Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

hej , potwierdzam to co mówiłem kolega wyżej u mnie łącze 2mb i da się gra bez lagów ale to zależy od przeciwnika:) zapraszam na  partyjkę moje id skamilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś może wiedział dlaczego kiedy wchodzę sobie pograć online i kiedy połączyło mnie już z przeciwnikiem w quick match nie mam pływu na opcje w grze? OPTIONS są nie aktywne nawet kiedy jestem gospodarzem. Nie mogę zmieniać form zawodników, długości meczu, itp, itd.

Zna ktoś przyczynę tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to Quick match zobacz do słownika co oznacza :P załóż pokój na serwerze wtedy będziesz miał możliwość ustalenia swoich zasad gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to Quick match zobacz do słownika co oznacza :P załóż pokój na serwerze wtedy będziesz miał możliwość ustalenia swoich zasad gry!

W PESie 2009 w quick game można zmieniać OPTIONS, czy mam rozumieć że w 2010 to się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś zrobic trophy na necie w pes 2010:) jak co to piszcie na psid KevinDan85 z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pesika z miłą chęcią zagram. Jak coś to dodawajcie KozaczekPL na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś online trofea ... bo przecież lagi takie że dramat.... 15mb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym poruszyć pewien temat, bo nie mogę zostawić go od tak.

Otóż zarejestrowałem się na forum www.leaguepes2010.fora.pl w celu wziącia udziału w turnieju online. Pewnie większość z Was podobnie jak i ja wykonała taki krok w celu wspólnej zabawy.

Niestety, już na samym początku przyszło mi grać z jednym z administratorów tego forum, niejakim Lwieserce1. Umówiłem się z kolesiem na wczorajszy, niedzielny wieczór w celu rozegrania meczu ligowego. Spędziłem ponad 3 godziny czekając na niego. Wysyłałem mu w międzyczasie wiadomości na GG oraz wiadomości na pw. Zero odzewu. Po około godzinie 23 dostaje wiadomość na PS, że czekał na mnie i że mnie nie ma...

Tak na marginesie, koleś był gospodarzem więc to w jego interesie jest kontaktowanie się z przeciwnikiem, było na odwrót.

W dniu dzisiejszym dostaje wiadomość, że mecz przegrałem walkowerem... Myślę sobie o co kaman..? Zacząłem pisać i przedstawiać swoje argumenty, które w 100% przemawiają na moją korzyść. Niestety, Lwieserce1 jako, że jest administratorem forum pousuwał moje posty i tak zmanipulował tym wątkiem, że wyszło że on ma rację. Myślę, że najgorszym ze wszystkich s*********ństw jest wykorzystywanie możliwości jaką się ma będąc moderatorem forum i wycinaniem niepasujących postów.

Nie zdecydowałem się napisać ten post, żeby się pożalić. Nie pozwolę sobie na publiczne wyzywanie mnie od dzieciaków, bo jestem facetem po trzydziestce i nazywanie mnie kłamcą oraz manipulowaniem moimi postami. Chcę tylko żebyście wiedzieli z jaką szują macie do czynienia.

Pozdrawiam wszystkim prawdziwych PES fanów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny 2vs.2 ?

W sumie na jednego też sobie z chęcią mogę pyknąć, nawet częściej niż na 2 :D :) :D jak coś to pisać :) net 5mb wiec lagów nie powinno być ;)

PSNid: mtz1992

Edytowane przez mtz1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym także rozkręcić ligę w pesa na ps3.

Prawda jest taka, że nie ma z kim grać, a jak już to z jakimiś zlagowanymi Włochami, Hiszpanami lub Francuzami... Czasami można nieźle popykać z Anglikiem lub Niemcem, ale wyłącznie Barca-Barca, Real-Brazylia, Argentyna-Argentyna itp....

Wiecie o co chodzi -> podanie do skrzydła i jazda na pełnym gazie...

Wydaje mi się, że nie o to chodzi w piłce nożnej, ale trudno... Konami ciągnie ten błąd z super zawodnikami i beznadziejnymi obrońcami od PES-a 6...

Jedynie w we2002 online idzie fajnie pograć, polecam stronkę www.weol.org :)

Ale wracając do Pesa. Co wy na to, żeby tutaj na forum stworzyć ligę z prawdziwego zdarzenia? Np. 1, 2 i 3 ligę, zależało by to od ilości chętnych. Do tego od czasu do czasu jakiś Puchar Ligi, Mistrzostwa Świata itp. Trzeba by zrobić jakiś porządek na forum, utworzyć oddzielny temat i żeby nie było bajzlu edytować wszystko za każdym razem w 1 poście.

Jestem skłonny na początku podjąć się takiego zadania, a potem zaprosić kogoś do pomocy :)

Próbowałem wejść do wcześniej utworzonego community na tej stronce, ale oczywiście nie ma już miejsc.

Zapewne też macie dosyć grania tylko Realem lub Barceloną, więc w lidze byłyby słabsze drużyny, a dobór drużyny odbywałby się drogą losową. Najpierw wybralibyśmy zespoły nadające się do grania, a potem przeprowadzilibyśmy losowanie na jakimś chacie albo coś. Real, Barca, Inter byłyby zbanowane :) Inne drużyny z super szybkimi zawodnikami nie do przepchnięcia także.

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie czemu grajac online w pes2010 z jednymi moge grac a do drugich nie moge wejsc nawet do pokoju.Dodam ze mam najnowsze aktualizacje gry i konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam taki problem że nie umiem zaktualizować gry - mam dlc version 1.06 a patch version 1.03 - klikam na download - pisze no new updates available a napis install jest nie podświetlony

czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam osób chętnych do pogrania w PES 2010 online :) Konsole mam od niedawna i gram najczęściej w Quick Match ale już mnie zaczyna denerwować to, że występują bardzo często opoźnienia po 2 sekundy (wydaje mi się że przeciwnicy mają wolne łącza lub serwery są przeciążone). Moje łącze to 6Mb/s - download i 512kbps - upload. Mój login PSN to qler18. Zapraszam do dodawania jako znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzisiaj do Ciebie napisze i zagramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem wczoraj na Ciebie ale się nie doczekałem. Wysłałem Ci zaproszenie. Btw. chyba nauczyłem się grać z opóźniaczami - trzeba 2 sekundy wcześniej wciskać przyciski i wiedzieć co się stanie za 2 sekundy B) Rzadko kiedy można trafić na kogoś z kim można normalnie pograć bez opóźnień. Wczoraj mi się tylko jedna taka osoba trafiła z Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym także rozkręcić ligę w pesa na ps3.

Prawda jest taka, że nie ma z kim grać, a jak już to z jakimiś zlagowanymi Włochami, Hiszpanami lub Francuzami... Czasami można nieźle popykać z Anglikiem lub Niemcem, ale wyłącznie Barca-Barca, Real-Brazylia, Argentyna-Argentyna itp....

Wiecie o co chodzi -> podanie do skrzydła i jazda na pełnym gazie...

Wydaje mi się, że nie o to chodzi w piłce nożnej, ale trudno... Konami ciągnie ten błąd z super zawodnikami i beznadziejnymi obrońcami od PES-a 6...

Jedynie w we2002 online idzie fajnie pograć, polecam stronkę www.weol.org :)

Ale wracając do Pesa. Co wy na to, żeby tutaj na forum stworzyć ligę z prawdziwego zdarzenia? Np. 1, 2 i 3 ligę, zależało by to od ilości chętnych. Do tego od czasu do czasu jakiś Puchar Ligi, Mistrzostwa Świata itp. Trzeba by zrobić jakiś porządek na forum, utworzyć oddzielny temat i żeby nie było bajzlu edytować wszystko za każdym razem w 1 poście.

Jestem skłonny na początku podjąć się takiego zadania, a potem zaprosić kogoś do pomocy :)

Próbowałem wejść do wcześniej utworzonego community na tej stronce, ale oczywiście nie ma już miejsc.

Zapewne też macie dosyć grania tylko Realem lub Barceloną, więc w lidze byłyby słabsze drużyny, a dobór drużyny odbywałby się drogą losową. Najpierw wybralibyśmy zespoły nadające się do grania, a potem przeprowadzilibyśmy losowanie na jakimś chacie albo coś. Real, Barca, Inter byłyby zbanowane :) Inne drużyny z super szybkimi zawodnikami nie do przepchnięcia także.

Co wy na to?

ja bym szedł na takie coś , zapisujcie sie

mój nick iukasz2284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!

Potrzebujemy więcej takich ludzi jak iukasz :P

Także zapisujcie się! Mówcie co o tym sądzicie, whatever :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy pomoze mi ktos zrobic 2 pucharki w PES2010 przez siec prosze o pomoc :P:) Nik PSN to DaimonFerry :)

Edytowane przez DaimonFerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalaby mi sie pomoc przy robieniu pucharkow online- bylbym wdzieczny jesli komus chcialoby sie pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do robienia pucharów on line psn id stzaba gg 1452578

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z kimś online w PESa 2010 ;) Nie jestem jakąś bardzo dobrą graczką w tę grę, ale chętnie pogram online. Jeżeli ktoś ma ochotę to mój login psn to : JVolt2010. Przez PW też można się ze mną kontaktować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×