Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

no to najwidoczniej mmorpg to gry z brzydka grafiką ;) ale nie znam się na gatunku więc nie wiem... Ale dla mnie nie grafika najważniejsza oczywiście. 

 

Jeżeli chodzi o sterowanie to samo przebieranie na padzie między wszystkimi oknami sprawiło że jakoś no nie mogę chwilowo/ przez ostatnie 10 godzin w 100% go ogarnąć i zamiast na mapę wbijam w questy a zamiast walczyć zaczynam szukać eq itp :) stąd myślę że klawiatura by się przydała jednak...

 

ps. Preordery 139zł z psnu??

 

Myslę że do końca weekendu i rozkminie czy kupować - moim zdaniem nie ma sensu grać na ten moment tak poważniej bo to czas zmarnowany... Dzis po pracy przy piwku posiedzę i jakiś werdykt się da  :)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to teraz już sam nie wiem czy cisnąć betę, czy nie, skoro nawet nie wiadomo, czy postacie przeniosą z Open Bety.

Wiadomo, że te z Close Bety (obecnej) na bank nie przejdą do fulla?

Widziałeś kiedyś MMO,w którym pozostawiono postacie z bety po premierze?

Ja nie.

Tu masz za 140zł

http://www.ultima.pl/final_fantasy_xiv_a_realm_reborn/i14245/

Póki nie znajdę pracy i nie kupię nowego TV,to nie kupuje FF.

Nie stać mnie na płacenie rocznie ponad 500zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to teraz już sam nie wiem czy cisnąć betę, czy nie, skoro nawet nie wiadomo, czy postacie przeniosą z Open Bety.

Wiadomo, że te z Close Bety (obecnej) na bank nie przejdą do fulla?

Ja grałem na dłużej w dwa tytuły (MU i Silkroad), ale przetestowałem chyba z 30. Żadne nie wyglądało tak świetnie wizualnie jak FF14.

Odnośnie kolekcjonerki. Skąd ją zamawiałeś?

 

Wszyscy co dostali kody do bety dostali dostęp do beta forum i tam są oficjalne info o tym, że po zakończeniu closed beta wszsystkie postacie zostaną usunięte. Ale zawsze może się coś zmienić.

Warto grać w betę ale nie warto przywiązywać się do postaci - raczej lepiej zwiedzać - testować grę po prostu a nie expić :)

 

no to najwidoczniej mmorpg to gry z brzydka grafiką ;) ale nie znam się na gatunku więc nie wiem... Ale dla mnie nie grafika najważniejsza oczywiście. 

 

Jeżeli chodzi o sterowanie to samo przebieranie na padzie między wszystkimi oknami sprawiło że jakoś no nie mogę chwilowo/ przez ostatnie 10 godzin w 100% go ogarnąć i zamiast na mapę wbijam w questy a zamiast walczyć zaczynam szukać eq itp :) stąd myślę że klawiatura by się przydała jednak...

 

ps. Preordery 139zł z psnu??

 

Myslę że do końca weekendu i rozkminie czy kupować - moim zdaniem nie ma sensu grać na ten moment tak poważniej bo to czas zmarnowany... Dzis po pracy przy piwku posiedzę i jakiś werdykt się da  :)

Tak mmo to gry ze słabszą grafiką niż najnowsze gry AAA ze względu na to jak potężne łącza i sprzęt są potrzebne do ogarnięcia płynnej - czytaj komfortowej gry.

Wersja cyfrowa z PSNu nie została jeszcze oficjalnie wyceniona - ponadto nie będzie jej w dniu premiery wg obecnych informacji od SE.

Co do preorderów prowadzę sklepik z grami - zamawiam od brytyjskiego dystrybutora - dla Cenegi jestem za mały i nie chcą ze mna rozmawiać :) Nie zarabiam na FF14 a nawet troszkę tracę, żeby mieć taką cenę jak wszyscy czyli wersja podstawowa 139 PLN, Kolekcjonerska 279 PLN ale nie dam też zarobić tym złodziejom w układach :)

PS

Dziś po 22 zarywam kolejną nockę aż do wyjścia do pracy :) ktoś chętny na wspólne zwiedzanie okolic Uldah? ;)

Edytowane przez DraculaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj namiary panie to się dogadamy i jeszcze ci na browarka przeleje coś ;) wolę dać człowiekowi z pasją aniżeli sieci złodziei...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EX - dokładnie: cenega is maj lajf ;) damn jak ja tego wydawcy nie lubię...

 

Dracula jak dobrze zagadasz to dostaniesz mnie - czyli człowieka który sporo kupuje  ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ceny będziesz miał odpowiednie to też dołączę do kupujących ;D jak coś napisz na priv adres sklepu albo gdzie wystawiasz gry.

 

Apropo FFXIV...ograliście już raidy jakieś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok moja przygoda z beta oficjalnie się kończy z licznikiem przegranych 15 godzin... póki co jestem kupiony na tyle aby zakupić na premierę i wykorzystać 30 darmowych dni... przez sierpień się okaże czy bede przygodę kontynuował czy poprotu zakończy się po miesiącu moja przygoda i dokładnie 26 pudełko z logiem finał fantasy (1-13 plus spis offy jak cc, 10-2, tactics czy crystale z gacka i wii) wyląduje na puleczke kurzac się... beta na plus... gra dobra, zobaczymy czy pełna wersja będzie bdb... miło się gra czuje ten oldschool wiejacy od o dziwo singlowych starych fajnali... zapowiada się o niebo lepiej od lighting returnes and returnes all over again...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 osobowe kolejki ustawiały się do teleportu z questem przez buga który ograniczał maksymalną liczbę osób xd

P9mBv0S.jpg

Edytowane przez Madrok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym tą gierkę bez większego zastanawiania się gdyby abonament wynosił 10zł,a tak to co...wydać na grę 100-150zł i potem dalej pompować kasę żeby zagrać kilka razy w miesiącu? Mi się to nie kalkuluje, ale trzeba przyznać, że fajnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się w to gra i ma niezły klimat, tyle że najważniejszą rzeczą jest ten cholerny abonament.

Płaciłbym bez zastanowienia jeśli miałbym na tyle czasu żeby w to pograć, ale jeśli pogram góra 2h co 2 dzien, bo wątpię żeby na więcej wyskrobał czasu, to za cholerę się nie kalkuluje.

Za 2 dychy bym brał bez zastanowienia ale powyżej 4 dych to lekka kiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że będzie można na tym samym kodzie grać? Czy już nowe klucze zostaną rozesłane? Kurcze w następny weekend to się powinienem do egzaminu uczyć...a nie w ten też xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie chwile dopóki nie wyłączyli serverów... też Was tak denerwuje, że postacie głosów nie mają w ogóle? Generalnie też strasznie trudno się połapać w tym całym hudzie, a mapy to wogóle nie ogarniam. Chce, żeby mi wskazało gdzie mam questa zrobić to mi nagle jakiś obszar pokazuje w ogóle nie logicznie ;/ 

I grafika czasem w oczy boli, u mnie to wygląda niestety gorzej niż na screenie powyżej. ;/

Edytowane przez Lateralus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Ci pewnie pokazuje...tylko jak coś musisz wydrobic z mobków to nie zaznaczy Ci każdego mobka osobno tylko obszar na którym występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, włącza mi jakby mapkę świata i znaczek na niej... ciężko połapać się z tego jak dojść z miejsca w którym jestem w określone miejsce - dlatego też na początku jak w gildii gladiatorów miałem zabić 3 rodzaje potworów trafiłem do miejsca gdzie występował tylko jeden z nich i zmarnowałem z 20 minut pewnie na odnalezienie miejsca gdzie były ich wszystkie 3 typy (a starczyło pokazać way-pointa do innego wyjścia z miasta na minimapie...)nie wiem przez godzinę jeszcze nie załapałem tej gry...ale jakoś w innych mmorpg było bardziej przejrzyste to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na prawdę przednia, w sumie 49 zł na miesiąc to i tak niezbyt dużo patrząc z mojej strony - przez ostatnie pół roku kupiłem 4 gry na PS3, bo nie było dla mnie nic ciekawego poza tymi tytułami. Jeśli tytuł będzie tak dobry jak ta beta (plus ewentualne poprawki) to jestem skłonny w to dłużej pograć, a na pewno przez ten darmowy miesiąc plus jeden dodatkowy. 2 miechy grania za 200 zł to i tak dużo jak na obecne tytuły zwłaszcza, że to gra nastawiona na co-op (lub PVP jak to w MMO) i ogólnie multi, a na takiego RPG czekałem od dawna na PS3 (dlaczego Dogma nie ma coopa !!?). Mam jedną postac na Mooglu (Acid Highwind, Cid był zajęty :) ). Mam HS, w nast weekend możemy pograć.

Edytowane przez MarcinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie się z kimś na wieczór ustawił w przyszły weekend :) Tylko nie mam headseta, ale mam nadzieje, że wielką przeszkodą to nie będzie. Generalnie postaci nie rozwijałem bardzo wiec moge utworzyć nową na jakimkolwiek serverze, jeżeli ktoś by chciał razem pograć :)


P.S. Czy tylko mi się wydaje, czy nie ma greatswordów i klas nastawionych na nie? Wpierw mi się wydawało, że np marauder będzie mógł walczyć zamiast toporem, ale coś chyba nie bardzo jednak....

Edytowane przez Lateralus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiator może używać mieczy, ale na początku o nie trudno z małym lv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość updatera to żart - 0.19Mb/s.

Tu się zgodzę to jest jakiś żart jak na dzisiejsze czasy .

 

Gra ktoś może na jakimś serwerze USA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest czasem tak, że EU i US ma wspólne serwery, a Japonia ma osobne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×