Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety kabel nie pasuje, wiem że on wchodzi tylko w jeden sposób, mi on wchodzi do końca po drodze jakby się przebijał przez coś, dochodzi do końca ale cały lata i sie nie trzyma wogóle, wystarczy go dotknąc a on wypada, obracanie nic nie da bo on wchodzi tylko w jednej pozycji i kręcić się nie da a na siłe nic niechce robić żeby nie uszkodzić czegoś, także coś jest nie tak.

Edytowane przez kemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zdjąłeś z końcówki taki jakby zabezpieczający kawałek gumki ? Pewnie tak , ale spytać nie zaszkodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś obrócić kabel i włożyć do konsoli tą stronę , która pasuje do telewizora ? Ten kabel musi pasować , nie ma innej opcji . Obejrzyj końcówki czy są takie same , może gdzieś jest podłamana lub niedorobiona fabrycznie i nie zatrzaskuje się w gnieździe tak jak powinna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, jednak za lekko dociskałem, bałem się żeby nie uszkodzić czegoś, także chodzi wszystko ok, dzieki za pomoc.

Edytowane przez kemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia wyjścia audio mam na hdmi. Odtwarzanie dźwięku przez kilka wyjść mam na - wył.

To że nie działają stwierdzam na podstawie takiej że robie wszystko jak mówisz a w słuchawkach jest głucha cisza. Dźwięk z gry i czat jednocześnie jest ale sam czat nie. W fifie jest możliwość wyciszenia wszystkich zbędnych rzeczy tak jak muzyka, odgłosy z trybun, ale co to za frajda ściszać grę. Głos właśnie chcę mieć na TV.

To dziwna sprawa - sprawdzałem na swojej sztuce i chat działa poprawnie...

Czy słyszysz się w słuchawkach (gdy są podpięte tylko przez USB i ustawione na wejście/wyjście) jak wejdziesz do "Ustawienia urządzenia audio"?

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwna sprawa - sprawdzałem na swojej sztuce i chat działa poprawnie...

Czy słyszysz się w słuchawkach (gdy są podpięte tylko przez USB i ustawione na wejście/wyjście) jak wejdziesz do "Ustawienia urządzenia audio"?

Gdy słuchawki mam ustawione na wejście i wyjście nie słyszę się w słuchawkach. Jak mam ustawione wejście na urządzenie domyślne to słyszę się ale w TV.

Tylko wiesz, ja to sprawdzam na Modulatorze głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawa u mnie wygląda tak: podłączyłem konsole do monitora do którego mam także podpięty komputer przez kabel DVI-d----HDMI gdyż mój monitor nie posiada wejścia hdmi. Jest to flatron wide 19cali i o dziwo byłem zaskoczony jakością obrazu na tyle że postanowiłem się tu przenieść z graniem. Jednakże nie mam dźwięku. Jedne co udało mi się zrobić to przyniosłem stary kineskopowy TV i położyłem obok biurka. Dałem obraz na hdmi a dźwięk przez chinche i działa ale jednak takie pudło obok biurka jest dosyć uciążliwe. Macie jakieś inne pomysły? Nie mam żadnego urządzenia żeby przetworzyć sygnał na analogowy kablem optycznym chyba że uda się to zrobić w komputerze i z kompa do głośników. Bezpośrednio nie mogę do głośników podpiąć bo nie ma jak. Jest jeszcze jakieś inne rozwiązanie bo nie będę trzymał takiego kloca obok kompa. To będzie rozwiązanie na max 2 miechy bo potem planuje kupić słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam problem, mam nadzieje, że ktoś mi pomoże...

Zakupiłem wczoraj kino domowe Sony e280. Kino podłączyłem do konsoli za pomocą przewodu optycznego. Jakość odsłuchiwanej muzyki jest naprawdę rewelacyjna. Problem zaczyna się dalej... Grając w FIFĘ nie słyszę kopnięcia piłki, a grając w NBA nie słychać jak piłka odbija się o parkiet i od obręczy. Miałem wyłączoną opcję odtwarzania dźwięku przez kilka kanałów.

Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sprawa u mnie wygląda tak: podłączyłem konsole do monitora do którego mam także podpięty komputer przez kabel DVI-d----HDMI gdyż mój monitor nie posiada wejścia hdmi. Jest to flatron wide 19cali i o dziwo byłem zaskoczony jakością obrazu na tyle że postanowiłem się tu przenieść z graniem. Jednakże nie mam dźwięku. Jedne co udało mi się zrobić to przyniosłem stary kineskopowy TV i położyłem obok biurka. Dałem obraz na hdmi a dźwięk przez chinche i działa ale jednak takie pudło obok biurka jest dosyć uciążliwe. Macie jakieś inne pomysły? Nie mam żadnego urządzenia żeby przetworzyć sygnał na analogowy kablem optycznym chyba że uda się to zrobić w komputerze i z kompa do głośników. Bezpośrednio nie mogę do głośników podpiąć bo nie ma jak. Jest jeszcze jakieś inne rozwiązanie bo nie będę trzymał takiego kloca obok kompa. To będzie rozwiązanie na max 2 miechy bo potem planuje kupić słuchawki.

Przecież z cinchy (RCA) możesz kupić przejściówkę na mini-jacka i do niego podpiąć głośniki od komputera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież z cinchy (RCA) możesz kupić przejściówkę na mini-jacka i do niego podpiąć głośniki od komputera...

Jutro pójdę do osiedlowego sklepu z takimi rzeczami i spytam się o tą przejściówkę ale jakoś nie widzi mi się co chwile przełączać głośników z konsoli do komputera i z powrotem. Spróbuję jednak to zrobić bo to i tak lepsze niż ten telewizor :D

EDIT: Moje głośniki to manta mm1500 thor 5.1 Uzyskam przez nie dźwięk 3d?? Oczywiście przy podłączeniu takim sposobem jak pisałeś?

Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym cię obrażać , ale ciężko to nazwać głośnikami . I nie , uzyskasz tylko dźwięk stereo . I żeby grały ci wszystkie głośniki , a nie tylko przednie , to musisz kupić taką przejściówkę http://kameryhd.eu/przej_logi.jpg , wtedy tylne będą grały to samo co przednie , ale i tak lepiej niż jeżeli nie miały by grać w ogóle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie polecacie najlepsze ustawienia dzwieku na ps3 dla creative ddts-30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,mam pytanie czy te sluchawki  mozna bez wiekszych problemow podlaczyc do ps3? Szukam dobrych sluchawek z mikrofonem do 250zl na ps3/pc.Pozdrawiam i dziekuje.

http://www.saturion.pl/product/159247/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Mad_Catz_TRITTON_DETONATOR_XBOX360-PC.html#produktOpis

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola nie wykryje karty użytej w tych słuchawkach...

 

TRITTON AX 180 albo Turtle Beach PX21...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieki,a te Turtle Beach PX21 normalnie podpinam do gniazda USB w plejce i wszystko powinno śmigać?

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po USB leci tylko chat, żeby usłyszeć dźwięki z gry, musisz też podpiąć je do wyjścia AV w konsoli lub słuchawkowego w TV...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Mam problem mianowicie Posiadam Ps3 Super Slim oraz projektor Epsona za ponad 3k

Zamierzam zakupić nagłośnienie 2.1 ew 5.1 z tego co wyczytałem to najlepiej podłączyć światłowodem ps3 z głośnikami jednak budżet mam ograniczony 350 max 500zł dlatego prosiłbym o poradę jaki model wybrać i czy wystarczy podłaczyć ps3 z głośnikami poprzez zwykłe chinche żeby uzyskać prosty dzwięk Stereo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up za tą cenę nie wolisz w dobre słuchawki zainwestować?

 

Może ktoś mi polecić jakiś przełącznik źródła audio dla kabli optycznych.

Mam słuchawki i zestaw kina domowego i uciążliwe jest co chwile przełączeni kabla.

 

EDIT:

Znalazłem coś takiego, ma ktoś ten sprzęt u siebie w domu?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskać dźwięk 5.1 w grach? 
Mam kartę dźwiękową podpiętą do PC (USB) oraz do TV (kabel optyczny), do karty dźwiękowej zestaw głośników 5.1 - filmy z telewizji cyfrowej, które są w 5.1 działają , tak samo filmy puszczane w mkv na pc.. Ale dźwięk w ps3 idzie tylko na 2.0. Próbowałem ustawiać w opcjach dźwięku żeby po HDMI szedł dźwięk 5.1, ale w grach słychać tylko pisk. Próbowałem podpiąć kabel optyczny z karty dźwiękowej do konsoli, ale  ta sama sytuacja w grach jak przy hdmi - pisk. 

 

Jakieś pomysły? dzięki za odp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za karta dźwiękowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta nie jest dekoderem...

Zmień ustawienia dźwięku w konsoli na Linear PCM 2 kanały - a resztę odznacz....

 

http://forum.mp3store.pl/topic/102228-ps3-audiotrak-maya-u5-kabel-optyczny-problem/ masz podobny wątek i nawet zacytowaną moją wcześniejszą odpowiedź z tym samym problemem...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam,
Wpadł mi w ręce ostatnio ampli Denon DRA 275-RD i w związku z tym szukam porady. Chce do niego zakupić jakieś kolumny. Będzie mi on służył głównie do słuchania muzyki, grania i oglądania filmów. Nie znam się na sprzęcie audio, dlatego powiedzcie na co zwracać uwagę i czym się kierować przy zakupie. Do tej pory mam tylko doświadczenie ze słuchawkami. Używam Seneheiserów hd438 z kartą dźwiękową do pc Asusem Xonarem DS. Jestem zadowolony z brzmienia, ale chciałbym mieć wreszcie coś z czego może korzystać więcej domowników naraz.
Stąd moje pytanie co doradzicie w niskiej cenie (dla studenta) co będę mógł podpiąć pod mojego Denona i nie bać się o tragiczny dźwięk.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy niska cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×