Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem takiego pada http://allegro.pl/ak...1442076961.html

Jednak mam mały problem z podłączeniem go. Jak podłącze go kablem i klikne przysisk "PS" na środku, to normalnie działa jako drugi pad, podłączony razem z pierwszym. Jeśli natomiast odłącze kabel to pad traci połączenie i po ponownym klikaniu przycisku "PS" nic się nie dzieje. Muszę go jakoś przypisać poprzez bluetooth? Jak to jest? Na pudełku pisze "wireless controller" i jest znaczek bluetooth, więc raczej jest bezprzewodowy. Sam już niewiem. Mam PS3 od niedawna, więc nie jestem w temacie. Proszę o pomoc.

To jest przewodowy pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę fail :f

ale trudno, mi to nie robi na szczęście :sweat: choć fakt, faktem myślałem, że jest bezprzewodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj grałem sobie wyłączyłem ps3 a potem włączyłem a wtedy mój splitfish frag shark już nie działał jak wsadzam do ps3 to USB co się łączy z joystick zaświeca się na parę sekund i koniec jak włączam dwa kontrolery nic się nie dzieje tylko się mocno zaświecają i potem normalnie świecą jak by były podłączone. jak odłączę te USB to mi pisz żebym podłączył kontroler 1 .

co to może być proszę o pomoc !!

z góry dziękuję

Edytowane przez Tomo
Rozmiar czcionki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz padniętego pada, lub akumulator Ci już wysiada? :)

Ps. Zmniejsz trochę czcionkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kupować tego szajsu z allegro " pad w cenie 11-15 zł " wygląda jak normalny PAD do PS3 tylko na kabel. "

Pada kupiłem ponieważ czekam aż przyjdzie mi oryginał SONY, który zakupiłem z dalszego kraju :).

Ogólnie padem ja za tą ceną wygodnie się gra. Klawisze R/L - 2 w samochodówkach trzeba mocniej wciskać po za tym nie ma do czego się czepiać, o i troszkę cięzko chodzą strzałki.

wygląda dokładnie tak :

padprzewodowy.jpg

Co się dzieje z kablem od pada po kilku graniach ? ( dokładnie po 3 ) :

a925f6a98faae20618caf3a5a28c00b9.jpg

Czyli średnio polecam tego pada :P.

Wczoraj przyszedł do mnie PAD Z CHIN. Oryginał SONY wszystko działa jak powinno. Kupiłem go 9 lutego dotarł 2 marca. Tragicznie nie jest ale to dla ludzi, którzy mają czas :P. Jednak w zestawie brak kabla do ładowania pada ale jak wiadomo pasuje każdy miniUSB.

Pozdro ~~

Edytowane przez Franusss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówiłem drugiego pada ale będzie szedł z Chin to poczekam z 2 tygodnie... Ale, gdybym podłączył pada od PC to działałby on na PS3, czy muszę mieć specjalnego pada od konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki pad moze ale nie musi dzialac. ostatnie aktualizacje od sony zablokowaly sporo nieoryginalnych padow. przy nieoryginalnych padach jest czesto taki myk, ze maja poprzestawiane przyciski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te pady z Chin to szajs przeznaczony na HongKong, kupiłem go doszedł i teraz nie działa tak jak powinien , chodzi mi o to że nie mogę wcisnąć R3 i L3 podczas kiedy są one przechylone do góry, np. chcesz biec sprintem w FPS-ie....

rozkręciłem go, wszystkie części to dziadosswto , bateria przyklejona na pianke, pęknięta płytka, bardzo słaba jakość lutów, NIE POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam problem w znalazienu pada od xbox 360 (przewodowego) do ps3 ?

czy takie cudo istnieje bo poprostu strasznie niewygodny dla mnie ten pad od ps3 (to tylko moja opinia - nie chcę wywołac wojny :) )

Najlepiej żeby był to sklep internetowy lub sklep w łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam problem w znalazienu pada od xbox 360 (przewodowego) do ps3 ?

CROSSBATTLEADAPTER

wpisz sobie w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Raps tyle że jak wchodziłem na Ebaya to cena 200zł bo na allegro nie ma. (troche drogie jak na złączke)

Chociaż do mojej razer onza było by cudnie (zamówiłem pre-order)

Może ktoś ma linki czy coś takiego widział aby był pad x'a z kabelkiem od PS ???

Edytowane przez DeegZ 96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,pisze z zapytaniem o oto ten tutaj pad http://www.komputronik.pl/index.php/product/111263/Sprzet_komputerowy/Peryferia_i_eksploatacja/Gamepad_TRACER_Shogun_TRJ_208_USB czy działał by z PS3 (LPB ,COD itd.) ,ogólnie nie różni się niczym od chińczyków za dychę z allegro ,ma ktoś go może?

Edytowane przez zdzisiek664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się podzielić z forumowiczami doświadczeniami z PADAMI "oryginalnymi" z CHIN - od razu mówię, że nie są to oryginały tylko prawie doskonałe podróbki.

Różnice :

Chiński pad :

- klawisze kółko , X itp. bardziej wystają niż w oryginale,

- ciężej chodzą R/L 2

- klawisze kółko źle działa np. ciężko jest coś zrobić za pomocą kółka np. w jakiejś mini gierce to znaczy działa tak jak by liczyło się tylko co 3 wciśnięcie klawisza,

- guzik od resetu pada jest głębiej schowany,

- ciężej chodzą analogi,

- bateria w padzie wariuje czyli - nawet po naładowaniu pada w 100% częsty komunikat o tym, że bateria jest na wyczerpaniu no i oczywiście bateria w takim padzie trzyma MAX 4-7 godzin,

- ostatnia sprawa którą zauważyłem to - pad jest źle skręcony lewa lub prawa strona nie dociśnięta dobrze i jest większy prześwit z którejś strony

na razie to tyle :).

Podsumowując ten raj oryg. padów za średnio 90 zł z przesyłką to ściema i jeden wielki przekręt.

Edytowane przez Franusss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa tego pada,jeśli tak to proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa tego pada,jeśli tak to proszę o opinie.

Nie uzywam, aczkolwiek na amazonie mozna wyczytac recenzje takie jak: duze lagi i deadzone na analogach, do tego dochodza "gorzej" dzialajace R1 i L1 i z calkiem przyzwoitego z wygladu pada robi sie sredni padzik za duza kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jaki polecacie zamiennik oryginalnego pada do Ps3?

Opłaca się w ogóle kupować takie zamienniki. (Pada potrzebuje do Mortal Kombat oraz Fify)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim odczuciu nie oplaca sie. lepiej juz uzywanego sixaxisa albo ds3 kupic. sony w kazdej chwili moze wprowadzic aktualizacje, ktora zablokuje nieoryginalne pady.

no ewentualnie jakby taki pad kosztowal ponizej 20 zl to zaryzykowalbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji do 3.61 dzialaja wam przejściówki (usb) na pady z ps2??? bo jestem w pracy i nie mogę sprawdzić - a coś usłyszałem , że nie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji do 3.61 dzialaja wam przejściówki (usb) na pady z ps2??? bo jestem w pracy i nie mogę sprawdzić - a coś usłyszałem , że nie???

ja mam pada do PS2 z tracera z przejściówką na USB, i działa normlanie na PS3 przy aktualizacji 3.61.

Przy 3.60 też działał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem przejsciowke z pada na ps2 zeby podlaczyc go pod ps3.Jednak pad nie dziala , jednak konsola znajduje go bo np w Mortal Kombat otworzylo mi sie menu dla 2 graczy.

Jak mam skonfigurować pada by działał?Oczywiscie oryginalny dualshock2

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma licencjonowanego sposobu by wykorzystywać pad od PS2. Przy takich przejściówkach stosuje się zasadę "na dwoje babka wróżyła", a pretensje można mieć jedynie do producenta owych kabelków. W każdym razie nie ma żadnych ustawień, o które pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukałem już wszędzie i nadal nie mogę znaleźć Cross Battle Adapter, czy ktoś byłby w stanie pomóc mi go kupić na ebay itp? czy ktoś ma go może na zbyciu i chce sprzedać. Kupiłem PS3 slim tydzień temu ale za pierona nie mogę sie przyzwyczaić do tych wypukłych analogów i inaczej ustawionych, pad od xboxa jest dla mnie idealny i chciałem na nim nadal grać.... proszę odpowiedzi na maila jeżeli można oprócz tych tutaj na forum.

Pozdrawiam Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×