadaczem tych słuchawek

jakich słuchawek? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od nie dawna jestem posiadaczem słuchawek TRITTON AX 180 i po podłaczeniu ich czy to do konsoli czy do laptopa mam w nich szumy. Najbardziej wkurzające jest to gdy jest cisza, np. w menu konsoli, w grach jak sa dzwieki z gry juz tak to nie przeszkadza, ale caly czas wystepuje.

Gdzies wyczytalem ze to normalne w tym modelu, spotkal sie ktos z podobna sytuacja? Czy moze wina lezy po stronie podlaczenia sluchawek pod usb?

Prosze o rade bo nie wiem co robic, czy je sprzedac i zakupic Turtle Beach Ear Force P11, czy zostac przy Trittonach.

Dodam tylko ze jak podlacze je do laptopa przez dwa jacki nie przez USB to nic nie slychac...mozliwe ze maja wade lub sa uszkodzone, czy ja robie cos nie tak?

@amigo

dzieki za spostrzegawczość, poprawione.

chodzi mi o Tritton ax 180

Tak normalne, w Sharkoonach też jest to samo więc nie masz się co przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze jak podlacze je do laptopa przez dwa jacki nie przez USB to nic nie slychac...mozliwe ze maja wade lub sa uszkodzone, czy ja robie cos nie tak?

Nie są uszkodzone tylko te słuchawki potrzebują zasilania a w tym przypadku zasila je USB bez którego nie będą działać.

Bawiłem się AX180- również występował w nich szum. Za tydzień będę miał Turle P11 to dam znać czy również szumią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslalem z tym zasilaniem. Ok dzieki, uspokoiles mnie troche :) i czekam niecierpliwie jak dasz znac jak sie sprawuja te Turtle P11, czy rowniez maja szumy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem. Chce podłączyć PS3 do monitora LCD. W monitorze mam wejście d-sub. Zapewne musze kupić kabel HDMI-dsub

Ale co zrobic w audio?? Nie mam Headseta, może da sie jakoś podłączyć słuchawki od PC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×