Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

No rzeczywiście są problemy ze znalezieniem sesji, też tak miałem. Nie ma się jednak co przejmować, to tylko chwilowe - wcześniej tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemanko

są jacyś chętni na wspólną grę i zrobienie pscho skill ?

Chętnie pomogę .

PSNid:compaq1994

Przy okazji chciałbym się zapytać o jedną sprawę :

Od ok. 4 dni nie jestem w stanie połączyć się z żadną sesją ( obojętnie jaki tryb ) . Wrzuca mnie do pustego lobby . Dodam ,że jeżeli ktoś mnie zaprosi do zespołu to nie mam problemów z dołączeniem . Gdzie może leżeć przyczyna ?

Pozdrawiam

Edytowane przez Compaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu dłużej poczekać. Wtedy automatycznie zostaniesz "wrzucony" na jakiś serwer. Uciążliwe, ale niestety tak już jest :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo , takie proste rozwiązanie :whistling:

Wielkie dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend to podwójne punkt XP w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z chęcią dołączę do boostowania (najlepiej w weekend) mam nadzieje że będzie nas więcej mój PSN id elvisss81

ps

na psycho skill też z chęcią się ustawię zapraszajcie

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy, trafiała mi się pechowa sytuacja. Jak wiadomo dziś ruszyło pss. Miałem dodatkowy kod do Crysisa 2 z jakimiś tam bonusami. Wpisałem go w pss i zatwierdziłem, kod się zgadzał, przekierowało mnie do tego dodatku ale kiedy kliknąłem download wyskoczył błąd spowodowany obecnym przeciążeniem serwerów. Próbowałem wielokrotnie, później już sobie darowałem i dałem wstecz... całkowicie wywaliło mnie z pss. Co najgorsze teraz wchodzę do pss i na mojej liście download nie ma tego dodatku, a po wpisaniu kodu pisze że już został wykorzystany!!! Jakieś rady bo zupełnie nie mam pojęcia co w takiej sytuacji zrobić? Zapewne kod przepadł ale zawsze można się spytać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy nie masz tych dodatków w grze, bo jeśli dobrze rozumie masz wersję limitowaną z kodem gdzie dostajesz : bonusowe XP, unikalny platynowy nieśmiertelnik, podwieszenie broni oraz skórkę do SCARA. Ja mam taką wersję ale jeszcze nie wpisywałem tego kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trochę multi mnie irytuje. W ogóle nie mogę nikogo trafić. Zawsze jak celownik mam w ruchu to ekran staje się rozmazany i dupa : (. Rozumiem, że to kwestia przyzwyczajenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trochę multi mnie irytuje. W ogóle nie mogę nikogo trafić. Zawsze jak celownik mam w ruchu to ekran staje się rozmazany i dupa : (. Rozumiem, że to kwestia przyzwyczajenia ?

Mnie też multi nie leży odczuwam to samo,myślałem że to coś z moim refleksem nie tak dlatego zacząłem ostatnio grać w BBC2. Szybko doszedłem do wniosku że to jednak coś z tym Crysisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie pisze na Psycho kill + 2 zwiazane z flashbangiem i trofeum druzynowe :) Pozdrawiam psn: xFarax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście multi odpowiada w przeciwieństwie do takiego killzone2 gdzie nie wiem jak to wytłumaczyć, ale nie mogę się przyzwyczaić do tych ja bym to nazwał "lagów" przy reakcji na pada (nie wiem jak to inaczej opisać:smile:). A ten z Crysisa mi przypomina CoDa, którego bardzo lubię. Co do klucza to już się pogodziłem z tym że przepadł ale kij z tym, nie zależy mi aż tak na tych pierdołach. A poziom sam sobie nabiję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tez macie problemy ze znalezieniem jakiejs gry w multi??Probowalem w sobote kolo 12 przez 2 godziny pograc i udalo sie moze z raz,a od 1 w nocy juz gralem normalnie mecz za meczem---chyba niezbyt duzo ludzi pogrywa skoro sa takie problemy ,no chyba ze to tylko ja mam takie nieszczescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie dylemat, opłaca się kupować Crysis 2 dla multi, dużo osób pogrywa no i czy są lagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sporo osób. Na początku trzeba poczekać zanim jakiś serwer się znajdzie. Lagi czasem są, ale to zależy od hosta. Rzadko zdarzają się takie opóźnienia, żeby nie dało się grać. Ja bym grę polecił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sporo osób. Na początku trzeba poczekać zanim jakiś serwer się znajdzie. Lagi czasem są, ale to zależy od hosta. Rzadko zdarzają się takie opóźnienia, żeby nie dało się grać. Ja bym grę polecił.

Ok, mam jeszcze dwa pytania, jedno tyczy się nowych mapek, czy są jeszcze chętni, nawet na tym forum do kupna, tzn jeden co ma kartę kupuje, a pozostali przelewają mu swoje pieniądze. Drugie natomiast, jak sprawa ma się z grafiką, ściągnąłem dostępne demo gry, ale jak na moje oko grafika była brzydka, niska rozdzielczość i strasznie rozmazana, jak sprawa ma się w pełnej wersji ? Jest poprawa, czy gra wygląda lepiej. Proszę o szczerą odpowiedz, z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba czekac??Na 2 godziny jedna gra to masakra---haha.No chyba ze trzeba uzyc magicznego zaklecia zeby zagrac.

P.s. Gra jest super i warto ja kupic ---zeby nie bylo linczu na mnie,gre mam,singla koncze ale multi to glownie czekanie ...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się raz czekać dłużej niż 5 minut. Zależy to od trybu, jaki wybierzesz. Na niektórych gra po prostu mało osób (Extraction na przykład).

Grafika w pełnej wersji jest bardzo dobra (w multi naturalnie jest odrobinę uproszczona). W demie zresztą też była super, nie przypominam sobie, żeby mi coś nie pasowało.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się raz czekać dłużej niż 5 minut. Zależy to od trybu, jaki wybierzesz. Na niektórych gra po prostu mało osób (Extraction na przykład).

Grafika w pełnej wersji jest bardzo dobra (w multi naturalnie jest odrobinę uproszczona). W demie zresztą też była super, nie przypominam sobie, żeby mi coś nie pasowało.

Nawet w recenzji na PS3site była mowa o rozmazanej grafice w demie, ponoć w pełnej wersji tego już nie ma. Mam takie pytanie, bo rozdzielczość to nie pełne 720p, czy widać to ? tzn czy obraz jest tak jakby mniej ostry, bardziej rozmazany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie obraz jest normalny ale dla wielu ludzi ta sama gra ma różną grafikę, kwestia indywidualna. Zaczyna mnie wkurzać ten multi, wczoraj próbowałem pograć i dupa. Sprawdzałem wszystkie tryby gry czekając po 10 minut i nic nie znalazło, paranoja (łącze 10Mbit). Na cholerę ja kupowałem te dodatkowe mapy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie obraz jest normalny ale dla wielu ludzi ta sama gra ma różną grafikę, kwestia indywidualna. Zaczyna mnie wkurzać ten multi, wczoraj próbowałem pograć i dupa. Sprawdzałem wszystkie tryby gry czekając po 10 minut i nic nie znalazło, paranoja (łącze 10Mbit). Na cholerę ja kupowałem te dodatkowe mapy!

Dziwie się, bo gra miała wysoką ocenę, gameplay z dema mi się podobał, większość chwaliła mp, a z tego co piszesz to mało osób w niego gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś dodatkowe mapy? Pytam bo nie wiem czy nie ma problemu ze znalezieniem gry na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam możliwość dostania Crysisa za Brinka w którym trzeba grać z botami -.- i czy jeszcze duzo osob gra i czy nie ma lagow ? Bo głównie o to mi chodzi, żeby dało się pograć bez lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×