Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim ps3 działa pad do pc podłączona prze usb Media-Tech Corsair PRO. Trochę stary ale działa.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukałem już wszędzie i nadal nie mogę znaleźć Cross Battle Adapter, czy ktoś byłby w stanie pomóc mi go kupić na ebay itp? czy ktoś ma go może na zbyciu i chce sprzedać. Kupiłem PS3 slim tydzień temu ale za pierona nie mogę sie przyzwyczaić do tych wypukłych analogów i inaczej ustawionych, pad od xboxa jest dla mnie idealny i chciałem na nim nadal grać.... proszę odpowiedzi na maila jeżeli można oprócz tych tutaj na forum.

Pozdrawiam Dominik

widzialem pad chyba logitecha kiedys gdzie mozna bylo wg uznania zamienic analoga z krzyzakiem miejscami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim ps3 działa pad do pc podłączona prze usb Media-Tech Corsair PRO. Trochę stary ale działa.

Pozdro

dawid66 ale to jest inny pad tylko ze podlaczasz go do ps3 i działa, a mi chodzi o podlaczenie konkretnego pada od xboxa 360 do ps3 ponieważ grałem wczesniej na kompie (głównie w pes11) i jestem do niego przyzwyczajony.

Głownie przez analogi ktore są wklęsłe i palce się z nich nie ześlizgują,

a taki padzik, zamiast konbinować http://www.redcoon.p...oteck_PS3_HF_1/ ?

specu89, a grałeś nim, posiadasz go? bo chciałbym być pewny że jest on niemal w 100% taki jak ten pad od xboxa ponieważ szkoda wydac prawie 200 na marne :) pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi wszystkim

Znalazłem coś takiego na ebay, tyle że nie mam tam konta i nigdy nie kupowałem, kosztuje to zaledwie 50 zl z przesyłką tyle ze z Honkongu czy jakos tak jezeli ktos ma tam konto i moglby mi kupic to prosze o kontakt:)

oto link do aukcji http://cgi.ebay.pl/Turbo-CROSS-BATTLE-XBOX-360-Controller-Adapter-For-PS3-/220616157329?pt=UK_VideoGames_VideoGameAccessories_VideoGameAccessories_JN&hash=item335dbf6891#ht_3005wt_1139

Edytowane przez domin33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam i nie grałem.. Co jedynie można wynieść z informacji to że padzik jest dokładnym odzwierciedleniem pada od x360, pozatym jest na dystrybucji EMPIKU, więc jeżeli ci się poszczęści to może byś go tam znalazł i zobaczył pierw na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że w Saturnie można kupić pada za +/- 150 zl Jeśli to prawda to w ofercie promocyjnej czy standardowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że w Saturnie można kupić pada za +/- 150 zl Jeśli to prawda to w ofercie promocyjnej czy standardowej?

ale jakiego pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony dualshock 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się, kupilem pada gioteck Hf-1

http://www.empik.com/gioteck-hf-1-pad-fps-bluetooth-gioteck,prod61061249,multimedia-p

w Empiku w Bonarce kosztował 159zł jeszcze nie miałem okazji mu się dobrze przyjrzeć ale po paru grach stwierdzam, że jest jednak różnica miedzy nim a tym od Xboxa 360, czy na plus czy na minus to sam nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia. Okaże się i napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do padów. Ostatnio na allegro miałem okazje przeczytać o oryginalnym DualShocku 3 Sixaxis że "Jest to wersja produkowana na rynek azjatycki troszke słabsze od europejskich o 20% mniej czuła''

O co w tym chodzi?

Edytowane przez RomanVelBurdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajce mam pewne pytanie, ta pewnie to już było ale mam pilniejsze sprawy niż przęglądanie 17 stron :tongue:

Chce kupić 2 pada dla kolegi żeby mu czasami dupsko skopać, i niepotrzebuje wibracji, czujników itp.

Czy ma ktoś takiego pada ? Działa on z PS3 ?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=ak147a&category=0&sg=0&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego :pinch: Szkoda pieniędzy i czasu. To już po rozpakowaniu może nie działać. Sam kupiłem kiedyś takiego czarnego duala no-name pod pc za 15zł i nie działały dwa przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po zakupie Giotecka

Kupiłem go głownie do gry w PES11. I tak, w normalnej rozgrywce spoko nie ma lag, ale przy grze w sieci to trochę lipa ale podobnie jak ten oryginalny od ps3 to jest chyba wina sieci, wysokiego pingu czy jakoś tak, Nie wiesz może jak polepszyć grę w sieci? (mam 3,5 MB net) ogólnie jestem zadowolony, dawniej grałem na padzie od Xboxa pod PC i dlatego byłem przyzwyczajony do tamtego układu analogów, rozmiaru, lepszej przyczepności itd. Jedyną rzeczą jaką się różnią moim zdaniem to te górne L1 i R1 są tak bardziej jak gdyby na zewnątrz i można je przyciskać środkami palców wskazujących gdy te leżą na L2 i R2. Tak ogólnie to w porządku. Czekam jeszcze raz z niecierpliwością, jak polepszyć tą grę w sieci mam połączone przez Wi-fi pentagram cerberus 42 czy jakoś tak (netostrade).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem troche poeksperymentować i umieściłm całe potecjometry łącznie z gałkami z PS3 w padzie xboksa.

Różnica polega na tym że mamy lekki bezwład, czujemy jakby laga(poruszanie) ale tylko dopóty dopóki nie ma akcji. To znaczy dopóki nie zaczniemy strzelać, nie tylko zoom ale i normalne strzelanie

Testowałem na hordzie Gearsów i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem. Zastosowane potencjometry z pada PS3(specjalnie zamówiłem więc orginały) sa duzo bardziej dokładne i bardziej precyzyjne

Uważam ze nie jestem jakims super graczem ale dzisiaj roz......lałem wszystko i wszystkich.

Celownik zawsze na głowie i nie uciekał bo płynnie go kontrolowałem bez zadnych zrywów

Pad jest za.....sty :) Celownik jest płynny, idealne nim sie kieruje i do tego szybki bez zadnych skoków

Gdyby ktoś chciał sam spróbować takiej wymiany to zaznaczam że potencjometry róznia sie wielkościa i zwyczajnie nie da sie je podmienić. Nózki trzeba grzac i naciągnąć aby umieścić je w odpowiednim miejscu. Otwór na grzybki tez trzeba powiększyć

Za kilka dni kupię tego i przetestuję

http://www.gram.pl/n...a_21990_zl.html

albo tego

http://www.gram.pl/s...N_XBOX_360.html

Ten Razer to profesjonal i bardzo dobrze ze na kablu ale do turniejów chyba go nie dopuszczą. Za duzy wypas

Co polecacie ?

Ps

Każdym z tych przewodowych padów mozna grać na PS3 po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki.

Dla fanów

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.235034100/categoryId.54297600

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wole mimo wszystko wydac 60E na kilka gierek, a nie na pada zapytam czy są jakies niezle alternatywy do max 180zl, gdzie gałki i triggery są wklęsłe? Rozmieszczenie gałek nie ma znaczenia. Ważne by były pokryte jakimś tworzywem antypoślizgowym. Mimo wszystko gra mi się wygodniej na takich padach. Jeśli padzik ma byc kablowy, kabelek z jakies 2-3m. Z góry dziękuje za pomoc :)

edit: padzik, który podal Domin zdaje się świetny http://www.empik.com/gioteck-hf-1-pad-fps-bluetooth-gioteck,prod61061249,multimedia-p Jakies alternatywy dla niego?

Edytowane przez Makka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po zakupie Giotecka

Kupiłem go głownie do gry w PES11. I tak, w normalnej rozgrywce spoko nie ma lag, ale przy grze w sieci to trochę lipa ale podobnie jak ten oryginalny od ps3 to jest chyba wina sieci, wysokiego pingu czy jakoś tak, Nie wiesz może jak polepszyć grę w sieci? (mam 3,5 MB net) ogólnie jestem zadowolony, dawniej grałem na padzie od Xboxa pod PC i dlatego byłem przyzwyczajony do tamtego układu analogów, rozmiaru, lepszej przyczepności itd. Jedyną rzeczą jaką się różnią moim zdaniem to te górne L1 i R1 są tak bardziej jak gdyby na zewnątrz i można je przyciskać środkami palców wskazujących gdy te leżą na L2 i R2. Tak ogólnie to w porządku. Czekam jeszcze raz z niecierpliwością, jak polepszyć tą grę w sieci mam połączone przez Wi-fi pentagram cerberus 42 czy jakoś tak (netostrade).

Ale co? Pad ma być przyczyną lagów? Jak wygląda kwestia gałek? Nie ma za dużej martwej strefy? Zastanawiam się nad kupnem tego pada bo po kilku miesiącach grania na Xbox, granie na Sixaxisie w CoD:BO, jest dla mnie cholernie niewygodne. Ktoś grał na Power A Elite Pro albo na Nyko Raven?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem pada Media-Tech MT1504 Rouge i w menu wszyto ładnie i pięknie działa. Nawet przy wyborze trasy i auta w GT5 wszystko działa, aje jak tylko zaczyna się wyścig, pad całkowicie nie odpowiada. Czym to może być spowodowane? Pomóżcie proszę, bo chciałem się pościgać z narzeczoną :-) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×