Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie , jak sie ma 2K10 do NBA LIve 10 , pytam bo w 2K10 nie grałem , ale w Live u kolegi na X0 i grało sie nawet dobrze , w 2K09 grałem wiec mam co porownać.

sorry za offtop. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja dostane grę jakoś w piątek a mam pytanie czy w NBA 2k10 są trofea ??

Z góry dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe bawie sie w trofea ale spiesze z pomoca i od razu mowie ze cos mi sie pojawialo wiec na bank sa. Ale za co to juz nie wiem hehe.

Wiec nastapila zmiana druzyny. Atlanta ma za duza gale na dystansie nudne sie to zrobilo. Crawford rzuca jak opentany nurek jeden. Postanowilem zagrac druzyna ktora jeszcze nikt nie wybral a oddac Atlante jak ktos ma ochote. Wiec padlo na Clipers hehe i Davisa ktory rzuca cegly obojetnie z jakiej pozycji tylko wsady mu wychodza hehehe. ALe podania ma nadal przedniej marki to mu musze oddac. Kaman to zabijaka a Griffin to bedzie zamiatal za jakis seson dwa. Camby obronca przedni a Gordon cichy morderca razem z Batlerem. Pozdro i nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe bawie sie w trofea ale spiesze z pomoca i od razu mowie ze cos mi sie pojawialo wiec na bank sa. Ale za co to juz nie wiem hehe.

Wiec nastapila zmiana druzyny. Atlanta ma za duza gale na dystansie nudne sie to zrobilo. Crawford rzuca jak opentany nurek jeden. Postanowilem zagrac druzyna ktora jeszcze nikt nie wybral a oddac Atlante jak ktos ma ochote. Wiec padlo na Clipers hehe i Davisa ktory rzuca cegly obojetnie z jakiej pozycji tylko wsady mu wychodza hehehe. ALe podania ma nadal przedniej marki to mu musze oddac. Kaman to zabijaka a Griffin to bedzie zamiatal za jakis seson dwa. Camby obronca przedni a Gordon cichy morderca razem z Batlerem. Pozdro i nara

To ja przejme po tobie ATLANTE

Dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kings - grucha82

Celtics - smoke_one

Magic - fuardo

Lakers - galvis

Cavs - bam

Nuggz - kyni

Knicks - jarzab

Blazers - qmil

Rockets - drexler

Bulls - celticmurano

Hornets - brunoj

Pistons - slaVa

Spurs - OlszU_PL

Clippers - Hiszpan_77

Thunder - mr_geez

Hawks - Drzemek

Mavs - raadoo

Jazz - stempien83

Suns - Melo

? - Brylu

Dobra mamy komplet ale jak ktos chce na liste rezerwowa niech wysla do mnie friend inv (grucha82) jesli ktos bedzie nieaktywny bedziemy robic wymiane... czekamy do konca tygodnia az ludzie kupia gre i zaczynamy w przyszlym jsli nie kazdemu ua sie kupic trudno liga zostanie okrojona...

WAZNY KOMUNIKAT

PO TO WYSLALEM WAM ZAPROSZENIE NA CZATA LIGOWEGO ZEBYSCIE TAM WCHODZILI, chodzi o to żeby podczas staru ligi wszyscy uczestnicy byli na czacie bo będę wysyłał konkretne drużyny

WSZYSCY NIECH ZLINKUJĄ SWOJE KONTA NA 2K Z GRAMI

Liga będzie trwać 8 tygodni, w ciągu których trzeba będzie rozegrać 40 meczów (jeśli wszyscy przystąpią do gry) później będą playy offy

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, rozegrałem kilka meczy a na mojej karcie jest bilans 0-0. Mecze były rankingowe, przynajmniej tak mi sie wydaje. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, rozegrałem kilka meczy a na mojej karcie jest bilans 0-0. Mecze były rankingowe, przynajmniej tak mi sie wydaje. Proszę o pomoc.

może to wina 2k... ja nie wiem czym to może być spowodowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić żeby tak szybko energia z zawodników nie schodziła. Bo rozegram dwie , trzy kontry i już musi zawodnik iść na ławkę. I co to jest ten cherry picking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić żeby tak szybko energia z zawodników nie schodziła. Bo rozegram dwie , trzy kontry i już musi zawodnik iść na ławkę. I co to jest ten cherry picking?

musisz grać wolniej... nie biegać z wciśniętym sprintem... a cherry picking to jest tzw gra na fuksa zostawiasz kolesia ktorym sterujesz pod koszem przeciwnika w momencie kiedy on konstruuje akcje... i w momencie przechwytu, zbiorki podajesz bezposrednio do niego po kosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałem gości którzy tak grali, to cieniasy. Dzięki Mój nick na Nba to PitBull___21, Chętnie z kimś zgram z polskich graczy. Czekam na chętnych, dorzućcie mnie do przyjaciół NBA 2k10. Może w następnej lidze zagram, moja drużyna to Lakers

Dlaczego jak robię zawodnikiem kilka dryblingów to on gubi piłkę, jest na to jakiś sposób? Jak ktoś chce zagrać to będę dziś nb NBA ok. 23.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak robię zawodnikiem kilka dryblingów to on gubi piłkę, jest na to jakiś sposób? Jak ktoś chce zagrać to będę dziś nb NBA ok. 23.00.

bo pewnie ma słabe panowanie nad piłką nie pamiędam który to jest atrybut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoyo mam dokladnie tak samo nie dodalo mi 5 zwyciestw w rankingu. Nie wiem o co biega. A komenty od nich mam normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macxie tez problem przycinek podczas ataku komputera? mniej wiecej zaczyna sie to jak przeciwnik mija linia srodkowa i wtedy lekko sie przycina konsola... macie podobnie czy u mnie jest cos nie halo.. jesli tak to jak temu zaradzic najlepiej ? prosze o pomoc

dodam iz nie dzieje sie to w 1 kwarcie tylko im blizej konca meczu tym te przycinki nasilaja sie :(

Edytowane przez chmuraIV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nierejestrowanie zwycięstw/porażek w rankingu:

serwery 2k update'ują się do 48 godzin więc trzeba poczekać na uaktualnienie rekordów ze względu na dużą ilość graczy, ma to podobno być polepszone w "najbliższym czasie".

@"dropy" animacji

występują w niektórych arenach (chyba w Dallas jest najgorzej) , jest to znany problem i będzie usunięty w "łatce" , tymczasowe rozwiązanie problemu to:

-zmiana ustawień kamery (wyłączenie funkcji ZOOM IN THE PAINT i ogólne przybliżenie widoku żeby było widać jak najmniej trybun)

-wylogowanie sie z PSN (wiem, dziwne.. ale pomaga) 

-zmniejszenie game speed do  46 - 47 w gameplay options

ja osobiście nie widzę za duzo problemów z przycinającą się animacją (oprócz hali Dallas Mavericks) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje zasady kolegi co podal wyzej i faktycznie mi nie przeszkadza przycinanie animacji. Od 2k9 mam tak ustawiona kamere ze mam przybilzenie na 9-10 prawie nie widze trybuny. Opcja przybilizenia na pomalowane wylaczaona. Jest gitara. Przyzwyczajalem sie dlugo do biegania ktore rozni sie masakrycnznie jesli chodzi o 2k9 a 2k10 i powiem wam jest ODLOT. Tak wspaniale sie kontroluje zawodnika ze az chce sie grac. JAk za duzo cisniesz zwodow itd to faktycznie sie koles pozamiata sam strata. Na wielki plus granie pikow no wkoncu mozna postawic pika tak by idealnie wyjsc po zaslonie i np rzucic albo wejsc pod kosz i oddac na obwodzik plus rzut na HOF nie zawsze wchodzi nawet z czystej pozycji. Panowie ja jestem w niebie coraz wiecej czerpie przyjemnosci z rozgrywania akcji. Aha dowiedzialem sie ze wybireamy po jednym zawodniku do swojej druzyny grajac w lidze. Pierwszenstwo maja druzyny z najnizszym rankingiem. Wiadomo Sacramento pierwsze wybiera hehee na drugim miejsciu byki albo NY wiec juz panowie sie zastanwaic kogo sobie dobieracie. Na 3-4 miejsu jestem ja LC i Suns z tak sama iloscia overalla 67. Wiec sie zastanowic jak to zrobimy kto pierwszy wybiera. Jak wezmiesz tego co ja chce to cos ustalimy a jak nie to bedzie oki mozesz pierszy ehehee. Pozdro i do gierki.

Pytanko czy wygrywajac tak jak w 2k9 dostawallo sie punkty i widziales z jakim nurkiem grasz jaki ma ranking. Wiec na wyjdzie zwyciestwo dawalo wiecej punktow. Z lepszym tez wiecej. Za wyranie meczu ale np gosc sie wylaczyl w 3 polowie dawal polowe punktow. Co tydzien sie ranking kasowal i bylo od nowa. Za to jeden inny duzy ranking byl caly czas. Ciekawe czy tutaj bedize identycznie. MI z 7-9 meczy nie zaliczylo na bank. i z ksiezyca ranking jestem 192 niby jak nie wiem dlaczego jaka mam ilosc punktow itd.

Edytowane przez Hiszpan_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15.10.2009 miało wyjść demo na PS3

...

cały dzień chodzę w przeświadczeniu że dzisiaj czwartek właśnie. Mea culpa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie dzisiaj miało być demo 2k10?

A po co Ci demko? Ta gra 'RZONDZI'!

Fakt, faktem Elektronicy wzięli się ostro za robotę i LIVE goni ale to wciąż nie TO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie ligowcy info od komisarza :biggrin::

- będziemy grali kwartę po 8 minut, dlatego że grając po 5 a grałem już z częścią z Was są zbyt małe wyniki... np. mecz z mr_geez zakończył się wynikiem 46-53

- będzie 1 fa pick... dowolny gracz z druzyn nie grajacych w lidze za dowolnego gracza z Waszej drużyny

- co do slidersów myślę że będziemy to korygować po starcie

- reszta zasad pozostaje bez zmian... można ją znaleźć w którymś z moich wcześniejszych postów

i najważniejsza sprawa

ruszamy w poniedziałek ewentualnie jak się nie uda to we wtorek... ale wtorek jest granicznym terminem... ja proponuję zbiórkę na czacie ligowym w poniedziałek o 21:30... jeśli macie jakieś inne terminy piszcie co byśmy doszli do jakiegoś wpólnego rozwiązania...

jeśli już ustalimy godzinę zbiórka jest OBOWIĄZKOWA... kogo nie będzie nie zagra w lidze... tylko w razie czego proszę się nie obrażać i dalej aktywnie uczyestniczyć w czacie... chodzi o stworzenie czegoś ala społeczność 2k wśród polskich posiadaczy PS3, poza tym jak ktoś się wykruszy będzie można wejść na jego miejsce

Oficjalna lista adminów ligi:

grucha82

smoke_one

mr_geez

w razie jakiś pytań piszcie do któregoś z adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 8min to moim skromnym zdaniem troche dlugo, to daje jakies 35-40min przy konsoli gdzie nawet telefonu nie bedzie mozna odebrac;) pozatym przy 40 meczach to juz jest naprawde kupa czasu, ja bym chcial zamykac sie w 30min, wtedy mialbym pewnosci ze zawsze znajde tyle czasu co by zagrac mecz danego dnia. Co do zbiorki... jakos nie jestem przekonany do tego czata, gdyz on nie ma historii - nie ma mnie przy konsoli, wiec nie wiem co juz bylo napisane, dlatego dosc dawno proponowalem zalozenie forum tylko i wylacznie po to by umieszczac tam info, robic zbiorki itd. zdecydowanie latwiej jest mi postowac z kompa w ciagu dnia niz specjalnie odpalac ps3 i czekac az ktos na czacie napisze. To takie moje spostrzezenia:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 8min to moim skromnym zdaniem troche dlugo, to daje jakies 35-40min przy konsoli gdzie nawet telefonu nie bedzie mozna odebrac;) pozatym przy 40 meczach to juz jest naprawde kupa czasu, ja bym chcial zamykac sie w 30min, wtedy mialbym pewnosci ze zawsze znajde tyle czasu co by zagrac mecz danego dnia. Co do zbiorki... jakos nie jestem przekonany do tego czata, gdyz on nie ma historii - nie ma mnie przy konsoli, wiec nie wiem co juz bylo napisane, dlatego dosc dawno proponowalem zalozenie forum tylko i wylacznie po to by umieszczac tam info, robic zbiorki itd. zdecydowanie latwiej jest mi postowac z kompa w ciagu dnia niz specjalnie odpalac ps3 i czekac az ktos na czacie napisze. To takie moje spostrzezenia:) pozdrawiam

30minut to jest kwarta po 5... a to jest za mało... dlatego postanowiliśmy to zwiększyć... można obniżyć ale maksymalnie do 7 minut

forum będzie jak liga się odpali... na stronie ligowej na www.2ksports.com zakładanie osobnej strony/forum mija się z celem i jest stratą czasu

co do czata... tak jest we wszystkich liga w których grałem... ja nie korzystam z forum do komunikacji... bo nie umawiam się nigdy na granie w konkretnych godzinach... po prostu wbijam na czat i jak są tam ludzie którzy chcą zagrać to gram... to do tego służy i do odpalenia ligi..

to są standardy obowiązujące w każdej lidze 2k wszędzie gdzie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko troche z innej beczki... mozna jakos zmienic czas kwarty w my player mode ?? bo jest 5 minut, a wolalbym troszke dluzej.... ??

A wracajac jeszcze do tych przyciec, moze na jakiejs innej kamerze (niz domyslna) bedzie to lepiej dzialalo ?

I ostatnie pytanko : Nie mam podpietej konsoli do sieci... wiec jak kiedys wyjdzie ta latka, ktora zniweluje te zawieszki, czy jest jakas inna szansa zebym sobie wgral ja na konsole ??

Edytowane przez chmuraIV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie ligowcy info od komisarza :biggrin::

- będziemy grali kwartę po 8 minut, dlatego że grając po 5 a grałem już z częścią z Was są zbyt małe wyniki... np. mecz z mr_geez zakończył się wynikiem 46-53

- będzie 1 fa pick... dowolny gracz z druzyn nie grajacych w lidze za dowolnego gracza z Waszej drużyny

- co do slidersów myślę że będziemy to korygować po starcie

- reszta zasad pozostaje bez zmian... można ją znaleźć w którymś z moich wcześniejszych postów

i najważniejsza sprawa

ruszamy w poniedziałek ewentualnie jak się nie uda to we wtorek... ale wtorek jest granicznym terminem... ja proponuję zbiórkę na czacie ligowym w poniedziałek o 21:30... jeśli macie jakieś inne terminy piszcie co byśmy doszli do jakiegoś wpólnego rozwiązania...

jeśli już ustalimy godzinę zbiórka jest OBOWIĄZKOWA... kogo nie będzie nie zagra w lidze... tylko w razie czego proszę się nie obrażać i dalej aktywnie uczyestniczyć w czacie... chodzi o stworzenie czegoś ala społeczność 2k wśród polskich posiadaczy PS3, poza tym jak ktoś się wykruszy będzie można wejść na jego miejsce

Oficjalna lista adminów ligi:

grucha82

smoke_one

mr_geez

w razie jakiś pytań piszcie do któregoś z adminów.

Dobra ligowcy. To jest temat o grze. Macie w dziale On-line temat o NBA 2K10 i tam prosze sie przeniesc z wasza liga, ustawkami i wszystkim co dotyczy grania online w ta gre. Tutaj rozmawiamy o samej grze.

Tutaj link do tematu w On-line: http://www.ps3site.pl/forum/topic/23481-nba-2k10/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×