Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chętnie pogram online w PESa 2010,

Mój nick PSN: Sempek

zapraszam również na turnieje LIVE które organizuję w Częstochowie.

Adres oficjalnej strony internetowej: http://k6megacup.pl

Pozdrawiam i Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wczoraj zagrałem online po uprzednim sćiagnięciu dostępnego uaktualnienia.i...

grało się jakoś dziwnie za szybko, argentynskie gwiazdy były nie przejścia a animacja zawodników dziwnie skakała.

jakie są wasze odczucia????

Zapraszam wszystkich chętnych do community online - K6MEGACUP.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z kimś z Polski bo z zagranicy niestety ostatnio nie da się grać przez lagi. Mój PSN to: qler18 . Mój net to 6 mbps / 512 kbps Jestem online przeważnie wieczorami. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do znawcow tematu probuje popykac po sieci ale szlag mnie trafia ,albo trafiam na mistrzow albo cos tu jest nie tak,biore rozne druzyny ale gdy gram np. Barcelona rywal REAL to Messiego wyprzedza i mija kazdy frajer,gdy sytuacje odwroce i wezme REAL a rywal BARCELONA to znowu Ronaldo biega jakby mial pelne gacie i to samo z innymi druzynami,czy goscie jakies myki stosuja do spowalniania czy co ? szlag mnie trafia jak FC PCIM DOLNY wygrywa z REALEM czy BARCELONA ? POMOCY dajcie jakies rady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez gram PSN tomcio88 a tak wogole to jak sie gra po sieci to jest to troche spowolnione jak by naciskam x i dopiero po chwili podaje nie wiem o co chodzi a lacze mam 10 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomoże ktoś w zrobieniu dwóch trofeów w pes 2010 ???. Oczywiście chodzi o 5 win-ów z rzędu oraz o High win ration (75 % win in 20 games). Oczywiście odwdzięczam sie tym samym. Jak cos to moje GG 760720- jeśli jestem niedostępny to znaczy ze jestem na PSN

Edytowane przez Eliteuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomoże ktoś w zrobieniu dwóch trofeów w pes 2010 ???. Oczywiście chodzi o 5 win-ów z rzędu oraz o High win ration (75 % win in 20 games). Oczywiście odwdzięczam sie tym samym. Jak cos to moje GG 760720- jeśli jestem niedostępny to znaczy ze jestem na PSN

napisałem do ciebie ale znalazło mi jakieś konto gdzie nie ma trofeów żadnych może to nie twoje :o EliteUser poprawnie?

Jeśli ktoś chętny to w piątek 21.10 mam czas ~17:30 (czas GMT, w polsce 18:30) pisać jako coś na PSN (GG rzadko zaglądam:))

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem do ciebie ale znalazło mi jakieś konto gdzie nie ma trofeów żadnych może to nie twoje :o EliteUser poprawnie?

Jeśli ktoś chętny to w piątek 21.10 mam czas ~17:30 (czas GMT, w polsce 18:30) pisać jako coś na PSN (GG rzadko zaglądam:))

Spoko, juz ci napisalem wiadomość na PSN, wiec mam nadzieje że szybko sie spotkamy. Na PSN mam login Elite-user.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kto pomoze mi zdobyc 2 trophy online, odwdziecze sie tym samym. moje psn Kasjan_kg  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema.moze mi ktos pomoc w zalogowaniu sie na pes 2010 na konsoli 3 niewiem jak polapac--identyfikator wpisu ---i---haslo --- zalogowalem sie na konami ale to chyba zla stronka moze mi ktos wyslac poprawne instrukcje z gory dziekuje.!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam osób grających w PES-a 2010 w godzinach 11-16. Założyłem community o nazwie PES 10 hasło FAN_PESA Zapraszam chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to normalne ze gdy nacisnę podanie to jest lekkie opóźnienie

minimalne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chetnego na ustawke w trophy na multi czekam na odpowedz GrandesCyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sie chcialem zapytac czy jeszcze ktos grywa w ta gre. Tak sie sklada ze sobie ja nabylem i z checia bym pogral z kims z forum. pozdro. moje dane przy nicku. pozdro.

ps...

jak cos to pomoge przy trofeach bo sam nie mam jeszcze nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos mnie nauczy grac w te gre pozyczylam od kumpla pare dni temu i cienko mi idzie chodzi i o taktyke jaki zespol wziasc i jak go ustawic . moj nick na ps3 Dagmarka35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim jesteście poziomie? Mam tu na myśli stopień trudności. Przymierzam się do zakupu PES2010 na PS3 (dotychczas grałem na PS2), z chęcią pograłbym z kimś Online, tylko nie chce rozstać rozłożony na łopatki, stąd to pytanie o wasze umiejętności gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×