Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

ja to po ciemku tu trafiłem....

nie no szukałem informacji na temat prądozerności czarnulki, i tak oto zostałem na stałe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem tu przez google. Szukałem forum o PS3 i znalazlem i jest całkiem pożyteczne. a tak w ogóle to jak bym miał teraz wybierac między PS a PC to bez żadnego zastanowienia bym wybrał PS-a . PS3 to moja pierwsza konsola ale teraz już wiem że powinienem kupic sobie wcześniej konsole. Polecam wszystkim PS3 ten stuff jest git.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wpadlem za pomoca google, bo szukalem informacji o kupnie ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google mnie przyprowadziło bo chce kupić PS3 i mam parę pytań na które tu są odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ,to ja też przez google trafiłem na to forum chciałem jakichś informacji o ps3 poszukać i bum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na forum przez wujka google :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również podobnie jak poprzednicy. Kupiłem konsolkę i byłem przekonany, że w sieci jest co najmniej kilka portali traktujących o Playstation. Wstukałem w Google i tak oto jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem konsolowcem, mam tylko X'a 36 (NIE BIĆ, BŁAGAM, PS3 LEPSZE!!! :D), ale forum wydaje się na wysokim poziomie. Poza tym mam tu kilku znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem jakiegoś fajnego forum o PS3 bo z nikim se pogadać o konsolach nie mogłem. Kliknąłem w pierwszy adres jaki mi się wyświetlił, przejrzałem zobaczyłem że fajna atmosfera jest to się zarejestrowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie ps3, poczułem żądze poznania wszystkiego co z ps3 związane, ludzi z podobnym zamiłowaniem oraz bycia na bieżąco z nowinkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O stronie dowiedziałem się z reklamy w PSX Extreme, jednak nie było mi śpieszno ażeby się rejestrować, ponieważ nie posiadałem wiadomego sprzętu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzez Google. :biggrin: Szukałem dobrej strony, która ma zawsze świeże informacje dotyczące świata konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale tu nie ma informacji o świecie konsol, tylko jednej konsoli. Ja trafiłem tutaj przez to, że mam coś takiego, że jak mam jakiś nowy sprzęt (tak wiem, dziwnie to napisałem), to zaczynam o nim dużo czytać. Tak było z PSP, teraz tak mam z PS3. Wygooglowałem tą stronę, gdy szukałem jakiegoś portalu o PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale tu nie ma informacji o świecie konsol, tylko jednej konsoli.

Chodziło mi o informacje o grach. W końcu nie pisze się na tej stronie wyłącznie o ekskluziwach na PS3. Ale rozumiem, można było to w różnoraki sposób odebrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz... Trzeba podgladac konkurencje i wypatrywac co maja dobre, a co zle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest to, że większość ludzi trafiła tu przez google.pl, a nieraz nie potrafią sobie poradzić z wyszukaniem podstawowych informacji typu data premiery gry itp. :) Ja trafiłem tutaj dzięki mojemu koledze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzalem sie do zakupu konsoli i szukalem jakiegos info o niej - i tak wlasnie trafilem tutaj (notabene rowniez znalazlem w googlach :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic innego jak wyszukiwarka google. Powód dość banalny, nigdzie nie zasięgnę potrzebnych mi informacji o PS3 jak nie na forum

Witam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum tak jak i portal to główne strony w mojej konsolowej sprawie :biggrin:...Google a jak :thumbsup:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×