Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś zapodać jakieś linki? I czy takie kino domowe będzie miało lepszą jakość od tych głośników? Nie chodzi mi o moc tylko o jakość :) Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zapodać jakieś linki? I czy takie kino domowe będzie miało lepszą jakość od tych głośników? Nie chodzi mi o moc tylko o jakość :) Z góry dzięki :)

jesli chodzi o film i gre to naglosnienie jest super mp3 takie sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 oraz gier takich jak MW3 oraz BF3.

I tutaj pojawia się moje pytanie, jakie polecacie słuchawki do PS3, głównie do gier FPS (MW3).

Chciałbym aby słuchawki nie przekroczyły ceny w wysokości 200zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa spoko jak chcesz.przez nie rozmawiac a nie slyszec dzwieki z gier. w ps3 USB jest tylko do rozmow. Jak sie mysle to poprawcie

Z tego co mi wiadaomo to powinno być słychać i dzwięki gry i rozmowę, bo własnie chcę sobie takie kupić, czekam tylko do 10-tego na wypłatę :rolleyes: Poszperałem troszkę po necie i wyszło na to że te http://us.playstatio...eadset-ps3.html najlepiej nadają się do (FPS) a dokładniej do Battlefilda 3. W innych słuchawkach w Battlefildzie 3 słychać tylko rozmowę bez tła z gry.

Słuchawki te kosztują ok 400 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te sluchawki sa niby fajne bo bez kabli ale po przeczytaniu opisu juz tak fajne nie sa. I sa tylko do ps3.Wydaje mi sie ze za takie siano mozna wyrwac cos lepszego na kablu. chyba ze komus bardzo zalezy na wireles-ie. Ja mam swoje na kabelku I jakos specjalnie mi on nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 oraz gier takich jak MW3 oraz BF3.

I tutaj pojawia się moje pytanie, jakie polecacie słuchawki do PS3, głównie do gier FPS (MW3).

Chciałbym aby słuchawki nie przekroczyły ceny w wysokości 200zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

Wiatam.Ja mam do sprzedania słuchawki tritton ax180,używane około 6 m-ce,lecz w stanie idealnym,bez ryski.Chcę za nie około 200 zł do negocjacji.Nic lepszego za tą kasę nie kupisz.w razie pytań pisz na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z headsetem gioteck ex 01.A mianowicie dioda po podłączeniu świeci mocnym zielonym później słabo czyli wnioskuje ze urządzenie jest naładowane. Ale po odczepieniu kabla i przytrzymaniu przycisku nic się nie dzieje żadna zielona czy niebieska dioda się nie pojawia. Czy ma ktoś pojęcie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może od razu przejdę do mojego problemu, a więc:

Posiadam PS3, które jest podłączona do Monitora przez przejściówkę HMDI > DVI, natomiast głośniki mam podłączone poprzez przejściówkę Chinche > Jack, na głośnikach wszystko ładnie działa, obraz też ładny, lecz gdy podłącze słuchawki pod głośniki lub od razu pod przejściówkę słuchawki grają bardzo cicho, bardzo często gram w MW3 i bardzo ciężko jest mi usłyszeć kogoś gdy biegnie w moją stronę, a wręcz jest to nie możliwe do usłyszenia, a więc tutaj moje pytanie, czy da się jakoś ustawić aby ten głos na słuchawkach był taki sam na PS3 jak na kompie?

Dodam że słuchawki do stare dziadostwo za 70zł, ale póki nie uzbieram 500zł (nie pracuje niestety :P) chciałbym po grać chociaż na tych słuchawkach, a sprawia mi to trudność i muszę grać na wyczucie co jest uciążliwe.

Z góry dzięki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem odnośnie dzwięku w PS3... Posiadam kilka gier na konsole i we wszystkich jest dzwiek...

Dzisiaj zakupilem COLLIN MCRAE DIRT 3 i.....dzwieku nie ma...... wlozylem ponownie inną gre i dzwięk juz byl.... Nie mam go tylko w Dirt 3...

Konsole podpiętą mam kablem optycznym do kina domowego......i oczywiscie kablem HDMI do Telewizora LEDOWEGO TOSHIBY 40 cali....

Prosze o pomoc...czy jest to wina Gry ? czy kwestia ustawien ? dziwna sprawa bo w kazdej grze dzwiek jest tylko nie w Colinie.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach dźwięku w XMB prawdopodobnie masz zaznaczony jako obsługiwany format dźwięku taki, którego twoje kino jednak nie potrafi obsłużyć, a akurat gra pewnie może go używać i stąd brak dźwięku. Miałem to samo w innych grach. Pozostałem przy tylko pierwszej opcji dźwięku (DD 5.1 bodajże, nie pamiętam dokładnie na chwilę obecną).

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo z Dirt 3 zmienilem w ustawieniach Dirta i bylo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nabyłem słuchawki jak w temacie, wszystko pięknie ładnie, ale niestety coś nie bardzo działa mi komunikacja głosowa.

Dużo gram w BF3 i głównie z tego powodu zostały kupione.

Dźwięk na słuchawkach pięknie jest, jak coś mówię głośniczek również się zapala, ale nic nie słychać.

W ustawieniach konsoli jak zerkałem to w ustawieniach audio urządzenie wyjsciowe jest wogóle nie podświetlone, nie mogę też zmienić czułości mikrofu, ale gdy coś mówię pasek od natężenia podskakuje.

Gdy zmienię Rozszerzenie audio słuchawek stereo na Wyłączone to wtedy urządzenie wyjściowe jest już podświetlone, ale mam głos z gry na głośnikach w telewizorze.

Moje pytanie czy idzie zrobić to tak aby dzięk gry oraz kolegi, z którym rozmawiam był na słuchawkach ?

Może to dziwne pytanie, ale naprawdę potrzebuję z tym pomocy.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nabyłem słuchawki jak w temacie, wszystko pięknie ładnie, ale niestety coś nie bardzo działa mi komunikacja głosowa.

Dużo gram w BF3 i głównie z tego powodu zostały kupione.

Dźwięk na słuchawkach pięknie jest, jak coś mówię głośniczek również się zapala, ale nic nie słychać.

W ustawieniach konsoli jak zerkałem to w ustawieniach audio urządzenie wyjsciowe jest wogóle nie podświetlone, nie mogę też zmienić czułości mikrofu, ale gdy coś mówię pasek od natężenia podskakuje.

Gdy zmienię Rozszerzenie audio słuchawek stereo na Wyłączone to wtedy urządzenie wyjściowe jest już podświetlone, ale mam głos z gry na głośnikach w telewizorze.

Moje pytanie czy idzie zrobić to tak aby dzięk gry oraz kolegi, z którym rozmawiam był na słuchawkach ?

Może to dziwne pytanie, ale naprawdę potrzebuję z tym pomocy.

Z góry dziękuję.

Ja nic nie kombinowałem i wszystko u mnie ok ,sprawdz suwak z lewej ten od strony oka ,moze masz go do góry to słyszysz tylko gre ,jak go przesuniesz na rodek to powinienes słyszec gre i kolegę ,jak na dół to tylko kolege :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie kombinowałem i wszystko u mnie ok ,sprawdz suwak z lewej ten od strony oka ,moze masz go do góry to słyszysz tylko gre ,jak go przesuniesz na rodek to powinienes słyszec gre i kolegę ,jak na dół to tylko kolege :smile:

A też masz w ustawieniach urządzenie wyjściowe zaciemnione ?

Generalnie oba suwaki mam na równo mniej więcej po środku i jest lipa, kolega ma taką samą sytuację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach dźwięku w XMB prawdopodobnie masz zaznaczony jako obsługiwany format dźwięku taki, którego twoje kino jednak nie potrafi obsłużyć, a akurat gra pewnie może go używać i stąd brak dźwięku. Miałem to samo w innych grach. Pozostałem przy tylko pierwszej opcji dźwięku (DD 5.1 bodajże, nie pamiętam dokładnie na chwilę obecną).

Pzdr

STARY dziekuje za pomoc :) miales racje :) Piwo dla ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech Vantage USB

http://allegro.pl/lo...2053659166.html

Czy przez te słuchawki będę słyszał wszystkie dźwięki, czy tylko rozmowy? Jak sprawdzają się w praktyce?

tylko rozmowy.w opisie sprzętu często jest napisane do jakich urządzeń się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zacząłem wspólnie z kolegami grać w BF 3, no ale cóż komunikator w tej grze jest jaki jest, tzn bardzo przerywa, czasami nie słyszę co mówi kolega z drużyny itp. więc chcieliśmy komunikować się przez team speaka, no ale teraz pytanie, jak podłączyć słuchawki do kompa grając na ps3, kompa mam w innym pokoju niż ps3, słuchawki mam przewodowe z Logitech, czy jest jakiś sposób (oprócz przedłużacza) żeby jakoś to działało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli w gre wchodzi przeniesienie blizej konsoli albo komputera to jest inne wyjscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje jakie mi się nasuwają to: Kupić przedłużacz, słuchawki na bluetooth, lub przejściówkę aby z słuchawek kablowych zrobić bezprzewodowe(o ile takie coś w ogóle istnieje :tongue:) ewentualnie przenieść konsolę lub komputer bliżej aby posiadany kabel starczał. Innego wyjścia to raczej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak też myślałem ale raczej kupie ten przedłużacz bo za bardzo nie ma szans na przeniesienie konsoli bliżej kompa czy na odwrót. Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem w domu słuchawkę bluetooth od telefonu MOTOROLA V3. Wogóle jej nie używałem, jest jeszcze nawet zapieczętowana. Pomyślałem, że można by jej użyć z PS3. I tu moje pytanie: czy takie coś się nada? Czy w słuchawce będę słyszał tylko rozmówców czy także dźwięki z gier? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×