Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was ma może pada pod PS3 firmy Vakoss? Widzialem go niedawno, wygląda jak oryginalny pad Sony, jestem ciekaw czy taki pad normalnie funkcjonuje i czy podłączenie pod konsolę nieoryginalnego pada może w jakikolwiek sposób uszkodzić konsolę.

Wszelkie informacje mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was ma może pada pod PS3 firmy Vakoss? Widzialem go niedawno, wygląda jak oryginalny pad Sony, jestem ciekaw czy taki pad normalnie funkcjonuje i czy podłączenie pod konsolę nieoryginalnego pada może w jakikolwiek sposób uszkodzić konsolę.

Wszelkie informacje mile widziane :)

uszkodzić nie może, ale może nie działać z najnowszym softem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj kupiłem sobie PS 3 Slim 160GB, gołą z jednym padem i jakimiś kablami. Wcześniej miałem do kompa takiego pada na USB: http://merlin.pl/Gamepad-Saitek-P380-Dual-Analog-Pad_Saitek,images_big,27,AGSEI000300.jpg. Czy taki będzie działał pod PS3?? Czy muszę kupować nowy, a jeśli tak to jaki bo w sklepie do ps3 kosztuje z 200 zł a na allegro różnie nawet od 100 zł. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj kupiłem sobie PS 3 Slim 160GB, gołą z jednym padem i jakimiś kablami. Wcześniej miałem do kompa takiego pada na USB: http://merlin.pl/Gam...GSEI000300.jpg. Czy taki będzie działał pod PS3?? Czy muszę kupować nowy, a jeśli tak to jaki bo w sklepie do ps3 kosztuje z 200 zł a na allegro różnie nawet od 100 zł. Z góry dzięki za odp.

Pierwsze co, taka stronka co podałeś, nie istnieje.

Przeważnie ... pady od PC nie będą działały z ps3 ....

Lepiej zainwestować w używany za około 120-130 zł, ewentualnie kupić nówke sony za ~180zł.

Jeśli jednak chcesz tanie zamienniki to na allegro są od 40 zł (kabelkowe np http://allegro.pl/pad-do-ps3-sixaxis-dualshock-3-pady-konsola-gdynia-i1394930509.html) do około 60-100 zł (bezprzewodowe sixaxis) z tego co pamiętam np http://allegro.pl/ps3-dualshock-bezprzewodowy-kontroler-joy-pad-gry-i1391306058.html Ale ja bym proponował używany oryginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co, taka stronka co podałeś, nie istnieje.

Przeważnie ... pady od PC nie będą działały z ps3 ....

Lepiej zainwestować w używany za około 120-130 zł, ewentualnie kupić nówke sony za ~180zł.

Jeśli jednak chcesz tanie zamienniki to na allegro są od 40 zł (kabelkowe np http://allegro.pl/pa...1394930509.html) do około 60-100 zł (bezprzewodowe sixaxis) z tego co pamiętam np http://allegro.pl/ps...1391306058.html Ale ja bym proponował używany oryginalny

A co sądzisz o tym padzie? http://allegro.pl/sony-playstation-dualshock-3-ps3-pad-i1394850035.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już kilka postów na temat tego pada gdzieś na forum.

Z tego co pamiętam to jest wszystko OK, tylko trochę mało pozytywnych komentarzy ma ten sprzedający zwłaszcza że żadnego z ostatnich 30 dni.

No ale cena pewnie tak niska bo z chin pewnie przesyłka będzie szła bo jak jest w opisie aukcji "Czas oczekiwania od 10-do 20 dni roboczych WYSYŁKA Z KRAJU PRODUCENTA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że lepiej kupić używany oryginalny, a używając zamiennika za niższą cenę, może coś się stać z konsolą? Jakieś wady używania zamiennika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że lepiej kupić używany oryginalny, a używając zamiennika za niższą cenę, może coś się stać z konsolą? Jakieś wady używania zamiennika?

Wady? Może przestać działaś po wprowadzeniu nowego softu. Może (ale nie musi i w większości padów nie występuje) wystąpić problem z zamianą przycisków lub odwrotnym działaniem analoga.

Jeśli mowa o zamiennikach to w większości po wprowadzeniu nowego softu przestawały działać (przynajmniej tak przy 3.5 i 3.55 było podobno).

No i niestety te "bezprzewodowe" zamienniki w większości zajmują adapterem slot usb, a nie tak jak oryginał są na blue. No i kwestia czy mają wibre, czujniki położenia , bo te 2gie akurat są czasami wykorzystywane w grach i lepiej zwrócić na to uwagę.

Dla konsoli samej w sobie to nie ma większego znaczenia jaki pad.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj podlaczylem SPEEDLINK360 pad od pc (taki jak od xboxa) do ps3 ... dzialal , ale nie wszystkie przyciski dzialaly tak jak nalezy ... czy moge zainstalowac jakies sterowniki do pada na PS3 czy macie jakies inne sposoby prosze o POMOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłaczyłem pada Logitech Rumblepad 2 i działa znakomicie (oczywiście poza guzikiem PS - bo takowego nie posiada). Podłączyłem również zestaw bezprzewodowy zestaw klawiatura/mysz Logitech EX 110 - działa wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ten pad pójdzie na konsoli z softem 3.56? Potrzebuje drugiego pada na okazyjne granie z bratem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego i taniego padu do ps3 który będzie miał takie samo przypisanie klawiszy jak sixaxis od sony. Czy ktoś ma doświadczenie z takimi padami ? mógłby ktoś polecić jakaś markę i model ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawny, nowy pad do 40 zł do kupienie w sklepie nie na aledrogo. Tylko musi mieć takie samo przypisanie przycisków. Sprawdzałem jakiś model tracera i większość przycisków miał na przypisanych na odwrót. Typu x w miejscu trójkąta etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba kolory :D

spytaj się sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu kupiłem dwa pady typu link i jestem zadowolony, grałem na nich w LBP oraz Fifa 11 na najnowszej aktualizacji softu. Analogi jakby działają pod większym oporem i ogólnie jest minimalnie inaczej, ale wszystko działa jak należy, wygląd zbliżony do padów Sony, kabel długi, więc też nie stanowi to problemu. Używam tych padów jako nr 3 i 4, więc jako, że będę ich używał okazyjnie to nie boje się o to, że padną w 2 tyg. Więc jak ktoś jest w mojej sytuacji i od czasu do czasu potrzebuje padów do gry w 4 osoby to polecam. Co do częstszej eksploatacji to się nie będę wypowiadał, bo nie mam danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kupuję UFC 2010. Zastanawia mnie pewna kwestia dotycząca padów. Czy jako takie istnienie w ps3 dwóch wejść usb, jest możliwość podłączenia pada z ps2? Wiadomo, warto pograć czasami na dwie osoby, a kuzyni mają nadto padów z dwójki. Tak, szkoda mi wydawać kolejne dwie stówy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kupuję UFC 2010. Zastanawia mnie pewna kwestia dotycząca padów. Czy jako takie istnienie w ps3 dwóch wejść usb, jest możliwość podłączenia pada z ps2? Wiadomo, warto pograć czasami na dwie osoby, a kuzyni mają nadto padów z dwójki. Tak, szkoda mi wydawać kolejne dwie stówy.

http://allegro.pl/przejsciowka-z-pada-od-konsoli-ps2-do-ps3-robson-i1439661337.html

Powinno pójść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam PS3 i chciałbym wejść do recovery menu. Oki więc wchodzą za pomocą kombinacji guzików ON/OFF wyskakuje komunikat o podłączeniu pada przez USB i wciśnięciu guzika "PS" i tutaj powstaje problem :) bo nie mam oryginalnego pada ( będę miał za 2 tyg. ) mam taki jak na zdjęciu. Wciskając środkowy guzik nic się nie dzieje ... można coś z tym zrobić ?

41EIWFN8bLL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takiego pada http://allegro.pl/ak147a-pad-do-ps3-przewodowy-i1442076961.html

Jednak mam mały problem z podłączeniem go. Jak podłącze go kablem i klikne przysisk "PS" na środku, to normalnie działa jako drugi pad, podłączony razem z pierwszym. Jeśli natomiast odłącze kabel to pad traci połączenie i po ponownym klikaniu przycisku "PS" nic się nie dzieje. Muszę go jakoś przypisać poprzez bluetooth? Jak to jest? Na pudełku pisze "wireless controller" i jest znaczek bluetooth, więc raczej jest bezprzewodowy. Sam już niewiem. Mam PS3 od niedawna, więc nie jestem w temacie. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×