Skocz do zawartości
hardcoreowiec

Gitara / Perkusja do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie , wczoraj kupiłem sobie guitar hero warriors of rock z gitarka i do tego druga gitarke z world toura. Włączyłem grę wszedłem w szybka grę i gitarke z wt gra czyta jako mikrofon . Proszę pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.

- Jak podłączyć gitarę PC do PS3, bo rozpoznaje ją jako mikrofon.

Zapewne potrzebny jest tylko odbiornik USB Guitar Hero PS3? (Oczywiście ten kwadratowy z krótkim kabelkiem).

Jeśli tak, to gdzie go można dostać? Bo z tą kostką od PS3 będzie działać.

Dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam.

Edytowane przez BENEFACTOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem.

Mam zestaw GUITAR HERO gitara + płyta.Gitara działała do momentu zmiany płyty GUITAR HERO na ROCKBAND LEGO - zaczęły mrugać lampki przy przycisku SELECT, wszystkie przyciski są nieaktywne.

To moja 2 gitara. Myślałam, ze poptrzednia się popsuła, więc kupiłam nową, ale pewnie to nie to. Co może być nie tak? Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam problem.

Mam zestaw GUITAR HERO gitara + płyta.Gitara działała do momentu zmiany płyty GUITAR HERO na ROCKBAND LEGO - zaczęły mrugać lampki przy przycisku SELECT, wszystkie przyciski są nieaktywne.

To moja 2 gitara. Myślałam, ze poptrzednia się popsuła, więc kupiłam nową, ale pewnie to nie to. Co może być nie tak? Jakieś pomysły?

Przychodzi mi na myśl zsynchronizowanie gitary. Na odbiorniku USB jest taki przycisk, który służy do synchronizacji. Jaką masz gitarę?

Edytowane przez agatka1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy zestaw z band hero ( perkusja, mikrofon, gitara) ( ps2) zadziała na ps3 ? podobno od softu 1.80 była taka możliwość ale bez pewnych funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik, chciałem sprawdzić moja gitarke do Guitar hero którą mam z PC na PS3.

Odpaliłem Warriors of Rock no i gitarka się połączyła, wszystko ok, mogę śmigać kursorem wchodzić w opcje itd, gitarka działa, ale....

Jak chce odpalić grę to konsola traktuje ją z automatu jako mikrofon, da sie coś z tym zrobić ??

Ktoś się już tak bawił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było tu już wiele razy, odnośnie tego że gitara jest widziana jako mikrofon.

Komuś udało się to rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara z PC zawsze jest odczytywana jako mikrofon, to samo tyczy się gitar ze starym szerokim wejściem Playstation (gitary z PS2), nie działają one na PS3. Sprawdzałem na własnym PS3. Za to wszystkie zestawy na Playstation, które posiadają odbiornik USB działają zarówno na PS2, PS3 jak i PC. Pozdrawiam.

Edytowane przez tehaer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem trochę, ale ze słabym skutkiem. Dostanę gdzieś zestaw z perkusją na ps3? Albo czego mam szukać ktoś podpowie :-)

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima miała z tydzień temu, ale wszystko poszło jak ciepłe bułki.

Sytuacja podobna jak z Buzz! towar już nie produkowany jak gdzieś pojawia to szybko znika.

Nie pozostaje nic innego jak polować na okazję, może coś rzucą ale szansa maleje z każdym dniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten cały zestaw z gitarą i mikrofonem hasa też pod PS3? Rozumiem, że potrzeba wtedy tylko przejściówek tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przejściówki masz w zestawie ( bezprzewodowe nadajniki). Zestaw musi być dedykowany na PS3. Żadne gitarki od PC nie zadziałają na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem taki zestawik na komunie sprawić, ale widzę, że może być ciężko. Zostaje polować każdego dnia

I jeszcze zapytam, lepszy Rock Band czy Guitar Hero w tym zestawie bundle?

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na Allegro są dwie aukcje sklepów z zestawem Band Hero na PS2, perkusja, gitara mikrofon z grą Band Hero. Zestaw działa także na PS3, więc jest świetna okazja, jeżeli chce ktoś zakupić. I bardzo tanio, 200zł za zafoliowany zestaw. Sam kupuje, bo tego już nigdzie nie można dostać, aukcje kończą się za tydzień bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jak mogłem grać jeszcze wczoraj na perkusji z PS2, pod moją PS3 :) Mikrofon także działa, sam posiadam z jednego zestawu World Tour na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś albo czarodziejem albo piratem bo taka możliwość była do softu bodajże 1.80

Jest jeszcze możliwość że sam sprzedajesz ten zestaw na allegro i wciskasz ludziom kit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miłe co mówisz, ale niestety, mój zestaw z PS2 działa na PS3. Perkusja bezprzewodowa, z nadajnikiem USB, mikrofon na kablu na USB. Wszystko działa jak należy. Mam nawet pudło od całego bundle, na którym wyraznie widnieje napis Playstation 2 :)

Jedynym nie działającym instrumentem jest gitara, która ma jeszcze wejście szerokie od PS2. Nawet z konwerterem nie działa. Więc Ty nie "wciskaj kitu" :)

Edytowane przez tehaer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupić oryginalną gitarę Guitar hero z grą w zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Allegro, sklepy albo nie mają albo liczą sobie ogromnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw na 100% nie działa z PS3.

Bardzo stare perkusje i mikrofony (podobno world tour i starsze) z tego co wyczytałem działają więc mogą i tobie działać, ale te nowsze już nie.

A gitara od PS2 ci działa?

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jaki jest starszy zestaw perkusyjny niż World Tour? Bo z tego co wiem, to World Tour oferował jako pierwszy perkusję :) Polecam poczytać posty na oficjalnym forum Playstation Network, lub po prostu pogrzebać w internecie, a nie podawać niesprawdzone informacje. Posiadam perkusję World Tour, która była pierwszym modelem w serii Guitar Hero, wadliwym jak cholera na dodatek, i działa w 100% na moim PS3. Mój soft to 4.11, więc nie ma mowy, że mam stary soft, dlatego działa. Mikrofon na USB także działa, jedynie gitara nie jest sprawna bo posiada jeszcze stare wejście z Playstation2, a nie USB.

I jeżeli wg Ciebie perkusja z PS2 nie działa na PS3, to powiedz mi po co twórcy zamieścili przycisk PS, przecież Playstation 2 nie posiada żadnego menu, do którego można wejść podczas gry :)

Jeszcze dla potwierdzenia, proszę linki: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090720171608AAApFuc oraz http://www.rockband.com/forums/showthread.php?t=58018&page=1

Edytowane przez tehaer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mogę się zgodzić. Twoja perkusja i mikrofon ma prawo działać.

Gitary kiedyś działały dzięki przejściówce, ale aktualizacja softu wycięła tę możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dojście do porozumienia :)

Czyli podsumowując, jeżeli perkusja/gitara/mikrofon jest na wejście USB, będzie działać zarówno na PS2 jak i PS3. Sprawdzone na mojej konsoli i PC.

Edytowane przez tehaer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×