Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

ok wienc chcialbym sie dowiedziec jak skonfigurowac telewizor plazmowy LG FULL HD HD READY 23inch tak aby dal mojemu ps3 slim najlepszom jakosc obrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do zakupu monitora pod PS3 i komputer. Nie wiem jaki model wybrać. Mam na oku ten: http://www.ceneo.pl/2349182?gclid=CJjg79vHvqMCFQ2S3wod2l2bcg ale boje się jak będą wyglądały gry na PS3 w tym monitorze. Czy ktoś ma ten monitor i PS3 i może mi powiedzieć jak to wygląda. Zastanawiam się jeszcze nad tym, ale nie wiem czy jest duża różnica między tym pierwszym: http://www.ceneo.pl/2365906s. Proszę niech mi ktoś doradzi, bo normalnie już szału dostaje. Gdzieś ktoś napisał, że gry na PS3 w tym monitorze http://www.ceneo.pl/2349182?gclid=CJjg79vHvqMCFQ2S3wod2l2bcg wyglądają do kitu, a gdzie indziej ktoś napisał, że zarąbiście i teraz już nie wiem co robić. Miałem dzisiaj kupować, ale jeszcze jutro mam okazje i nie wiem czy się zdecydować. Chodzi o to który z tych dwóch wybrać i jak będą wyglądały gry na PS3 i komputerze w tych monitorach.

Poprawiam link do drugiego monitora: http://www.ceneo.pl/2365906?gclid=CP3T5KrKvqMCFQseZwodm3mhcw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam monitor Philips 220WS. Gdy podłączam ps3 do monitora po zresetowaniu ustawień w konsoli wyskakuje komunikat "THIS IS OVERDRIVE CHANGE CHOMPUTER DISPLAY INPUT TO 1680x1050@60 Hz" a gdy normalnie przed zresetowanie włączam to wyskakuje komunikat "Cannot display this video mode, change computer display input to 1280x1042@60HZ". Kabel którego używam to DVI-HDMI. Co mam zrobić? pomóżcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam monitor Philips 220WS8FS z HDCP. Wyjście DVI-D. Mam kabel HDMI-DVI-D. Gdy podłączam ps3 do monitora wyskakuje komunikat "Cannot display this video mode, change computer display input to 1680x1050@60HZ"po zresetowaniu ustawień w PS3 na monitorze pojawia się komunikat "This is overdrive, change computer display input to 1680x1050@60Hz". Gdy monitor mam przełączony na digital to jest napisane że mam rozdzielczość 1680x1050@30Hz, a jak w analog(komputer) to 1680x1050@60Hz. I nie wiem co i jak mam zrobić żeby monitor wyświetlił obraz. A teraz gdy zmieniłem na najniższą rozdzielczość 576p to jest czarny ekran czy jest to wina kabla czy monitora? Proszę o pomoc.

Edytowane przez lukasz4268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem telewizora Samsung LE22B450 jak równięz ps3 czy jest ktos posiadaczem tego telewizora i wie jakie sa najlepsze ustawienia pod ps3 lub nie musi byc posiadaczem ale wie jakie beda najlepsze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam monitor Philips 220WS8FS z HDCP. Wyjście DVI-D. Mam kabel HDMI-DVI-D. Gdy podłączam ps3 do monitora wyskakuje komunikat "Cannot display this video mode, change computer display input to 1680x1050@60HZ"po zresetowaniu ustawień w PS3 na monitorze pojawia się komunikat "This is overdrive, change computer display input to 1680x1050@60Hz". Gdy monitor mam przełączony na digital to jest napisane że mam rozdzielczość 1680x1050@30Hz, a jak w analog(komputer) to 1680x1050@60Hz. I nie wiem co i jak mam zrobić żeby monitor wyświetlił obraz. A teraz gdy zmieniłem na najniższą rozdzielczość 576p to jest czarny ekran czy jest to wina kabla czy monitora? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z hdmi. Konsola po włączeniu pyta się mnie czy odtwarzać w hdmi dzwięk i video, po kliknięciu tak obraz na źródle w telewizorze Hdmi i Av jest czarny.

Próbowałem restartować wiele razy i w kółko to samo. Sprawdzałem na 2 kablach hdmi i nadal nic.

Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam Majek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a jaki to tv jakis starszy typ? jak tak to sprawdz czy obsluguje HDCP, i nie wiem czy to cos da ale moze w opcjach na konsoli ustaw inna rozdzielczosc i zobacz czy cos wyswietli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi to działało na tym telewizorze. Myślałem, że o kabel potem chodzi ale po zakupie 2 to samo sie dzieje... wydaje mi sie, że jest to problem z ustawieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem... posiadam tv Sony KDL 40V4000 i w niektórych grach czy też przy odtwarzaniu filmów dvd ekran mi się ściemnia tak, że nic nie widzę, a za chwil pare znów zaczyna świecić jak powinien

Podejrzewam że chodzi o ustawienia telewizora (troche grzebałem, ale do niczego nie doszedłem.)]

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy ktoś może polecić jakiś bardzo tani monitor, który obsługuje HDCP do PS3. Chodzi mi o monitor 19 -21", który będę mógł zabierać na wyjazdy służbowe i tylko do tego ma służyć. W domu mam Samsunga 32 cale i mi wystarcza,więc chciałbym kupić coś najtańszego jak tylko możliwe bez żadnych wodotrysków i nie musi być HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie Gdy wlaczylem wczoraj konsole to rozdzielczosc zmienila mi sie na 576p z 1080,komunikat zmiany rozdzielczosci byl chyba taki jak przy pierwszym uruchomieniu konsoli by ustawic rozdzielczosc,nie wiem jak to sie stalo,przed wlaczeniem konsoli resetowalem tylko routera,pisalo cos ze znaleziono nowe urzadzenie HDMI a ja nic nie podlaczalem czy wie ktos co moze byc przyczyna tego? Prosze o odpowiedz

0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam tv lcd Phillipsa 32 cale, ktory obsluguje HDready.

Posiada on złącze dvi lecz niestety po podlaczeniu konsoli i probie ustawienia obrazu na 1080i obraz nie pokazuje sie.

Konsole podlaczam do tv kablem dvi/hdmi. Co mam zrobic aby wszystko dzialalo itp?

Prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupować monitor do ps3 24 cale ? Czy to duży monitor(głupie pytanie,ale nie miałem z takim styczności poza sklepami ,a tam wszystkie ekrany wydają się małe ) i jaki polecacie,chodzi mi o cena/jakość ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jest mi potrzebna wasza pomoc,otóż chce zakupić sobie telewizor lcd tylko nie wiem jaki,ja się zastanawiałem nad SONY BRAVIĄ lub SAMSUNGIEM tylko nie wiem jeszcze jaki model wybrać

telewizor musi mieć co najmniej 40 cali i do około 2500zł

czekam na wasze propozycje

z góry dziękuje za waszą pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Czytałem dużo na ten temat ale no jedni piszą tak a inni inaczej i sie zagubiłem

Mam monitor samsung syncmaster 172t z wyjściem DVI

I czy po kupnie kabla HDMI-DVI bede mógł normalnie podłączyć konsole do monitora ??

I jaka jakość wtedy bedzie ??

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz bo mam niezłą okazje kupić PS3 :)

PS: Wiem że dzwięku nie będzie ale na razie obchodzi mnie obraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Nadszedł czad do wymiany mojego monitora który mam do zwykłego PC, ale tym razem chciałabym coś z gniazdem HDMI. Od czasu do czasu będę go podłączać także do konsoli, głownie będzie śłużył do filmów oraz gier na PC. Co polecacie? Jak na razie znalazłam następujące monitory:

http://www.komputronik.pl/index.php/product/71053/Peryferia/Monitory_LCD/23_LG_Flatron_W2361V_PF.html

http://www.komputronik.pl/index.php/product/65557/Peryferia/Monitory_LCD/24_iiyama_ProLite_B2409HDS_czarny.html

http://www.komputronik.pl/index.php/product/101471/Peryferia/Monitory_LCD/23_Samsung_SyncMaster_PX2370_LED.html

http://www.komputronik.pl/index.php/product/68012/Peryferia/Monitory_LCD/22_iiyama_ProLite_E2209HDS_czarny.html

Który według was jest najlepszy? Wziąć 22,23 czy 24 cale? A może zupełnie inny model innej firmy? Proszę o pomoc :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie zakupilem monitorek http://www.proline.pl/?n=iiyama-prolite-e2209hds-panoramiczny-monitor-full-hd . Ale jest pewien problem, powlaczeniu UFC 2010 czy KZ2 razi mnie po oczach slaba jakosc grafiki, normalnie w menu mam rozdzialke 1920 na 1080 a po wlaczeniu gier spada do 1280 na 720. Dodam ze wczesniej gralem na juz dosyc starym TV LCD Samsunga 32' i tam takiej utraty jakosci nie bylo, naprawde mocno jest to widoczne w porownaniu nawet do tamtego wiekowego LCD, jakies podpowiedzi? Bo jak tak ma to wygladac to chyba lepiej jak oddam ten sprzet... Tv jak i ten monitorek mam podpiete poprzez HDMI

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie zakupilem monitorek http://www.proline.pl/?n=iiyama-prolite-e2209hds-panoramiczny-monitor-full-hd . Ale jest pewien problem, powlaczeniu UFC 2010 czy KZ2 razi mnie po oczach slaba jakosc grafiki, normalnie w menu mam rozdzialke 1920 na 1080 a po wlaczeniu gier spada do 1280 na 720. Dodam ze wczesniej gralem na juz dosyc starym TV LCD Samsunga 32' i tam takiej utraty jakosci nie bylo, naprawde mocno jest to widoczne w porownaniu nawet do tamtego wiekowego LCD, jakies podpowiedzi? Bo jak tak ma to wygladac to chyba lepiej jak oddam ten sprzet... Tv jak i ten monitorek mam podpiete poprzez HDMI

Pzdr

Zastanawiam się nad kupnem tego monitora... Ale skoro o takiej utracie jakości piszesz. Może to nie wina monitora? Jakieś ustawienia w menu monitora zmienić? Nie znam się na tym :confused: Mógłbyś ogólnie napisać parę zdań o tym monitorze? Zastanawiam się nad iiyamą ale 24 cale albo jakimś LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×