Skocz do zawartości
hardcoreowiec

Gitara / Perkusja do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede sie powtarzal co do dzialania gitary z gh na pc. Nie wiem, moze moj post byl niewidzialny?

a tutaj mamy takie cudenko Lista kompatybilnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tytulowa gitarke - z wyjatkiem ze wersje z x360 "" , na piecyku se smigalem , lecz czy na ps3 rowniez??

sama gitarke podlaczylem i wykrylo nieznane urzadzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tytulowa gitarke - z wyjatkiem ze wersje z x360 "" , na piecyku se smigalem , lecz czy na ps3 rowniez??

sama gitarke podlaczylem i wykrylo nieznane urzadzenie.

Z tego co mi wiadomo, a właściwie to co kolega "gitarhirowiec" powiedział to nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad podłączeniem Gitary z Guitar Hero III (PC) do konsoli PS3.

Chodzi mi to to czy będą wszystkie przyciski z niej działać.

Pozdrawiam KiLoS

Edytowane przez KiLoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wydaje mi się że pytanie w stylu; "Mam w garażu beczkę benzyny i auto z silnikiem diesla, czy jak wleje bezołowiówkę do TDI to pojedzie" jest mniej więcej równie sensowne ... :) :)

Aczkolwiek wiele rzeczy mnie już w życiu zaskoczyło więc chętnie się dowiem czy zadziała

Podchodząc jednak logicznie do sprawy to właściwie wydaje się że nie będzie działać wogóle :(

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko upewnil sie sprawdzajac na wlasnej skorze. O dziwo jakos gitara od GT WT ps3 dziala na komputerze bez zarzutow (tzn jest widziana w Kontrolery gier i dzialaja wszystkie przyciski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki Wam za swoje opinie. Jeszcze podpowiem że gitara jest z przejściówką na USB z tej z X'a(nie wiem co tam jest :biggrin: )

Sądziłem że ktoś z forum podpinał gitare z X'a :whistling: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety NIE DZIALA. Kumpel kupil gh3 na kompa i wpadl z gitarka. nie widzi jej chlebak, aczkolwiek gitara z ps3 pod kompem dziala i mozna w frets on fire grac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym przedstawić mój problem. Otóż, mam włożony pierwszy komplet baterii i gdy gram to po jakiś 20-30 minutach gitara zacina się albo sama "naciska" przyciski przez co nie mogę dobrze zaliczyć piosenki. Czy to problem baterii czy gitary? I jeszcze jedno pytanie. Czy gitara z GH5 jest kompatybilna z Guitar Hero: Metallica?

Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tak boli sprawdzic na nowym komplecie baterii? Ludzie troche pomyslowosci i samodzielnosci :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem problem (i nie były to baterie). Nie powiem jak go rozwiązałem bo może nasz kochany moderator się wypowie i oświeci nas w czym rzecz. Jeżeli nie wiesz to temat do usunięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? wiem ale nie powiem...

hm ciekawe posuniecie. nie zdziw sie ze nikt w przyszlosci nie bedzie chcial odp na twoje pytanie/problem.

a qgar dobrze napisal. dlaczego nie sprawdziles bateri najpierw sam? to wyeliminowaloby juz jedna z opcji (problem z bateriami)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to ale niech odnosi się do mnie z szacunkiem. Baterie sprawdzałem dla waszej wiadomości ale było tak samo. Były to zwykłe baterie więc myślałem, że w tym może tkwić problem. Dlatego się spytałem.

Problem tkwił jednak w opcji Touch Strip. Należy ją wyłączyć.

Następnym razem proszę pisać bez żadnej ironii tylko normalnie napisać.

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim poscie zawarlem wystarczajaca dawke szacunku, ale ciagle nie roozumiem w czym miales problem samemu sprawdzajac inny komplet baterii. Z kolei sie nie popisales z tym zagraniem "wiem ale nie powiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki problem z gitarą do gh wt a mianowicie strum bar nie działa jak naciskam na dół, góra chodzi, ale dół za to nie (gitara ciagle leżała w domu) czy ktoś miał podobny problem i czy Wiecie jak go można rozwiązać? Z góry dzięki za odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem właśnie Rock Band Stratocaster (gitarę z Rock Bandu (części pierwszej)) i teraz się zastanawiam czy kupić Guitar Hero (nie wiem jeszcze jaką wersję, ważne żeby gitara z nią działała) czy kupić Rock Band (cześć pierwszą). Jakie jest wasze zdanie? Co jest fajniejsze? Czy na początku będę mógł grać w Rock Band mając tylko gitarkę? A czy w Rock Bandzie mając na razie tylko gitarkę będzie można zastępować perkusję padem (tak aby pograć sobie we dwóch)? Czekam na jakieś sensowe odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Guitar Hero 3 ewentualnie Mettalice jeśli lubisz, 3 ma jak dla mnie najlepszą setliste im dalej tym gorzej a rock band też daje radę jednak ja polecam kupić gh3 gdzie na wyższych poziomach hard/expert (z czasem medium ci się znudzi i będziesz na takich grał :D) rzeczywiście jest trudno czyli tak jak być powinno dzięki czemu się wyskillujesz a dopalając potem rock band na tych samych poziomach zobaczysz że jakoś łatwiej jest. Porównaj sobie też setlisty każdej gry i na tej podstawie decyduj się na zakup wkońcu granie tych kawałków ma sprawiać przyjemność. Co do zastępowania sobie perskusji padem nie wiem jak to jest ale zdaje się że tak się nie da, w gh3 możesz grać na dwie gitary w tym jeden może grać na padzie (wersja z ps2 ale tutaj zdaje się wszystko jest tak samo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie zgadzam sie z kolega post wyzej,

mam gh world tour / aerosmith / metallica oraz legend of rock i powiem tak ze world tour jest fajne ale legend of rock jest extra ma i lista kawalkow - rewalacja

metallica jak ktos lubi to nie bedzie narzekal - masa zajebistych kawalkow co powodoje ze przyjemnosc grania takich perelek daje przecudne uczucie i przyjemnosc z zabawy - polecam 

co do poziomow to easy znudzi ci sie po 2 godzinach grania potem medium ale nie wszystkie guziki w uzyciu i jazda zaczyna sie pozniej :) ale wszystko da sie zrobic :)

pozdrawiam

dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam GH5, piosenki są naprawdę dobre, a niektóre świetne. Jest ciężko, gram na razie na Easy i 4 gwiazdki w karierze to max xD Trening czyni mistrza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z gitarą do gry Guitar Hero III, a mianowicie włączam PS3, podłączam Wireless Receiver'a do portu USB, klikam przycisk PS na gitarze i obydwa urządzenia świecą tak jakby powoli. Potem klikam przycisk na Receiver'ze i na gitarze, aby się odnalazły i nic. Święca się najpierw szybko, potem zwalniają, a następnie nic na gitarze się nie świeci. Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Baterie są naładowane, sprawdzałem. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy we 2-3 osoby caly czas i porownywalismy rozne tytuly. Jak na razie klimatem wygrywa World Tour wiec chyba predzej czy pozniej bedziesz mial wszystkie ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, Guitar Hero :) Wiadomo.. Grałem w to i w to, a że jestem fanem Rocka/Metalu na prawdę GH da Ci to czego oczekujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem natury technicznej - gitara ta działa z częściami od Guitar Hero 4 wzwyż, czyt. nie pograsz w nią w GH3 (żeby nie było że zmyślam: http://www.wired.com...fficial-guitar/ ).

Ja zaś polecam Rock Banda - wystarczy popatrzeć na listę piosenek do pobrania - IMO są o wiele ciekawsze od tych do GH5. Grać można tylko z gitarą, ale nie ma możliwości używania pada jako perkusji (jedynie w GH3 można grać padem).

Edytowane przez mrozik12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×