Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja na 90% jestem pewien, że w dniu premiery jadę do sklepu po swoją wersje. Multiplayer jest świetny, bawię się przy nim znakomicie. Dawno nie wyszedł FPS z tak przemyślanym i zbalansowanym multi. To jest to, co lubię. Średnie mapy, średnia ilość graczy i intensywna rozgrywka. Jedynie co mi przeszkadza, to czasami spadki animacji i problemy z połączeniem się z serwerem (te pojawiły się dziś). Oczywiście do ideału trochę brakuje, ale niech ktoś mi wskaże lepszy multiplayer? Do premiery Resistance 3 jeszcze trochę czasu, a ja nie mam zamiary przez następne miesiące czekać na dobrego fps.

Juz wiem o co chodzi - ta gra po prostu beznadziejnie/tragicznie sie skaluje to 1080p, teraz wymusilem 720p i obraz jest ostry jak zyleta a do tego zauwazalnie plynniej chodzi, teraz to mozna grac ;)

A sądziłem, że tylko u mnie ta gra ładnie wygląda. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i SH bedzie obsługiwać? w demie nie ma takiej opcji albo ja nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście do ideału trochę brakuje, ale niech ktoś mi wskaże lepszy multiplayer?

Bad Company 2, Killzone 3. Nie ma to jak wymuszac nizsza rozdzialke po to zeby gra jakos wygladala.

Achieved with CryEngine 3 :thumbsup:

Poczekam na recki, moze cos mnie przekona do tego tytulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3

Po patchu z custom serwerami, gdy będzie można pobanować parę rzeczy i kiedy wyelimunują lagi, multi w KZ3 będzie lepszy. Teraz nie jest.

Nie ma to jak wymuszac nizsza rozdzialke po to zeby gra jakos wygladala.

Nie ma to jak wprowadzac patche, które psują grę (lagi w KZ3).

Achieved with CryEngine 3 :thumbsup:

Achieved with new GG Killzone 3 multiplayer engine :thumbsup: (podobno przez niego wywalili customy z KZ2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2, Killzone 3.

LMAO, wlasnie wymieniles 2 z 3ech (trzeci to Res2 ;)) najgorszych multi tej gereracji, w ktorych balans calkowicie lezy i kwiczy, a mecze to nic innego jak chaotyczna rabanka nia majaca nic wspolnego z taktyczna czy tez skillowa rozgrywka xD Crysis 2 wlasnie deklasuje pozostale multu na rynku tym ze jest b.dobrze zbalansowany, trzeba sie jedynie nauczyc odpowiednio wykorzystywac moce nanosuit i jazda, do tego cale to wskakiwanie i wspinanie sie jak w Uncharted/Mirrors Edge, w koncu jakis powiew swierzosci w MP a nie jakies nieudolne kalki CoDa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wprowadzac patche, które psują grę (lagi w KZ3).

Moze dostales w bonusie bo ja nie mialem i nie mam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wymuszac nizsza rozdzialke po to zeby gra jakos wygladala.

Widze ze kompletnie nie ogarniasz o co chodzi. Nikt nie wymusza nizszej rozdzielczosci. Wymuszamy natywna dla gry rozdzielczosc. Ta gra zostala napisana w rozdzielczosci 720p. i w takiej najlepiej wyglada. Z powodu jakiegos bledu w kodzie, gra niepotrzebnie wymusza rozdzielczosc 1080p, przez co wyglada zle. Trzeba recznie wymusic w konsoli natywna dla gry rozdzielczosc 720p i wszystko wyglada tak jak powinno.

Wiec zrozum w koncu, ze my nie obnizamy rozdzielczosci, my ja dostosowujemy do takiej, w jakiej napisana jest gra.

Mam juz dosc tlumaczenia ludziom rzeczy z zakresu 3 klasy podstawowki.

Mam nadzieje ze ten blad z upscalowaniem do 1080p zostanie usuniety w jakims patchu.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dostales w bonusie bo ja nie mialem i nie mam.

Nie tylko ja dostałem bonusik. Ludzie z forum KZ3 też:

I never had connectivity or lag issues before 1.04. After downloading it, my first few games seemed to be just fine, but after exiting and joining a different game, for the first time I began to experience the issue where I would shoot someone and it would take 3 or 4 seconds for them to die. I also saw players disappearing and reappearing at different parts of the room (no, not marksmen) as if they were teleporting every 10 feet or so.
Are you fucking serious! I can’t even play the game now, I shoot people with over 50rounds with a LMG or SMG and they don’t freaking die!

Tylko dwa cytaty, bo to nie temat o KZ3. Jak chcesz więcej to masz linka:

http://community.killzone.com/t5/Killzone-3-PS3/Post-Patch-1-04-Network-issues/td-p/859483/page/10

Jak dalej nie wierzysz w laga to tu masz dzisiejszą wypowiedź gościa z GG:

Hi all,

Here's an update on the recently released Killzone 3 patch 1.04 and its effects on the game. If you're experiencing problems, please read the information below.

Patch 1.04!

It's clear that 1.04 has allowed more people to connect and the gameplay adjustments went down well. But the patch also introduced lag to people. On top of that Patch 1.04 introduced a score processing bug.

First of all: thanks for reporting the issues and staying on topic. It makes it much easier for us to help.

Co do samego Crysisa to ciekawe czy w fullu rozwiążą problem wywalania ludzi z jednego party do przeciwnych drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LMAO, wlasnie wymieniles 2 z 3ech (trzeci to Res2 ;)) najgorszych multi tej gereracji, w ktorych balans calkowicie lezy i kwiczy,

To gratuluję Ci, że umiesz ocenić balans klas po dniu gry w bete multiplayer.

Przypomnę tylko historię z Modern Warfare 2 i knifingiem i noob tube. Pojawiły się na masową skalę po miesiącu-dwóch dopiero. Co przyniesie multi Crysis'a 2 to dopiero oszacujemy po czasie.

Co do KZ3 faktycznie słabo zbalansowane klasy, ale że BC2 ma jeden z najgorszych multi tej generacji się nie zgodzę(nawet jeżeli chodzi o balans postaci). W BFie przynajmniej medyk nie jest rambo jak w KZ3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Crysis 2 lepiej wyglądał muszę w ustawieniach konsoli ustawić 720p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. 720p. Zmienić kabel hdmi oraz oświetlenie w pokoju. Założyć specjalne okulary Mohave. Kupić filtr UV na TV. Oczywiście ma być najnowszy model. Przydadzą się też korygujące szkła kontaktowe. Telewizor musi posiadać odpowiedni config obrazu (odsyłam na forum Crytek). Na koniec należy zastosować specjalną dietę zwiększającą refleks (głównie chodzi o niedobór magnezu). Po tych zabiegach Crysis 2 powinien wyglądać w twoich oczach mniej więcej jak Resistance 1 sprzed 3 lat, pod warunkiem jak lekko przymkniesz oko na niedoskonałość grafiki i ilość klatek per sekunda.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. 720p. Zmienić kabel hdmi oraz oświetlenie w pokoju. Założyć specjalne okulary Mohave. Kupić filtr UV na TV. Oczywiście ma być najnowszy model. Przydadzą się też korygujące szkła kontaktowe. Telewizor musi posiadać odpowiedni config obrazu (odsyłam na forum Crytek). Na koniec należy zastosować specjalną dietę zwiększającą refleks (głównie chodzi o niedobór magnezu). Po tych zabiegach Crysis 2 powinien wyglądać w twoich oczach mniej więcej jak Resistance 1 sprzed 3 lat, pod warunkiem jak lekko przymkniesz oko na niedoskonałość grafiki i ilość klatek per sekunda.

Dzięki kill na ciebie zawsze można liczyć :rolleyes::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. 720p. Zmienić kabel hdmi oraz oświetlenie w pokoju. Założyć specjalne okulary Mohave. Kupić filtr UV na TV. Oczywiście ma być najnowszy model. Przydadzą się też korygujące szkła kontaktowe. Telewizor musi posiadać odpowiedni config obrazu (odsyłam na forum Crytek). Na koniec należy zastosować specjalną dietę zwiększającą refleks (głównie chodzi o niedobór magnezu). Po tych zabiegach Crysis 2 powinien wyglądać w twoich oczach mniej więcej jak Resistance 1 sprzed 3 lat, pod warunkiem jak lekko przymkniesz oko na niedoskonałość grafiki i ilość klatek per sekunda.

Poza tym zakup u lokalnego dilera LSD :D

LOL, wszystkim tym porównującym betę Crysis`a Dwa do innych gier w pełni wersji dostępnych na rynku pozdrawiam.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ja w każdym bądź razie nie kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale lepiej bawiłem się grając 30min w demko Crysisa 2 niż w Kz3 przez 6h. Gra jest przemyślana, TDM daje masę frajdy i jedynie co kuleje to oprawa graficzna. Wszystko jest lekko rozmyte, przez co ciężko czasem się celuje, ale i tak jest o niebo lepiej niż w grze GG. Czuć, że wynik zależy ode mnie, a nie od chaotycznego naparzania po kątach i spawnpointach. Wykorzystanie nanosuita daje pole do popisu, ale pewnie gra nie zyska uznania graczy przez to że wygląda jak tytuł sprzed 2 lat. Spadki fpsów są widoczne, ale nie przeszkadzają w grze aż tak jak w Killzonie3. Jak dla mnie, jeśli chodzi o multi to zdecydowanie Crysis 2 > Killzone 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z qim. Pod względem multi KZ3 nie ma startu do C2. Tam wszystko jest chaotyczne i o tym kto wygra zwykle świadczy to jak bardzo jedna drużyna ciśnie drugą na ich respie. Tutaj bardziej liczy się skill imo. Będzie dobra gra, może nie kupię w dniu premiery, ale będzie u mnie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjebana gra ... Kupie sie ja napewno ;)

Z drugiej strony podoba mi sie jej fabula ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie najwiekszy problem gry to lagi :/ Mam wrazenie jakbym gral w BO i ze matchmaking jest zrobiony pod amerykanow, albo nie ma po prostu jakiejs blokady regionalnej i wrzuca wszyskich do jednego lobby jak popadnie, a potem polowa ludzi ma 3-4 kreski a druga polowa 1-2... Bo tak to im dluzej gram tym bardziem mi sie ta gra podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch miał racje ustawiłem 720p i wszystko o niebo lepiej wygląda i chodzi przede wszystkim płynniej ci co mają ustawione 1080p niech zmienią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch miał racje ustawiłem 720p i wszystko o niebo lepiej wygląda i chodzi przede wszystkim płynniej ci co mają ustawione 1080p niech zmienią

nie ma co juz kogokolwiek przekonywac, bo tu i tak wszyscy sa najmadrzejsi, i wiedza lepiej. Ja sobie juz odpuszczam, bo szczerze w dupie mam czy ktos to kupi czy nie. Skoro dorosli ludzie nie rozumieja takich podstawowych rzeczy jak natywna rozdzielczosc i upscaling, to nie ma sensu tlumaczyc.

Ciesze sie ze chociaz ty zrozumiales o co chodzi i teraz mozesz tak jak ja cieszyc sie gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli jednak ktoś się przekonał i ustawił 720p niech napisze jak gra u nie go wygląda :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienie jutro dziś już mi się nie chce,a grą cieszę się niezmiernie w kz3 nic mnie nie ciągnęło do tego tego multi a tu jest odwrotnie może drugie multi po bc2 w które się wkręcę,a z tym kombinezonem można wyrabiać niesamowite akcje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze będzie dobre multi ale po ograniu demka zmieniłem zdanie.Przesadzone umiejętności i nijakość strzelania odstraszyły mnie od tego tytułu skutecznie.Ktoś tu napisał że multi w KZ3 nie ma startu do C2 :laugh: ...Chyba odwrotnie...Wracam do KZ3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla narzekających na grafikę...

W skrócie: To nie jest finalny kod ;) ufff

http://vghq.net/2011...-to-submission/

Edit: Albo źle zrozumiałem i chodzi o to, że wersja na ps3 jest właśnie produktem najbliższym finalnemu kodowi ?! ... Nie mogli by tego po ludzku napisać... "Prior to Submission" -.-

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z zassaniem demka, wiecei czym to moze byc spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×