Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie najwyzszy poziom. jednak granie z konsola ma sie nijak do gry z zywym przeciwnikiem. raz przegrasz, raz wygrasz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram. Zapraszajcie do znajomych i pisze kiedy co i jak.

Psn ID ketrab110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szukam kogoś kto byłby chętny pomóc mi zrobić trofka z ratio 75%, próbowałem już "normalnie", ale niestety zawsze mi się trafia jakaś czarna seria i jest ciężko, w ramach rewanżu oczywiście chętnie oddam przysługę.  To znajdzie się ktoś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szukam kogoś kto byłby chętny pomóc mi zrobić trofka z ratio 75%, próbowałem już "normalnie", ale niestety zawsze mi się trafia jakaś czarna seria i jest ciężko, w ramach rewanżu oczywiście chętnie oddam przysługę. To znajdzie się ktoś? ;)

Hej.

Ja chętnie pomogę. Mi brakuje w tej chwili chyba 8 lub 9 wygranych do 15 wygranych meczów z ostatnich 20, żeby zrobić trofeum. Resztę mam. Później mogę się podkładać :).

Dzisiaj raczej będzie ciężko, bo już jestem na inne ustawki umówiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę mocno wdzięczny, ja na ogół od rana do 16-17 siedzę przy konsoli czasami to wygląda inaczej, ale myślę, że jakoś się do Ciebie dopasuję. Daj mi znać jak Ci pasuje, możemy się wymienić komunikatorami jakimiś, moje ID na PSN jest takie samo jak nick tutaj. W razie czego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę mocno wdzięczny, ja na ogół od rana do 16-17 siedzę przy konsoli czasami to wygląda inaczej, ale myślę, że jakoś się do Ciebie dopasuję. Daj mi znać jak Ci pasuje, możemy się wymienić komunikatorami jakimiś, moje ID na PSN jest takie samo jak nick tutaj. W razie czego.

OK, dodam Cię do znajomych po 16. Ja niestety raczej po 16-17 mogę grać. Myślę, że się dogadamy.

Entliczeq - daję plusa za pomoc wczoraj i mam nadzieję, że dzisiaj Tobie ja pomogę.

Edytowane przez TheSiemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. 

Masz teraz chwilę czasu ? Bo ja jestem ready.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Masz teraz chwilę czasu ? Bo ja jestem ready.

Daj mi 15-20 minut. Muszę wyjść na chwilę i potem możemy lecieć.

No to wbite. Szybko, łatwo i przyjemnie :).

Edytowane przez TheSiemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odezwij się na PSN wtedy. Ja czekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co ja i mój brachol jesteśmy chętni pograć w trybie 2 vs 2. Gdyby znaleźli sie zainteresowani to proszę kontaktować się na psn na nick "oorchideaa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Otóż mam pes 2010 i ma mój kuzyn. Jak sie robi zebysmy grali razem. gdy dajevy VS.match->to pierwsze nad lobby match i dajemy to równo to zdarza sie ze nas wylosuje ale czekamy chwile i nas rozłącza nie da sie klinąć start match. a jak dajemy lobby match i do jednego serwera. to jak któryś z nas stworzy pokój to drugi nie może wejsc wyswietla sie ENABLE (lub error nie pamiętam) TO ENTER DE ROOM MATCH. nie wiem co zrobić. Dziękuje ze odpowiedzi:)

ketrab110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Otóż mam pes 2010 i ma mój kuzyn. Jak sie robi zebysmy grali razem. gdy dajevy VS.match->to pierwsze nad lobby match i dajemy to równo to zdarza sie ze nas wylosuje ale czekamy chwile i nas rozłącza nie da sie klinąć start match. a jak dajemy lobby match i do jednego serwera. to jak któryś z nas stworzy pokój to drugi nie może wejsc wyswietla sie ENABLE (lub error nie pamiętam) TO ENTER DE ROOM MATCH. nie wiem co zrobić. Dziękuje ze odpowiedzi:)

ketrab110.png

Cześć,

Jednym z powodów mogą być różne wersje gry a właściwie jej aktualizacje. Najlepiej jeśli obaj sprawdzicie czy macie pobrane wszystkie dodatki i update'y.

Miałem podobny problem kiedy próbowałem grać z kolegą - byłem hostem pokoju i za nic nie mogliśmy rozegrać meczu (mimo, że wcześniej 3-4 rozegraliśmy).

Najlepiej jeśli wybierzecie serwer EU-08 (prawie zawsze pusty), wtedy nikt nie powinien się do niego wpakować (poza tym możesz tego kogoś "wykopać" o ile dobrze pamiętam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam partnera do zrobienia pucharów online. Jak jest ktoś chętny to zapraszam na psn. Mój PSN ID Geravo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja. ja mam ostatnio problem, który uniemożliwia mi normalną gre, otóż lagów nie mam ale czasem jest tak jakby obraz sie nie nakładał moj i przeciwnika, piłke odbijaja duchy, celuje wsligiem w nogi a tu odbieram piłke i odwrotnie, mam wrażenie jakby jego zawodnicy byli w innym miejscu niż ja ich widze na ekranie, kiedyś tak nie miałem. Net Upc 25mb pingi około 20ms, zależy oczywiście jaki serwer, ale nawet jak gram z polakami tak mam, dodam że żadnych lagów nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam partnera do zrobienia pucharów online. Jak jest ktoś chętny to zapraszam na psn. Mój PSN ID Geravo

Mam 100% wbite i mam zamiar gry się pozbyć, więc jeśli masz czas np. dzisiaj popołudniu, w nocy albo jutro w ciągu dnia to mogę z Tobą powbijać trofea.

Wyślij mi tylko zaproszenie i info która opcja Tobie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam partnera do zrobienia pucharów online. Jak jest ktoś chętny to zapraszam na psn. Mój PSN ID Geravo

Hej.

nadal jesteś chętny na trofea online?

Te z gry się wbije, ale online mogą sprawić wiele problemów i zdenerwować.

Dodam Cię Dziś na PS3 do znajomych i obgadamy co i jak.

RadiPND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebuje kogoś do pomocy przy trofeum high ratio 75%, odpłacę się tym samym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że tutaj mi ktoś odpowie na to pytanie.

Jak zagrać z osobą, którą ma się w znajomych? Jak jej zaproponować rywalizację?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że tutaj mi ktoś odpowie na to pytanie.

Jak zagrać z osobą, którą ma się w znajomych? Jak jej zaproponować rywalizację?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Było to gdzieś opisywane, no ale masz: menu startowe/Community/creat community(nadajesz nazwe), póżniej ziomek wchodzi w join community w online,wyszukuje twój room i pomykacie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko niby zrobiliśmy jak należy, ale gdy wchodzę czy ja czy mój kolega do pokoju to się wyświetla komunikat "Unabled to enter Match Room". Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko niby zrobiliśmy jak należy, ale gdy wchodzę czy ja czy mój kolega do pokoju to się wyświetla komunikat "Unabled to enter Match Room". Wie ktoś o co chodzi?

Sprawdź czy macie te same wersje patchy. Ja miałem przez to problem podczas grania przez sieć. Można to sprawdzić w profilu gracza jeśli będzie próbował się do pokoju dostać - User List. Rozumiem, że mecz z kimś losowym możecie rozegrać obaj.   EDIT @ down: Porównajcie wersje patchy - u mnie to był problem. Po aktualizacji do najwyższej wersji na obu konsolach wszystko było ok.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mecz losowy bez problemu z kimkolwiek rozegramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos pomoze mi w zdobyciu trofea w pes2010,pisac na psn domin31121pl.jak cos to jutro mozemy sobie pograc chetnie pomoge jak cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos pomoze mi w zdobyciu trofea w pes2010,pisac na psn domin31121pl.jak cos to jutro mozemy sobie pograc chetnie pomoge jak cos

Hej Dominik.

A czy gra w weekend wchodzi w rachubę? Nie mam teraz przy sobie PES2010. Będę sobie drugi raz platynę robił na nowym koncie. Mogę pomóc i też liczyłbym na pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w ogóle w pes 2010 online. Nie chodzi mi o żadne trofea, tylko o kilka meczyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×