Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz7MU : to jak mam teraz czekac , jak kazdy rozegra drugie spotkanie ?

bo mam dwa na koncie spotkania chiciaz jedno to sie wytnie ( 3 : 0 na mikolaja od konami )

tak po przeczytaniu wypowiedzi innych mysle ze jednak bedzie trudno tak konkretnie zaplanowac meczyki ligowe , ale jak by sie tak kazdy zobowiazal ze zagra ten jeden dwa ( bo jestem za rozegraniem odrazu rewanzu smile.gif ) raz na 3-4 dni w godzinach wieczornych to by bylo fajnie , rozegralo by sie lige do konca , wykreowali by sie zawidnicy co chca grac tongue.gif

a druga edycje by sie juz stwozylo z jakims ostrzejszym regulaminem smile.gif

a paru chetnych jest na miejsce tych ( wpisywaczy niegrajkow)

druga edycje to niech tworzy ktos inny... zapisze sie do niej wtedy bo trudno zarzadzac liga jak ktos nie rozumie prostych zwrotow... graj dalej kolejne mecze... skonczmy ta lige jak najszybciej bo to jest ZENUA...

czytanie ze zrozumieniem nie boli... powtarzam NIE BOLI... - kieruje to do nieogarnietych

5 dla ogarniajacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga edycje to niech tworzy ktos inny... zapisze sie do niej wtedy bo trudno zarzadzac liga jak ktos nie rozumie prostych zwrotow... graj dalej kolejne mecze... skonczmy ta lige jak najszybciej bo to jest ZENUA...

czytanie ze zrozumieniem nie boli... powtarzam NIE BOLI... - kieruje to do nieogarnietych

5 dla ogarniajacych

Pierwsza edycja i tak musi byc eksperymentalna, żeby zobaczyć zaangażowanie wszystkich osób, bo często chęci są duże a później mało osób gra.

Kreowanie pucharu na zasadach konami jest lekko to ujmując nieciekawe. Nie znam tych zasad dokładnie, jak pewnie większość z Nas, ale jeśli rzeczywiście wyciągana jest jakaś 'magiczna średnia' to co to za rewelacja :> Może to i dobry pomysł w momencie kiedy nie wszsycy są chętni, wtedy 'może' liga nie stanie jak nie zagramy wszystkiego....

Chyba bezpieczniej jest robić ligę 'na tzw papierze', czyli zrobić jakąś prymitywną nawet stronkę w necie na samą tabelkę, wyniki, stzrelców, itp. Kiedyś grywałem w lidze snookera online, i tam nie było żadnych kreatorów ligi a'la konami, ludzi było sporo do grania, a jednak wszystko było świetnie na stronce ogarnięte. Oczywiście rozumiem, że gro z nas pracuje i nie ma czasu na zajmowanie się dodatkowo statystykami, tabelkami. Jednak wspólnymi siłami i grupą prawdziwych zapaleńców damy radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią wezmę udział w lidze, przeglądam co jakiś czas forum, gdy ktoś założy jakąś ligę, odrazu się piszę. W godz. 20-24 nie ma problemów z umówieniem się na mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią wezmę udział w lidze, przeglądam co jakiś czas forum, gdy ktoś założy jakąś ligę, odrazu się piszę. W godz. 20-24 nie ma problemów z umówieniem się na mecz.

Proszę aby chętne osoby na taką ligę pisały do mnie maila: lingerine@o2.pl

Sądzę, że na rozegranie nawet kilku meczyków w tygodniu każdy znajdzie czas, a terminy będą ustalone elastycznie.

Chcę wstępnie sprawdzić Wasze zainteresowanie, bo jak zgłosi się raptem kilka osób to nie warto z niczym ruszać

Jeśli ktoś ma jakiś hosting, gdzie można by wrzucić stronkę + jakieś forum na podawanie wyników lub zna się na HMTLu to również proszę o info.

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga edycje to niech tworzy ktos inny... zapisze sie do niej wtedy bo trudno zarzadzac liga jak ktos nie rozumie prostych zwrotow... graj dalej kolejne mecze... skonczmy ta lige jak najszybciej bo to jest ZENUA...

czytanie ze zrozumieniem nie boli... powtarzam NIE BOLI... - kieruje to do nieogarnietych

5 dla ogarniajacych

ejj ja wiem ze jestes w***** bo 3/4 osob to sobie leca .... , ale ja sie tak pytalem przyszlosciowo

zeby wyselekcjonowac tych kilka ludzi co naprawde chca grac i sobie zawodowo pykac

ja doskonale rozumiem ze mialo byc po jednym meczu ..

ale widze ze tego sie juz nie da ogarnac ( jakos w innych grach sie ludzie umia dogadac )

niestety

ale pierwsze koty za ploty

CZY NAPRAWDE NIE MOZNA ZEBRAC KILKUNASTU LUDZI I SOBIE PYKAC CO WIECZOR W NASZA UKOCZHANA PILECZKE !!!

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie zapisze sie do forumowego Community moj PSN id : Bangla84PL . prosze o info , chetnie zagram tez sparring z forumowiczami. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracie jeszcze ?? Zagrał bym jakiś meczyk z polakiem moje id Xnol_Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracie jeszcze ?? Zagrał bym jakiś meczyk z polakiem moje id Xnol_Krk

Gramy gramy, odezwij się na psn: lingerine to się ustawimy na meczyk, np dziś po 21 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również z kimś czasem zagram choć powiem szczerze że lepiej powalczyć z rywalem pad w pad :D gdyż poziom irytacji mi wzrasta jak mam lagi podczas gry dlatego że ktoś ma słabsze łącze i nie jest wstanie odpowiednio szybko przesyłać do mnie dane.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dołączyć ? psn id : pancio82PL

Jak by był ktoś chętny na mecza to pisac na gg odrazu wejde na konsole :) moj net to 25Mb UPC wiec lagow nei bedzie

Pozdro

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos z was jeszcze online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos z was jeszcze online ?

mnie dodaj jak jestem na konsoli to na pewno w pesa gram;) id kinio26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam też cieniuje online ostatnio przez 2 dni udało mi sie tylko rozpocząć mecz i mnie rozłańczało (as the transmission status has worsened the match must be cancelled) a najlepsze jest to że zapisuje w moim profilu że przegrałem:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos mial ochote pograć dzis wieczorem po 22 to zapraszam id: ogziu

ps. pisać na gg 6649638

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy uzytkownikiem ps3 i chcialbym grac w pse2010 online jak to zrobic trzeba sie gdzies zalogowac czy co ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w PE2010, jak by cos to zapraszam:thumbsup:.....

ID: Wheezy_Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do grania online w PESa 2010 ;d

Pisać na gg dostępny czy nie dostępny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zapytac jak wyglada gra online w pes 2010 ,a mianowicie czy sa lagi jak w poprzednich czesciach.Kupiłem Fife z tego roku ,ale gra mi nie podchodzi strzelaja mi bramki z polowy i loby w kazdej sytuacji 1na 1.Chciałbym wrócic do pesa ,ale powiedzcie jak ma sie sprawa z lagami.Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teleportów jak w poprzednich częściach raczej nie doświadczysz ale jak będziesz grac do rankingu z kim popadnie to na pewno nieraz Ci para z uszów buchnie heheh. Gram tylko ze znajomymi z psn frendly mecze gra się naprawdę przyjemnie bez stresowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny do zrobienia trofeów online w PESie, tak abstrahując od samej rozgrywki :)?

gg:655182

również na normalne granie z chęcią się umówię

PozdRRo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zapytac jak wyglada gra online w pes 2010 ,a mianowicie czy sa lagi jak w poprzednich czesciach.Kupiłem Fife z tego roku ,ale gra mi nie podchodzi strzelaja mi bramki z polowy i loby w kazdej sytuacji 1na 1.Chciałbym wrócic do pesa ,ale powiedzcie jak ma sie sprawa z lagami.Pozdr

Ogólnie jest nieźle. Czasami trochę przycina, szczególnie kilka sekund po rozopczęciu meczu. Najbardziej wpienia jak trafisz na mecz w którym będziesz miał opóźnienia przycisków ok. 2 sek. Wówczas gra w twoim wykonaniu jest dziełem przypadku. U mnie zdarza się to dosyć rzadko. Mam łącze 2Mb/s i chyba ewentualne lagi nie do końca są związane z przepustowością łącza oponenta. Ostatnio grałem z naszym rodakiem, który mieszka w UK. Za pierwszym razem przycinało jak ch...a. Za drugim razem - opóźnienia 2 sek. Zapytałem gościa jakie ma łącze. Odpowiedź - szczęka opada = 50 Mb/s ohmy.gif . U niego wszystko szło oczywiście płynnie. Gram po WiFi. W trakcie grania komp wyłączony, nic innego nie obciąża łącza. Gdzieś na tym forum czytałem, że po kablu też czasami tnie. Ma ktoś jakąś naukową teorię co tak naprawdę ma wpływ na tego typu atrakcje ???

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×