Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znajdziesz dobrych słuchawek z opticalem w miarę przystępnej cenie (nie wiem czy wogule w jakiejkolwiek ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem owy adapter chincz->mini jack i all dziala czysty dzwiek (moze czasem skwierczy ale co jakies 5-10 minut), duuza roznica po glosnikach od tv, thx za pomoc

EDIT: cicho tez gra, sluchawy na maxa zglosnione ale i tak cicho gra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: cicho tez gra, sluchawy na maxa zglosnione ale i tak cicho gra :/

No niestety,ale konsola nie posiada wzmacniacza.Dlatego jeśli chciałeś opcję bez większych kosztów(głośniki ze wzmacniaczem,np: zestaw 2.1) to nic innego byś nie osiągnął. Chyba że posiadasz słuchawki ze wzmocnieniem dzwięku,są takie. Nieco większych rozmiarów,jak dla DJów. Spróbuj pokombinować z wyjściami z TV(chinch out)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie do pytania o sluchaawki do PS3.

Najlepiej gdyby były 5.1 (ale z tego co się orientowałem to jedyne warte jakiejkolwiek uwagi to HQ-2300d lub AKG 787 - zostały wycofane a jako, że jestem leniwy wolałbym kupić coś na miejscu w Krakowie).

Muszą być podłączone direct do PS3 lub poprzez jakiś mały dekoderek (nie chce kupować dużego ampli). Proszę o jakieś propozycje. Słuchawki mogą być bezprzewodowe nawet na krótki zasięg (5-8m) będą używane stricte pod PS3. Jakby miały działający mikrofon to spoko - chociaż to tylko mały +, zawsze można wykorzystać mikrofon z kamerki. Najchętniej w pełni zakryte.

Cena do około 1000-1500zł. Ogólnie ma to elegancko działać ale bez audiofilistycznego zboczenia

/edit

Nieważne, zdecydowałem się na inne rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki do 1000zl ? Wybierz ''Aero''. Cena? Około 250zł ale są moim zdaniem najlepsze w swojej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem jednak troszkę inne rozwiązanie . Ale dzięki za informację .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchawki do 1000zl ? Wybierz ''Aero''. Cena? Około 250zł ale są moim zdaniem najlepsze w swojej klasie.

Z tymi aero to żart ?

A te astro to ciekawe rozwiązanie ale po pierwsze są raczej do xboxa, a po drugie jakoś nigdy o tej firmie nie słyszałem ;?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem się tym pierwszym artykułem, tam nie było dokładnych zdjęć wejść ;d. Co nie zmienia faktu, że musiałbym przesłuchać coś takiego zanim myślałbym wogule o kupowaniu ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3 podlaczone do monitora, jak moge odbierac dzwiek? Nie obchodzi mnie czy ze sluchawek, czy z glosnikow byle byl. Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały temat ma ledwo 2 strony, a tobie nie chce się go przeczytać.... Żałosne 0_o. 2 sposoby digital albo chinch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie w zestawie z5500, w momencie jak gram mam tylko do wyboru dolby PL music/film...?!.i nie mogę żadnej innej opcji dać niż te dwa, oczywiście pomija ustawienia na np przód. Połączenie optyczne z konsolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam do Pc z2300 , a właśnie sobie zamówiłem z5500 do Ps3 . Chciałbym podłączyć optycznym do konsoli i mam pytanie gdzie dostane jakiś kabel tani we Wrocławiu ? Na allegro 200 kabli jest , a w okolicy ani jednego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używam do Pc z2300 , a właśnie sobie zamówiłem z5500 do Ps3 . Chciałbym podłączyć optycznym do konsoli i mam pytanie gdzie dostane jakiś kabel tani we Wrocławiu ? Na allegro 200 kabli jest , a w okolicy ani jednego .

Na przykład tu:

http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/kab...aw_1547984.html

lub tu :

http://www.ceneo.pl/;003786735q;02315.htm

Polecam www.google.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ważne jaki kabel masz, dopiero przy bardzo drogich zestawach robi to różnicę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ostatnio odczulem przyplyw kasiory (400 zeta) i kupilbym se za nia sluchawki do ps3. Macie na oku jakies sluchawki 5.1 ? Ewentualnie zastanawiam sie nad sluchawkami http://www.komputronik.pl/Sluchawki/Sennhe...pelny,id,42808/ . Co mozecie o nich powiedziec ? Czy nadaja sie do sluchania muzy np. z psp ?
Te sluchawki posiadaja wtyczke typu Jack ktora mozna podlaczyc do MiniJack w PSP przez dolaczona przejsciowke ale wtyczka przybiera wtedy monstrualne rozmiary - ale pograc czy posluchac muzyki sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze słuchawki do 400 zł. Jakbyś miał tylko 150zł to bym ci polecił cal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te sluchawki bylyby najlepsze ? Czy moze mielbyscie jakes na opticala do ps3 zeby miec dolby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 400 zł nie znajdziesz takich słuchawek. Ew. Możesz coś pokombinować z amplitunerem czy czymś podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×