Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że kino ma jedno HDMI, więc nie ma możliwości :/

Muszę czekać na kabel optyczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zobaczyłem co kupiłeś za kino domowe :(

No ale cóż, możesz jeszcze scartem pojechać dźwięk z TV tymczasowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu pisalem o tym problemie ze dzwiekiem w sluchawkach na ps3.

@ stachna01

Bylem w sklepie z akcesoriami do konsoli i poprosilem o kabelek z czinczami do ps3. Wytlumaczylem kolesiowi co chce zrobic. Ten odpowiedzial mi, ze jesli podepne 2 kable do ps3 to konsola 'zglupieje', niby nie da sie zrobic tak, by obraz i dzwiek szedl przez hdmi (do tv) i dodatkowo dzwiek przez te cale czincze z przejsciowkami do sluchawek. Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Czy to prawda?

Nie - poczytaj wcześniejsze post możesz puścić dźwięk przez wszystkie wyjścia - sprawdzałem kombinacji jest naprawdę dużo

Podrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - poczytaj wcześniejsze post możesz puścić dźwięk przez wszystkie wyjścia - sprawdzałem kombinacji jest naprawdę dużo

Podrawiam

Wybacz, ze jestem upierdliwy, ale wole byc pewien aby znow nie wydac kasy na marne.

Czyli takie zestawienie zadziala:

konsola z tv poprzez hdmi (dzwiek oraz obraz) + podpiety drugi kabel do ps3 (ten z czinczami) z przejsciowka czincze -> minijack i do tego sluchawki

dzwiek bedzie zarowno w sluchawkach jak i w tv

tak? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ze jestem upierdliwy

...

tak? ;)

Tak jesteś upierdliwy - działa na 100%

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dupa. Mam kabel optyczny, podłączam go do PS3 i zaczyna świecić na czerwono. Podłączam dalej do kina. Na TV przełączam na PS3 i w ustawieniach zmieniam w audio na kabel optyczny.

I nic, zero dźwięku, zestaw kina to Sony DAV Z780 5.1, tv Sony Bravia W5500, konsola Fat 80 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kinie coś poklikaj , znajdź kanał typu "av3 optical" lub coś w tym stylu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tylko tryby DVD, audio, dmport, usb, ale na żadnym nie działa...

Chodzi na trybie TV!

Rewelka, zapuściłem FFXIII i aż się przestraszyłem, myślałem, że to na polu kogoś leją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , sprzedałem ostatnio konsole na allegro , dzisaj doszła do nowego nabywcy jednak gosc twierdzi ze nie ma dzwieku ( tzn w manu jest ale podczas wlanczanie gier nie ma ) u mnie w domu bylo przed wysylka wszystko chodzilo idealnie , Prosze o jakies wskazowki co moze byc tego przyczyna ( podobno nie ma ani na HDMI ani na Componencie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach konsoli dzwięku lub systemu juz nie pamietam jest opcja z czego wychodzi dzwiek i czy przez pare wyjsc wystarczy ustawic z czego wychodzi i zaznaczyc ze wychodzi przez pare wyjsc :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy podłączając PS3 do amplitunera (przez kabel optyczny/hdmi/ czy jeszcze inaczej) będę mógł zobaczyć na amplitunerze jaki utwór jest aktualnie odtwarzany- bez włączania telewizora? Rozumiecie- chcę wykorzystywać PS3 do słuchania muzyki ale przydało by się żeby informacja o granym utworze gdzieś się wyświetlała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was

niebawem zamierzam zakupic jakis zestawik glosnikow 5.1 do ps3 cena... mysle ze 500 zl max 600. przeznaczenie glownie filmy + gry ewentualnie czasami jakas muzyka z kompa. Audiofilem nie jestem takze nie odczuje roznicy pomiedzy glosnikami za 500 a 1000 zl. jeden z moich znajomych posiada glosniki geniusa hf 6000 kosztuja one ok 500 zl takze ku nim bym sie sklanial, tylko nie posiadaja one optyka i tutaj nasowa mi sie pytanie jak to ustrojstwo podlaczyc do ps3... za bardzo nie interesuja mnie kombinacje alpejskie z 4 przejsciowkami itp, jest jakis prosty sposob? ewentualnie inna propozycja z waszej strony?

PS wybaczcie za brak polskich znakow i interpunkcjie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko.Czy istnieją słuchawki USB z mikrofonem,gdzie jednocześnie będę mógł w nich słyszał grę i rozmawiać z kolegami na MW2?Męczy mnie granie po nocy ze ściszonym telewizorem żeby nie obudzić dziecka.Jak macie jakieś inne rozwiązanie to też bym prosił o info.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz PS3 pod wieże i do wieży podłącz słuchawki?

PS3 ma przecież z tyłu wejścia na rózne rodzaje audio.

A czy nawet nie możesz podłączyć słuchawek do TV? Jeszcze prostsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz PS3 pod wieże i do wieży podłącz słuchawki?

PS3 ma przecież z tyłu wejścia na rózne rodzaje audio.

A czy nawet nie możesz podłączyć słuchawek do TV? Jeszcze prostsze.

Słuchawki w TV odpadają bo nie mam wejścia:(.Wieży też nie mam:(.Najbardziej zależało by mi na takim rozwiązaniu jak podałem.Chyba że są słuchawki z mikrofonem na BT ale nie HS bo jeden posiadam i w nim tylko leci czat a gra przez TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ok. 500-600zł na słuchawki do PS3. Co polecacie? Chciałbym jakieś 5.1 najlepiej bezprzewodowe, znajdzie się coś w tej cenie w miarę dobrego? Słuchawki będą służyć do gier i filmów. Nie jestem jakimś audio-maniakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ok. 500-600zł na słuchawki do PS3. Co polecacie? Chciałbym jakieś 5.1 najlepiej bezprzewodowe, znajdzie się coś w tej cenie w miarę dobrego? Słuchawki będą służyć do gier i filmów. Nie jestem jakimś audio-maniakiem.

szymuR kup zwykłe stereo, a nie 5.1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam monitor TV 221T1 Philipsa. Ma on funkcję Incredible Surround, która jakby "rozsuwa" głośniki i sprawia, że wrażenia są podobne do głośników stereo.

Moje pytanie brzmi, jaką opcję w opcjach gier wybierać, aby mieć najlepszą jakość dźwięku (przestrzenność i realność). Głównie chodzi mi o Bad Company 2 (kupuję niedługo, grałem w betę i tam były różne opcje jak hi-fi, tv set itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gry mają po dwa suwaki przeważnie ;) głośność muzyki i efektów i tylko je się dotyka, reszta to smętne eq.

Jak chcesz by monitor grał to wysyłasz dźwięk razem z obrazem :)

Edytowane przez Kalimdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry mają po dwa suwaki przeważnie ;) głośność muzyki i efektów i tylko je się dotyka, reszta to smętne eq.

Jak chcesz by monitor grał to wysyłasz dźwięk razem z obrazem :)

Totalnie niesatysfakcjonująca odpowiedź.

Chodzi mi o ustawienia w Bad Company 2, jest tam kilka różnych opcji, które znacznie zmieniają brzmienie. Mój monitor jest ustawiony na najlepszych dla ucha opcjach, ale te funkcje w bc2 potrafią zmienić oblicze dźwięku (nie koniecznie na gorsze, są różne rodzaje). Potrzebuję informacji, która opcja w grze będzie najbardziej "przestrzenna" i realistyczna na moim monitorku TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym kupić jakieś porządne słuchawy do gry w FPSy. Nie jestem jakiś zajebisty, ale znajomi mowią, że na 5.1 można usłyszeć kroki wroga i z której strony idzie. Nie kupię w tym roku XBOXA to chociaż chce kupić słuchawki. Oglądałem tą stronę Dolby Digital, ale tam wszystkie są przewodowe. W pokoju już mam tyle kabli, że szok dlatego zależy mi na bezprzewodowych rolleyes.gif. Ogólnie chciałem kupić jakieś głośniki X-540 lub coś takiego, ale nie mam jak ich ustawić po pokoju. Może są jakieś słuchawki spełniające moje wymogi i w granicach cenowych co podałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szym, z tego co się orientuję to nikt (NIKT!) nie polecał mi słuchawek 5.1, a pytałem się o nie fachowców z forum hdtv. Nie wiem jaki model polecić Ci w tym przedziale cenowym, ale na bank Senki albo AKG... sam posiadam model 514 i czy na PC czy na Czarnuli sprawują się dobrze. A co do dokładnego orientowania się skąd nadchodzi przeciwnik to tylko zestaw głośników 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×