Skocz do zawartości
hardcoreowiec

Gitara / Perkusja do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Ok spróbuje, a co do tej postaci to nie wiem o co chodzi dokładnie. :/

EDIT:

Nie pomogło odłączenie pada i nie mogę w ogóle wejść w solo tour, training, bo tą gitere wykrywa jako mic ale jak co do czego to każe mic podłączyć więc nie rozumiem co może być.

Edytowane przez JachimRRX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy gitare od guitar hero world tour bede mogl uzywac w innych czesciach seri pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem soie guitar hero world tour na ps3, następnie ogarnąłem guitar hero 3 na pc. podłączam adapter od gitari do kompa, wszystko ładnie się podłącza(świeci mi się jedna lampka), ale gra nie widzi gitary O.o wiecie ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grą całą operować za pomocą gitary. Nie używaj pada, bo się,,przełączy" na pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do kompa mam podłączoną tylko gitarę. przy konfiguracji windows normalnie ją czyta, ale gra nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gitarka do warriors of rock działa też z PC?

Normalnie - bez opóźnień?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez bartini95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem zestaw GH: WR + Gitara i mam taki problem, podłączam gitarę tak jak jest to opisane w instrukcji, moduł od WIFI wkładam w konsole, wciskam na gitarze przycisk PS, włączam konsole, wciskam guzik na module WIFI. Następnie gdy już skończę grać, odkładam gitarę, która samoczynnie się wyłącza po jakiś kilku minutach po wyłączeniu konsoli. Do tego momentu wszystko jest ok ;) Problem pojawia się gdy chcę zagrać ponownie, wtedy gdy wciskam przycisk PS gitara nie włącza się, nie mam pojęcia jak ją włączyć inaczej. Jedyny sposób, który działa, to ponowne wyjęcie i włożenie baterii. Bardzo proszę o pomoc, czy ja coś robię nie tak, czy może gitara posiada jakaś wadę fabryczną.

---

Chyba jednak trafiła mi się jakaś wadliwa gitara, przed chwilą "łopatka" przestała mi poprawnie działać, gdy biorę ją dociskam do dołu to w ogóle nie reaguje.

---

Poruszałem "łopatką" w boki i się naprawiło, też ktoś tak miał? Chyba i tak zareklamuje..

Edytowane przez Jip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów ! Chciałbym się zapytać jaki adapter usb potrzebny mi będzie do ps3 które zamierzam kupić. Kilka dni temu miałem okazje kupić bardzo okazyjnie zestaw do Guitar hero dwie gitary bezprzewodowe (jedna gitara jest standardowa z guitar hero 3, druga zaś jest marki peak [podaje linki do tej gitarki] http://www.beststuff...controller.html oraz http://www.crunchgea...ar-hero-guitar/ oraz standardowa bezprzewodowa perkusja. Niestety nie było w zestawie adaptera odbierającego sygnał od gitarek i perkusji. Tutaj chciałbym prosić Was o pomoc w doborze adaptera, czy jeden adapter bedzie wystarczający do tych wszystkich urządzeń jak tak to jaki? Mam nadzieje ze nie utopiłem pieniędzy na darmo. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć czy Gitara z Guitar Hero lub Rock bezprzewodowa na WIFI z PS2 działa w PS3, ponieważ zakupiłem ps3 i nie za bardzo orientuje się w tym temacie. Kontrolery z ps2 są dużo tańsze niż na ps3, a niczym się nie różnią.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy bezprzewodowa gitara z PS2, którą podłącza się na USB działa w PS3. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie, jak ktoś wie coś o tym proszę napisać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum którzy odwiedza ten temat !! :)

No to tak, ostatnio zakupiłem gitarę lecz nie wiedziałem ze trzeba jakaś kostkę dokupić do niej, znalazłem ta kostkę na eBay i zakupiłem. Następna rzecz to jest to ze nie mogę podłączyć tej gitary dalej próbowałem tylko wciskać guzik na gitarze i donglu lecz nie działało :( czy może być takie coś ze gitara będzie niekompatybilna z donglem? Bo widziałem kilka rożnych nazw gitar a na mojej niema nazwy wiec bym był wdzięczny jak by ktoś mi to powiedział :) I czy normalnie mogę grac w każda część Guitar Hero?

Dziex za pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie, chciałabym sobie kupić GH lub RB, z większym naciskiem na to drugie, bo ma wspaniałą wręcz gitarę i chciałam wiedzieć, czy gitary z tych dwóch gier są kompatybilne? I którą grę bardziej polecacie i dlaczego?

Z góry dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje mozliwosc zakupienia do gitary samego odbiornika?? mam gitare z GHWT tego zwyklego strato sunbrust i nie mam odbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że gdy podłączam gitarkę do ps3 ona działa ale przerywa. Jak to naprawić co może być winne? problem pojawił się jak podłączyłem gitarkę pierwszy raz do PC a teraz czy PS3 czy PC problem jest, najlepsze jest to że z biegiem czasu gitara przestaje przerywać tak po 15minutach. Wolał bym to naprawić bo granie kawałków na takiej gitarze to KATORGA! Za odp dziękuję POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze swoją gitarą, a mianowicie, parę dni temu gdy chciałem sobie pograć (po około tygodniowej przerwie) z góry założyłem że baterie będą wyładowane, wymieniłem je, podłączyłem „kostkę” do PS’a, już włączam gierkę, a tu lipa, gitara nie działa. Ta lampka oznaczająca gracza miga raz że jestem jako pierwszy gracz a po chwili się zamienia na wszystkie migające i tak na zmianę. Próbowałem już chyba wszystkich metody synchronizacji (tylko nie wiem czy to dobrze robiłem ;p), a gitara nadal nie działa. Czy ktoś wie jak to naprawić? Czy konieczna będzie naprawa gitary w jakimś zakładzie?

Z góry dziękuję za pomoc

Mam to samo :( Udało ci się jakoś to naprawić ?? mam LES PAULA i też leżała z 2 tygodnie bo YLOD się trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niedawno zakupiłem gitarę z GH:World Tour na PC ponieważ czytałem że również działa z PS3. Na początku grałem na PC i wszystko działało sprawnie ale gdy podłączyłem ją do PS3, konsola odbierała gitarę jako mikrofon. Czyli zamiast grać na gitarze miałem na niej śpiewać.Gitarę sprawdzałem z innym czujnikiem od PS3 i działało normalnie.Zadzwoniłem więc do osoby sprzedającej i powiedziałem mu o co chodzi. Odesłałem gitarę i po kilku dniach dostałem nową z tym samym problemem . Wie ktoś o co z tym chodzi ? Bo nie wiem czy znów odsyłać czy po prostu Gitary z PC nie są w pełni sprawne z PS3 i czy muszę kupić oddzielny czujnik do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie.A mianowicie czy gitara kupiona z zestawu Guitar Hero World Tour na PC będzie wykrywana na PS3? Jeśli tak to, czy mogę użyć ją do innej części niż WT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Dokładam się do pytania. Mam ten sam problem że gitara z zestawu PC rozpoznawana jest jako mikrofon. Przeglądając inne fora dowiedziałem się ze to dlatego że konsola rozpoznaje ją jako normalnego pada i w momęcie kiedy chce grac domysle prosi o podlaczenie mikrofonu. Ale jaka jest tego przyczyna ? dlaczego konsola rozpoznaje gitare jako zwyklego pada. i czy da sie cos z tym zrobic. zorientowanych w temacie prosze o jakies wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie podłączysz gitary od PC do PS3 tak aby działały.

Taki biznes, 2 nowe gitary PC kupisz za 129 zł z gra, chyba nie leży w interesie Sony aby dało się je podłączyć do konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że się mylisz. Niejednokrotnie słyszałem że da się to zrobić. Tylko niestety nigdzie nie dostałem odpowiedzi jak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał, aby mi się wydawało. Można zrobić tylko odwrotnie. Gitara od Ps3 zadziała na grze PC, ale to marne pocieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gitara:

gitara-guitar-hero-5-ps3_4899.jpg

będzie działała w Guitar Hero World Tour?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas kupiłam zestaw Band Hero do PS3, wszystko działało jak należy. Niestety, po którejś z posiadówek, gitarka do GH przestała funkcjonować jak powinna. Chodzi o to, ze ją podłączam i jest okej, chodzi jak nalezy. Ale jak idą 'szybsze aprtie' tzn. jak trzeba szybciej strumbar naciskac to w pewnym momencie gitara regauje tak jak by straciła łączność. Mam też 'wiosło' do PC, które po podłączeniu do konsoli działa, ale gra wykrywa je jako mikrofon, a nie gitarę frown.png Moze powiecie mi co mogę zrobić, żeby tą gitarę jakoś naprawić? frown.png HELP

ps. Przy okazji witam na forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest to wina twojego telewizora :D Serio dużo HDTV ma problemy z GH. Podejrzewam, że kalibracja gitary powinna rozwiązać problem. Wejdź w opcje w grze, następnie calibrate lag i tyle ; )

Warto również używać strummer'a zarówno do góry jak i do dołu przy szybszych sekcjach gdy trzeba uderzać w te same nutki... Problem, "zrywania" się linii muzycznej (gdy nutki są bardzo bliskie siebie) może również wynikać z faktu, że często wystarczy używać struny raz na 2 nutki... podobnie jak w hammer on i pull off : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×