Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał by wsparli pucharki w nowej generacji. W starych grach za "znajdźki","pucharki" dostawało się jakieś nagrody typu: urywek z filmy, tapetę itp. Tu mogli by dawać za zebranie konkretnej liczby bądź wszystkich kolorków pucharków jakieś nagrody:

Bo im się chce to robić :D

W edycji HD The Ico & SotC były kody na dwa motywy w menu PS3. Już wolę coś takiego, a nie za młócenie w daną grę 30h.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogły by być jakieś DLC za to że ktoś zrobi np. platyne. Ale patrząc na to co się dzisiaj dzieje to bym się tego nie spodziewał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie DLC nie dadzą ale nie pogradziłbym jakimiś popierdółkami typu motyw albo avatar za zdobywanie platyn...jeszcze jakby tych rzeczy nie można było kupić to w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie by było jakby były możliwe do zdobycia tylko przez np. zdobycie platyny. Ale w to też wątpię. O ile są szanse na to że takie coś dadzą to na pewno będzie można to jakoś kupić. Jak zawsze: nie potrafisz czegoś zdobyć, to zapłać. Niedługo już trofeów nie trzeba będzie zdobywać bo będzie można je kupić.

Edit: dzięki Laciata ;D

Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo już trofeów nie trzeba będzie kupować bo będzie można je kupić.

Chyba miałeś na myśli, że trofeów nie będzie trzeba zdobywać ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żaloboxie podobno za punkty zdobyte za osiągnięcia można coś kupować w sklepie . Konsoli nigdy nie miałem , ale tak słyszałem , nie wiem na ile to prawda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na żaloboxie podobno za punkty zdobyte za osiągnięcia można coś kupować w sklepie . Konsoli nigdy nie miałem , ale tak słyszałem , nie wiem na ile to prawda .

oni mają zamiast waluty M$ Pointy, i jak Ty kupujesz np. 100zł zdrapkę to oni np. 3200M$P; a za trofiki dostają też te punkty = 10, 30, 50? jakoś tak, i w sumię jak przejdziesz 10 gier to spoko możesz sobię 1 z ich stora kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oni mają zamiast waluty M$ Pointy, i jak Ty kupujesz np. 100zł zdrapkę to oni np. 3200M$P; a za trofiki dostają też te punkty = 10, 30, 50? jakoś tak, i w sumię jak przejdziesz 10 gier to spoko możesz sobię 1 z ich stora kupić :)

WTF?? nie mylcie microsoft points z gamerscore. Za to nie kupisz żadnej gry! ich (G) mają takie same zastosowanie jak Trofea w PS3, bo sony wzięło to od konsoli MS.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te punkty nie mają nic wspólnego z tymi za kasę. Te tak samo jak trofea, zbierasz i nic za nie nie ma. Jedynie jakieś badziewie dla tego avatara całego chyba. Ale o jakimkolwiek contentcie za kasę nie ma mowy. M$ by się chyba zesrał jakby coś oddał dobrowolnie za darmo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to osrry, info było tylko z tego co tam słyszałem od kumpli co mają xo, mój błąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdobyłem trofeum "Na szczycie" (Zdobądź pierwsze miejsce w rankingu).

Miałem ułatwione zadanie, gdyż na początku każdego miesiąca rankingi się zerują.

Więc jakby ktoś miał problemy ze zdobyciem tego trofika, to spróbujcie na początku każdego miesiąca o 11-12, to raczej na pewno wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny na trofea zombie w black ops 1? Mój psn poniżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w trofeach z :

- Dead Rising 2 off the record

- James Bond 007 Blood Stone

- Singstar (min 10 osóB)

-Far Cry 2

-Wolnfenstein

- Max Payne 3

-GTA 4

No i to tak mniejwięcej wszystko, chociaz pewnie znalazloby sie cos jeszcze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem w końcu zdobyłem swoją pierwszą platynę, BioShock Infinite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki. Ja jestem blisko swojej 8, w Move Fitness. Tylko te codzienne cele... To będzie najdłuższe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem w końcu zdobyłem swoją pierwszą platynę, BioShock Infinite.

Pierwsza smakuje najlepiej. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najbardziej smakowite były 4 i 5 platynka. Sports Champions 2 i Ratchet All 4 One :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to się samo wbija, jeśli już machasz pałą to chociaż zrób w Sports Champions 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzbierałem 38 niebieskich pucharków, najbardziej dumny jestem z kolekcji Bioshocków (wszystkie 3 części), potrójnej platyny w Demon's Souls, i 100% (podstawka+wszystkie dlc) w Fallout New Vegas. Niby taka pierdółka te trofea, ale skutecznie motywują do wyciskania więcej z gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to się samo wbija, jeśli już machasz pałą to chociaż zrób w Sports Champions 1

Może i samo się wbija, ale grało mi się w te gry bardzo przyjemnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dobrze smakowała ostatnia wbita platynka, czyli THPS HD... z jednej strony trochę skilla trzeba, z drugiej nie ma takich poranionych akcji, jak 10 wyzwanie bogów w pierwszym GoW. Według mnie bardzo dobrze wyważone platynowe trofeum (gdyby nie mała ilość ludzi na multi, bo jak w końcu na kogoś trafiłem, to pierwsze co poprosiłem o pomoc w nabiciu tego, bo zwyczajnie nie ma w kim zazwyczaj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończylem Prince of Persia piaski czasu i ominąłem bodajże dwa sands clouds i trzeba będzie jeszcze raz pyknąć:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, takie momenty są wkurzające ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×