Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio myślę nad kupnem słuchawek do ps3. Rozważam też zestaw sony HT AF5/AS5 ale mam dość mały pokój do gier i trochę wydaje mi się to bezsensu (znaczy zestaw 5.1)

Przeglądając słuchawki audio na ceneo i w sklepach; najbardziej przypadły mi do gustu sony mdr ds 6500, cena ok 1000zł więc trochę dużo.

Muszą być to bezprzewodowe gdyż mam ponad 2m do tv i nie chcę wisieć na kablu.

Miałem okazję w sony centre w Katowicach przetestować, niestety ps3 mieli popsute i podłączyli tylko pod tv, materiał testowy mieli kiepski (jakiś film z lektorem chyba), jednak dżwięk mi pasował.

Nie było niestety możliwości przetestowania tych słuchawek z ps3, potrzebuję słuchawek głownie do grania, ma ktoś może te słuchawki? może coś więcej napisać o nich?

Jak dla mnie zalety:

-7:1 dźwięk

-możliwość podłączenia z pominięciem tv optykiem pod ps3

2gie słuchawki to MDR-RF865RK - cena ok400zł, niestety sony nie oferuje nic pośredniego....

Miałem okazje posłuchać muzyki z nich- brzmiały ok, pod ps3 nie mogłem , z powodu jak wyżej.

Ma ktoś te słuchawki i używa ich z ps3?

Wadą jest brak optyka i konieczność podłączenia pod tv (wyjście audio w tv pewnie nie jest najwyższej jakości (samsung LE40C650-może ma ktoś ten tv i używa słuchawek?))

Czy może ktoś doradzić jeszcze jakieś słuchawki bez kabla? Najlepiej z optykiem i dźwiękiem 5.1 (to już nie koniecznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące głośników do ps3.

Szukam jakichś głośników tak za 400-500zł, które mógłbym podpiąć do ps3. Nie chce jakiegoś wypasionego kina domowego, mam mały pokój a ps3 podpinam do monitora 24' więc takie głośniki średniej klasy by mi wystarczyły (chyba gdzieś widziałem 2 głośniki+kloc). Dałoby radę znaleźć coś takiego? Fajnie by było jakby dało sie je także podłączyć do PC - monitora używam i do konsoli i do komputera stacjonarnego, więc po co miałbym mieć 2 pary głośników (o ile tak sie da).

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest multum opcji w tym przedziale cenowym:

- Logitech Z-623; Z-523; Z-3

- Creative Gigaworks T3

- Edifier, Microlaby itd

---

Z własnego doświadczenia mogę polecić Bose Companion 2 (przez 2 lata mi służyły) - jedne z lepszych "pierdziawek" w systemie 2.0 i z wyjściem na 2 źródła

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę podłączyć głośniki LOGITECH X-530 5.1 jednocześnie do PS3 i PC (bez konieczności przełączania)? Mój monitor to Samsung P2370HD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek Turtle Beach Ear Force P11. Jeśli ktoś ma te słuchawki to chciałbym się dowiedzieć o jakość dźwięku i wygodę. Rozumiem też, że słuchawki te mają tylko dźwięk stereo? Ewentualnie jeśli jest duża różnica w jakości to w grę wchodzą jeszcze słuchawki Turtle Beach Ear Force PX21. Pomocne posty oczywiście nagradzam plusami. smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym was prosić o pomoc. Poszukuję słuchawek z mikrofonem których używałbym i jako HeadSetu do PS3 ale też do słuchania muzyki, grania w gry, oglądania filmów na Blu Ray i zwykłych. Jakie mógłbym kupić najlepsze za 300 zł a jakie za 400 zł ? CZy za taką kwotę słuchawki te były by nie-stereo ? Nie wiem jak to się mówi w kwestii słuchawek - 5.1 ? Tzn. żebym słyszał jak przeciwnik idzie z tyłu itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharkoon X-tatic 5.1. Polecam. Brak obslugi DTS wiec o 5.1 w filmach mozesz zapomniec, ale w grach spisuja sie idealnie. Okolo 450zl i raczej ponizej tej kwoty headsetu 5.1 nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. To komplikuje sprawę. A więc ile musiałbym dać za słuchawki 5.1 z DTS ?

I drugie pytanko ile by kosztowały naprawdę dobre/dobre słuchawki Stereo (2.1) z mikrofonem, najlepiej odpinanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sluchawki Killa maja DTS a dokladnej nazwy nie pamietam. Na pewno Turtle Beach, ale jaka wersja to nie wiem. Placil za nie ~700zl jesli dobrze pamietam.

Sluchawki stereo z mikro to koszt okolo 300zl. Rowniez najlepsze beda Sharkoony IMO. Na allegro jest obecnie oferta zestawu 5.1 za 250zl wiec jesli bys chcial uzywane to cena jest bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wrześniu wchodzą na rynek oficjalne słuchawki z mikrofonem sygnowane logiem PS3, dźwiękiem przestrzennym, sugerowana cena 99$, zapewne w PL będzie cena x2 ale i tak się opłacić będzie.

Info o premierze wrześniowej w PL mam z sony centre, gdzie byłem przetestowa słuchawki sony z ps3.

http://blog.us.playstation.com/2011/05/27/new-official-wireless-stereo-headset-coming-for-ps3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie - jak można podłączyć głośniki tak, aby jednocześnie odtwarzały dźwięk z PS3 i PC podłączonych do jednego monitora?

Czy wystarczy podłączyć głośniki do wyjście słuchawkowego w monitorze?

Bardzo bym prosił o wyjaśnienie krok po kroku, ponieważ jestem w tym kompletnym laikiem :confused:

Pozdrawiam :)

Ponawiam prośbę, proszę o wskazanie innej metody niż podłączenie głośników do monitora jako słuchawki (wtedy słychać dźwięk tylko z jednego głośnika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CSM

Podłącz kablami*

*jeśli oczekujesz pomocy to podaj więcej szczegółów, może wysil się o podanie modelu głośników/monitora. Jak na boga ludzie Ci mają pomóc skoro nie wiedzą czym dysponujesz ...

Od razu powiem że jeśli głośniki podłącza się jackiem lub RCA (chinch) i mają tylko jedno wejście sygnału audio to nic nie wymyślicie lepszego jak;

- przepinanie kabli za każdym razem,

- użycie jakiegoś audio switcha,

- podpięcia do gniazda słuchawkowego (graja dwa kanały, jeśli u Ciebie nie to masz spieprzony monitor lub przerwę w kablach sygnałowych)

Żadne inne przejściówki, złączki i inne duperele nie dadzą zadowalającego efektu, baa prawdopodobnie nie zadziałają wcale.

Możliwe inne rozwiązania?

- zakup amplitunera z kilkoma wejściami audio i podłączenia wszystkiego,

- zakup kina domowego z większą niż jeden ilością gniazd audio-in,

- zakup zestawu głośników z możliwością podpięcia więcej niż jednego urządzenia,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z góry przepraszam jeżeli był taki temat, ale szukałem godzinę i nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Zamierzam za niedługo kupić swoją drugą już konsolę PS3 (pierwszą sprzedałem rok temu) i chciałbym do niej dokupić oryginalne słuchawki od Sony dedykowane do PS3 które możecie zobaczyć tutaj. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma może ten sprzęt i jak on się sprawuję?

Nie proponujcie mi kupna słuchawki BT na jedno ucho ponieważ:

Po pierwsze: Lubie słuchać efektów gry dosyć głośno, a mieszkam w bloku więc nie mogę sobie na to pozwolić.

Po drugie: Mała słuchawka podczas głośnej gry nie sprawdza się, nie słychać graczy itd. (miałem słuchawkę Sony dedykowaną do PS3, sprzęcik dobry i nie drogi, ale nie dla mnie)

Po trzecie: Nie zależy mi na "wygodzie" jaką daje brak kabla, zupełnie mi ten kabel nie przeszkadza, a za to zależy mi na pełnej gotowości (słuchawkę musiałem często ładować i czasem traciłem kontakt głosowy z innymi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z góry przepraszam jeżeli był taki temat, ale szukałem godzinę i nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Zamierzam za niedługo kupić swoją drugą już konsolę PS3 (pierwszą sprzedałem rok temu) i chciałbym do niej dokupić oryginalne słuchawki od Sony dedykowane do PS3 które możecie zobaczyć tutaj. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma może ten sprzęt i jak on się sprawuję?

Nie proponujcie mi kupna słuchawki BT na jedno ucho ponieważ:

Po pierwsze: Lubie słuchać efektów gry dosyć głośno, a mieszkam w bloku więc nie mogę sobie na to pozwolić.

Po drugie: Mała słuchawka podczas głośnej gry nie sprawdza się, nie słychać graczy itd. (miałem słuchawkę Sony dedykowaną do PS3, sprzęcik dobry i nie drogi, ale nie dla mnie)

Po trzecie: Nie zależy mi na "wygodzie" jaką daje brak kabla, zupełnie mi ten kabel nie przeszkadza, a za to zależy mi na pełnej gotowości (słuchawkę musiałem często ładować i czasem traciłem kontakt głosowy z innymi)

Ja kupiłem jakiś czas temu trittona ax 180 polecone przez kolegów z forum,uważam ,że za niewielkie pieniądze naprawdę super sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbo_WI

zestawy te (CP) nie są oficjalnie dostępne w naszym kraju także mała szansa by je ktoś miał.

Ja radzę poczekać do września na nowy zestaw z wbudowanym mikrofonem i dźwiękiem przestrzennym o których pisałem w poście poprzednim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad wyborem głośników albo od razu całego kina domowego :

Jeśli chodzi o głośniki to chyba najbardziej by mi odpowiadały z 5500 z kolei jeśli chodzi o kino domowe to spodobało mi się to SONY DAV-DZ330 5.1 1000W I teraz pytanie co lepiej kupić dodam że więcej filmów oglądam niż gram

Inne propozycje mile widziane tylko żeby były w podobnej cenie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad wyborem głośników albo od razu całego kina domowego :

Jeśli chodzi o głośniki to chyba najbardziej by mi odpowiadały z 5500 z kolei jeśli chodzi o kino domowe to spodobało mi się to SONY DAV-DZ330 5.1 1000W I teraz pytanie co lepiej kupić dodam że więcej filmów oglądam niż gram

Inne propozycje mile widziane tylko żeby były w podobnej cenie :)

Pozdrawiam

nie radził bym kupować tych wąskich plastikowych kolumienek bo to dobre nie jest

szukaj czegoś z firmy Denon :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam mam kino domowe z Denon'a i dźwięk jest niesamowity. Na dodatek jak kupowałem to była promocja i dodawali słuchawki warte 200 zeta. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kino domowe tej firmy zaczyna sie od 1500-1700 a tyle nie mam przeznaczone niestety ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kino domowe tej firmy zaczyna sie od 1500-1700 a tyle nie mam przeznaczone niestety ;/

z5500 tez tanie nie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym do 200 zł jakieś dobre słuchawki do PS3. Co można w tej cenie wyczarować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z5500 dostane za 1000 złotych nówki a to kino no niestety od 1500 jednak te 500 zlotych to dość spora różnica ;)

Edytowane przez avo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy moglibyście mi doradzić w sprawie kina domowego Panasonic SC-PT85EP-S, ewentualnie podaje link do aukcji z opisem technicznym sprzętu: http://allegro.pl/panasonic-sc-pt85ep-s-zestaw-kino-domowe-5-1-wa-wa-i1774821636.html

Czy na wejściu cyfrowym optycznym z tego urządzenia uzyskał pełne 5.1 w PS3? Czy nie będę miał problemu z podłączeniem sprzętu? Ogólnie jestem zielony w tych sprawach. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×