Skocz do zawartości
Kenet

Playstation 3 Faq!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie, czy ktoś ma od 2-3 dni problem z pobraniem gier z Playstation Store EU ? Mianowicie po kliknięciu na download pokazuje się tylko pusta niebieska ramka (zawsze była informacja jakie demo i ile waży) i jedyne co mogę zrobić to kliknać/wciśnać continue shopping.

Dodam, że na PSN US wszystko działa bez problemu.

Pzdr.

MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie, czy ktoś ma od 2-3 dni problem z pobraniem gier z Playstation Store EU ? Mianowicie po kliknięciu na download pokazuje się tylko pusta niebieska ramka (zawsze była informacja jakie demo i ile waży) i jedyne co mogę zrobić to kliknać/wciśnać continue shopping.

Dodam, że na PSN US wszystko działa bez problemu.

Pzdr.

MK

Może chwilowy lag na serwie, albo coś od Twojej strony.

Próbuj co jakiś czas, powinno przejść po chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może chwilowy lag na serwie, albo coś od Twojej strony.

Próbuj co jakiś czas, powinno przejść po chwili.

Niestety to nie żaden lag, dalej nie mogę pobrać żadnego dema...

Kupowanie działa, pobranie dema nie ...

Edytowane przez pl_yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do kupienia Ps3 slim 320gb z Nfs The Run cena nie jest duża używana nie całe 2 miesiące i posiada jeszcze przedłużoną gwarancję na 5 lat. Obecnie mam 80gb i nie wystarcza mi miejsca mam ją od 2 lat i jest już po gwarancji. Czy tak naprawdę slim ciągnie mniej prądu i czy jest cichszy i mniej się grzeje od Fat ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, nawet nie wiem gdzie szukać czy już ktoś nie miał takiego problemu. Obecnie nie gram w Resistance 3 więc postanowiłem go wyrzucić i zrobić miejsce na coś innego, ale usuwanie zostało przerwane i teraz mam 1,8 GB corrupted data. Gdy próbuję to usunąć to strasznie dużo czasu to zabiera, usunie może z kilka MB w kilkanaście czy kilkadziesiąt minut. Da się coś z tym zrobić oprócz proszenia wszechmocnego Yody o pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam problem. Po awarii PSN dostałem od miłego nieznajomego konto, które było zarejestrowane przed awarią (abym mógł ściągnąć dwie gry). Konto to było zalogowane na drugim użytkowniku (tj. Użytkownik 1). Wczoraj robiłem porządki, i pomyślałem, że ten user mi się już nie przyda... nie pomyślałem, że bez niego nie będę mógł grać w obie gry. Karteczka z danymi do tego konta oczywiście wyrzucona... na dysku mam dwie gry, z któych nie mogę korzystać. Można z tym coś zrobic?

Jeszcze zapytam- czy jeżeli dostanę od kogoś, kto pobrał juz dwie te same co ja gry, konto PSN, i się zaloguję, to będę mógł grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Można z tym coś zrobic?

2 Jeszcze zapytam- czy jeżeli dostanę od kogoś, kto pobrał juz dwie te same co ja gry, konto PSN, i się zaloguję, to będę mógł grać?

1 tylko zalogowanie sie na konto pomoze = email + haslo ktorego nie znasz

2 tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc zapytam- ma ktoś niepotrzebne konto, na którym ściągnął owe gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :)

bede wymianial hdd w ps3 i teraz mam problem

1. jak dostac sie do wszystkich rzeczy ktore mam z plus'a

2. czy nowy hdd w tej samej konsoli to dla pss oznacza nowy system ( zmarnuje kolejny slot ? )

3. zauwazylem ze gdy wymienie hdd ten ktory byl oryginalnie w ps3 na inny i potem znowy wloze stary to musze aktywowac system bo nie mam dostepu do gier z plusa ?!? to normalne ?!?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać czy to normalne, że po włożeniu płyty do napędu PS3 slim 320GB napęd tak jakby wydaje dziwny dźwięk, następnie zmniejsza się kiedy już gra się przez jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto wspomnieć w FAQ, że jest już polski PSS? Trochę tandetny, ale jednak jest. Instrukcja, jak zmienić język, pokaże się w powitalnym tekście, kiedy wejdziemy do sklepu z angielskim menu (Zarządzanie kontem > Język > Umowa licencyjna).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla ciebie,

mowisz i masz :) 4. Czy PSS działa w Polsce? - aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem o to dużo zamieszania dość dawno nie tylko na tym forum - gdzie jest ta obiecana strona od Sony, gdzie będzie można zarządzać kontem i deaktywować PS3. Otóż ona jest, w tym miejscu:

http://sonyentertainmentnetwork.com/main

Wystarczy zalogować się danymi konta PSN i można zarządzać całym kontem i prywatnymi danymi, jak na PS3. No i można oczywiście deaktywować niepotrzebne konsole, a nawet doładować portfel, przejrzeć historię transakcji i ściągniętych gier! To chyba dość duże info dla wszystkich, którzy nie wiedzą, może warto przypiąć gdzieś wysoko albo przynajmniej dodać do FAQ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta strona jest gowno warta bo nie widac ktora z ps3 to twoja / brata / kumpla itd ona nic nie wnosi widzisz ile jest aktywnych i nic po za

ja mam 5 x ps3 i 4 x psp ale za ch00ja nie wiem czyja to moja ... nic nie wnoszace gowno i tyle

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz problem. Ja mam 4 x PS3 i wiem, na której gram teraz, która to mojego wujka, a które to moje poprzednie, co sprzedałem. Są ponumerowane, wystarczy pamiętać, co się kiedy robiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu Systemowe - Restore file system, a jak nie pomoże to Rebuild Database

Dopiero wczoraj to zrobiłem i Rebuild DB pomógł aczkolwiek wyrzuciło mi wszystkie wiadomości :( Ale dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rebuild wywala wszytko oprocz gier i save'ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ps3 od roku i wszystko było wporządku ale od wczoraj nie moge się połączyć z internetem i ps3 nie wykrywa żadnych padów ani kontrolerów ruchu. Dopiero gdy je podłącze to działają ale po odłaczeniu znowu się wyłączają. Próbowałem resetowania padów i powracania do ustawień fabrycznych w ps3 ale nic nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Czy kupując PS3, dostanę w komplecie kabel HDMI ?
Nie, takiego kabla nie ma w zestawie podstawowym, choć zdarzają się specjalne bundle-packi z załączonym kablem HDMI.

GÓWNO PRAWDA! Kupiłem czarnulkę slim w sklepie i dostałem z nią kabel HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem.

widocznie miales taki zestaw. standardowo kabla hdmi nie ma

ps. jak bym mogl to minusa bym dal -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×