Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co do lagów, to wszystko zależy od Twojego neta (i niestety też od hosta -.-). Ludzi jest mniej od czasu awarii PSN, jednak ze znalezieniem sesji na Instant Action i Team Instant Action nie ma problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lagów, to wszystko zależy od Twojego neta (i niestety też od hosta -.-). Ludzi jest mniej od czasu awarii PSN, jednak ze znalezieniem sesji na Instant Action i Team Instant Action nie ma problemu.

Dokładnie spokojnie można szaleć na wymienionych przez kolegę wyżej trybach ostatnio nie mam w co grać to odkurzyłem crysisa :P i ludziska grają ... chodź to muszą być zapaleńcy lub fani tej serii, powiem szczerze że rozczarowała mnie nie sama gra ale optymalizacja gry na ps3, szczególnie kuleje w multi, przyzwyczajony do płynności gier seri COD, nie dałem rady i jedynie przeszedłem singla i płytka do pudełka na półkę, czasami wydaje mi się że gra chodzi w "15 fps" koszmar TU MOJE PYTANIE: jak wam chodzi bo słyszałem że nie wszyscy narzekają na zcinki, skoki grafiki i jej płynność, jak wam chodzi ? głównie chodzi mi o multiplayer, jak ktoś może grał np w którąś część Modern Warfare albo może nie bo Black Opsy i inne chodzą w 60 fps, powiedzmy porównując do Medal of Honor albo BC 2, u mnie gra chodzi gorzej. Podsumowując jak dla mnie producenci dali plamę z optymalizacją na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Fajnie byłoby zorganizować jakąś ustawkę na niektóre z trofeów. Potrzeba nam do tego najlepiej z 10 osób. Jeśli jednak będzie mniej, poradzimy sobie i tak. Zanim ustali się termin, czy cokolwiek innego, trzeba poczekać i zobaczyć ile osób wyraża chęć. Piszcie swoje nicki z info, czy macie HS. Dawajcie też propozycje terminu.

Pozdro.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lux232: Ja mam takie szczęście, że jestem chyba jednym z użytkowników, który nie zaznał lagów w Multi (mam łącze 1mb). Fakt, że dołączyć do gry zabiera ze 2 minuty, ale gdy już wejdę w mecz to gram bez najmniejszych problemów. Generalnie sceptycznie podchodziłem do Crysisa2 po wysłuchaniu narzekań innych graczy, ale póki co (gram jakieś 12h w sumie w singla i multi) nie zauważyłem olbrzymich bugów i niedoróbek. Pozdrawiam!

PS.: Odpowiadam na Twoje pytanie: Grałem w BC2 i Crysis2 chodzi u mnie tak samo płynnie, jak Battlefield.

Edytowane przez MaciasKLIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki za odp. ja też nie mam lagów ... czasami tylko oraz migracja co 5 runda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny na ustawkę jakby co to piszcie moje id elvisss81

hs jest

garam zazwyczaj wieczorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie spokojnie można szaleć na wymienionych przez kolegę wyżej trybach ostatnio nie mam w co grać to odkurzyłem crysisa :P i ludziska grają ... chodź to muszą być zapaleńcy lub fani tej serii, powiem szczerze że rozczarowała mnie nie sama gra ale optymalizacja gry na ps3, szczególnie kuleje w multi, przyzwyczajony do płynności gier seri COD, nie dałem rady i jedynie przeszedłem singla i płytka do pudełka na półkę, czasami wydaje mi się że gra chodzi w "15 fps" koszmar TU MOJE PYTANIE: jak wam chodzi bo słyszałem że nie wszyscy narzekają na zcinki, skoki grafiki i jej płynność, jak wam chodzi ? głównie chodzi mi o multiplayer, jak ktoś może grał np w którąś część Modern Warfare albo może nie bo Black Opsy i inne chodzą w 60 fps, powiedzmy porównując do Medal of Honor albo BC 2, u mnie gra chodzi gorzej. Podsumowując jak dla mnie producenci dali plamę z optymalizacją na konsole.

Tak ja też odczuwam te lagi w Crysis 2.

A szczególnie gdy ktoś uruchomi nalot orbitalny i jestem blisko to gra momentalnie zwalnia do 5 k\s to po prostu karygodne nie wspominając już o badziewnym wyszukiwaniu gry i nakładającej się muzyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dorwalem Crysis 2 i musze przyznac, ze graficznie zrobil na mnie wielkie wrazenie. Spadki animacji sa leciutkie w niektorych momentach, ale nie robi to zbyt duzj roznicy. Na liczniku moze ze 2h gry, ale podoba mi sie to co zobaczylem.

PS. na pc wyszedl patch na DX11 i grafika ryje beret

Pogralem w multi i jestem milo zaskoczony. Myslalem, ze te cale zabawy z kombinezonem beda tylko uprzykrzac gre a okazaly sie fajnym patentem. Calkiem fajna odskocznia od Bad Company 2

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero rozpocząłem swoją przygodę z Crysis 2 i chciałbym się zapytać w co najlepiej inwestować? Chciałem w to całe maskowanie. Mam aktualnie 700pkt ale widzę że jest jeszcze więcej wymagane. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twoja sprawa. I tak powinno starczyć Ci na wszystko, więc wybierz sobie te ulepszenia, które pasują do Twojego stylu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzeba tak dlugo czekac az sie gracze zjawia? Czasami 5 minut to za malo zeby gra ruszyla :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie czekania i zwiedzeniu kilku lobby znudzi Ci sie.Ja odlozylem przez to Crysisa na polke ,a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo poszlo duzo szybciej dzis. Minutka i bylo pelno ludzi. Killcam to cos cudownego. Widac na nim jak typki strzelaja obok mnie a i tak mnie zabijaja. Najlepsza rzecz z godziny dzisiejszego grania. Strzleam do typa na schodach, on mnie zabija. Uruchamia sie killcam a na nim widac, ze strzelalem w sciane bo typ juz byl dawno obok mnie. Uwielbiam lagi :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też doświadczam tego samego, co Ty. Ten killcam tak psuje krew. Jakby go nie było, to przynajmniej nie byłoby tylu nerwów - po co oglądać powtórkę, która jest zlagowana i wcale nie pokazuje tego, co zaszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam orange CDMA. 2mb to u mnie max i nie narzekam na gre. Jedynie czekanie na graczy czasem sie okropnie dluzy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam orange CDMA. 2mb to u mnie max i nie narzekam na gre. Jedynie czekanie na graczy czasem sie okropnie dluzy

Dzięki wielkie thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze o to, ze powstaje Crysis 3 a moze o to, ze ktos sobie zrobil dowcip. Przekonamy sie pewnie w najblizszym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo dotyczy BF:BC3. Tym bardziej wiarygodne, że oficjalna strona BF3 polubiła i stronę C3, i BC3. Dziwna sprawa :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczely sie problemy z wyszukiwaniem graczy. 5 minut i nic. 10 minut i nic. A jeszcze kilka dni temu bylo tak fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skończyłem...dośc długi single player jak na dzisiejsze standardy ale niezbyt ciekawy... niby dużo się dzieje, ale jakoś nie widać sensu działań (calosć jest zbyt wyrwana z kontekstu)... grę jednak oceniam bardzo dobrze pomimo tego że grafika nie okazała się fenomenalna a jedynie bardzo dobra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, może ktoś poratować jakimś sposobem na pokonanie Pulsara na najwyższym poziomie trudności ? Gra pożyczona, więc czas nagli, próbowałem z 5 razy, raz udało mi się dojechać go tak że się palił, ale już nie miałem żadnych ładunków wybuchowych, zobaczył mnie i zestrzelił w sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to non stop biegaj na maskowaniu (wyłączaj je gdy strzelasz, aby nie tracić energii). Biegaj po wszystkich budynkach lub po ulicach (zależy, w którym miejscu z nim walczysz - jest kilka pulsarów na przestrzeni fabuły). Na mapie są porozmieszczane zapasy amunicji do wyrzutni rakiet lub granatnika - ogarnij je i biegaj od jednego do drugiego. No i oczywiście trzeba strzelać w tył pulsara thumbsup.gif Ale tego to chyba Ci nie muszę mówić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×