Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko troche z innej beczki... mozna jakos zmienic czas kwarty w my player mode ?? bo jest 5 minut, a wolalbym troszke dluzej.... ??

A wracajac jeszcze do tych przyciec, moze na jakiejs innej kamerze (niz domyslna) bedzie to lepiej dzialalo ?

I ostatnie pytanko : Nie mam podpietej konsoli do sieci... wiec jak kiedys wyjdzie ta latka, ktora zniweluje te zawieszki, czy jest jakas inna szansa zebym sobie wgral ja na konsole ??

-Niestety następny bug, czas kwarty w "My Player Mode" na razie moga zmieniac tylko Ci którzy wcześniej kupili NBA 2k10 Draft Combine, rozwiązanie -> patch.

-Bez dostępu do sieci nie zainstalujesz łatki (nie można jej wgrać na pendrive'a niestety), ale biorąc pod uwagę że wielkość patcha nie będzie większa niż 100 MB to proponuję zabrać konsole gdzieś gdzie będziesz miał dostęp do netu i zrobic wszystkie uaktualnienia w dostępnych przez Ciebie grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to mam napisac czy w dziale online czy tutaj. Tam tylko do ligi jest temat ??. Wiec mam pytanie czy mecze rankingowe kiedys zostana dopisane szlak mnie trafia. Mam 9-1 zapisane a rozgeralem meczy ok 30 i nic nie dodaje od czasu do czasu jeden mecz mi napiczy. 124 miejsce 575 punktow dzisiaj z 6 wygranych i zero naliczania punktow ja sie pytam co to za parodia. W statystykach sa ludzie co maja juz po 50 meczy rozeregranych i wiecej. Wiec ja sie pytam jak to sie dzieje czy ktos wie kiedy to naprawa. KIEDY WYJDZIE JAKIS PATCH bo sie czlowiek tylko wpienia ze mu nie dodaje punktow hehe. Mam nadzieje ze te mecze zostana dodane i sa gdzies tam w pamieci a nie cala robota na marne. Jak ktos wie niech sie odezwie na GG moje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Niestety następny bug, czas kwarty w "My Player Mode" na razie moga zmieniac tylko Ci którzy wcześniej kupili NBA 2k10 Draft Combine, rozwiązanie -> patch.

-Bez dostępu do sieci nie zainstalujesz łatki (nie można jej wgrać na pendrive'a niestety), ale biorąc pod uwagę że wielkość patcha nie będzie większa niż 100 MB to proponuję zabrać konsole gdzieś gdzie będziesz miał dostęp do netu i zrobic wszystkie uaktualnienia w dostępnych przez Ciebie grach.

dziekuje bardzo za informacje !!!

Jeszcze milo by bylo jakby ktos podal info ze pojawily sie patche dla nba 2k10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do was koledzy. Co sie dzieje z tymi wszystkimi lamerami co nie potrafia sie przyznac ze np przegral. Ja ja przegrywam to nie wychodze np. w 3 kwarcie i mowie papa. Wieksozsc jak dostaje 10 albo 15 to 2 kwarta i goscia nie ma. Jakies kary zakazy powinni prowadzic za takie cos. I jeszcze jedno czy po ostatnim gwizdu 4 kwarty jak gosciu od razu sie wylaczy tez nie pokaze mi statystyk itd to nie wiem czy zalicza mecz czy nie szkoda gadac na tych dupkow malinowych. Wlasnie zagralem fajny meczyk z GOldeanmi hehee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nas wyruch... z tym demem.

pewnie zauważyli ile ma gra bugów to teraz siedzą i je poprawiają

Najgorsze to to że te X chu.. na ich pier...... marketplaysie mają te demo chyba od konca września a u nas kur.. nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do was koledzy. Co sie dzieje z tymi wszystkimi lamerami co nie potrafia sie przyznac ze np przegral. Ja ja przegrywam to nie wychodze np. w 3 kwarcie i mowie papa. Wieksozsc jak dostaje 10 albo 15 to 2 kwarta i goscia nie ma. Jakies kary zakazy powinni prowadzic za takie cos. I jeszcze jedno czy po ostatnim gwizdu 4 kwarty jak gosciu od razu sie wylaczy tez nie pokaze mi statystyk itd to nie wiem czy zalicza mecz czy nie szkoda gadac na tych dupkow malinowych. Wlasnie zagralem fajny meczyk z GOldeanmi hehee

To zwykłe parówki..

Grałem dzisiaj 4 "ranked games" z którego w dwóch spotkaniach (gdzie wygrywalem odpowiednio 10 i 6 punktami) w ostatnich sekundach przeciwnicy (albo raczej zwykłe pały) rozłączyli się tuż przed końcem (oczywiscie nie zaliczyło mi zwycięstw, na razie przynajmniej) , ale za to te 2 pozostałe były super..

W pierwszym przegrałem po 3 dogrywkach z powodu żenującej skuteczności z rzutów osobistych (niestety lag przy pierwszym rzucie ciągle obecny, chociaż nie usprawiedliwia mnie to wcale bo miałem wiele okazji w 2 dogrywce aby to wszystko skończyć) a drugi wygrałem buzzer beaterem Tony Parkera z userem który kontrolował Bulls ( zdecydowanie najbardziej emocjonujące spotkanie do tej pory w 2k10, tym bardziej że rzut był z okolicy linii osobistych nad próbującym mnie zablokować Salmonsem).

Pozytywem jest to że nie było prawie w ogóle lagów , a negatywem że dzieciaki nie potrafią przegrywać (i nie ma żadnego wskaźnika jaki kto ma % DNF )  

@DEMO : 

Jest dostępne na amerykańskim  Playstation Store , ( 1 kwarta , magic vs lakers) .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zwykłe parówki..

Grałem dzisiaj 4 "ranked games" z którego w dwóch spotkaniach (gdzie wygrywalem odpowiednio 10 i 6 punktami) w ostatnich sekundach przeciwnicy (albo raczej zwykłe pały) rozłączyli się tuż przed końcem (oczywiscie nie zaliczyło mi zwycięstw, na razie przynajmniej) , ale za to te 2 pozostałe były super..

W pierwszym przegrałem po 3 dogrywkach z powodu żenującej skuteczności z rzutów osobistych (niestety lag przy pierwszym rzucie ciągle obecny, chociaż nie usprawiedliwia mnie to wcale bo miałem wiele okazji w 2 dogrywce aby to wszystko skończyć) a drugi wygrałem buzzer beaterem Tony Parkera z userem który kontrolował Bulls ( zdecydowanie najbardziej emocjonujące spotkanie do tej pory w 2k10, tym bardziej że rzut był z okolicy linii osobistych nad próbującym mnie zablokować Salmonsem).

Pozytywem jest to że nie było prawie w ogóle lagów , a negatywem że dzieciaki nie potrafią przegrywać (i nie ma żadnego wskaźnika jaki kto ma % DNF )

Dlateo najlepiej jest grać ze sprawdzonymi ludźmi... którzy raz mają skilla dwa nie ****** przed siatką... dlatego ja w 2k10 gram w większości ze znajomymi... zapraszanie ludzi z listy to jeden z lepszych ficzeró tego tytułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DEMO : 

Jest dostępne na amerykańskim  Playstation Store , ( 1 kwarta , magic vs lakers) .. 

To rozumiem u nas nie bedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem u nas nie bedzie ?

nie mam pojęcia, ale założenie amerykańskiego konta to jakieś 3 minuty i po kłopocie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - na razie bida z nedza, bo czekam na gre. Na razie nigdzie w Wawie nie mozna jej kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja wlasnie z Warszawy kupilem gierke za 139 zl plus przesylka. Widze ze nadal maja wystawione na allegro i pelno dostepnych wersji. Mialem gierke juz 8 pazdziernika u sibiebie w domu z kumlem ktory tez zamawial z warszawy ale inny sklep. Wejdz na allegro zawdzon do tych sklepow co maja wystawione i sie dowiedz na bank gdzies bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za odpowiedź :smile:

edit:

siema,jak sie robi wsady w demie?:>

wsady robisz przyciskając "kwadrat" gdy jesteś blisko kosza, ale można robić też alley-opy przytrzymując L2 i naciskając "krzyżyk".

Moim zdaniem gra jest świetna, na pewno kupię ją sobie w najbliższym czasie :)

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsady robisz przyciskając "kwadrat" gdy jesteś blisko kosza, ale można robić też alley-opy przytrzymując L2 i naciskając "krzyżyk".

Dunki robi się przez naciśnięcie R2 i kwadratu lub R2 i prawej gałki w stronę kosza będąc blisko... sam kwadrat to layup

A co do dostępności gry w WuWua to polecam sklep Games World... kumpel normalnie kupił w piątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dunki robi się przez naciśnięcie R2 i kwadratu lub R2 i prawej gałki w stronę kosza będąc blisko... sam kwadrat to layup

A co do dostępności gry w WuWua to polecam sklep Games World... kumpel normalnie kupił w piątek

Tyle że w Games World kupił za 190 a nie za 140 jak mają inne sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa poziomy trudnosci w tej grze?:>

SĄ !!! 4 albo 5 juz nie pamietam teraz

A inne pytanko, czy istnieje możliwość skopiowanie gry na hd ?? może to by pomogło na przycinanie się ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w Games World kupił za 190 a nie za 140 jak mają inne sklepy.

ja w games world kupiłem za 160 zł... ale wiem że zależy w którym się kupuje... a inne sklepy kuleją jeśli chodzi o ta grę

co do poziomów trudności jest rookie, pro, all star, superstar i hall of fame

a gry nie da się skopiować na hd... i w rozgrywce online nic się nie przycina... jedynie w przypadku wolnego łącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies informacje na temat PATCHA !!!!!!. Kiedy wyjdzie co poprawi itdd. Prosze o padnie linka w razie co jak bedzie jakies info na temat.

To jest jakas parodia z ta gra rankingowa. Czlowiek rozegral ponad 40 meczy na bank a tu ma zaliczone 11 raptem. na 25 meczy zaliczyl mi sobie jeden doslownie jeden szlak czlowieka trafia nic wiecej. PO to jest gra grankingowa by mozna bylo sobie zobaczyc jak ci idzie. Myslalem po tym jak mi jeden mecz zaliczyl po dlugiej przerwie ze wkoncu sie cos zmienilo ale sie mocno mylilem bo dalej juz nie dodal ani jedengo meczu do mojej statystyki kosmos jakis. JAk ktos ma taki sam problem niech napisze jak u niego to wyglada. MOze jeszcze raz gierke przeinstalowac albo co.

Edytowane przez Hiszpan_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosnie doboru rywala- czy gdzies mozna na spokojnie zobaczyc z kim bede gral, jakie ten ktos ma lacze itd itp?

Z menu moge wybrac tylko lige online, albo z "quick game" wybrac "ranked" czy jakos tak, i wtedy gram online z kims na "chybil trafil". Zagralem w ten sposob dwa mecze dzis, ale jeden byl bardzo spowolniony (nie bylo pojedynczych przyciec, tylko caly mecz byl jakby na malej ilosci klatek- bardzo ciezko sie gra w ten sposob). Jak wybrac sobie przeciwnika z dobrym laczem? Czy tylko z friendsow mozna to zrobic?

PS

Pierwszy mecz przegralem chyba 30 punktami :) i normalnie czulem przez siec, ze moj przeciwnik jest pewny, ze zaraz uciekne :) Ale sam tego nienawidze, wiec dogralem do konca chociaz nie bylo latwo... Grajmy do konca- bedzie fajniej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek patcha na forum 2k <-- tu można sprawdzić co będzie naprawione i prawdopodobnie kiedy... lista bugów jest spora

abstrachując od ligi tu powstałej granie ligowych meczy jest w zasadzie niemożliwe... 6/6 nie udało mi się skończyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie prosze mi, jak wyglada podlaczenie neta ?? wystarczy wpiac kabelek z netem, czy trzeba jeszcze gdzies cos poustawiac ?? prosze o pomoc bo nie mam pojecia jak to wyglada w przypadku ps3... aaa i jeszcze pytanko, czy z Neostrada sa jakies problemy, czy nadaje sie jako neta do ps3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×