Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

to teraz sie kloccie miedzy soba... chyba kto pierwszy ten lepszy jesli chodzi o Man Srity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz sie kloccie miedzy soba... chyba kto pierwszy ten lepszy jesli chodzi o Man Srity

OK ja mogę ustąpić i jutro zmienię na Atletico Madryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny skład ligi :

Gracz7MU - Manchester United

Szerman - Inter Mediolan

godofwarehouse - Valencia

R_O_M_A_N_PL - Chelsea Londyn

celticmurano - Juventus Turyn

cab1983 - Liverpool

Siudak - Manchester City

FauPeR - ????(musi wybrać inny team)

lovethisgame1910 - Barcelona

Czyli jest 9 graczy na ten czas,kto chce jeszcze dołączyć to niech to zrobi a nie "rezerwuje "sobie miejsce,bo jak powiedział Gracz7MU jeszcze 1 osoba i liga rusza ale była chyba opcja 12 uczestników też? więc zapisywać się i po sprawie.

dokladnie... tak byla taka opcja ale czekac bez sensu nie wiadomo ile czasu az sie pojawi lacznie 12 uczestnikow to bez sensu... narazie 9 +/- paradox i fauper (bo nie wiadomo czy fauper zmieni druzyne czy zostanie wykluczony)

tyle ekip jeszcze dobrych zostalo... milan, lyon, ajax, sreal, arsenal itd... naprawde jest w czym wybierac...

OK ja mogę ustąpić i jutro zmienię na Atletico Madryt

ok... takie zachowania sie ceni...

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie dolaczam na 100% ,właśnie wszedłem na PS3SITE PL tylko ze jest 32/32 ? i jak wpisuje haslo to pisze ze nie można sie juz dopisać? :confused:

Po wejściu jest możliwość sprawdzenia kto gra jakim teamem ? żeby dubla nie robić? Wiem ze powyżej jest rospiska kto kim gra ,ale pytam z ciekawości.

OK ja mogę ustąpić i jutro zmienię na Atletico Madryt

Stary wielkie dzięki , ale naprawdę nawet nie miałem zamiaru sie z Toba klocic :thumbsup:

Po prostu wybrał bym cos innego :thumbsup:

Edytowane przez paradox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie dolaczam na 100% ,właśnie wszedłem na PS3SITE PL tylko ze jest 32/32 ? i jak wpisuje haslo to pisze ze nie można sie juz dopisać? :confused:

Po wejściu jest możliwość sprawdzenia kto gra jakim teamem ? żeby dubla nie robić?

Osoba,która założyła musi zrobić jakiś porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował jeszcze raz za godzine bo teraz zona tele. mi zajęła :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował jeszcze raz za godzine bo teraz zona tele. mi zajęła verymad.gif

uroki malzenstwa smile.gif

Osoba,która założyła musi zrobić jakiś porządek.

no wlasnie... a dyba nic nie robi... osoby bierne powinny byc wykluczane bo ci co chca naprawde grac nie maja szansy...

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety , mowie Wam nie żeńcie sie :biggrin:

Niestety nie da sie wejsc :confused: Jak ktoś zrobi z tym porządek to dajcie znać , bo z tego co widzę to nie ma na razie żadnej szansy na dopiske do listy.

tym czasem idę popykać i jeśli ktoś ma ochotę na lekki sparing to zapraszam . Moje ID ; paradox78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja zgłaszam chęć czynnego udziału w lidze :)

Wybieram : North London (Arsenal)

Id: valdi19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrali mi Barce :) i Arsenal

nie mam pojecia kogo wybrac.. :(

Edytowane przez Szymek_PL_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrali mi Barce :) i Arsenal

nie mam pojecia kogo wybrac.. :(

No niestety mi zajęli Inter i Juve :tongue: Szymek weź pierwszy lepszy, nie ma co się rozwodzić nad tym, ja wziąłem Liverpool, ale zmieniłem na Milan, choć i tak nawet jeszcze nim nie grałem w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety mi zajęli Inter i Juve :tongue: Szymek weź pierwszy lepszy, nie ma co się rozwodzić nad tym, ja wziąłem Liverpool, ale zmieniłem na Milan, choć i tak nawet jeszcze nim nie grałem w tej grze :)

hehe...qmam, gram 4 fun

tylko lubie grac teamami ktorym kibicuje...jutro lub w czwartek dolacze :D

Edytowane przez Szymek_PL_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w koncu liga juz jest pelna, czy sa jeszcze wolne miejsca? Jedni pisza, zeby sie zapisyac, inni ze juz jest 32/32... jak to w koncu jest?

Chetnie bym sie zapisal, bo i tak gram po kilka meczy dziennie, wiec zawsze lepiej w lidze niz tak "w powietrze" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w koncu liga juz jest pelna, czy sa jeszcze wolne miejsca? Jedni pisza, zeby sie zapisyac, inni ze juz jest 32/32... jak to w koncu jest?

Chetnie bym sie zapisal, bo i tak gram po kilka meczy dziennie, wiec zawsze lepiej w lidze niz tak "w powietrze" :)

Wejdź na community a się przekonasz. Ja wczoraj 20 razy próbowałem i nic z tego 32/32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na community a się przekonasz. Ja wczoraj 20 razy próbowałem i nic z tego 32/32

no wiem- dlatego pytam. Na liscie zgloszonych jest ok10 osob, to dlaczego liga jest pelna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem community jest na 32 osoby, czyli jest juz full. A do ligi moga sie zapisac tylko osoby bedace w community ( narazie jest ok 12 osob )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za glupi pomysl zeby druzyny sobie zajmowac. Co komu szkodzi ze ktos inny gra taka sama druzyna? Wazne jest jak ktos gra a nie kim gra. Czyli co, jak ktos sobie zajmie Real czy Barce to ma od razu z gorki? Ja gram Milanem i mam w dupie czy ktos inny gra Milanem czy nie. Takie zasady powinno sie wspolnie ustalic a nie ze ten kto zalozyl Community lubi Man U to sobie zastrzega Man U i kropka.

Albo zmiencie zasady, albo zrobcie LOSOWANIE druzyn, albo sami sobie grajcie. Zalozymy normalne Community z normalnymi zasadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za glupi pomysl zeby druzyny sobie zajmowac. Co komu szkodzi ze ktos inny gra taka sama druzyna? Wazne jest jak ktos gra a nie kim gra. Czyli co, jak ktos sobie zajmie Real czy Barce to ma od razu z gorki? Ja gram Milanem i mam w dupie czy ktos inny gra Milanem czy nie. Takie zasady powinno sie wspolnie ustalic a nie ze ten kto zalozyl Community lubi Man U to sobie zastrzega Man U i kropka.

Albo zmiencie zasady, albo zrobcie LOSOWANIE druzyn, albo sami sobie grajcie. Zalozymy normalne Community z normalnymi zasadami.

dodalbym do tego uczestnikow ligi z minimalnym wiekiem wymaganym przy rejestracji na forum - skoro to community ps3site.pl

Edytowane przez FauPeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem community jest na 32 osoby, czyli jest juz full. A do ligi moga sie zapisac tylko osoby bedace w community ( narazie jest ok 12 osob )

a... ok. Czyli jezeli jestem w community to normalnie sie dostane do ligi, tak? (sorry, ale nie mam teraz dostepu do konsoli).

Tzn problemem nie jest zapelnienie ligi, tylko community... zgadza sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie aby zorganizować konkurencyjną ligę, każdy może przecież zrobić wlasne community, a przecież ligę można też spisywać na stronce w necie :)

Nie ograniczajmy się poza tym tylko do klubów, niech każdy gra tym kogo lubi, liczy się PSN ID, a nie team name. W końcu nie ma monopolu na ligę :)

PozdRRo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2na2 dobry pomysł, ale najpierw trzeba by zebrać pary.... Nie bardzo jeszcze wiemy jak kto gra więc od razu granie 2na2?

Ligę zespołów narodowych można zrobić, konkurencyjną dla ps3site.pl

Ale tak jak ktoś wspomniał, dla ludzi którzy nie tylko deklarują chęć grania, ale rzeczywiście będą grały.

Może być kryterium wieku np, żeby przysłowiowe 'małolaty' nie denerwowały reszty swoim zachowaniem, olewaniem gry po kilku przegranych, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

consoles_net.png

Witam, na platformie CSL - Consoles Sports League został uruchomiony właśnie ladder 1on1 w grze Pro Evolution Soccer 2010. Jest to doskonała forma treningu dla graczy chcących mierzyć się w potyczkach online ze swoimi rodakami. Dodatkowo kompletujemy scenę zaiteresowaną tym tytułem do stworzenia w przyszłości ( planujemy styczeń ) regularnej ligi z nagrodami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapisów do rozgrywek tutaj

dodatkowo jeżeli macie jakieś sugestie dotyczące formy rozgrywek proszę podzielcie sie nimi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×