Skocz do zawartości
Kenet

Playstation 3 Faq!

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam. Ale teraz w większości zestawów jest najprawdopodobniej kabel HDMI. Więc mnie leciutko poniosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji, mój znajomy gdy kupował nową konsolę musiał dokupować kabel hdmi osobno i to jest najczęstszy przypadek, więc tak jak kakaroto pisze, musiałem zakupić taki zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... w MediaMarkcie w Focusie widziałem kilka takich zestawów... a może widziałem same HDMI. Niewiem. Nieważne. W istocie ja miałem HDMI z zestawem. Widocznie tak to już jest:D. Ile taki HDMI Kosztuje? Chciałbym odświeżyć pamięć na przyszłość gdy drugi telewizor będziemy kupować:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taki HDMI Kosztuje?

nie ile kosztuje, ale ile jestes w stanie dac :P

imo za 2 metry to max 20 zl mozna zaplacic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem szukałem i nie znalazłem...

Wiem jak działa media server w połączeniu z routerem. Pięknie przesyła obraz z dysku PC na PS3.

Szukam programu który umożliwi przesyłania obrazu do PS3 takiego jaki jest wyświetlany na PC? Czyli, jak np pracuje na PC to obraz będzie również wyświetlany na PS3. Czy wogóle istnieje coś takiego?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niechce po kablu... pytanie brzmiało czy można to jakos zrobić bez kabla... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma jakiegoś takiego magicznego programu takiego jak media server, który potrafiłby takie rzeczy?

Dzięki za dotychczasową pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szkoda... myślałem że będzie coś takiego. Jeszcze nie dawno nie wiedziałem co to media server ;) dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam trochę głupie pytanie...

Czy jak zgram backup na dysk przenośny z konsoli PS3, to będę mógł go potem zgrać na kompa i trzymać tam?

Potem w razie czego zrzucić z powrotem pliki na przenośny dysk i przywrócić je na konsoli?

Jest to w ogóle możliwe?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak bo dysk masz w fat32 (a nawet musisz mieć) a backup robi się bodajże do folderu PS3\BACKUP na dysku przenośnym, więc pliki powinieneś normalnie zgrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam trochę głupie pytanie...

Czy jak zgram backup na dysk przenośny z konsoli PS3, to będę mógł go potem zgrać na kompa i trzymać tam?

Potem w razie czego zrzucić z powrotem pliki na przenośny dysk i przywrócić je na konsoli?

Jest to w ogóle możliwe?

Z góry dzięki za odpowiedź.

ja to kiedys przerabialem ale moze sie to zmienilo - po zrobieniu bck dysk z kopia nie jest widoczny pod winda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, jeżeli się nic nie zmieniło i nie jest widoczny pod windowsem, to może można zrobić jego obraz np. Acronisem lub Ghostem na dysk w komputerze a potem w dowolnej chwili przywrócić taki obraz na dysk przenośny i na konsolę. Acronis lub Ghost powinny bez problemu wykryć dysk bez znaczenia jaki ma system plików na partycjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze system jest tak zabezpieczony cos ala point sec na laptopach wiec to nic chyba nie da ale moge sie mylic nie przerabialem tego az tak wnikliwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie , które nie pojawiło się w Faq.

Czy jeżeli dezaktywuje obecne PS3 i zaraz po tym je aktywuje ( to samo PS ) to czy będę mógł zalogować się na inne konto i zmienić identyfikator ?

Napisałem nick który mi się nie podoba i chciałem go zmienić , czy jest to możliwe po deaktywacji i aktywacji tego samego PlayStation 3?

Edytowane przez Kryman
Patrz jakim rozmiarem czcionki piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna zmienic identyfikatora.

musisz zalozyc nowe konto i wtedy bedzie ok (przepadna ci "tylko" trofea itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu kupilem ps3 40GB używaną, zauważylem ze konsola nie posiada plomby co znaczy ze byla otwierana przez poprzedniego wlasciciela, i teraz zaczeły mnie męczyć myśli typu ze konsola miała juz wczesniej YLODA i ze płyta głowna była wygrzewana, dostałem 14 dni gwarancji, dodam ze ps w stanie idealnym bez żadnych rys na obudowie :laugh:. Za konsole zapłacilem nie całe 500zl a w zestawie dostałem pada dualshock 3, kabel HDMI i listwe chłodzącą . Czy bylo warto ją kupować? I czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy konsola była już wczesniej naprawiana? Z góry dziękuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc !

Mam do Was takie pytanie. Mam mozliwość kupna Play Station w Anglii. Miałem równiez Wii kupione w Anglii i aby dostać się tam np. do sklepu musiałem ustawić Wielką Brytanie jako kraj w którym mieszkam. Czy z Ps3 może być ten sam problem? Jakie mogą być inne konsekwencje kupna Playa w Anglii.

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam

Sent from my X10 Mini Pro using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mogą być inne konsekwencje kupna Playa w Anglii.

Żadne specjalne. Możesz sobie nawet w Tajlandii kupić, ale kraj konta sam ustalasz podczas jego zakładania. Może to być spokojnie Polska i zostaniesz podłączony do europejskiego sklepu, w którym zapłacisz złotówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w drugim roku użytkowania coś się stanie z konsolą będziesz miał problem.

Gwarancja jest na rok, później jest tzw odpowiedzialność sprzedawcy i do niego trzeba się zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Pany, mam taką zagwozdkę.

Wczoraj mój braciak włączył konsolę, chciał wyjąć AoT2 żeby zagrać w Maxa, konsola coś tam zaczęła marudzić, a gdy wypluła płytę to ta była trochę porysowana, później chyba musiał zrestartować konsolę i po włączeniu ujrzał tylko komunikat "Correct hard disk cannot be found".

Po powrocie z pracy trochę podłubałem przy konsoli, nie chciała wejść do recovery menu, ale jakoś udało mi się ją zmusić do zrobienia Restore FS, Restore Default Settings i Rebuild DB po czym się włączyła i działa normalnie co dało mi szansę na wrzucenie saveów do chmurki ps+. Teraz właśnie pytanie czy powinienem wymienić dysk czy konsola sobie poradziła z ewentualnymi błędami. Wiem, że to trochę wróżenie z fusów, ale żeby przejechać dysk programem do sprawdzania dysków musiałbym kupić jakąś obudowę na dysk i podłączyć do PieCa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

Kategoria: inne

Punkt 8

Można zmiejszyć soft ale ta operacja wymaga rozkręcenia ps3 i uzycie E3 fashera wydatek ok. 400 zł i ponad 2h czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile Mpx ma kamerka EyeToy bo obraz ma świetny na Skype i teraz nie wiem jakimi wartościami się kierować do kupna kamerki internetowej kuzynowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×