Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Strasznie to rozmemłane, tekstury na levelu medium co najwyzej, o braku AA totalnym nie wspomne (zwroccie uwage na zarowe lub papier i nie zapomnijcie powiekszyc obrazka).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tech analiza na podstawie skompresowanego filmiku z YT, tego jeszcze nie bylo... Nawet jesli pokryje sie to z rzeczywistoscia, to gra i tak wyglada swietnie jak na konsole, to raz, a dwa to z odleglosci 3-4m od TV ledwo bedzie widac niewiele nizsza rozdzialke (CoDy smigaja w 1024x600, albo nawet nizszej jak BO, i nikt jakos nie narzeka), tymbardziej ze w C2 linie w pionie sie zgadzaja z HD (720), czyli gra bedzie upscalowana tylko w poziomie = spadek jakosci obrazu bedzie minimalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie jest analiza z filmiku na YT, to jest pobrany filmik w HD (ktos na neo-gafie to zrobil), a takie rzeczy juz byly.

Dla mnie to wyglada okropnie, no ale ja gralem na wyzszych ustawieniach wiec nie moge mowic o obiektywizmie tutaj skoro jestem uprzedzony :pardon:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wywiad odnosnie technologii, engine'u i wersji konsolowych:

Fajnei ze koles nie owija w bawelne tylko wali prosto z mostu, ze na konsolach natywna rozdzialka to 1152x720, a nie wali scieme jak wiekszosc developerow ze gra smiga w HD czy nawet FHD a tak naprawde mija sie to z prawda, chwala mu za to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w multi i z czystym sumieniem moge rzec: chała ;).

Zbyt notorycznie ludzie uzywaja cloak'a przez co kille z dupy sa, zagralem 2 mecze na 2 mapach w 2 trybach i juz wiem ze to multi nie dla mnie, bylem przewaznie w pierwszej trojce ale taki shooter mnie nie satysfakcjonuje.

Pomijam tez fakt ze na europejskich serwerach byly lagi [oficjalnych]. Ciekawe jak bedzie na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w multi i z czystym sumieniem moge rzec: chała ;).

A ja jestem zachwycony i jeśli tylko gra chociaż w części będzie wyglądać tak jak na PC to biorę pierwszego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie bedzie dobra gra na multi ;P

Ty akurat najszybciej odpadniesz znajac zycie, cloakowcy cie dobija :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty akurat najszybciej odpadniesz znajac zycie, cloakowcy cie dobija :biggrin:

Aj tam, jakos to przelkne, a jak juz naprawde trzeba bedzie to sam bede kampil w rogu uzywajac cloaka :P A znajac zycie to wlasnie te FPSy ktore ci nie podchodza to okazuja sie potem bardzo fajne, a te ktore wychwalsz pod niebiosa to po 2-3tyg. sam odstawiasz na polke, dlatego wlasnie napisalem ze gra musi byc dobra skoro tobie sie nie podoba ;) Zreszta, ja i tak C2 traktuje tylko jako poczekalnie to wysypu FPSow pod koniec roku - Res3, BF3, mooooooze MW3 pozytywnie zaskoczy (kogo ja che oszukac ;P)? Bo narazie to BO ssie, KZ3 ssie, a CoD4 juz sie strasznie nudny robi po tylu latach, a w cos nowego przydalo by sie pograc, dlatego nie nastawiam sie ze w C2 bede naparzal calymi dniami i nocami czy gral w to klanowki, tylko ot tak, odpale se na kilka rundek TDM i starczy.

Cryengine 3 for Cinema a nie for games :P

Co nie znaczy ze na PC modderzy nie sprawia ze C2 tak wlasnie bedzie wygladal ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zywy

Coz moge rzec, multi mi sie szybko nudza skoro zawsze goruje :pardon:. Poza tym sam tez piszesz o grze ideal a krotko pozniej olewasz [bC2 :>].

Co do multi C2, pogralem troche wczoraj, dalem druga szanse, zaczalem o 1:00 a skonczylem chyba o 4:00, znalazlem swietny sposob na cloakowcow :D Poki co sie nim nie podziele, ale zaufajcie, latanie z cloakiem jest jednak malo oplacalne na dluzsza mete, wystarczy zyskac kilka perkow i armor w polaczeniu z czyms jest o wiele bardziej oplacalny :biggrin:.

Niestety dalej sa lagi (przez to przestaniesz grac marudo xD) i nikt na to nic nie poradzi, nawet na PC laguje, mimo iz wybieram serwery postawione blisko.

Moj najwyzszy killstreak to 16 jak na razie, ktos pobije :P ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam dość FPS-ów ze strzelaniem ze szczerbinki. Ileż mozna. Wszystko to samo i cięzko te gry od siebie odróżnić.

Wolałbym coś wypośrodkowanego jak w "Blacksite area 51" gdzie zoomowanie nie jest konieczne.

Widzę wszystko co sie w około dzieje a nie jakiś tylko pier...nik na całym ekranie

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie demo będzie dostępne na STORE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej samej o której będzie JUTRO aktualizacja sklepu.

Jeśli nie chcesz czekać to możesz założyć konto na USA i po północy ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie w miare dobrej gry a jest niestety standard, a.k.a. kolejny spier***ony port na PS3 - wygladac wyglada bardzo dobrze, ale co z tego jak do 30FPS nigdy nie podchodzi... No i jest to kolejna gra typu im masz gorsze lacze tym lepiej, ja + 2 kolesi na zielono na dole tabeli a reszta lagerow na szczycie bo sa nie do ubica, MAXIMUM LAG k****... Pozniej jeszcze dam grze druga szanse bo narazie samo znalezienie hosta graniczy z cudem, ale mimo wszystko z takim frameratem i tak nie idzie grac i nie wroze grze przyszlosci, jak dla mnie kolejny kandydat do multi odpadl, teraz czekam na Brink.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej samej o której będzie JUTRO aktualizacja sklepu.

Jeśli nie chcesz czekać to możesz założyć konto na USA i po północy ściągnąć.

A o KTÓREJ będzie aktualizacja sklepu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda paskudnie. Niska rozdzielczość, bardzo zblurowana i postrzępiona grafika. Nie powiem jaka gra wygląda o niebo lepiej, bo zaraz będzie że jestem fanbojem jednego tytułu. Ale taka jest prawda, gra wygląda okropnie. A grałem w to samo demo na PC, więc może stąd dostrzegam aż taki kontrast. Płynność rozgrywki jak w K3 i tak samo się strzela i zabija, czyli bez rewelacji i tego uczucia, że kogoś trafiłem a może nie i w sumie zastanawiamy się czy już umarł, a może jednak gdzieś tam człapie za rogiem. Szkoda, bo potencjał armora i cloaka i tych śmiesznych skoków mógł z tej gry zrobić coś fajnego. a tak to dostaliśmy jakiś pierdolnik. Ta gra będzie super, ale na PC, w 60 klatach i z odpowiednią grafiką, gdzie nie będę się zastanawiał, czy to do czego strzelam to ludzik czy jakiś rozmyty krzaczek. Na PS3 jest nieczytelna kompletnie. Wielki, wielki zawód. Po tych wszystkich zapewnieniach o jakości... Nie spodziewałem się aż takiego klopsa.

Lista zakupów na marzec:

Crysis 2

Homefront?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zywy

"A nie mowilem" ? :thumbsup:

Od poczatku mowilem ze lagi zabija te gre, juz na PC byly a co tu o konsolach mowic :].

@kill

Ciesze sie ze ktos procz mnie zauwazyl przepasc miedzy portami, przez chwile myslalem ze zwariowalem.

A co do homefronta, grajac w niego czuje sie jakbym pykal w CoD'a, wiec tobie moze sie spodobac, ja juz rzygam takimi grami :pardon:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic fail w wykonaniu Crytek. Mogli odpuścić wersję PS3 zamiast się kompromitować, nie wierzę, żeby w pełnej wersji wiele się poprawiło. W szczególności jeżeli chodzi o framerate i rozdzielczość.

Nuff said.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie bardzo podoba. Wyglada ladnie, ale najwazniejsze ze grywalnosc jest bardzo dobra.I nie kumam o co wam chodzi z tym frameratem, gra chodzi super plynnie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jawna kpina , i ci goście jeszcze się kiedyś sadzili że wersja na ps3 osiąga lepszą "wydajność" . Jebani kłamcy , przenigdy nie kupię Crysisa 2 na PS3 , ech tyle czekania i łudzenia się...nienawidzę was CRYTEK !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×