Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

wchodze w community co jakis czas i nigdy nie moge nikogo trafic... ktos jest moze chetny na ligowy mecz?

to napisz do kogos na pw albo cos... na forum czy na konsoli...

ps przypominam ze zostalo nie wiele ponad 8h do rozegrania meczow pierwszej kolejki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co zagra ktos , co wchodze to nikogo nie ma ...

moze ustalmy jakies godziny "zbiorek" np 18 , 21 , 23

bo jak to tak ma wygladac ze ja mam za kazdym gonic i ise prosic zeby zagrac to odbada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co zagra ktos , co wchodze to nikogo nie ma ...

moze ustalmy jakies godziny "zbiorek" np 18 , 21 , 23

bo jak to tak ma wygladac ze ja mam za kazdym gonic i ise prosic zeby zagrac to odbada

Mam dokladnie to samo.... To moze zagramy? :) Jestem teraz w community- wbijaj sie jezeli mozesz zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem dwa mecze z Realem- obydwa w plecy (0:1 i 0:2).

Mecze bez historii, polaczenie jak najbardziej dobre (lekkie chrupniecia na poczatku, ale calosc bardzo poprawna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że w domu nie mogę wejśćna ps3site (nie wiem czemu!) to dopiero dziś (w pracy) czytam wszystkie posty.

Zagrałem kilka meczów bo nie wiedziałem, ze gramy po jednym....

W jednym z meczów, na samym początku przy stanie 0-0 odpięło mnie z serwera, napisali coś maintenance problem srutututu, no i of course 3-0 w plecy.

Liczyłbym na powtórkę w takiej sytuacji, no ale jak widzę community chyba nie uznaje czegoś takiego, chyba, że się mylę i jest taka opcja.... (to pytanie do twórcy ligi :) )

Przeciwnik oczywiście może potwierdzić, że był to początek meczu więc po co miałbym się sam odłączać :>

W jednym przycinało z lekkim opóźnieniem, więc mało akcji było podbramkowych, bo oponentowi też cięło.

Reszta spotkań bez zarzutu, sporo akcji, sporo strzałów.

Jak ktoś chętny do gry to proszę pisać, chyba wszystkim wysłałem zaproszenie :)

Czy po takiej lidze jest jakiś pucharek dla np. czołowej 4, 8 ?

Pozdrawiam,

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z meczów, na samym początku przy stanie 0-0 odpięło mnie z serwera, napisali coś maintenance problem srutututu, no i of course 3-0 w plecy.

Liczyłbym na powtórkę w takiej sytuacji, no ale jak widzę community chyba nie uznaje czegoś takiego, chyba, że się mylę i jest taka opcja.... (to pytanie do twórcy ligi :) )

Przeciwnik oczywiście może potwierdzić, że był to początek meczu więc po co miałbym się sam odłączać :>

własnie jakas lipa wyszla , zaczelismy grac a TU NAGLE kolege odlaczylo moze dwa razy pilke koplismy (jak sie pozniej okazalo walkower )

wlaczylem drugi raz mecz myslalem ze to bedzie powtorka REAL (lingerine) 2 : 1 JUVE (celticmurano) duzo sytuacji ale chrupalo :/:/ chociaz oboje mielismy zielone ....

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie jakas lipa wyszla , zaczelismy grac a TU NAGLE kolege odlaczylo moze dwa razy pilke koplismy (jak sie pozniej okazalo walkower )

wlaczylem drugi raz mecz myslalem ze to bedzie powtorka REAL (lingerine) 2 : 1 JUVE (celticmurano) duzo sytuacji ale chrupalo :/:/ chociaz oboje mielismy zielone ....

Dokładnie jakieś przeciążenie może, bo w komunikacie też coś o tym było, ale mimo wszystko uwzględniając fakt, że celticmurano przyznaje, że to było na początku meczu więc zachowuje się fair, to niech ten walkower zostanie, cóż to błąd systemu, nie nasz :)

Ale ciekawi mnie sam fakt, czy taki mecz da się powtórzyć :>

tak jak napisał celticmurano:

duzo sytuacji ale chrupalo :/:/ chociaz oboje mielismy zielone ....

Przez to troszkę ciężko się grało, no ale identyczne warunki mielismy oboje

PozdRRo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, można dołączyć do waszych rozgrywek ? a drugie pytanie dlaczego nie mogą być 2 te same drużyny ?? przecież tabele można zrobić na podstawie psid :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, można dołączyć do waszych rozgrywek ? a drugie pytanie dlaczego nie mogą być 2 te same drużyny ?? przecież tabele można zrobić na podstawie psid biggrin.gif

Na dołączenie już za późno bo community pełne 32/32, ale możesz zrobić swoją ligę, na własnym community.

Sądzę, że granie w kilku ligach nie ejst problemem dla wielu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś przybliżyć jak zrobić ? to później zapraszam ludzi ? czy sami dochodzą ? i dać rankingowe czy towarzyskie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś przybliżyć jak zrobić ? to później zapraszam ludzi ? czy sami dochodzą ? i dać rankingowe czy towarzyskie ?

-zamiast join wcisnąć create tam gdzie szukasz, wybierasz lub tworzysz community (oczywiscie to w online smile.gif )

-po drugie majac juz swoje community mozesz zrobic lige, puchar, co Ci sie podoba. Mozesz tez we wlasnym community grac mecze ze znajomymi zamiast sie umawiac gdzies indziej

-ludzie zapisuja sie do twoich turków wchodzac w zrobiona przez Ciebie ligę/puchar i dołączając do rozgrywek.

-rozumiem, że jako właściciel takiej ligi możesz zabronić komuś przystąpić, ale nie jestem pewien. Ale sprawę załatwia hasło na samym początku, które możesz ustawić, więc z tym looz, żeby niepowołani nie wchodzili smile.gif

ja tez dopiero poznaję online'owe opcje PESA'10, ale mam nadzieję, że trochę Ci pomogłem

np. nie wiem jak zaprosić kogoś w tym community na mecz, w sensie np. wybrać osobę po nicku i dać create a game with ...., albo coś w tym stylu....

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że w domu nie mogę wejśćna ps3site (nie wiem czemu!) to dopiero dziś (w pracy) czytam wszystkie posty.

Zagrałem kilka meczów bo nie wiedziałem, ze gramy po jednym....

W jednym z meczów, na samym początku przy stanie 0-0 odpięło mnie z serwera, napisali coś maintenance problem srutututu, no i of course 3-0 w plecy.

Liczyłbym na powtórkę w takiej sytuacji, no ale jak widzę community chyba nie uznaje czegoś takiego, chyba, że się mylę i jest taka opcja.... (to pytanie do twórcy ligi smile.gif )

Przeciwnik oczywiście może potwierdzić, że był to początek meczu więc po co miałbym się sam odłączać :>

W jednym przycinało z lekkim opóźnieniem, więc mało akcji było podbramkowych, bo oponentowi też cięło.

Reszta spotkań bez zarzutu, sporo akcji, sporo strzałów.

Jak ktoś chętny do gry to proszę pisać, chyba wszystkim wysłałem zaproszenie smile.gif

Czy po takiej lidze jest jakiś pucharek dla np. czołowej 4, 8 ?

Pozdrawiam,

Jarek

co do meczu to przykro mi ale nic w tej sytuacji nie moge zrobic... zeby miec puchar to pierw trzeba go kupic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do meczu to przykro mi ale nic w tej sytuacji nie moge zrobic... zeby miec puchar to pierw trzeba go kupic wink.gif

Ale ja mówię o rozgrywkach pucharowych po tej lidze, a nie o samej fomie 'kupienia i przekazania pucharu" hehe :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówię o rozgrywkach pucharowych po tej lidze, a nie o samej fomie 'kupienia i przekazania pucharu" hehe smile.gif)

zle zrozumialem... czemu nie... niech pierw skoncza co niektorzy pierwsza kolejke :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 .pucharek na zakonczenie to calkiem dobry pomysl , ale moze czolowa 4 meczyk i rewanz :> ..... takim systemem pucharowym

2. a tak w ogóle powtazam pomysl zeby ustalic jakies godziny dni rozgrywania meczykow , bo wiosna przyjdzie a co niektozy beda w powijakach <lol>

3 . jest ktos chetny zeby sie ustawic tak w 4 - 6 ludzikow i sobie popykac kilkanascie meczykow :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. a tak w ogóle powtazam pomysl zeby ustalic jakies godziny dni rozgrywania meczykow , bo wiosna przyjdzie a co niektozy beda w powijakach <lol>

najlepiej jakby kazdy napisal w jakich godzinach mu pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakby kazdy napisal w jakich godzinach mu pasuje...

Mi pasuje w zasadzie codziennie po 19-20.

Oczywiście są odstępstwa w środę siatka do 20.30, w czwartek gram w nogę od 20 do 21.

Reasumując raczej godziny wieczorne, nocne :)

Ale pół godziny na grę o tej porze to chyba większość może znaleźć :)

Wracając do opisywania meczyków:

Wczoraj zagrałem mecz i rewanż z Barceloną. Dwa razy po 1-0 przegrana :) Przeciwnik gra dobrze, ładnie 'czyta grę' i widać, że miał do czynienia z serią ISS/PES od dawna thumbsup.gif Większych przycięć podczas gry nie było, więc pozytywnie pod względem połączenia.

Gratuluję i życzę powodzenia w dalszych grach :)

A jeszcze taka mała sugestia, aby w jakiejś kolejnej edycji , może np pucharu ujednolicić formę zawodników na neutralną.

Miałem sytuację gdy Casillas i Dudek mieli strzałkę w dół, hehe. Przeciez Gutiego nie postawię na bramę :D

Nie mówię, że jest to konieczne, bo w zasadzie forma rozkłada się równomiernie na oba zespoły, u mnie bramkarz słaby u przeciwnika napastnik może być bez formy, ale z drugiej strony szanse byłyby równe. Jak ktoś ma np ulubionego piłkarza do stałych fragmentów, etc. Wiecie o co chodzi :)

Zapraszam osoby, które jeszcze nie grały ani jednego meczu.

Gracz7MU, a da się kogoś wywalić z ligi?

Czy jak np taki ktoś nic nie zagra to liga stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to w koncu na czym stanelo- mozna grac mecze wczesniej, czy nie? Tzn zagralem dwa mecze i teraz musze czekac do trzeciej kolejki, czy jezeli ktos bedzie w community, to moge z nim grac mecze ligowe?

jako ze pelnie w tej lidze role dostarczyciela punktow :) nie chodzi mi o to, ze nie moge sie doczekac meczow... Po prostu wydaje mi sie, ze warto grac kiedy sa mozliwosci i ludzie do grania.

PS

Ja tez glownie godziny wieczorne: od 21 (czasami od 20:00) do 00:00, z wylaczeniem godzin, kiedy mamy jakies wydarzenie sportowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to w koncu na czym stanelo- mozna grac mecze wczesniej, czy nie? Tzn zagralem dwa mecze i teraz musze czekac do trzeciej kolejki, czy jezeli ktos bedzie w community, to moge z nim grac mecze ligowe?

jako ze pelnie w tej lidze role dostarczyciela punktow smile.gif nie chodzi mi o to, ze nie moge sie doczekac meczow... Po prostu wydaje mi sie, ze warto grac kiedy sa mozliwosci i ludzie do grania.

PS

Ja tez glownie godziny wieczorne: od 21 (czasami od 20:00) do 00:00, z wylaczeniem godzin, kiedy mamy jakies wydarzenie sportowe smile.gif

Wydaje mi się, że ten sezon ligowy zagramy tak, że kiedy możemy to gramy. Następnym razem trzeba zrobić krótki regulamin i rozesłać do zainteresowanych/uczestników.

Bo zrobimy tylko zamieszanie teraz grając po jeden mecz na tydziń na przykład.

Ale w przyszłości to jest dobry pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten sezon ligowy zagramy tak, że kiedy możemy to gramy. Następnym razem trzeba zrobić krótki regulamin i rozesłać do zainteresowanych/uczestników.

Bo zrobimy tylko zamieszanie teraz grając po jeden mecz na tydziń na przykład.

Ale w przyszłości to jest dobry pomysł smile.gif

tez mam takie zdanie... chcialem rozgrywac 1 kolejka/3 dni... ale niektorzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem...

Zapraszam osoby, które jeszcze nie grały ani jednego meczu.

Gracz7MU, a da się kogoś wywalić z ligi?

Czy jak np taki ktoś nic nie zagra to liga stanie?

tak istnieje taka mozliwosc... ci ktorzy nie graja nie moga otrzymac walkowera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jak zwykle ktoś musi coś namieszać. Miało być: jedna kolejka skończona; zaczynamy kolejną. Teraz to nie wiadomo kto z kim ma grać, tabela w ogóle już nieprzydatna, jak jeden ma rozegrane 6 meczy a kto inny tylko jeden. Jedyne wyjście to skończyć to jak najszybciej, czyli zagrać każdy z każdym. Potem zrobić kolejna ligę i mieć nadzieje, ze każdy będzie potrafił zrozumieć 2 zdania o warunkach na jakich gramy, a było prosto: każdy bierze inny zespół; gramy na razie po JEDNYM spotkaniu. To na prawdę aż takie trudne było, że co chwilę ktoś mnie od razu albo zapraszał na rewanż albo chciał grać do upadłego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jak zwykle ktoś musi coś namieszać. Miało być: jedna kolejka skończona; zaczynamy kolejną. Teraz to nie wiadomo kto z kim ma grać, tabela w ogóle już nieprzydatna, jak jeden ma rozegrane 6 meczy a kto inny tylko jeden. Jedyne wyjście to skończyć to jak najszybciej, czyli zagrać każdy z każdym. Potem zrobić kolejna ligę i mieć nadzieje, ze każdy będzie potrafił zrozumieć 2 zdania o warunkach na jakich gramy, a było prosto: każdy bierze inny zespół; gramy na razie po JEDNYM spotkaniu. To na prawdę aż takie trudne było, że co chwilę ktoś mnie od razu albo zapraszał na rewanż albo chciał grać do upadłego?

No właśnie problem polega w samym pesie.Ta liga jest na zasadzie Konamii Cup gdzie można rozegrać dowolną ilość meczy i liczy się jakaś tam średnia.Obawiam się, że bez strony typu Ps3ligue się nie obejdzie.Bo na takich zasadach ciężko będzie to ogarnąć.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem polega w samym pesie.Ta liga jest na zasadzie Konamii Cup gdzie można rozegrać dowolną ilość meczy i liczy się jakaś tam średnia.Obawiam się, że bez strony typu Ps3ligue się nie obejdzie.Bo na takich zasadach ciężko będzie to ogarnąć.

A nie jest czasem tak ze sa tylko mecz/rewanz?Jak ustawialem mecz to tylko dwie opcje wychodzily mecz u siebie lub na wyjezdzie.

Moim zdaniem mozemy zagrac mecz i rewanz w ciagu jednego dnia,chyba ciezko bedzie umowic sie ze wszystkimi na weekend aby zakonczyc poszczegolna kolejke.

Ja rozegralem z Realem dwa mecze i nie mam zamiaru ustawiac sie w lidze na kolejne,to oczywiste.

Brac sie za gre Panowie i rozgrywac mecze,marudzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz7MU : to jak mam teraz czekac , jak kazdy rozegra drugie spotkanie ?

bo mam dwa na koncie spotkania chiciaz jedno to sie wytnie ( 3 : 0 na mikolaja od konami )

tak po przeczytaniu wypowiedzi innych mysle ze jednak bedzie trudno tak konkretnie zaplanowac meczyki ligowe , ale jak by sie tak kazdy zobowiazal ze zagra ten jeden dwa ( bo jestem za rozegraniem odrazu rewanzu :) ) raz na 3-4 dni w godzinach wieczornych to by bylo fajnie , rozegralo by sie lige do konca , wykreowali by sie zawidnicy co chca grac :P

a druga edycje by sie juz stwozylo z jakims ostrzejszym regulaminem :)

a paru chetnych jest na miejsce tych ( wpisywaczy niegrajkow)

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Przepraszam wszystkich powaznych graczy za zapisanie sie do ligi i brak aktywnosci, ale mialem nieoczekiwany wyjazd z mojego miasta (Szczecin), nie bylo mnie kilka dni w domu. Takze moge zagrac dzisiaj czy tam jutro jak Wam pasuje wszystkie zalegle kolejki. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×