Skocz do zawartości
hardcoreowiec

Gitara / Perkusja do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie mam zamiar kupic Rock Band Caly zestaw to znaczy gitara mikrofon i perkusja i gra. I moje pytanie to czy jak kupie np GH metallica lub inne to bedzie mi dzialal ten sprzet od Rock Band?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestar instrumentow z RB1 na pewno dziala z GH WT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, do czego jest używane wejście RJ11 w gitarze do Guitar Hero 5.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to wejście jest wejściem telefonicznym, tak więc może służyć do gry przez internet lub do jakiegoś dostania się do sieci. Na pewno padną tu trafniejsze odpowiedzi od mojej :) Sprawdź może w instrukcji od gry lub poszperaj trochę w internecie.

Edytowane przez qgar
omg............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry przez internet na pewno nie potrzeba się łączyć kablem (wiem, bo gram w sieci bez problemów).

Szperając w internecie znalazłem informacje, że to wejście do pedała.

I tu pytanie do userów posiadających perkusję: jakie jest wejście pedała w perkusji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam problem poniewaz gitara czasami sama strumuje . Jak poczytalem w internecie jest to problem slidera (touch strip'a) . Rozwiazaniem tego problemu jest wylaczenie go w opcjach . Niestety mam GH5 i nie widze zadnej takiej opcji w ustawieniach w grze . Jak rozwiazac moj problem ? Prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam problem poniewaz gitara czasami sama strumuje . Jak poczytalem w internecie jest to problem slidera (touch strip'a) . Rozwiazaniem tego problemu jest wylaczenie go w opcjach . Niestety mam GH5 i nie widze zadnej takiej opcji w ustawieniach w grze . Jak rozwiazac moj problem ? Prosze o pomoc .

To wkoncu gitara strumuje sama czy ty przypadkiem dotykasz slidera gdy nie ma sekwencji z fioletowa "nitką"? Slidera powinno sie dac wyłaczyc (nie mam GH5 ale w WT da sie wiec w tym napewno rowniez). Jezeli strumbar sam strumuje to raczej nic sie nie da zrobic, mozesz rozebrac gitare (o ile sie znasz) i popatrzec ocb tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wkoncu gitara strumuje sama czy ty przypadkiem dotykasz slidera gdy nie ma sekwencji z fioletowa "nitką"? Slidera powinno sie dac wyłaczyc (nie mam GH5 ale w WT da sie wiec w tym napewno rowniez). Jezeli strumbar sam strumuje to raczej nic sie nie da zrobic, mozesz rozebrac gitare (o ile sie znasz) i popatrzec ocb tam.

Napewno samo sie strumuje bo czasami strumuje nawet jak nie dotykam gitary . Gdzies czytalem ze mozna zakleic slider tasma zeby zmniejszyc czulosc ale jeszcze tego nie probowalem i nie wiem , czy warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno samo sie strumuje bo czasami strumuje nawet jak nie dotykam gitary . Gdzies czytalem ze mozna zakleic slider tasma zeby zmniejszyc czulosc ale jeszcze tego nie probowalem i nie wiem , czy warto ?

W GH5 jest opcja Touch Strip: Off... Wiem, bo miałem taki sam problem i wyłączenie slidera pomogło.

Wejdź chociażby w Quick Play>Options>Touch Strip (na samym dole).

EDIT: Nie chcę pisać posta pod postem więc napisze jeszcze w tym poście.

Mam pytania do posiadaczy perkusji od guitar hero world tour:

1. Ile wam "trzyma" perkusja na jednej parze baterii? Pytam, gdyż moją perkusją można pograć dzień i już trzeba ładować akumulatorki.

2. Czasami moja perkusja "sama uderza" w bęben. Czy może to być wina słabych baterii?

Edytowane przez Chiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę zamówić tę gitarę

http://cgi.ebay.com/...=item45f2db9c05

czy będzie ona działa na europejskiej wersji konsoli ? i czy będzie można podłączyć ja do PC ?? bo wiem że gitary z ps3 działają chyba na PC ??

prosze o szybka odpowiedz poniewaz musze sie szybko zdecydowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie działać,przecież nie ma nadajnika PAL czy NTSC,troszkę logiki.Elektronika w środku ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie działać,przecież nie ma nadajnika PAL czy NTSC,troszkę logiki.Elektronika w środku ta sama.

ok dzięki :) czyli do PC też ją bez problemu podłączę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poproszę o jasną odpowiedź, bo już się pogubiłem w temacie gitar.

Mam zamiar kupić oficjalną gitarę Les Paul (osobno, bo chcę nową) i do tego dokupić taniej kilka używanych części GH i może RB. Teraz proste pytanie: Czy ta gitara działa w pełni z każdą częścią GH i czy działa też z Rock Band?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz oficjalna tabelke, zrobiona przez ludzi od Guitar Hero:

ghchart1.jpg

jak widzisz, Les Paul dla PS3 jest malo kompatybilny. Zeby miec jedna gitare do wszystkiego, musisz kupic taka (z world tour):

200pxguitarheroworldtou.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z troche innej beczki. Mianowicie nie mam gitarki i raczej miec poki co nie bede. Z tym ze pytanie moje jest takie.. ogromnie meczace jest strumowanie kciukiem na strzalkach. Na x360 jak gralem u znajomego, to w ogole nie trzeba bylo strumowac tylko wciskac guziki odpoiwednio.. tutaj musze przy kazdym nacisnieciu guzika strumowac i w polowie piosenki na medium wysiadam. O wyzszych poziomach to w ogole mozna zapomniec. Nie da sie grac bez strumowania tak jak na x360 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem perkusje RB dwa miesiące temu. Teraz mam taki problem. Mianowicie kiedy podłączam perkusje do ps3 to lampka na panelu pada na perkusji z przysiskiem ps mruga a powinna cały czas sie palić. i Konsola nie widzi perkusji. Jak podłącze do komputera to wyskakuje komunikat system nie rozpoznaje podłączonego urządzenia USB. Urządzenie to może mieć awarie. Pomocy

HOPERpoland.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz oficjalna tabelke, zrobiona przez ludzi od Guitar Hero:

ghchart1.jpg

jak widzisz, Les Paul dla PS3 jest malo kompatybilny. Zeby miec jedna gitare do wszystkiego, musisz kupic taka (z world tour): ...

Też mam zamiar kupić oficjalną gitarę Les Paul . Czy ta gitara działa w pełni z każdą częścią GH i czy działa też z Rock Band bo znalazłem coś takiego co zaprzecza temu powyżej.

Jak jest naprawde z ta gitara i jej kompatybilnością z GH i RB ? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do powyższego pytania. Mam gitarę Les Paul (GH3) i mam zamiar zakupić RB1 oraz RB2.

W wielu różnych miejscach napotkałem do tej pory sprzeczne informacje.

Część stron podaje, że gitarka działa z Rock Band 1 na PS3 część podaje, że gra nie obsługuje tego modelu.

Chętnie zapoznam się z opiniami użytkowników Les Paula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do powyższego pytania. Mam gitarę Les Paul (GH3) i mam zamiar zakupić RB1 oraz RB2.

W wielu różnych miejscach napotkałem do tej pory sprzeczne informacje.

Część stron podaje, że gitarka działa z Rock Band 1 na PS3 część podaje, że gra nie obsługuje tego modelu.

Chętnie zapoznam się z opiniami użytkowników Les Paula.

Link

http://www.joystiq.com/2008/09/11/rock-band-guitar-compatibility-patch-now-live/

I jeden z komentarzy tam zawartych

Posted: Sep 20th 2008 1:07PM (Unverified) said

Hi,

Just confirming the patch/update is now available in UK!!!

We have GH3 guitar, and have bought Rockband game today - It updated as soon as put disc in - and am able to play rockband with GH3 guitar perfectly :)

Więc wychodzi na to że można.

Sam zamówiłem sobie Gitarę LesPaul z GHIII i Rock Band 1 z UK powinienem ją otrzymać w tym tygodniu więc jak coś dam Wam znać :ninja:

Wszystko po ściągnięciu Patcha działa czyli Gitara LesPaul z Rock Band i Guitar Hero World Tour(te dwie gry tylko mam).

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spotkałem się z dwoma wersjami perkusji do gry guitar hero. Jedna ma okrągłe talerze, zaś druga- pół okrągłe . Moglibyście mi polecić która jest według was lepsza? Która jest nowsza?. Serdecznie Was pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowa i proszę o wyrozumiałość. Planuje zakup konsoli a wraz z nią całego zestawu muzycznego. mam pytanko czy na początek wybrać wersje world tour ,żebym mogła później dokupić inne gry z GH, a instrumenty będą we wszystkich grach działać? Czy może polecacie coś innego? w przyszlości chciałabym kupić raczej wszystkie gry natomiast nie wem czy sprzęt będzie mi grał w każdej GH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy gitara z paczki guitar hero legends of rock bedzie dzialac z np. guitar hero metallica, world tour etc. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że będzie działać, chociaż nie wiem jak to jest poniżej masz jakie to figle mogą odwalać instrumenty.

Kupiłem sobie w wakacje Guitar Hero World Tour na PC na pudełku pisało że jest kompatybilne z PS3. Jako że na kompie GH mi się cięło postanowiłem że następcę kupie sobie na konsole. Tak też zrobiłem kupiłem Rock Band (w oficjalnej liście kompatybilności pisze wyraźnie że będzie działać) włączam rock band a tu nagle nie działa w menu mogę się poruszać struną przyciskami (w xmb też działa) ale gdy chcę coś zagrać to nie mogę bo gitara wykrywana jest jako mikrofon. Na próbę ściągnąłem GH:Van Halen i tam też gitarę wykrywa jako mikrofon. Czy jest jakiś sposób żebym mógł zagrać w RB na tej gitarce co posiadam, bo nie widzi mi się kupowanie kolejnej. :/

Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że będzie działać, chociaż nie wiem jak to jest poniżej masz jakie to figle mogą odwalać instrumenty.

Kupiłem sobie w wakacje Guitar Hero World Tour na PC na pudełku pisało że jest kompatybilne z PS3. Jako że na kompie GH mi się cięło postanowiłem że następcę kupie sobie na konsole. Tak też zrobiłem kupiłem Rock Band (w oficjalnej liście kompatybilności pisze wyraźnie że będzie działać) włączam rock band a tu nagle nie działa w menu mogę się poruszać struną przyciskami (w xmb też działa) ale gdy chcę coś zagrać to nie mogę bo gitara wykrywana jest jako mikrofon. Na próbę ściągnąłem GH:Van Halen i tam też gitarę wykrywa jako mikrofon. Czy jest jakiś sposób żebym mógł zagrać w RB na tej gitarce co posiadam, bo nie widzi mi się kupowanie kolejnej. :/

Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Nie wiem czy w RB jest tak samo lub podobnie jak w GH5 ale czy masz ustawione że grasz na gitarze? Tam gdzie wybierasz zwykle miedzy basem a gitarą (tak przynajmniej jest w GH5) Chodzi mi o to, czy Twoja grywalna postać to gitarzysta.

Spróbuj jeszcze przed włączeniem gry wyłączyć pada i sterować tylko gitarą. Może pomoże :biggrin:

Edytowane przez BPik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×