Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Wibracje wyłączone albo delikatne, głośnośc cicho, wirtualne 7.1 włączone, mikrofon tak samo, wytrzymają spokojnie ze 6 godzin, ale wiadomo wszystko to jest ruchome i nie da się sztywno ustalić ile mają wytzymywać.

Generlanie po każdej dłuższej sesji musze pamiętać o ładowaniu ;)

Z PS4 po kablu jeszcze nie testowałem długości czasu działania.

Jak PS4 będzie miało już DLNA i obsługę Pulse to będzie to niezły wypasik. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibracje wyłączone albo delikatne, głośnośc cicho, wirtualne 7.1 włączone, mikrofon tak samo, wytrzymają spokojnie ze 6 godzin, ale wiadomo wszystko to jest ruchome i nie da się sztywno ustalić ile mają wytzymywać.

Generlanie po każdej dłuższej sesji musze pamiętać o ładowaniu ;)

Z PS4 po kablu jeszcze nie testowałem długości czasu działania.

Jak PS4 będzie miało już DLNA i obsługę Pulse to będzie to niezły wypasik. :biggrin:

 

Dzięki. No mam taką nadzieje. U mnie głośność na połowę, wirtualne 7.1 włączone, mikrofon też, i wibracje na połowę ok. 5 godz. Długo już używasz swoich PULSE?

Edytowane przez Artik-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo i często.

Jak nie gram w nocy (zawsze słuchawki) to oglądam jakis film/serial (róniez te słuchawki) więc praktycznie prawie codziennie są w użyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam po długiej przerwie.

Dobra bez zbędnego pisania przejdźmy do sedna, mam monitor z głośnikami(jakość dźwięku nie zachwyca), posiada złącze na jack'a 3,5 mm oraz mam głośniki do kompa Creative 5.1, które mają takie kabelki(złączone zdjęcie).

Czy podłączenie ich do monitora, da wogóle jakiś efekt i jakie będą mi potrzebne przejściówki, kable, gdyż nie wiem jak konkretnie nazywają się te wejścia. 

Ps. Sorki za jakość, ale to tylko 3.2 Mpix.

 

 

post-11689-0-19586100-1387037569_thumb.j

post-11689-0-07981600-1387037580_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje jakiś tanich słuchawek nausznych stereo z mikro do komunikacji w grze. jest bardzo wiele modeli a nie wiem które bedą działać, które nie z ps3. Cz z USB czy jackiem. Prosze o pomoc, najlepiej wstawienie linku.

 

CENA do 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ LOGITECH H600 widziałem na allegro za 120 , jednak nie moge ich teraz znaleźć.

 

Poszukuje słuchawek z funkcją wyciszania/tłumienia zakłóceń czy coś.

Mianowicie: jak brat drze ryja siedzac na kompie a ja 2-3m od niego gram na ps3 to zeby nie było go słychać, nic najlepiej prócz mnie :biggrin:

Istnieje takie cudeńko? :biggrin:

 

edit: Szukałbym raczej czegoś podobnego do pulse'ów, chciałbym też przycisk mutacjii mikrofonu, i może jakieś regulacje?

 

i czy na takich słuchawkach słychać tylko czat czy też dźwięk iz gry?

Edytowane przez erixonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi się zdupczyło wejście optical w PS3. Jakiś czas temu przerywało mi dźwięk teraz w ogóle nic nie słychać. Dociskałem kabelek i przy konsoli i przy amplitunerze ale nic to nie dało. Sprawdziłem na innym kablu, który wiem, że jest sprawny, bo gra na nim kino mojego ojca i też dźwięku brak. Miał ktoś z Was taki przypadek lub jest mi w stanie coś doradzić? Dźwięk z TV mnie nie zadowala, a słuchawki na głowie po jakim czasie psują fryzurę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie kino domowe / wieżę taką w miare do 500zł (wiem że to niedużo) do muzyki i oczywiście grania? 

 

a - takie coś to podłacza sie przez optical out czy coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa glosniki to szkoda kablem optycznym laczyc. w jakies fajne stereo mozesz w tej cenie celowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich leni śmierdzących ;)

... 3min szukania i macie oto dwa zestawy aktywne z wejściami optycznmymi, chcieć to móc, proste!

Zestaw 5+1 Blaupunkt - http://allegro.pl/zestaw-glosnikow-kina-domowego-blaupunkt-5-1-sys-i3828693308.html

Zestaw 2+1 Sony - http://allegro.pl/sony-ht-ct60-soundbar-2-1-dolby-digital-gw2l-fvat-i3816357859.html

Oba poniżej 500 Pln, zestaw Blaupunkta ma jeszcze na dodatek tylne kolumny bezprzewodowe więc wpasuje się w każde lokum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa glosniki to szkoda kablem optycznym laczyc. w jakies fajne stereo mozesz w tej cenie celowac :D

A czym innym podlaczac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas! Kablami rozruchowymi do samochodu! [Facepalm] Jak nie optykiem to pozostaje standardowe 2xRCA używane przy 99% wejść AUX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podlaczyc takie cos? To zdjecie tylu subwoofera do niego podlaczane glosniki mam. Da sie jakos.podlacyc to do ps3 bez przejsciowek? Do ktorych wejsc? Glosniki na koncu maja minijacka czyli normaalka.

post-49052-1388764728,4808_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możesz mieć tylko stereo.

Wejście Lewe i Prawe (Input L i R). 

Jak chcesz mieć tylko stereo to oryginalnym kablem z PS3 podłączysz. Nie HDMI tylko tym drugim który miałeś z konsolą. Tam masz Cinche Lewy i Prawy (nawet tak samo pokolorowane). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie polecacie te stereo?

Właśnie w Biedronie rzucił mi się w oczy ciekawy zestaw 2+1 Philipsa. Ma wejscie Aux 2xRca, coaxialne i optyczne. Dodatkowo ma bluetooth do sparowania telefonu, wejście Jack i Usb do naparzania z pendrive'a czy mp3. Mocno wszechstronna rzecz za bodajże 399 zeta. Strzeliłem kilka słit foci dla zainteresowanych:

qu6egu7a.jpge6egyrup.jpgu6e5e7en.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja choruję od jakiegoś czasu na bezprzewodowe cacko od LG. Niestety cena, grubo ponad 1000 złotych jak na razie skutecznie mnie odstrasza. Ale to jest cukiereczek z pewnością wart zachodu.

 

http://www.lg.com/pl/kino-domowe/lg-NB4530A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie zlozyc zestaw audio? Na przyklad na poczatku kupie sobie jakis dobry subwoofer a potem.dpkupie glosniki? Bo zestawy nie musza byc tej samej.firmy? Mozna.mieszac tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie zlozyc zestaw audio? Na przyklad na poczatku kupie sobie jakis dobry subwoofer a potem.dpkupie glosniki? Bo zestawy nie musza byc tej samej.firmy? Mozna.mieszac tak?

 

Wiesz co? Nie obraź się, ale ty chyba jednak nie dorosłeś do tego Forum. Nie bez przyczyny jest ono dla ludzi od 21 lat. Zwykle dajemy szansę małolatom, o ile są w stanie zadawać pytania na poziomie, ale niestety patrząc na twoją dotychczasową historię nie znajduję zbyt wiele "za" by użerać się z 14-latkiem. Także wypłyń na szerokie wody internetu i poszukaj bardziej tolerancyjnego Forum. Pa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem słuchawki podłączone do PC i nie mogłem rozróżnić skąd pochodzi dźwięk. Teraz podpiąłem do TV (żeby można było używać ich też do PS3) i np. gdy w grze leci helikopter, jest z lewej strony to słyszę go tylko w lewej słuchawce a jeśli się przemieści to tylko w prawej. Tak samo jest z głosami kompanów. Tak miało być też gdy były podłączone do komputera czy jest coś nie tak? Teraz działa stereo?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sensowny zestaw stereo (2głośniki) do 200zł? Wiem, śmieszna cena, będzie szajs. Ale wszystko będzie lepsze od obecnych w telewizorze. Chciałbym usłyszeć jakiś basik, jak podłączyłem zestaw od kompa IBOX 2+1(subwoofer) to było extra. Znajdzie się coś? Szukałem już na allegro jest sporo tego ale ja się nie znam, nie mam pewności czy to nie padnie po godzinie. Czekam na odpowiedzi ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×