Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - a do niej tylko wtyczkę od mikrofonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a słuchawki do tv tak - sorki ze tak wypytuje no ale nie znam sie na tych sprawach

aaa i jeszcze pod jaka nazwa mam szukać tej karty dzwiekowej na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczkę od słuchawek, podpinasz tak jak kolega Singularity Ci napisał - czyli wyjście słuchawkowe w TV, albo przez przejściówkę do wyjścia AV w konsoli...

@up: pod nazwą "karta dźwiękowa USB" - żadnej specjalnej filozofii pod względem nazewnictwa ;)

Chociażby -> http://allegro.pl/12...3061902495.html

@down: dostaniesz fotkę...

9950dc02687b67eb.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jeszcze tylko nazwa tej przejsciowki

kurde troche lipa co ?? koszt tej przejściówki to 4,35 a wysylka 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jeszcze tylko nazwa tej przejsciowki

kurde troche lipa co ?? koszt tej przejściówki to 4,35 a wysylka 18

Zaginaj do sklepu może zaoszczedzisz te 18 zł :start:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jeszcze,kupiłem taką z rok temu za 1.5 zł a za przesyłkę 8 zł ale opłacało się. Bo jak podłączyłem słuchawki do tv a nie konsoli to szum choby wszechświat wybuchał,nie dało się grac.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z Was Panie i Panowie wie jak ustawic media serwer z ps3 tak, aby konsola mogła czytac pliki FLAC? prosze o pomoc.

Edytowane przez immortal32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się podpiąć słuchawki z mikrofonem (konkretnie HAMA INSOMNIA) w taki sposób aby dźwieki z gry leciały tylko z tv, a w słuchawkach żebym słyszał wyłącznie innych ludzi? Bo już mnie krew zalewa, jak uruchamiam fifę to dźwieki z gry zagłuszają czat. Słuchawki te mają kabel zakończony usb i mini jackiem. Usb wpinam do konsoli a jacka poprzez przejsciówkę do AV multi z tyłu konsoli.

Edytowane przez Radzio19871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki tylko do USB i tyle...

Jacka nie podpinasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki tylko do USB i tyle...

Jacka nie podpinasz...

A w ustawieniach akcesorów coś zmieniam? Bo podpiąłem tylko pod usb i w słuchawkach kompletnie ludzi nie słyszę. Ustawiam jako urządzenie wejściowe USB headphone set a wyjściowe daje na domyślne. Sprawia to że słysze ludzi na telewizorze a nie na słuchawkach. Gdy jako urzadzenie wyjściowe także daje USB headphone set nie słysze ludzi ani tu ani tu.

Edytowane przez Radzio19871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...

Ustawienia > Ustawienia akcesoriów > Ustawienia urządzenia audio i w urządzeniach wejściowych i wyjściowych, zmieniasz na USB (nie pamiętam jak wykrywane są te słuchawki)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...

Ustawienia > Ustawienia akcesoriów > Ustawienia urządzenia audio i w urządzeniach wejściowych i wyjściowych, zmieniasz na USB (nie pamiętam jak wykrywane są te słuchawki)...

To chyba mam zepsute słuchawki bo nic nie skutkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie polecic jakies dobre sluchawki zeby mozna byloby slyszec kroki w grach najlepiej z wbudowanym mikro do 150zl ewentualnie troche wiecej..

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba mam zepsute słuchawki bo nic nie skutkuje.

Na pilocie masz wybrane Game?

Konsola wykrywa słuchawki ?

Mikrofon włączony?

Mozecie polecic jakies dobre sluchawki zeby mozna byloby slyszec kroki w grach najlepiej z wbudowanym mikro do 150zl ewentualnie troche wiecej..

Gioteck EX-05 - nic lepszego w okolicach tej kwoty nie znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pilocie masz wybrane Game?

Konsola wykrywa słuchawki ?

Mikrofon włączony?

Na kablu mam przełaczniki PC i GAME, dałem na GAME.

Mikrofon właczony bo jak mówie to w modulatorze głosu pasek rośnie jak mówie.

A czy konsola wykrywa słuchawki? Raczej tak bo jak pisałem wyżej w urzadzeniach wejściowych i wyjsciowych daję USB HEADPHONE SET a jak wypinam to ta mozliwość znika.

Z przełączników mam tylko regulację głośności i włączenie/wyłączenie mikrofonu.

Edytowane przez Radzio19871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po czym stwierdzasz, że nie działają?

Oczywiście w "Ustawienia > Ustawienia dźwięku > Ustawienia wyjścia audio", masz odpowiednio wybrane wyjście dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po czym stwierdzasz, że nie działają?

Oczywiście w "Ustawienia > Ustawienia dźwięku > Ustawienia wyjścia audio", masz odpowiednio wybrane wyjście dźwięku?

Ustawienia wyjścia audio mam na hdmi. Odtwarzanie dźwięku przez kilka wyjść mam na - wył.

To że nie działają stwierdzam na podstawie takiej że robie wszystko jak mówisz a w słuchawkach jest głucha cisza. Dźwięk z gry i czat jednocześnie jest ale sam czat nie. W fifie jest możliwość wyciszenia wszystkich zbędnych rzeczy tak jak muzyka, odgłosy z trybun, ale co to za frajda ściszać grę. Głos właśnie chcę mieć na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, chciałbym podłączyc PS3 do amplitunera Yamahy HTR-6030, kupiłem ostatnio standardowy kabel optyczny toslink ale kabel wylatuje wogóle się nie trzyma zarówno w konsoli jak i w amplitunerze, czy ten kabel będzie dobry? http://allegro.pl/ka...3092693062.html bo rozumiem że do konsoli i amplitunera wchodzi kabel optyczny z tą końcówką minijack 3,5mm, poniżej zdjęcie tyłu amplitunera, pozdr.

Yamaha HTR-6030 http://www.son-video...6030_dos_TG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wcisnales je odpowiednio? Nie wystarczy je tylko wlozyc! Trzeba ustawic odpowiednio koncowki zeby "kliknely" i wtedy beda sie trzymaly odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One poprostu tam nie pasują nie trzymają się nawet docisaknie nic nie daje, z kolei w telewizorze jest ok, jest to klikniecie i przewód sie trzyma, róznica polega na tym że w tv jest inne wejscie optyczne takie jakby wypukłe a w konsoli i amplitunerze jest inne, podejrzewam że kabel optyczny minijack tam pasuje zarówno do PS3 i ampli, ale chce sie upewnić, dlatego pytam jaki kabel optyczny do PS3 z jaką końcówką powinien być czy ten z lewej (minijack) czy ten z prawej na (toslink)? dodam że mam kabel który ma z obu stron końcówke jak na zdjeciu z prawej i pasuje tylko do telewizora, do kosoli i amplitunera już nie pasuje. http://sklep.maqsimu...ack 35mm 1m.jpg

Edytowane przez kemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co spojrzałem na rysunek tyłu Twojego amplitunera potrzebujesz takiego kabla: http://www.sklepwideo.pl/images/kabel_toslink_hq.jpg Toslink/Toslink. Nie wiem po co Ci końcówka minijack. W amplitunerze podpinasz w to złącze: digital input optical (to całkiem po lewej) a w konsoli masz wyjście na optyka. To wszystko. Jedna z końcówek tego kabla (nie jack) co dałeś w linku powinna pasować do obu tych złącz.

Edytowane przez razik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dobry kabel musi pasować nie ma bata. Należy lekko obracać przy wkładaniu w gniazdo aż znajdzie pozycję. Bo on wchodzi tylko w jeden sposób. Wkładasz leciutko w gniazdo, lekko obracasz aż zaskoczy i dociskasz. http://columbiaisa.50webs.com/playstation3_optical_audio.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×