Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej racji oceniasz moją wypowiedź po wieku? Gdzie napisałem, że najważniejsza jest grafika? Nie czepiaj się ziomuś, bo jesteś w błędzie!

Mam prawo do oceny i to zrobiłem! A że Tobie to nie pasuje to masz problem - zrób coś z tym (najlepiej pograj sobie w C2 to Ci ulży) Gram w gry ponad 10lat (w szczególności w fpsy) i C2 odrzucił mnie na starcie - zaś np. BC2 zauroczył już w demie...Po 2 dniach wyłączają demo i na starcie mają problemy - świetnie to wróży. Czekam już tylko na B3 - zmiecie wszystko z powierzchni ziemi!

Edytowane przez PlayMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo usunięte, a ci co zdążyli pobrać mogą nadal grać?

PS. Właśnie złożyłem preordera.

Demo mozna odpalic, aczkolwiek jak cisne START to wyskakuje Connection Lost.

Z jakiej racji oceniasz moją wypowiedź po wieku? Gdzie napisałem, że najważniejsza jest grafika? Nie czepiaj się ziomuś, bo jesteś w błędzie!

Mam prawo do oceny i to zrobiłem! A że Tobie to nie pasuje to masz problem - zrób coś z tym (najlepiej pograj sobie w C2 to Ci ulży) Gram w gry ponad 10lat (w szczególności w fpsy) i C2 odrzucił mnie na starcie - zaś np. BC2 zauroczył już w demie...Po 2 dniach wyłączają demo i na starcie mają problemy - świetnie to wróży. Czekam już tylko na B3 - zmiecie wszystko z powierzchni ziemi!

Po pierwsze, nie jestem zadnym Twoim ziomusiem, po drugie nie oceniaj ksiazki po okladce jak to mowia, Twoja ocena nie bylo w zadnym wypadku obiektywna, byl to czysty subiektywizm i to w dodatku z nutka fanboyostwa i wjazdu na dany tytul. Jak maja problemy to co z tego? Ty nigdy problemow nie miales? Nie nakrecaj popeliny na ta gre, bo pozniej inne takie dzieci czytaja i gry nie kupia, chocby sie okazala mega hitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie śmieszą takie dyskusje.:laugh: Jeżeli ja lubię BC2 lub KZ3 to się nie napinam na tych co im się niepodoba :teehee: Przecież to ich sprawa grunt że dla mnie jest OK. Począwszy od Dooma zawsze będą takie dyskusje. A kolega się napina bo "aż 10 lat gra" sa tacy co grają dłużej i tak nie skaczą do oczu innym. Pamiętam jeszcze pierwowzór gier FPS sławny wolfenstein 3D (aż mi się łezka zakręciła) to była grafa :laugh: i jaka miodność gry :laugh: Czy nie lepiej tak na to spojrzeć - miodna gra jest OK i nieważne grafy i inne pierdy ważne żeby się dobrze grało.:teehee: Ostatecznie jak będę chciał spojrzeć na dobrą grafikę to kupię sobie obraz i powieszę na ścianie :laugh:.

I jeszcze jedno dlaczego niektórzy szczególnie ci co mieli problemy z grą od razu na niej "wieszają psy" a ci co im dobrze chodzi oceniają grę pozytywnie lub w miarę pozytywnie?

I znalazłem coś takiego:

W wywiadzie dla PlayStation Blog, Executive Producer Cryteka, Nathan Camarillo, powiedział, że "nie widzi absolutnie żadnych znaczących różnic pomiędzy obiema wersjami".

Co więcej, rzucił graczom wyzwanie, prosząc, by nie wahali się porównywać dokładnie obu odsłon FPSa.

Zapewnił jednocześnie, że nie wierzy, aby ktokolwiek był w stanie, nawet po przeprowadzeniu szczegółowych analiz, odnaleźć jakichkolwiek istotnych różnic.

Edytowane przez corben

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trollem nie można prowadzić dyskusji :) Spiał się i koniec :) I jego wypowiedź była uszczypliwa w stosunku do mnie... Wiesz Corben ja nie zacząłem :) Napisałem swoją opinie i tyle - i mam do tego prawo :) Nie lubię tylko BC2, ale także CoDa, MoHa czy KZ3 :) A opinii o C2 nie zmienię :) Nawet jakbym chciał to już nie mogę - Connection lost :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo juz offline

Demo ma z powrotem działać za kilkanaście godzin.

Filmik z singla. PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To według was co jest jest najlepsze?

720p normal

720p RGB full + wzmocnienie bieli

1080p normal

1080p RGB full + wzmocnienie bieli

Testował ktoś te wszystkie konfiguracje ?

------------

patrząc na powyższy gameplay z ps3 to widać, że ten framerate nie jest taki zły. Wygląda na lepszy niż w demku.

Edytowane przez darkkain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuj - kiła jakich mało! Do BC2 nawet się nie umywa, choć to zupełnie inna tematyka...nie wspomnę nawet o nadchodzącym B3. Zagrałem 2h i usunąłem!

Taki medialny szał, takie cudne trailery, graficzny obłęd - nic z tego! Szkoda prądu - amen!

Mam dla Ciebie radę. Nie napalaj się na nie wiadomo jaką grafę BF3, bo srogo się zawiedziesz (tak jak w przypadku Crysisa 2). PS3 nie jest maszynką z nieograniczoną mocą. Pamiętaj o tym. Poza tym w multi nie grafika jest ważna, a gameplay. Truizm, ale niektórzy o tym zapominają.

Ja chyba biorę tego Crysisa. Pierwsze wrażenia nie były zbyt pozytywne, ale im więcej gram w ten tytuł, tym bardziej mi się on podoba. Gra jest niesamowicie miodna, a kombinowanie z stealthem (o dziwo mniej kamperstwa niż w niejednym fps'ie) i armorem jest świetne. Trzeba tylko mieć nadzieję, że nowe skille, które dojdą w pełnej wersji nie popsują rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PPE znalazł się koleś, który pracuje w GAMESTOP'ie, właśnie ogrywa pełna wersję i z jego komentarzy wynika, że nie ma znacznych różnic między X360 i PS3 (mówię tylko o single, w multi nie grał) Gierka podobno jest znacznie zmieniona pod względem dema, zmieniono skalowanie, gra trzyma 30 klatek, zmieniono także coś w cieniach. Grafika podobno troszkę lepsza niż w KZ3, także jeśli koleś mówi prawdę, a na to wychodzi, bo jego wypowiedzi są całkiem składne to kroi nam się niezła gierka, przynajmniej single.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to ze na największym forum Xboxa jest temat że crysis wygląda na konsoli ms najgorzej, a na plejce lepiej wie generalnie mocno tu przesadacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z multi (PS3). Chodzi płynnie.

http://www.youtube.com/watch?v=Lq0MC_A1UXg&feature=player_embedded

Najśmieszniejsze jest to ze na największym forum Xboxa jest temat że crysis wygląda na konsoli ms najgorzej, a na plejce lepiej wie generalnie mocno tu przesadacie

Gra na PS3 i X360 wygląda niemal identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na PS3 i X360 wygląda niemal identycznie.

Ja tez tak uwazam ale tu jest jakaś wielka panika że na ps3 jest dno i metr mułu a na x-a cud miód i orzeszki, a prawda jest taka ze na bank wyglądają identycznie i skoro ludzie z cryteka tak mówią to tak jest bo innaczej po premierze ludzie by ich zjedli i ich reputacja mocno by ucierpiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh smiesza mnie wasze wypowiedzi. Nie dość że tamten temat napisałjakiśfanboj Ps3 to jeszcze to porównanie jest fakiem bo porownuje configi z bety PC. Gra wygląda lepiiej i działą lepiej na X36-0 \i chocbyscie zmieniali rozdziałke właczali różne pierdoły to tak bedzie i trzeba sie z tym pogodzic w pełnej wersji nie bedzie lepiej pisał o tym IGN otwarcie mowiac że nie powinniscie kupowac Crisa 2 na PS3 taka jest prawda panowie nie ma co sie oszukiwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może oceń po premierze, a nie po demie? Wtedy się wypowiedz jak gra wygląda w porównaniu z X360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach jest już pełna wersja. Jak ktoś grał to niech napisze jak się ma pełna wersja w stosunku do dema. Szczególnie framerate i grafa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak uwazam ale tu jest jakaś wielka panika że na ps3 jest dno i metr mułu a na x-a cud miód i orzeszki, a prawda jest taka ze na bank wyglądają identycznie i skoro ludzie z cryteka tak mówią to tak jest bo innaczej po premierze ludzie by ich zjedli i ich reputacja mocno by ucierpiała

Oj, nie powiedział bym tego, szczególnie po doświadczeniach z Black Ops. Treyarch przez 3.4 miesiące nie zauważał dropów FPS, chociaż krążyły dowody typu nagrania na X360 i PS3 z porownaniem płynnosci.

Trochę strzelili sobie w stopę, bo wypuszczając demo anulowali sporo preorderów :). Ciekawi mnie jak będzie się prezentował finalny produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Ci którym wydaje się, że pełna wersje będzie wyglądała tak jak demo, mają jakieś poważne problemy emocjonalne związane z długim oczekiwaniem na premiere :) I nawet jeśli demo było zjebane to nie stracą klientów bo jak wyjdzie prawdziwa wersja to Ci którzy byli napaleni szybko przekonają się do tej gry na nowo. Za dużo się filmików i screenów co niektórzy naoglądali, a to wszystko robi wam sieke w mózgu. :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pisałem parę postów wyżej, Ci co oceniają tą grę po demie tak naprawdę gówno wiedzą. W demie mają 1/100 contentu, 2 mapki na krzyż i jeszcze nie z finalnej wersji. Gierka będzie na obu konsolach wymiatać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pisałem parę postów wyżej, Ci co oceniają tą grę po demie tak naprawdę gówno wiedzą. W demie mają 1/100 contentu, 2 mapki na krzyż i jeszcze nie z finalnej wersji. Gierka będzie na obu konsolach wymiatać.

Czyli specjalnie wypuścili demo(DEMO, nie ma tam nigdzie dodatku w postaci Alpha,Beta czyli można założyć, że to wersja finalna) które nie trzyma klatek i ma rozmytą grafikę żeby mnie zachęcić do kupna oryginału?

Rozumiem ,że jak kupujesz sprzęt (np.TV) w sklepie wybierzesz ten ,którego sprzedawca nie mógł włączyć i pokazać ci jego możliwości ,bo jest oczywiście "lepszy" i ma ładny kolor obudowy(odpowiednik okładki gry) :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi sie nie podoba to to, że będzie Polski Dubbing. Będzie się dało jakoś przestawić język ;/ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra będzie miała polską i angielską wersję językową :thumbsup:

Taką odpowiedź od EA dostała jeden z użytkowników forum PPE.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×