Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich, mam pytanie co do głośników + monitor + ps3. Konsola ma być podłączona kablem hdmi z monitorem, a do głośników kablem av taką oto przejściówką http://allegro.pl/p0...2049098383.html ? Jestem jeszcze nieogarnięty z konsolami dlatego proszę o wyrozumiałość :)

właśnie taką i będzie działać, tylko za nim jeszcze napiszesz kolejny taki sam post w tym dziale to w opcjach dźwięku ustaw sobie dobre źródło. Polecam opcje szukaj

@przemek na wiki jest spis headsetów z którymi ps3 współpracuje. W słuchawce słyszysz tylko i wyłącznie graczy z którymi rozmawiasz a nie dźwięk z gry

Edytowane przez kusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego tematu i paru innych w necie zdecydowałem się na kupno słuchawek 5.1,proszę Was o poradę co lepiej wybrać z tych dwóch modeli Sharkoon x-Tatic digital 5.1,czy MadCatz Triton AX 720 DH ceny porównywalne,najgorsze,że nie można nigdzie tego "pomacać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego tematu i paru innych w necie zdecydowałem się na kupno słuchawek 5.1,proszę Was o poradę co lepiej wybrać z tych dwóch modeli Sharkoon x-Tatic digital 5.1,czy MadCatz Triton AX 720 DH ceny porównywalne,najgorsze,że nie można nigdzie tego "pomacać".

Obydwie marki są dobre. Masz mało kasy - bierz Sharkoony, masz dużo kasy - bierz Trittony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie różnica w cenie tych modeli jest 50zł dlatego pytam ,na wersje pro nie dam rady przekonać żony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie różnica w cenie tych modeli jest 50zł dlatego pytam ,na wersje pro nie dam rady przekonać żony :)

ale odpowiednikiem Sharkoon'ów x-tatic digital 5.1 w trittronach jest chyba ax pro... a nie 720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przy sharkoonach zworc uwage na wersje bo sa rozne. V1 i V2 czyms sie roznily teraz juz nie pamietam dokladnie czym ja swoje kupilem rok temu.

Ps. Ja ze swoich jestem super zadowolony uzywam ich codziennie i uszy nie bola nawet przy dluzszym graniu i rozmawia sie tez ok

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale odpowiednikiem Sharkoon'ów x-tatic digital 5.1 w trittronach jest chyba ax pro... a nie 720

To chyba ja zrobiłem pomyłkę i wybieram między słuchawkami nie z tej samej półki.Dzięki za info.

Xus ja widziałem V3, możesz mi powiedzieć jak długi mają kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xus ja widziałem V3, możesz mi powiedzieć jak długi mają kabel.

3,6 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3,6 m

Dzięki Amigo.

Chyba zdecyduję się na te Sharkoony, chyba w tej cenie będzie,to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.Zastanawiam się nad kupnem jakiś tanich słuchawek.Narazie na oku mam Sennheiser HD 201 http://www.ceneo.pl/107030 . Słuchawki potrzebne mi będą min. do grania na PS3.Orientuje się ktoś jaka mniej więcej będzie jakość dźwięku jeżeli słuchawki podepne do telewizora i będę na nich grał na PS3? Słyszałem też o przejściówce dzięki której można podłączyć słuchawki bezpośrednio do PS3 a nie do TV,ale wtedy nie ma chyba możliwości regulacji głośności oprócz tego który jest w grze, zgadza się? Na moje odpowiedzi pewnie jest już odpowiedź na tym forum lecz funkcja szukaj nie znajduje nic konkretnego a przeglądanie tematu który ma 110 stron mija się z celem :)  

Edytowane przez fangtasan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zależy czego wcześniej używałeś i czego oczekujesz od tych Senków. Mnie na przykład nieco cisnęły więc jeśli stawiasz na komfort to doradzam Kossy UR 20 za podobną cenę - mega wygodne, jakość będzie podobna. Natomiast jak chcesz czegoś więcej to weź Koss UR 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie a jak to jest z tymi sluchawkami 5,1 a dzwiekiem w grach - czytalem, ze w niektorych grach w ogole nie ma dzwieku (np. gt5) i trzeba wyalczac dts w opcjach ?

I jak sie sprawuja w starszych grach majacych tylko stereo jak np. FFVII z psn store itd :) ?

Czy ktos kupowal w sklepie redcon i ma jakas opinie o nich ?

Edytowane przez OutsideR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podczas grania nagle przestał działać dzwięk juz raz tak miałem i restart konsoli załatwił sprawe teraz restart nie pomaga w ustawieniach wszystko ok co robić.Konsola podłączona jest kablem HDMI drugim kablem też próbowałem wiec nie jest to wina kabla dziwna sprawa.

Edytowane przez pliskin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Amigo.

Chyba zdecyduję się na te Sharkoony, chyba w tej cenie będzie,to najlepszy wybór.

Używam i potwierdzam, że to słuszny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj doszły do mnie Sharkoony X-tatic 5.1, jak narazie w MW3 sprawują się dobrze, lecz gdy chcę po grać na headset-cie w Gran Turismo 5 pojawia się problem, a mianowicie nie odtwarza w ogóle dźwięku...

Czy jest może na to jakiś patent aby headset odtwarzał dźwięk w Gran Turismo 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, więc chciałbym zapytać czy istnieje możliwość zakupu kina domowego w nie najwyższej cenie do którego podłącze sobie kompa tv i np. iPoda, z opcją zmiany np. kanału z tv na pc jak to ma mój nowy tv, po prostu lubię pierdolnięcie i chciałbym to wszystko mieć w jednym pilocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótko i na temat: TAK

a byłbyś tak dobry i naprowadziłbyś mnie czego szukać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czy istnieje możliwość zakupu kina domowego w nie najwyższej cenie ...

a mógłbyś to uściślić?

bo dla jednego 500 zl to duzo, a dla innego dopiero 5000 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś to uściślić?

bo dla jednego 500 zl to duzo, a dla innego dopiero 5000 ...

no tak z 500 ale chodzi mi o przykład bo nie chodzi o głośniki a ten sam aplituner czy jak to się zwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogole on jest kompatybilny z PS3 ? Bo nie widzę zeby coś tam o tym pisało.

Słuchajcie mam następujący problem. Kupiłem słuchawki Steelseries Siberia v2 kompatybilne z PS3 itp tylko.. dlaczego w specyfikacji czestotliwości słuchawek jak i mikrofonu, wszedzie pisze na stronie producenta allegro itp ze słuchawki maja od 18 - 28 000 Hz, mikrofon od 50 - 16 000 Hz mają częstotliwości przenoszenia. A jak mi one przyszły to na pudełku pisze ze czestotliwosc przenoszenia słuchawek to 20 - 20 000 Hz, a mikrofonu 100 - 10.000 Hz. Jakies inne przetworniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogole on jest kompatybilny z PS3 ? Bo nie widzę zeby coś tam o tym pisało.

Od kiedy to głośniki muszą być kompatybilne z PS3, żeby działały?

Podepnę je normalnie do TV przez jack jak coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×