Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

ale jestem nowywitam,ja mam pewno bardzo banalne pytanie m użytkownikiem ps3 i do tego nieznam angielskiego czy ktoś mogłby mi powiedzieć gdzie w ustawieniach ustawia się dzwiek 5.1 i jak korzystać z słuchawek podłączyłem je przez USB i nic,z gory dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowym użytkownikiem ps3 bez znajomości angielskiego mam pewno bardzo banalne pytanie czy ktoś mogłby mi powiedzieć gdzie w ustawieniach ustawia się dzwiek 5.1 i jak korzystać z słuchawek podłączyłem je przez USB i nic,z gory dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jestem nowym użytkownikiem ps3 bez znajomości angielskiego mam pewno bardzo banalne pytanie czy ktoś mogłby mi powiedzieć gdzie w ustawieniach ustawia się dzwiek 5.1 i jak korzystać z słuchawek podłączyłem je przez USB i nic,z gory dziękuje

Koleżko,na górze pod logiem PS3SITE jest czarny pasek a na nim,jak widzisz.Chyba raczej nie.Jest przycisk"szukaj",drugi od prawej. Więc skoro jesteś nowy to musisz go częściej stosować niż zadawać takie błache pytania.

Dzwięk ust. w zakładce SETTINGS/SOUND SETTINGS/AUDIO OUTPUT SETTINGS...tu możesz wybrać rodzaj kodowania dzwięku.Odp na drugie pytanie znajdziesz tu: http://www.ps3forum.pl/index.php?showtopic...=s%C5%82uchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat troche zamarl a ja mam problem z prawidlowym wyborem sluchawek

Prosze piszcie wszyscy o swoich sluchawkach a ja bede czytal i wyciagal wnioski

Linki w tym watku juz dawno nieaktualne wiec tym bardziej prosze o wypowiedzi,sugestie i rady

Co sadzicie o sluchawkach JABRA BT-620S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obawiam się,że nie podłączę mojej konsoli do kina domowego z powodu braku wejścia optycznego...Tutaj dane techniczne .I tu pojawia się pytanie jeśli nie przez to,to w jaki sposób mogę podłączyć konsole do kina domowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ani optyka ani wejscia hdmi wiec sie nie da podlaczyc ps3 tak aby bylo 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sadzicie o sluchawkach JABRA BT-620S

jakos nie wygladaja mi na cos naprawde dobrego.

dzwieku przestrzennego przez nie nie uzyskasz - jedyna zaleta to to, ze sa na bluetooth - ale nie jestem pewien, czy bedziesz w stanie uslyszec dzwiek z gier przez nie.

ja zainwestowalem w sluchawki na kabelku (Bose TriPort) - podlaczone przez wzmacniacz sluchawkowy do PS3 daja rewelacyjny dzwiek - jedyna wada, to to, ze dzwiek jest stereo. jednak gry oferujace tryb "headphones" jako wyjscie audio (Uncharted, GTA IV, Sega Rally Revo) brzmia IMO lepiej niz na KD.

albo zainwestuj w jakies dobre sluchawki (Senheisery jakies?) na kabelku przez wzmacniacz sluchawkowy (ja kupilem taki kieszonkowy oparty o uklad CMOY na ebaju), albo rezejrzyj sie za jakimis z dekoderem dzwieku przestrzennego (bylo kilka tematow o takich wynalazkach - Creative wydaje sie tu byc najlepszym wyjsciem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jontr

Postanowilem kupic jednak wzmacniacz sluchawkowy i w zwiazku z tym mam problem bo nie wiem jaki sie nada do PS3

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy mógłby ktoś polecić mi jakieś słuchawki 5.1 najlepiej bluetooth? Może ktoś posiada takie do swojej czarnuli? Cena w granicach 400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postanowilem kupic jednak wzmacniacz sluchawkowy i w zwiazku z tym mam problem bo nie wiem jaki sie nada do PS3

ja mam cos takiego: klik klik

mozesz jednak kupic cokolwiek na bazie CMOYa - ceny zaczynaja sie od 15 dolarow + przesylka.

PS3 podlaczylem do tego przejsciowka z cinch stereo -> mini jack, a do wzmacniacza sluchawki.

sam wzmacniacz nie wyglada zbyt powaznie, ale swoje zadanie spelnia w 100% - na dodatek recenzje nawet na stronach audiofilskich sa bardzo pozytywne. nie wspominajac o recenzjach dla zwyklych smiertelnikow. jedyna wada mojego egzemplarza to dosc krotki zywot na bateriach - wytrzymuje moze z 30 godzin ciaglej pracy. ale mozesz sie pokusic o wersje z zasilaczem :>

jesli chodzi o "sluchawki 5.1 na bluetooth" to proponuje zapomniec. raz, ze chyba jeszcze nic takiego nie powstalo, dwa: konsola na 90% nie da Ci dzwieku z gier przez te sluchawki - co najwyzej rozmowy glosowe.

aha - w "granicach 400zl" to nie kupisz nawet (naprawde) dobrych sluchawek stereo... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. sorki ze nie ma polskich znakow ale pisze z pracy i nie mam polskich fontow:) ja gram na sharkoon x-tactic. kosztowaly chyba jakos ponizej 100euro. kupilem je po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji i sie zawiodlem. po podlaczeniu przez kabel optyczny (w komplecie) i wybraniu DD 5.1 lub DTS 5.1 w ps3 efekt 3d jest slaby. niby da sie rozroznic ze dzwiek idzie z przodu/tylu ale tylko dlatego ze tylne glosniki nie generuja zadnego basu, slychac same soprany. w filmach jest jeszcze gorzej. wiecie, w grze mozna ruszyc kamera co by wodospad byl za nami i mozna uslyszec jak zrodlo dzwieku rusza sie naokolo glowy. w filmach nie ma chyba zadnej roznicy czy mamy sluchawki stereo czy x-tactiki. no i jeszcze jedna wada: po kazdym wylaczeniu konsoli i sluchawek restartuje sie tez glosnosc, a ta standardowa jest taka ze leb urywa:]

i teraz nie zrozumcie mnie zle, jakosc dzwieku jest naprawde fajna, efekt wibracji tez (w ogole nie przeszkadza, fajnie ze mozna ''odczuc'' basy) tylko ze nawet najtanszego kina domowego za 100euro nie zastapi. mikrofonu nie sprawdzalem nawet bo ten jest przez kabel (mini jack) a do ps3 trzeba blutooth (kupilem osobny headset i przymocowalem go do sluchawek co by gadac w CoD4). piszcie jak macie pytania do tych sluchawek ale moim zdanie za ta cene niczego rozsadnego sie nie znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poważnie zastanawiam się nad głośnikami Z-5500 Logitech'a specjalnie do PS3 i mam parę pytań.

Czy one będą emitowały dźwięk 5.1 bez ampluitunera? (podpięte do PS3)

Czy trzeba mieć jakąś przełaczkę, czy mają wejście optyczne?

Fajnie grają? (w grach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam. Poważnie zastanawiam się nad głośnikami Z-5500 Logitech'a specjalnie do PS3 i mam parę pytań.

Czy one będą emitowały dźwięk 5.1 bez ampluitunera? (podpięte do PS3)

Czy trzeba mieć jakąś przełaczkę, czy mają wejście optyczne?

Fajnie grają? (w grach)

1. Oczywiście że tak, mają własne dekodery i wzmacniacz. Konsola -> optyk -> Logitech Z-5500 nic więcej :>

2. Mają 3 złącza, optyczne, coax i "komputerowe chinch'e" standardowe.

3. Nie fajnie, a genialnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest przejsciówka- dwa żenskie cinche na jeden żenski jack? żeby podłączyć zwykłe głośniki do ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką większą kostkę , z jednej strony dwa cinche , z drugiej zielony i czarny jack głośników 5.1 . Miałem to w zestawie z głośnikami Logitecha .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A coś co można zakupić w sklepie? Z jakimi głośnikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest przejsciówka- dwa żenskie cinche na jeden żenski jack? żeby podłączyć zwykłe głośniki do ps3?

Pierwszy lepszy sklep elektroniczny? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na allegro nie znalazlem więc chcialem sobie oszczedzić wstydu w sklepie. Ale jutro bede w media to sie zapytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na allegro nie znalazlem więc chcialem sobie oszczedzić wstydu w sklepie. Ale jutro bede w media to sie zapytam.

Eee nie nie :> Takie "sklepy" jak Media/Saturny i inne to nic nie maja :-)

_Normalny_ sklep elektroniczny, dostaniesz bez problemu każde możliwe połączenie, a jak nie to na miejscu Ci zrobią od reki dowolny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok fajnie, jak nie uracze takie sklepu w szczecinie to sie odezwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam okazję zakupić z zza granicy kino domowe (wzmacniacz i głośniki) Yamaha RX-V 361 + HK-TS 7 za 1250 zł i teraz pytanie czy opłaca się kupić? I jak będzie z jakością przy tym wzmacniaczu i głośniczkach?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sony DAVDZ260S link do danych technicznych http://www.backoffice.be/shop/details.asp?...d=DAVDZ260S.CE1

i tu mam pytanie bo na nagłośnienie chce wydać max 1000 zł to kosztuje w pl 700zł i zastanawiałem się czy to nie będzie lepsze od tego logitecha z-5500

cena podobna nie znam się na tym i prosze o rade możecie też podać inne głośniki/kino domowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Z-5500 dojdą w tym tygodniu Już nie mogę się doczekać.

MAtys - równierz nie mam pojęcia, ale wszyscy bardzo chwalą Z-5500 więc to jest pewny wybór. Tyle mogę powiedzieć. Jak już dojdą to penie będę następnym, który je bardzo chwali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już głośniki, ale nie mogę znaleść kabla optycznego, żeby podłączyć do PS3. Czy on jest w zestawie, czy muszę dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×