Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnośnie głośników.

A więc zakupiłem głośniki Genius 5050 zestaw 5.1 oczywiście.

Na moim dekoderze N-ki grają super, zero szumów trzasków,

lecz jak podłącze pod ps3 kablem ps3 i z drugiej strony chinch które były w zestawie to 3 głośniki mi trzeszczą (np. jak komentator mówi w fifie) .

Wiecie co może być przyczyną.

Kable głośnikowe zmieniałem i to samo a jeśli zmienie kable pod inne wejścia czyli jak np. głośnik front left trzeszczy i zmienie wejscie na front right to ten left jest ok a ten right z kolei trzeszczy.

Może ktoś wie jak mi pomóc?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukaszasada

Kino posiada wejście optyczne więc z uzyskaniem dobrego dźwięku nie będzie problemu, nie doszukałem się informacji odnośnie systemów kodowania dźwięku które to kino posiada, DD jest raczej normalką, pytanie czy ma DTS, jeśli tak to praktycznie można mówić o pełnowartościowym (mini) kinie domowym

;)

@cybernetyk

Olej sprawdzanie kabli głośnikowych i zobacz co z kablami sygnałowymi; od konsoli do wzmacniacza głośników, na tylu RCA łatwo o jakieś zwarcie, zwłaszcza że jakość kabli od pewnego czasu to jakiś żart z konsumentów :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no dobra dzięki wielkie, sprawdzę napewno.

A jeśli okaże się, że to wina kabla od ps3? to jak połącze inaczej głośniki z konsolą? bo ten kabel byl w zestawie z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiada/posiadał ktoś zestaw Samsunga HT-c350 lub ht-c450? krążą opinie o bardzo kiepskiej jakości dźwięku czy to prawda? no i brak RDS'u (ale to chyba nie taki poważny problem, jak się nie wyświetlają nazwy stacji radiowych?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym do 200 zł jakieś dobre słuchawki do PS3. Co można w tej cenie wyczarować

szukaj czegoś z firmy AKG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym do 200 zł jakieś dobre słuchawki do PS3. Co można w tej cenie wyczarować

Creative Aruvana Live. Moim zdaniem nadadzą się idealnie bo są niesamowicie wygodne.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiada/posiadał ktoś zestaw Samsunga HT-c350 lub ht-c450? krążą opinie o bardzo kiepskiej jakości dźwięku czy to prawda? no i brak RDS'u (ale to chyba nie taki poważny problem, jak się nie wyświetlają nazwy stacji radiowych?)

nikt tego nie użytkował? zatem bede jednym z pierwszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polsce oficjalnie pewnie nigdy. pozostaje sledzenie rynku amerykanskiego

Może tak, może nie - pozostaje mieć wiarę że pojawią się w UK.

Gdyby jednak tak się nie stało - koszt 150$ (z przesyłką) - nie jest jakąś ceną wziętą z kosmosu :)

Sam nękam mailami Sony UK żeby uzyskać jakieś informacje - jeśli nie wskóram nic w ciągu dwóch tygodni kieruje się na eBay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może nie - pozostaje mieć wiarę że pojawią się w UK.

Gdyby jednak tak się nie stało - koszt 150$ (z przesyłką) - nie jest jakąś ceną wziętą z kosmosu :)

Sam nękam mailami Sony UK żeby uzyskać jakieś informacje - jeśli nie wskóram nic w ciągu dwóch tygodni kieruje się na eBay.

Jak jest z tym Ebayem z US? Cena nie powala ale co z cłem, VAT itp?

Kupował ktoś w ten sposób?

EDIT:

1. też wysłałem maila do Sony UK

2. duża różnica w cenie między ebay US (ok130$) a Amazon US (ok 100$)

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie gdyż mam zestaw kina 5.1 do komputera bez cyfrowego wyjścia, dokupiłem także adapter euro-cinch z przełącznikiem input-output i sprawa polega na tym ze z telewizora dźwięk idzie na głośniki ale jak przechodzę na Ps3 to dźwięku nie mam nawet jak wejdę w ustawienia dźwięku na konsoli i wybiorę 1 opcje potem 3 opcje gdzie są pokazane wszystkie wyjścia to w tym momencie powinienem mieć dźwięk, niestety dźwięku nie mam może ktoś wie jak rozwiązać problem abym miał dźwięk z konsoli na głośnikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz konsole bezpośrednio pod głośniki za pomocą chinchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym Ebayem z US? Cena nie powala ale co z cłem, VAT itp?

Kupował ktoś w ten sposób?

EDIT:

1. też wysłałem maila do Sony UK

2. duża różnica w cenie między ebay US (ok130$) a Amazon US (ok 100$)

zamówiłem te słuchawki sony z Amazon cena 92$ plus 28$ przesyłka, cła nie zapłaciłem, wysłali 8 września 19 dostałem, sprzęt polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem te słuchawki sony z Amazon cena 92$ plus 28$ przesyłka, cła nie zapłaciłem, wysłali 8 września 19 dostałem, sprzęt polecam

a jak jest z gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z gwarancją?

Brak gwarancji oczywiście - Sony Europe nie akceptuje gwarancji na sprzęt zakupiony za oceanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zastanawiam się nad kupnem słuchawek 7.1.Będą używane głownie do filmów i gier i tu moje pytanie: jakie?Cena do 500 zł.Proszę podawać propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nowego headsetu:

trudno, żeby był w Polsce skoro w całej europie go nie ma w oficjalnych kanałach dystrybucji SONY.

Sam czekam na te słuchawki, będąc ostatnio w sony centre powiedzieli, że wkrótce będą coś wiedzieć bo mają mieć spotkanie z działem handlowym SONY, gdzie zawsze mają nowe info o sprzętach które mają wejść.

Jak nie wejdą to poczekam trochę i kupię SONY DS6500, niestety ok 900zł ale nic innego wolnego od kabli z 5.1 nie ma niestety...

EDIT: coś się ruszyło chyba w tej kwestii: http://www.ultima.pl/oficjalny_stereofoniczny_headset_sony_7_1/i10798/

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monkey oficjalny hs ma obsługę 7.1 tylko w grach,a w filmach już tylko 2.0 więc odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest symulowany 7.1 "dolby prologic " :) za ta cene to tylko szarkuny sie nadają i pasują do wszystkiego co ma optic out i innych - bezapelacyjnie top sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania (jedno dotyczy monitora ale nie będę pisał oddzielnie w temacie tv/monitor)

Dzisiaj naszła mnie ochota żeby podłączyć ps3 do mojego monitora.Ma on bodajże 3 lata,wygląda podobnie do tego: http://www.samsung.c...tail&returnurl= .Nie jest to prawie na pewno ten co mój,bo jakby się bliżej przyjrzeć,to monitor na obrazku pod napisem SAMSUNG ma taki biały pasek,a mój czarny.

Za przejściówką popatrzyłem na allegro patrze przejściowka hdmi - dvi (moj monitor nie posiada hdmi,ma tylko dvi i vga).No ale co z dźwiękiem...

Posiadam głośniki LOGITECH s-200(albo bez myślnika nie jestem pewien).Znalazłem na innym forum post,wkleję tu to,co mnie interesuje:glosniki podpinasz pod ten kabelek z 3 końcowkami co był w zestawie z konsola wystarczy przejsciowka mini jack>jack

Ja z konsola mialem tylko 2 kable(nie licze zasilacza) - chinche i jakąś przejściowke z 3 wejściami na chinche,lecz "wtyczka" tej przejściówki nie wygląda jak vga czy tez dvi,szczerze mówiac pierwszy raz coś takiego na oczy widze.

Tekst troche chaotyczny zapewne.Piszę na szybko.

Pomózcie,postawie plusa ;p

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Od pewnego czasu poszukuję bezprzewodowych słuchawek z mikrofonem dzięki którym będę mógł słuchać dźwięków z gry i jednocześnie przez nie rozmawiać jak i korzystać z nich przy pracy z komputerem. Dzisiaj znalazłem coś takiego.

http://allegro.pl/be...1829174271.html

Chciałbym się dowiedzieć czy słuchawki te spełniają moje wymogi i czy nie będzie z nimi żadnych problemów. Z tego co wyczytałem wszystko zdaje się być zgodne z moimi preferencjami i słuchawki te powinny mnie zadowolić. Zanim jednak zamówię wolałbym się upewnić i poznać inne opinie. Nie są to słuchawki najlepszej jakości , dobrze o tym wiem , jednak na chwile obecną tylko na takie mnie stać dlatego też bardzo proszę o opinie i ewentualne sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z konsola mialem tylko 2 kable(nie licze zasilacza) - chinche i jakąś przejściowke z 3 wejściami na chinche,lecz "wtyczka" tej przejściówki nie wygląda jak vga czy tez dvi,szczerze mówiac pierwszy raz coś takiego na oczy widze.

musisz być cholernie młody jak nigdy eurozłącza na oczy nie widziałeś :D

kupujesz przejściówkę chinch - mini-jack, podpinasz do konsoli kabel co był w zestawie, biały i czerwony chinch do przejściówki i do głośników, potem jeszcze w ustawieniach audio-video konsoli, obraz dajesz przez hdmi zas dzwięk przez chinch,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Od pewnego czasu poszukuję bezprzewodowych słuchawek z mikrofonem dzięki którym będę mógł słuchać dźwięków z gry i jednocześnie przez nie rozmawiać jak i korzystać z nich przy pracy z komputerem. Dzisiaj znalazłem coś takiego.

http://allegro.pl/be...1829174271.html

Chciałbym się dowiedzieć czy słuchawki te spełniają moje wymogi i czy nie będzie z nimi żadnych problemów. Z tego co wyczytałem wszystko zdaje się być zgodne z moimi preferencjami i słuchawki te powinny mnie zadowolić. Zanim jednak zamówię wolałbym się upewnić i poznać inne opinie. Nie są to słuchawki najlepszej jakości , dobrze o tym wiem , jednak na chwile obecną tylko na takie mnie stać dlatego też bardzo proszę o opinie i ewentualne sugestie. Pozdrawiam

nie będą działały z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×