Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :woot:

Chciałem zapytać jak to jest z padami do ps3 a mianowicie chodzi mi o pad manty "dragon" http://cokupic.pl/pr...M801-Dragon-Pad .

Czy pójdzie mi on do ps3 ? Pytam ponieważ ps3 dopiero co zakupiłem a chcę wiedzieć czy są jakieś wymagania czy wchodzą wszystkie pady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :woot:

Chciałem zapytać jak to jest z padami do ps3 a mianowicie chodzi mi o pad manty "dragon" http://cokupic.pl/pr...M801-Dragon-Pad .

Czy pójdzie mi on do ps3 ? Pytam ponieważ ps3 dopiero co zakupiłem a chcę wiedzieć czy są jakieś wymagania czy wchodzą wszystkie pady ?

Najlepiej sprawdź po sklepach, czy pisze, że jest kompatybilny z PS3.

Ogólnie to każdemu nie polecam kupować "Innych PAD'ów", bo ja kupiłem takiego, i po 2 tygodniach złamał się lewy analog, i nie można "klikać na niego".

Trzeba mieć szczęście, żeby trafić na takiego, który jest dobrze wykonany. Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ;] Otóż ostatnio nurtuję mnie gry z dołączanymi padami które są w bardzo korzystnych cenach. Przeglądając sobie portale min. Allegro dostrzegłem InFamous 2 + Pad w takim fajnym kolorze za jedynie 200zł ale, ale... Te pady to na 100% oryginalne ?

Np. Ta aukcja

http://allegro.pl/killzone-3-pad-pogromcy-media-markt-i2056241386.html

Tego to bym akurat nie kupował bo się nie opyla ale te z tym InFamous tak, ale wolę się upewnić bo różnie bywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Media Expert jest podajże inFamous 2 + Dualshock 3 za chyba 239-259 zł. Myślę, że jeśli jest to razem zapakowane, jest to w 100% procentach oryginalne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Media Expert jest podajże inFamous 2 + Dualshock 3 za chyba 239-259 zł. Myślę, że jeśli jest to razem zapakowane, jest to w 100% procentach oryginalne.

Ok, dzięki ;] W takim razie już lecę szukać okazji w necie.

Pozdro i łap plusika ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

Czy pad logitech F710 bedzie dzialal z ps3?

Nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi. Pomoc techniczna logitech twierdzi ze nie, ale nie wiem czy musza mowic nie czy tak jest.

Pad logitecha jest lepszy a cenowo podobnie.

Bede bardzo wdzieczny za pomoc:)

Stojje tez przed zakupem ps3 i nie wiem czy jest sens brac tego super slim'a.

Jakosciowo pod wagledem technicznym jest lepsza pewnie zwykla ps3 slim ale czy sa jakies atuty super slim oprocz wiekszego dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, już się gdzieś spotkałem z tym tematem ale dopiero teraz szukam coś do kupienia, a nie mogę nigdzie znaleźć tych tematów. Wie ktoś coś na temat tych tanich padów na allegro które kosztują koło 30-40 zł + ok. 50-60 zł wysyłka? Pokazywane są jako oryginalne ale ewidentnie coś tu nie pasuje. Zna ktoś szczegóły? Że to jednak podróbki to zdaje sobie sprawe, ale jak one się sprawują ?

Wklejam dla przykładu aukcję:

http://allegro.pl/sony-ps3-pad-dualshock3-rozne-kolory-24h-sixaxis-i2840616892.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, już się gdzieś spotkałem z tym tematem ale dopiero teraz szukam coś do kupienia, a nie mogę nigdzie znaleźć tych tematów. Wie ktoś coś na temat tych tanich padów na allegro które kosztują koło 30-40 zł + ok. 50-60 zł wysyłka? Pokazywane są jako oryginalne ale ewidentnie coś tu nie pasuje. Zna ktoś szczegóły? Że to jednak podróbki to zdaje sobie sprawe, ale jak one się sprawują ?

Wklejam dla przykładu aukcję:

http://allegro.pl/so...2840616892.html

Tym się różni, że zaraz będziesz musiał kupować kolejnego, bo takie gówno się sypie szybciej niż Ci się wydaje.

Kup oryginalny pad za 130zł (czy ile tam teraz kosztują), a nie oszczędzaj kilku złotych...

Jak to mówią "chytry dwa razy traci" i w tym przypadku ma to 100% potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz materiały jak z odpustu...tam nie ma awarii bo jak się zepsuje to na śmietnik to idzie.

Widzę, że starasz sobie wmówić, że "może to będzie dobre" :)

Rób jak uważasz, może Ci to pochodzi z miesiąc/dwa, albo dopóki nie walniesz raz padem w złości :)

Chyba, że chce to jako pada awaryjnego, w razie jakby ktoś wpadł do Ciebie i tyle.

Ale jak chcesz go jako głównego to odpuść...chłam, dziadostwo i tandeta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stojje tez przed zakupem ps3 i nie wiem czy jest sens brac tego super slim'a.

Jakosciowo pod wagledem technicznym jest lepsza pewnie zwykla ps3 slim ale czy sa jakies atuty super slim oprocz wiekszego dysku?

Tutaj masz temat o PS3 Super Slim: http://www.ps3site.p...3/page__st__120

Zapoznaj się z 2 ostatnimi stronami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko będzie jasne, jak powiem, że to pad dla narzeczonej ;)

Kupiłem już nawet dwa wczesniej, jeden sprzedałem ze starym FATem a drugi jest przewodowy i myślałem o jakimś innym. Z tym, że obydwa były bardzo tanie i analogi od nowości nie chodziły jak w oryginalnym, dlatego moje pytanie - chodzi o awaryjność czy samą użyteczność guzików ? :)

To masz materiały jak z odpustu...tam nie ma awarii bo jak się zepsuje to na śmietnik to idzie.

Widzę, że starasz sobie wmówić, że "może to będzie dobre" :)

Rób jak uważasz, może Ci to pochodzi z miesiąc/dwa, albo dopóki nie walniesz raz padem w złości :)

Chyba, że chce to jako pada awaryjnego, w razie jakby ktoś wpadł do Ciebie i tyle.

Ale jak chcesz go jako głównego to odpuść...chłam, dziadostwo i tandeta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym się różni, że zaraz będziesz musiał kupować kolejnego, bo takie gówno się sypie szybciej niż Ci się wydaje.

Kup oryginalny pad za 130zł (czy ile tam teraz kosztują), a nie oszczędzaj kilku złotych...

Jak to mówią "chytry dwa razy traci" i w tym przypadku ma to 100% potwierdzenie.

nieprawda są to angliki i dlatego wysyłka jest droga

jak masz znajomego który na święta będzie zjeżdżał to powiedz mu żeby ci za funty kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda są to angliki i dlatego wysyłka jest droga

jak masz znajomego który na święta będzie zjeżdżał to powiedz mu żeby ci za funty kupił

Bzdura i to straszna...nie wprowadzaj kolegi w błąd bo kupi tą podróbę i będzie sobie w brodę pluł.

W UK pady kosztują tyle samo co u nas, albo i więcej nawet, akurat tego typu akcesoria są w cenie, bo non-stop je ludzie kupują.

Wysyłka droga? Rozumiem, że sama cena pada 30zł to jak na oryginał najbardziej ok?

Wysyłka z UK pocztą priorytetową to teraz kwestia kilku(nastu) złotych, nic więcej.

Po drugie oni to z Chin ściągają jak już tak bardzo chcesz wiedzieć.

Zresztą na samej aukcji masz napisane "pad zapakowany w oryginalny blister".

Nigdzie nie masz napisane "oryginalny pad od sony". Więc czytaj co kupujesz, a potem miej pretensje do samego siebie, że dajesz się nabrać.

shuji, naprawdęe tak Ci szkoda dołożyć te 70zł i kupić oryginalnego pada i mieć problem z głowy?

Tym bardziej jeśli to na prezent...trochę wstyd kupować podróbę na prezent, nie sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge potwierdzic bo sam sie naciagnalem na te niby oryginalne pady z Hong Kongu za 70zl! Analog dziala tylko w konkretnych kierunkach, nie ma tak ze plynnie przechodzisz z prawej na lewa tylko skacze jakby skrecalo sie strzalkami w boki. Druga sprawa to o wiele krotsza zywotnosc baterii niz oryginalnego. Sixaxis w podrobce tez dziala tak jakby chcial ale nie mogl! Za to dualshock dziala jak wibracja w Nokii 3310-wyrywa z reki!

Mam nadzieje ze przyblizylem Ci wybor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.muve.pl/playstation-3/kontrolery-do-gier/gamepad-mad-catz-bezprzewodowy-ps3/5011

miał ktoś z tym styczność ? da się na tym w miarę komfortowo grać ?

Miałby to być prezent dla bratanków, którzy nie koniecznie dbają o sprzęt. 2x DS3 pożyły w ich rękach może z pół roku.

Jako, że jestem studenciną, to nie bardzo mam kasę na 2x DS3, więc 100 zł różnicy jest dla mnie bardzo odczuwalne.

Mam świadomość, że trzeba będzie do tego dokupić akumulatorki z ładowarką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś zakupiłem sobie w sklepie adapter, aby podłączyć oryginalnego pada od PS2 na kablu do mojej PS3 Super Slim. Niestety Pad nie działa, świeci się tylko dioda na czerwono, a pad nie działa, ani w menu, ani w grze. Trzeba go jakość włączyć z poziomu konsoli czy jak ?

Wiem, że dużo osób gra na takich przejściówkach, a u mnie występuje problem. Czekam na jakiekolwiek rady. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie pomógł, a na innych forach odsyłają mnie tutaj. Przeczytałem, że firmware 3.5 blokuje większość nieoryginalnych padów czy przejściówek. Może ktoś to potwierdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Potrzebuje na szybko jakiegoś drugiego pada głównie po to aby boostować lvl w motorstormie i ew. kiedyś jak ktoś przyjdzie pograć we fife ale nieważne. Bynajmniej pad będzie używany bardzo sporadycznie dlatego nie mam zamiaru płacić 150zł za oryginalnego DS3. Chce takiego za 20zł byle by chodził. Ale nie wiem jakie teraz są w ogóle kompatybilne. I chciałem się zapytać czy ten będzie chodził bo jest niedrogi i nie będę musiał płacić za wysyłkę bo z mojej miejscowości.

Link: http://allegro.pl/gamepad-esperanza-ps3-przewodowy-pad-12-przyciskow-i2967046739.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze, że to dla PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra kupiła pada firmy Tracer. Podchodzi do pleja i do komputera. Próbowałem zagrać nim w FIFE i... funkcje R2 i L2 zamienione są z R1 i L1, a prawa gałka jest ustawiona tak, że jeśli przesunie się ją na doł to działa jak X, w lewo jak kwadrat itd. Da się coś z tym zrobić, żeby działało normalnie?

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ponawiam pytanie. Dlaczego ta przejściówka nie chce działać z moim PS3 Slim ? Czy przez to, że PS3 zablokowało porty ? Dodam, że przejściówka z PC działa, jak podłącze do PS3 Super Slim światełko w Dual Shocku 2 świeci, ale pad nie działa.

http://allegro.pl/sh...item=2947924965

Edytowane przez Little_Big_Planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, posiadam jednego oryginalnego pada sony, ale chce grac z kumplami we 2, nie chce kupowac drugiego pada sony, czy to jest oplacalne i czy bedzie dzialac z fifa 12, i czy analogi sa w miare lekko chodzace ? http://allegro.pl/hit-pad-gamepad-usb-do-pc-ps3-playstation-3-joy-i2986758095.html

dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie pisze że do PC, ja bym nie ryzykował, ale to tylko 3 dychy, spróbuj i podziel się z ludźmi czy jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu podobnego pada(zamiast napisu esperanza ma game,dalem za noego 20 pln).Brat kupil go do PES analogi nie dzialaja a przyciski tego chodza w porownaniu do pada sprzedawanego z konsola.

Podlaczalem go do BF 2 analogi nie dzialaly rowniez.

Za 100pln kupilem oryginal(od zestawu z konsola ,ma 300 mah)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×