Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio Creative aurvana live. Czy jest jakiś sposób aby podłączyć je do TV/Ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Creative aurvana live. Czy jest jakiś sposób aby podłączyć je do TV/Ps3?

Oczywiście, że tak - do tv powinno bez problemu, bo w tv pewnie masz wyjście słuchawkowe. A jeśli chcesz do ps3, to podłączasz do ps3 kabel multi av (miałeś w zestawie z konsolą) + musisz kupić specjalną przejściówkę chinch żeński-> mini jack żeński, ustawiasz w konsoli wyjście audio na multi av /ew. na kilka wyjść i wszystki gra i buczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupić jakieś słuchawki do PS3. Nie wiem jaki model wybrać. Chcę, aby te słuchawki były dość dobrej jakości i nie takie małe jak do komórki...

Myślę nad normalnymi słuchawkami BEZ MIKROFONU. Nie potrzebny mi. Dlatego proszę was o podanie jakichś modeli do PS3. Najlepiej aby były pod USB.

Aha, i czy słuchawki na jacka podłączone do telewizora bedą się tak samo sprawowały jak specjalne podłączone bluetoothem do PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam turtle beach ear force x31, pasują do PC, x'a i PS3(zewnętrzna karta dźwiękowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie ponieważ zamierzam kupić zestaw głośników 5.1 i zastanawiam się nad dwoma modelami: Logitech Z906 lub Sony HT-AS5 i mam dylemat które wybrać, głośniki będą mi głównie służyć do grania na PS3 i troche do filmów do muzyki już trochę mniej, chciałbym wiedzieć które lepiej grają ( czy czysto grają, czy bass dobry ), Logitech ma THX, Sony już nie ( nie wiem czy się przejmować tym THX ), oba zestawy dokodują dźwięk w Dolby Digital i DTS, najlepiej jakby ktoś napisał co miał styczność z oba zestawami lub chociaż z jednym, ponieważ jest trochę opini na temat Logitech Z906 a o Sony HT-AS5 już dużo mniej to bardziej się skłaniam ku zestawowi Logitecha ale do Sony mam większy respekt bo to Sony.

Drugie pytanie mam odnośnie słuchawek z micro do PS3 a dokładnie chodzi mi oto abym mógł słyszeć dźwięki z gry jak i tych co mówią, i abym ja mógł rozmawiać przez micro z tych słuchawek ( tak jak np. w CS ), dobrze by było mieć też dobry dźwięk, najlepiej przestrzenny ( a bym mógł słyszeć wroga za plecami itp. ), zauważyłem pewne słuchawki na allegro:http://allegro.pl/sluchawki-logitech-wireless-f540-dla-xbox360-ps3-i1702342804.html, co o nich myślicie, dobry był by to wybór, trochę wydają mi się drogie bo 650zł to dla mnie bardzo dużo jak za słuchawki, to co mi się rzuciło w oczy to że są bezprzewodowe, oczywiście nie muszą być bezprzewodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo mojej wielkiej sympatii do firmy Sony ( świetna firma , najwyższa jakość - jeżeli chodzi o : telewizory , odtwarzacze dvd/blu-ray , kina domowe , aparaty , lustrzanki , kamery , odtwarzacze mp3/mp4 , wieże hi-fi , sprzęt car audio i kilka innych rzeczy , które produkują - nie ma lepszych ) wydaje mi się , że głośniki niejakiej firmy Logitech , którą również darzę wielką sympatią ( robią najlepszej jakości akcesoria jakie można dostać , to jest : myszki , klawiatury , pady , kierownice , słuchawki / słuchawki bluetooth , głośniki ) powinny je roznieść i roztrzaskać . Pod względem bassu Logitechów nic nie przebije , czy to najwyższych modeli typu Z906 , Z5500 czy tych średnich , zwłaszcza w takim przedziale cenowym , z czystością dźwięku jest podobnie . Certyfikat THX jest kierowany bardziej w stronę komputerów , Z906 to w końcu głośniki komputerowe , dobrze jak zestaw ma taki znaczek . Ja bym bez wahania poszedł w Logitechy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak - do tv powinno bez problemu, bo w tv pewnie masz wyjście słuchawkowe. A jeśli chcesz do ps3, to podłączasz do ps3 kabel multi av (miałeś w zestawie z konsolą) + musisz kupić specjalną przejściówkę chinch żeński-> mini jack żeński, ustawiasz w konsoli wyjście audio na multi av /ew. na kilka wyjść i wszystki gra i buczy ;)

Nie łatwiej kupić adapter do wejścia optycznego:P? Do tv je podłączyłem, ale nadal jest dźwięk z głośników :confused:

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz, z twojej odpowiedzi wynika że nie miałeś przyjemności posłuchać żadnego z zestawów tak więc wiesz tyle co i ja, póki co czekam na jakąś recenzje lub porównanie zestawu Sony i Logitech, chyba że ktoś miał styczność z którymś z tych zestawów i doda coś od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź , bierz Logitechy . Ja u siebie mam trzy ich zestawy , Z640 do komputera , Z2300 do laptopa i Z5500 do Ps3 i wiem czego można się spodziewać po Z906 , zwłaszcza że to jest następca Z906 . W drugim pokoju mam też kino domowe Sony , ale jest to dosyć stary model i nie mam sensu porównywać , w pokoju do grania wyposażyłem się w Logitechy i jestem bardzo zadowolony . Kup Z906 , naprawdę nie będziesz żałował .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie ponieważ zamierzam kupić zestaw głośników 5.1 i zastanawiam się nad dwoma modelami: Logitech Z906 lub Sony HT-AS5 i mam dylemat które wybrać, głośniki będą mi głównie służyć do grania na PS3 i troche do filmów do muzyki już trochę mniej, chciałbym wiedzieć które lepiej grają ( czy czysto grają, czy bass dobry ), Logitech ma THX, Sony już nie ( nie wiem czy się przejmować tym THX ), oba zestawy dokodują dźwięk w Dolby Digital i DTS, najlepiej jakby ktoś napisał co miał styczność z oba zestawami lub chociaż z jednym, ponieważ jest trochę opini na temat Logitech Z906 a o Sony HT-AS5 już dużo mniej to bardziej się skłaniam ku zestawowi Logitecha ale do Sony mam większy respekt bo to Sony.

Drugie pytanie mam odnośnie słuchawek z micro do PS3 a dokładnie chodzi mi oto abym mógł słyszeć dźwięki z gry jak i tych co mówią, i abym ja mógł rozmawiać przez micro z tych słuchawek ( tak jak np. w CS ), dobrze by było mieć też dobry dźwięk, najlepiej przestrzenny ( a bym mógł słyszeć wroga za plecami itp. ), zauważyłem pewne słuchawki na allegro:http://allegro.pl/sl...1702342804.html, co o nich myślicie, dobry był by to wybór, trochę wydają mi się drogie bo 650zł to dla mnie bardzo dużo jak za słuchawki, to co mi się rzuciło w oczy to że są bezprzewodowe, oczywiście nie muszą być bezprzewodowe.

jeśli nie chcesz inwestować w kino domowe zbyt wiele kasy (3000+ zł) to radzę nie myślec wogóle o Sony tylko kupic Logitechy.... ale i tu jest haczyk bo niby Z906 to następca Z-5500 ale niestety niezbyt udany co potwierdzaja opinie ludzi, którzy ten zestaw kupili... nie mówiąc o tym że jeszcze można dostać nowe Z-5500 bez problemu i to taniej niż z906 (Z-5500 za 1150 widziałem ostatnio w saturnie)...

ja mam Z-5500 i polecam... nie jest to szczyt marzeń ale do grania i filmów nadaje się aż za dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcę kupić Logitech Z-5500, ale mam parę pytań. Chciałbym do nich podłączyć PS3, PC i dekoder Aster.

PS3 chyba tylko po optyku można:

http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/audiooutput.html

PC mogę po optyku (już zajęte przez PS3), SPDiF lub 6Ch, lub stream do PS3 ale to nic nie wnosi :-)

Dekoder Aster chyba tylko via SPDiF lub 6Ch, bo optyk zajęty przez PS3

Więc kminię że PC podepnę via 6Ch, a Aster via SPDiF.

Poprawcie mnie jeśli źle to wykombinowałem. Oczywiście zależy mi na cyfrowym odtwarzaniu z każdego ze źródeł.

Pozdrawiam

--

.:aRt:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ostatnio myślę nad kupnem słuchawek stereo do PS3.Słuchawki za 30 zł już mi nie wystarczą , więc poszperałem i zainteresowałem się tymi http://allegro.pl/sennheiser-hd-380-pro-hd380-etui-gw-pl-oryginal-i1726581845.html .Mają być głównie do grania oraz muzyki i chcę kupić jakieś do max 300 zł.Proszę o opinie o tym modelu oraz propozycje innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod kolegę na górze. Jakie słuchaweczki byście polecili tylko że do 200 zł i z mikrofonem. Czy żeby działały to muszą mieć koniecznie końcówke usb ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod kolegę na górze. Jakie słuchaweczki byście polecili tylko że do 200 zł i z mikrofonem. Czy żeby działały to muszą mieć koniecznie końcówke usb ? Pozdrawiam

http://allegro.pl/headset-sharkoon-x-tatic-sp-playstation-3-okazja-i1715260157.html

243zl, ale sprzet jest dedykowany dla graczy, megawydodny i daje swietny dzwiek. Niewielka doplata a robi roznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , a nie doczytał , że z mikrofonem ? I już pojawia się kombinowanie z podłączeniem przez Jack'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tom sie przenosze na inny temat. Pozdro. DZieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy podłączam słuchawki do PS3 przez wejście dla słuchawek na moim TV to słyszę dźwięk w słuchawkach i w telewizorze naraz. Czy da sięto jakoś naprawić?

@Down: Przez HDMI, ale jak odłączę to przecież obraz też będzie wyświetlany bez HD.

Edytowane przez Shivvi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak masz podłączone ps3 z telewizorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dowiedzieć się o sposób podpięcia i integracji głośników Logitech 5.1 X-530 / 540 wraz z konsolą PS3 oraz telewizora Samsung C650 (odnośnik).

Testował ktoś z Was ten zestaw? Godny polecenia? Głośniki połączone poprzez chinch z telewizorem, wejściem słuchawkowym czy audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić audio 5.1

Jestem nastawiony na Z906 (zależy mi na min. dwóch gniazdach optycznych, wg mnie panel jest ok, zmniejszony bass bardziej mi pasuje do ustawienia)

Rozważam też Z5500 bądź jakieś kino domowe- tylko, że chyba w cenie 1000/1300 zł nie kupię wzmacniacza i kolumn (z wejściami optycznymi). Jedynie skompletowane zestawy do filmów.

BĘDĘ UŻYWAŁ audio do: grania, filmów i muzyki- i tu moje pytanie: czy nie rozczaruję się z906 podczas słuchani muzyki. Uwielbiam słuchać muzykę i szukam jakiegoś audio, który potrafiłby zadowalająco obsłużyć każdy "gatunek" dźwięku (gra, film, muzyka)

*)Oglądałem ostatnio -amplitunery z Yamahy- koszt 1000/1500zł *******Denon- 1500/2000zł- (trochę taniej korzystając ze sklepu ING z punktami)

-kolumny 5.0 yamaha - Ns50 + NSP60- 1250zł (Tylko, że cena rośnie <_<)

Jak wam się korzysta z906 bądź z5500? Może ktoś skompletował amplituner z kolumnami?

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy podłączam słuchawki do PS3 przez wejście dla słuchawek na moim TV to słyszę dźwięk w słuchawkach i w telewizorze naraz. Czy da sięto jakoś naprawić?

@Down: Przez HDMI, ale jak odłączę to przecież obraz też będzie wyświetlany bez HD.

nie podłączałem jeszcze słuchawek do TV, nie miałem takiej potrzeby, ale jak zajrzałem do ustawień audio w moim TV, to widniała tam opcja "TV Głośniki: Wł" sprawdź u siebie czy nie masz takiej opcji i ustaw na Wył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

pewnie temat blahy, ale mnie przerasta...

mam taki zestaw jak w temacie: ps3 + sony 46ex710 bez kina domowe. Na ps3 mam nagrane filmy z dzwiekiem 5.1 - na tv prawie w ogole nie slychac lektora. Podobnie jest z koncertem, ktory sobie wlczylem z blue ray - nie slychac prawie wokalisty.

Czy moge cos zmienic w ustawieniach, aby dzwiek byl OK (tzn. domyslam sie stereo)?

Dzieki

kanar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×