Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość rozmawiania z kimś będąc tylko zalogowanym, a nie w czasie grania w żadną grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytane czy warto kupić bezprzewodowe Gioteck ex-05? Zastanawiam się też jak je podłącza się do PC bo pisze że jest taka możliwość, oraz jak reguluje się głośność słuchawek podczas grania?

Edytowane przez szkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto z jednego powodu - beznadziejnie rozwiązanego podłączenia...

To jest dokładnie ten sam model słuchawek co w wersji przewodowej - czyli od jednej z muszli idzie kabelek zakończony dwoma wtyczkami jack (mini i micro), do którego podpinasz niewielki odbiornik z akumulatorem i pokrętłami głośności czatu i dźwięku...

Po drugiej stronie masz odbiornik z USB i RCA...

Jak chcesz coś bezprzewodowego do PC / PS3, to dozbieraj do Sony Wireless 7.1 - przynajmniej nic Ci nie będzie "dyndać" z jednej ze słuchawek... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytane czy warto kupić bezprzewodowe Gioteck ex-05? Zastanawiam się też jak je podłącza się do PC bo pisze że jest taka możliwość, oraz jak reguluje się głośność słuchawek podczas grania?

Ze swojej strony mogę Ci polecić turtle beach px21. Możesz je podłączyć zarówno do ps3, xboxa czy pc. Jakość dżwięku o wiele lepsza niż przy słuchawkach od sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się gdzieś podgłośnić słuchawkę w ustawieniach ps3?? nie mam suwaka do regulowania głosu :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż pare dni temu został do mnie dostarczony Headset firmy Gioteck model: Ex-01, zamówienie zostało złożone w sklepie empik. A headset poprostu nie działa. Podłączam kablem do mojej konsoli a zielona dioda na słuchawce jak miała się zaświecić, tak się nie zaświeciła. Może ja robie coś źle.Czy może powinienem zadzwonic do empiku, bądz udać się osobiście do sklepu. Jak ktoś wie jak zaradzić mojemu problemowi, proszę o odpowiedz.

Z góry dziękuje, i pozdrawiam.

Edytowane przez FanatyQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się gdzieś podgłośnić słuchawkę w ustawieniach ps3?? nie mam suwaka do regulowania głosu :s

Nie da się...

Witam. Otóż pare dni temu został do mnie dostarczony Headset firmy Gioteck model: Ex-01, zamówienie zostało złożone w sklepie empik. A headset poprostu nie działa. Podłączam kablem do mojej konsoli a zielona dioda na słuchawce jak miała się zaświecić, tak się nie zaświeciła. Może ja robie coś źle.Czy może powinienem zadzwonic do empiku, bądz udać się osobiście do sklepu. Jak ktoś wie jak zaradzić mojemu problemowi, proszę o odpowiedz.

Z góry dziękuje, i pozdrawiam.

Pomijając naładowanie słuchawki, to czy włącza się bez podpinania jej do konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się razem z Tobą...

Od ofert handlowych masz odpowiedni dział / temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose: a te starsze słuchawki Sony 7.1 jak działają z PC i czy da się połączyć z telefonem przez bluetooth. Ewentualnie są jakieś alternatywne słuchawki w rej cenie?

Edytowane przez szkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up z telefonem nie bp do łaczenia mają klucz usb

Z pc jak najbardziej tak ale bez 7.1- tylko stereo chyba że coś się z tym zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - Nic się nie zmieniło - dalej tylko stereo...

Kloose: a te starsze słuchawki Sony 7.1 jak działają z PC i czy da się połączyć z telefonem przez bluetooth. Ewentualnie są jakieś alternatywne słuchawki w rej cenie?

W tej cenie raczej ciężko będzie coś innego znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupiłem Gioteck EX-01 , nie mam instrukcji PL więc proszę was o pomoc jak go podłączyć i uruchomić do PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że strona producenta nie ma instrukcji do ściągnięcia ?

I chyba nawet obrazki były...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headset wogóle nie reaguje. Gdy podłączam go do konsoli kablem dioda się nie świeci. Gdy trzymam guziczek przez 9 sekund również się nic nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ładowanie i próby włączenia nic nie dają - to pozostaje tylko wycieczka do miejsca zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam dylemat. W empiku sa Gioteck EX-05 Wireless Headset i teraz jedne zrodla podaja, ze sa do xboxa 360 i do ps3 a inne, ze jeszcze do pc. Sa bezprzewodowe i obnizyli je z prawie 400 do niecalych 200zl. I tu pojawiaja sie pytania. Czy maja wszystkie funkcjonalnosci? Czzy bedzie mozna grac, rozmawiac na chacie i podczas grania, a po drugie, czy sa tez do pc, bo na infolinii raczej pracuja ludzie, ktorzy ich nie widzieli. Po trzecie zas, czy jakosciowo nie sa jakims syfem, ktory rozwali sie po 2 tyg i stad ta obnizka. Szukalem na yt review, szukalem w specyfikacji i pisza, ze do pc tez pasuja, ale w tytule empik podaje, ze ps3/xbox360.

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie empikiem za mocno nie sugerowal, bo nie zawsze maja pojecie o tym co sprzedaja;)

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie opisałem największy mankament tych słuchawek...

Pasują i do PS3/Xbox'a i do PC...

Ja używam między innymi wersji przewodowej tych słuchawek i jakość jest całkiem niezła - tak mikrofonu jak i słuchawek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie na tego wirelessowego giotecka ex-05, zwlaszcza, kiedy zobaczylem dzis ten model w saturnie za prawie 400zl.

Jak tylko przyjdzie do mniei go przetestuje nie omieszkam zdac relacji jak sie sprawuje i czy bylo warto. Ludzie na yt raczej chwalili zarowno wykonanie jak i jakosc w stosunku do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto dopłacać do Turtle Beach PX5 i kupić je zamiast Sony Pulse Headset? Zastosowanie głównie ciche nocne granie na ps3, od czasu do czasu posłuchanie muzy lub jakiś film.

Sony mogę mieć za 440 PLNów, px5 za 100 funciaków z amazona lub zavvi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×