Skocz do zawartości
Kenet

Playstation 3 Faq!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie dotyczące rejestracji w PSN. Kiedy założe pierwsze konto na PSN i ustawię Polskę, będzie to moje główne konto. I jeżeli dobrze zrozumiałem z niego nie będę mógł ściągać dem itd. Będę musiał stworzyć konto w USA/UK i tam ściągać różnę rzeczy z PSS. Ale czy na tym koncie Polskim, będę te wszystkie ściągnięte na inne konto pliki widział?

Tak będziesz te pliki widział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za chwilę odbiorę swoją nową konsolę, zakupioną na spółę z bratem. Teraz zastanawiam się co do zakładania kont. Jeżeli zrobię dwa profile graczy, jeden dla mnie i jeden dla brata, to czy zakupione gry pudełkowe i z PSN będą dostępne dla mnie i dla niego? Jak to będzie w przypadku gier z online pass i innymi jednorazowymi dodatkami? A! Oraz jak to jest z Playstation PLUS?

@edit

Przepraszam za posta. Już znalazłem wszystkie odpowiedzi na moje pytania.

Edytowane przez Senzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy odpowiedni wątek, ale zapytam mimo wszystko tu. Czy to normalne, że tylna część konsoli podłączona kablem HDMI nagrzewa się bardziej niż przy podłączeniu eurozłączem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Najlepszej konsoli jaką jest Playstation 3.

Chciałem dowiedzieć się kilka rzeczy, zadać pytania na które w sklepie nie uzyskiwałem pełnej odpowiedzi.

Po 1. Czy jest opcja jaka kolwiek żeby podczas grania płyta nie kręciła się cały czas? W sklepie powiedziano mi że nadmierne używanie BD-rom'u może skutkować jest zepsuciem. Nadmierne tzn 3-5 h grania jest szkodliwe dla Rom'u?

2. Jeśli konsola jest cały czas podłączona do internetu, to ktoś ma wgląd do moich zdjęc/filmów/gier przechowywanych na konsoli?

3. Czy istnieje możliwość zrzucenia filmów na konsole z pendrive'a? Konsola odtwarza wszystkie formaty czy trzeba konwertować?

4. Czy stan płyty(lekkie rysy) mają wpływ na eksploatacje napędu?

5. Czy trzeba zrobic wewnętrzna karte pamieci zeby zapisywac na niej save z gier?

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 plyta sie kreci to normalne. mi smiga 4 lata i jest git

2 nie, o ile wylaczysz media serwer (a i bez tego tez nikt nie powinien nic z ps3 widziec)

3 tak, ps3 nie odtwarza wszystkich formatów

4 lepiej miec "czyste" plyty

5 tylko dla gier z pa2 i ps one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i mam pytanie. Nigdy wcześniej nie miałem ps3 zawsze miałem X-boxa 360. A więc pytania:

1. Jestem na kupnie PS3 i mam do wyboru kupić wersje z dyskiem 320GB ps move i tymi akcesoriami i gra za 1049zł i PS3 160GB z padem bez gier za 849zł. I czu jest jakaś róznica między konsolą z dyskiem 320GB a 160GB oprócz tego że jest większy dysk?

2. Czy gry na PS3 można instalować na dysk tak jak w X-box 360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Nie ma żadnej poza rozmiarem dysku (o ile mówimy np o tej samej serii)

Ad.2 Stricte nie, niektóre gry dystrybuowane na płytach instalują część danych na dysku konsoli zapewne w celu poprawienia doczytywania danych w trakcie gry. Jedynie gry z cyfrowej dystrybucji kupione w sklepie PSS pobierasz po zakupie i instalujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki i jeszcze jedno pytanko czy przed wyłączeniem konsoli trzeba wyjmować płyte z grą czy nie ma to znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam nastepujacy problem.

Najprawdopodniej za pare dni bede mieszkac w uczelnianym akademiku. Z tego co mi wiadomo, internet jest tam naprawde dobry z tym, ze trzeba pilnowac uploadu.

Ponoc na kazda osobe przysluguje limit uploadu: nie wiecej niz 60 kb/s przez godzine albo dluzej.

Teraz mam takie pytanie, czy podczas gry np. w Tekken Tag Tournament 2 jestem w stanie przekroczyc ten limit? Jak wogole sprawdzic ile uploadu generuje konsola podczas gry online?

Bardzo prosze o pomoc. Za przekroczenie limitu grozi ban na internet na miesiac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem dlaczego podales 60 kb/s?

wiekszą predkosc mozesz osiagnac przegladajac strone www i wysylajac do niej jakies dane. np upload zdjecia na jakas strone.

moze bardziej w akademiku chodzi o upload nie wiekszy jak 60 mb w ciagu godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to byly stare informacje. Obecnie jest to 150 kB/s, bezposredni link:

http://skos.ds.pg.gda.pl/pl/faq/kary

Podrozdzial: "Kary za upload".

Moje pytanie pozostaje bez zmian: czy grajac w gry na ps3 (m.in. ttt2) przekrocze ten limit ?

Oraz inne pytanie, jesli administracja narzuci odgorne, nieprzekraczalne ograniczenie do tych 150 kB/s, to czy da sie wtedy sensownie grac?

Edytowane przez weizegger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Aktywowałem niedawno PS+ i szybko się okazało, że moja wysłyżona konsola 80GB nie jest w pomieścić wszystkich dobrodziejstw tej usługi.

Więc czy jak zakupię jakiś dysk wewnętrzny 2,5 cala to będę mógł spokojnie na nim po wmontowaniu ściągać rzeczy z PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Aktywowałem niedawno PS+ i szybko się okazało, że moja wysłyżona konsola 80GB nie jest w pomieścić wszystkich dobrodziejstw tej usługi.

Więc czy jak zakupię jakiś dysk wewnętrzny 2,5 cala to będę mógł spokojnie na nim po wmontowaniu ściągać rzeczy z PS+?

Możesz też zaoszczędzić i wystarczy,że klikniesz w download grę w psn i od razu anulujesz doda się ona do listy ściąganych i po kolei możesz ściągać grę,przechodzić kasować i next.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo nie jestem pewien, kiedyś można było udostępniać gry na 5 konsol, a teraz ponoć tylko na 2 czy to jest prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 stacjonarne i 2 przenosne , kiedys bylo 5 . Czyli sa trzy opcje , Ps3 + Ps3 + Psp + Psp , Ps3 + Ps3 + Psp + Psv lub Ps3 + Ps3 + Psv + Psv , mam nadzieje ze jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto utworzone po 18.11.11 tylko na 2 konsolach może działać, materiał (gry) też. Jeśli masz np grę kupioną przed 18.11.11 to taka gra będzie działać na więcej niż 2 konsolach ale już gry kupione po tym 18.11.11 nie będzie działać na 5 kontach a tylko na2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Czemu konsola nie wykrywa nazwy Pendrive tylko wyświetla "Urządzenie USB (USB DISK 2.0)

2.Czy mogę dodać wizualizacje do odtwarzacza muzyki?

3.Czy można zmienić wizualizacje włączania się konsoli?

4.Czy można ustawić by automatyczne pokazywało po najechaniu na kategorie moje obrazy, muzykę czy filmy bez konieczności wchodzenia w pendriva?

5.Podobno z każdą aktualizacja dochodzą nowe kompatybilne tytuły z poprzednich wersji PS. Jak TAK, to czy istnieje oficjalna lista.

6.Czy jest jakaś lista dodatków, przejściówek, adapterów itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×