Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

odczytac na innej konsoli odczytam tylko na razie znam tylko jeden sposób a jest nim to pełne zgrywanie nawet szyfrowanych danych z konsoli na konsole tyle tyko,że moja jedna jest zepsuta:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DragonriderPL, masz tylko i wylaczenie jeden sposob na przeniesienie danych ze starego dysku na nowa konsole: musisz naprawic stara konsole. obecnie nie ma absolutnie zadnej innej mozliwosci.

kup opalare i zrob to sam, albo daj do serwisu (za 100 zl chyba) albo pozegnaj sie z nimi.

ps - trofea sa przypisane do konta PSN wiec bedziesz je mial - o ile zostaly zsynchronizowane z serwerem. jesli nie, to je tez (ewentualnie) bedziesz zegnal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

TRafiła mi sie okazja na zmiane ps3.a na starej ma seve z gier w,których jestem w np. w połowie.

da sie je jakos przekopiować na pendrive lub cos innego

Bardzo proszę o pomoc

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli save nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem to spokojnie można zrobić sobie kopie na np. pendrive-a.

Albo zrobić takie coś choć nie wiem czy to działa z sejwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co obejmuje taki back up?.mam zamiar zrobic back up dysku wrzucic wszytko na zewnetrzny. z formatowac go niestety musze bo konsola nowa i prosi o re-format dysku i wgrac na niego wszystko spowrotem.

co zostanie z back up-owane (konta jakie posiadam,zdjecia,muzyka,filmy,vidzone,pshome,playstation life,pucharki,save-y,dema,gry z psn,add-ons jak np. mapy do COD-a)ogolnie wszystko czy cos nie z back up-oje sie.

dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam dokładnie taki sam problem , jak DragonriderPL . Moja 60-tka padła na YLOD-a drugi raz . Pomimo , że gwarancje mam na ponowną naprawe.To robić tego nie chce , bo to kolejne koszta związnae z wysyłką (tj.70 zł) włożone już w "trupa".Którego spisałem na straty

Mam nowego slima 250-tke , ale na starym dysku mam dużo cennych danych zdjęcia , muzyka.No i save-y, ale one nie są na pierwszym miejscu u mnie sad.gif .

Zastanawiałem się czy jak podłączyłbym dysk (który zostal wyjęty) z 60-tki takim kablem :

http://www.allegro.p...5_sata_pr8.html

i tu mam 2 pytanka, czy ktoś z was próbował tego? 250 slim wykryje podpięty dysk przez ten kabel i będzie możliwe zgranie czegokolwiek.

i drugi pytanie jak wielki dysk zewnętrzyn można podpiać przez USB do PS3?

Edytowane przez Mlecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otoz mam problem dosc trudny jak narazie do obejscia:

Mianowicie padla mi wczoraj konsola (YLOD) po krotkiej analizie doszlem do wniosku, ze lepiej kupie nowa slimke

Kupilem wiec dzisiaj slimke i wlozylem do niej dysk z padnietej konsoli... no i wyskakuje mi, ze musze zainstalowac firmware 3.30 lub nowszy

Dodam, ze niemoge nawet nic zrobic bo konsola pracuje tak jakby w 'trybie awaryjnym' (niewiem jak to nazwac)

Sciagnalem wiec nowy firmware 3.30 nacisnalem rownoczesnie select + start (tak jak konsola sobie zazyczyla) i bylo by wszystko fajnie

jakby nie fakt, ze dziad jeden chce formatowac caly dysk zeby moc ten firmware zainstalowac :/ no i jestem w kropce

bo nie mam jak teraz zrzucic saveów, a co gorsza wolalbym zachowac jednak wszystkie dane.

Da sie to jakos obejsc lub chociaz zbackupowac savey ???

ps. sorki za brak polskich liter ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczas aktualizowania NFS Shifta kilka razy wieszała mi się konsola gdy dochodzilo do np.27% konsola sie wieszała, zresetować sie nie dalo to kabel odlaczalem kilka razy... a teraz pokazuje mi sie taki komunikat: "the hard disk file system is corrupted and will be restored" i dochodzi do 100% i od nowa to samo... :( Prosze o pomoc i czy format dysku pomoze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiapawelek miałem z początku taki sam pomysł.Wyjąłem dysk z 60-tki przełożyłem do fata 40 gb i nic , domaga się nowego firmware 3.30 ,a to dziwne bo obie były napewno updatowane , no ale nie zrażając się tym sciągąłem najnowszą wersje na pendraiva podpinam do konsoli naciskam jak pisze start+select i dupa.

Więc wpadłem na kolejny pomysł (a tu muszę zaznaczyć że na kompach się nie znam) poszedłem do kolegi ,żeby mi podpioł dysk do PC i zgrał choćby zdjęcia i muze. Rozumowanie moje było proste .Skoro ponoć dyski są takie same jak w PC-tach, to myślałem ,że pójdzie. I znowu porażka.

Kurcze pomóżcie , bo nie mam już więcej pomysłów a zależy mi na tym bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Kurcze pomóżcie , bo nie mam już więcej pomysłów a zależy mi na tym bardzo.

A we właściwym katalogu firmware na pendrive było PS3\UPDATE przy czym dyski nie będą działały zamiennie - będą sformatowane w innych konsolach

http://www.ps3site.pl/forum/topic/1327-faq-jak-instalowac-update-firmwareu-za-pomoca-pendrivea/page__view__findpost__p__10398

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,było wszystko jak należy.O ile nie znajde sposobu , to będe zmuszony odesłać konsole do naprawy,póki mam jeszcze na nią gwarancjedry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowy na forum mam pewien problem tak jak w tytule a więc.

Grałem sobie na psx w gre a dokładnie chase the express przeszedłem co nie co i oczywiście robiłem save teraz kiedy zakupiłem ps3 chciał bym te savy wgrać na ps3 żeby nie grać od początku na ps2 mam freemcboot więc wkładam kartę od psx do ps2 wchodze w ulaunch i kopiuję savy na usb póżniej wkładam to na komputer pliki nie mają rozszerzenia w windowsie mam włączone jak by co żeby pokazywało lecz nie pokazuje wtykam usb i na pendrivie robie folder PS3/EXPORT/PSV wkładam savy do PSV zadowolony, że zadziała a tu zonk wkładam pendriva w usb konoli wchodze tutaj gdzie są wirtualne karty pamięci wybieram dane z usb, ale nic nie wykrywa mi sav'ów pomyślałem, że wina leży po stronie rozszerzenia jednak gdy zmieniam rozszerzenie i wkładam tam gdzie poprzednio wykrywa savy lecz pisze dane uszkodzone i nic nie moge z tym zrobić później postanowiłem zrobić inaczej wkładam płyte z psx do ps3 pograłem zrobiłem save przekopiowałem sav'a na pena i porównuje z tym sav'em co ściągnołem z memorki są takie same, ale tego z memorki nie wykrywa a ten save co zrobiła ps3 wykrywa nie wiem oco chodzi jeżeli ktoś wie w czym problem to prosze o napisanie i pomoc nowemu na forum.

Dodam, że ten pendrive to psp lecz to chyba nie ma znaczenia

Pozdrawiam!

Edytowane przez fight18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i pytam

a jak przenieść zapisane sejwy i inne dane (filmy, zdjęcia)z uszkodzonej konsoli (YLOD) do nowej sprawnej??? z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję wymianę konsoli na nowego slima, tylko zastanawai mnie co z moimi save'ami, czy mozna je przenieśc ze starej na nowa ?

Widziałem, że w ustawieniach systemu jest opcja przeniesienia danych na inną konsolę - czy to moze to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak najlepiej przenieść savy itp ze starego dysku na nowa konsolę( właśnie kupiłem slinke 320 gb.. )? zaznaczam ze stara złapała kolejnego 5tego yloda i nie wiem czy się podniesie ponownie..:/ jakies pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu jest teraz opcja przeniesienia danych przez kabel Ethernet. najbezpieczniejszy i chyba najlepszy sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze cenciak.

Jedyny problem, że musisz mieć 2 sprawne konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W niedługim czasie planuje kupić drugą konsolę ps3. I pytanie. Czy save'y ta tej starszej konsoli będę mógł przerzucić na nową? Jeżeli tak, to jak? Będę mógł korzystać z jednego konta na dwóch konsolach?Oczywiście nie chodzi mi że w tym samym czasie, tylko że czasami ktoś może na jednej grać a też chciałbym pograć to będę musiał wejść na drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam moją konsolę 3 rok mimo że nie mam zainstalowanych DEM mam komunikat o braku miejsca.

Może to proste pytanie ale czy konsola ma coś takiego jak śmietnik ? bo przyznam się że nie mogę stwierdzić przyczyny utraty 60 GB :).

Temat mi wyszedł przy próbie zainstalowania dodatków MOH, proszę o pomoc może są jeszcze użytkownicy poczciwego Chlebaka ?

Pozdr.

Sim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagalem okolo 6 demo z ich strony i jednoczesnie gralem w gre z plyty i cos mi sie zawiesil i od tamtej pory nie chce dzialac poprawnie. Wlacza sie normalnie ale wyswietla tylko opcje ustawien reszta pokazuje sie tylko jakby sie ładowała. Wiec prubowalem sformatowac ale nie chce zostaje przy 0% przez caly czas. mam nadzieje ze jest jakis inny sposob zeby go sformatowac prosze o pomoc. ps. co to za srubka ktora znalazlem na podstawie ps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał Hardcor, siostra mu skopiowała jego save'y w LittleBigPlanet na swoje konto użytkownika, potem już nie mógł dostawać trofeów co więcej zresetowały mu się wszystkie trofea ma 0 % i nie dostaje żadnych trofeaów w LittleBigPlanet. Trochę to dziwne nie? Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenoszenie normalnych savów to prosta sprawa. Interesuje mnie co jak gra ma zabezpieczone savy przed kopiowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×