Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich forumowiczów:P jeśli jest możliwośc pogrania w CoD MW 2, wspólnie przez online, proszę dodawać mnie do znajomych Id Taiho__POL__ pozdrawiam, aha można pograć także w inne tytuły, no i oczywiście komunikacja poprzez headset ofc:-) Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo elo dodawajcie mnie do friends kto mnie nie ma jutro powysylam jeszcze zaproszenia ,,,

gram codziennie wieczorem ....elo

ID dannykato

HS jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram posiadam Headset

SpacierShark123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę już katuje ale headseta jeszcze nie mam... Mimo to chciałbym z kimś pograć...

PSN ID: Toniak47

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na multi. Mój nick "DANYBOY1976". Headset W drodze. Pozdrawiam.

Edytowane przez rafal1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na multi. Mój nick "DANYBOY1976". Headset W drodze. Pozdrawiam.

Sorki ale nie wiem czemu na razie sie spuszczacie i robicie wielki raban z wymianą nicków.

Zaproszenia nie działają i jestem ciekaw kiedy to naprawią.

Na chwilę obecną jestem mocno zawiedziony. Kupiłem specjalnie 2 kopie dla siebie i kmpla, zeby grać coopa lub online a tu dupa.

Nie wiem co ma znaczyć to wyszukiwanie osób tak jak w Uncharted 2. tam mi sie to nie podobało i grę sprzedałem.

Nie wiedzę wsparcia dla klanów. Nie !!! Po prostu brak słów.

Graficznie nie które mapy to żenada (Pustynia z samolotem) zobaczcie tekstury na murkach z cegieł.

Za dodatkowe mapy do CoD 4 powini brać 50 PLN a nie 200.

Mój nick PSN grzesgogo ale i tak nic to nikomu nie da bo nie działają zaproszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi wyjaśni jak założyć klan w MW2 bo za cholerę nie wiem jak się za to zabrać :sweat: Kolesie grają z skrótami klanowymi przed swoim ID więc istnieje jakaś metoda...chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi wyjaśni jak założyć klan w MW2 bo za cholerę nie wiem jak się za to zabrać :sweat: Kolesie grają z skrótami klanowymi przed swoim ID więc istnieje jakaś metoda...chyba.

Musisz mieć chyba 4 lvl a dopiero będziesz mógł dodać Tag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heya ludzie, może ktoś mi powiedzieć czy ktoś ma problemy z połaczeniem się online w COD MW 2, mi pokazuje ze łączy, nastepnie pokazuje tworzenie gry, ładowanie statystyk, i tak cały czas. Powiem że do godz 17 grałem normalnie. Proszę o odp. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heya ludzie, może ktoś mi powiedzieć czy ktoś ma problemy z połaczeniem się online w COD MW 2, mi pokazuje ze łączy, nastepnie pokazuje tworzenie gry, ładowanie statystyk, i tak cały czas. Powiem że do godz 17 grałem normalnie. Proszę o odp. Pozdrawiam

To przez patch + problemy z serwerami i konserwacją psn. Wszyscy mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie, że to przez patcha. Czy ktoś ma wiedzę kiedy to usuną i czy za pomocą następnego patcha? Swoją drogą ciekawe czy jeśli ktoś nie ściągnął patcha to ma wszystko OK? A tak dobrze mi szło - szkodasad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły patch. Do momentu jego wgrania wszystko było super u mnie. Tośmy sobie pograli. Activision wtopa na maxa!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na taka produkcje, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca o.O A niestety patche do ściągniecia były przymusowo. I jesli usuną to dopiero w piątek to niech ich piekło pochłonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy patch 1.02 zrąbał wszystko. Wcześniej nie działało tylko zapraszanie, teraz online nie działa w ogóle. Myślałem ze nikt nie pobije ulomnosci guerilli jesli chodzi o mp - ale mamy nowego "miszcza". Oby to szybko poprawili, bo cos czuje ze do piatku, 13go duzo kopii poleci juz na allegro :/ Ehh a specjalnei mialem wolne zeby grac ze znajomymi w multika ;(

Najnowszy patch 1.02 zrąbał wszystko. Wcześniej nie działało tylko zapraszanie, teraz online nie działa w ogóle. Myślałem ze nikt nie pobije ulomnosci guerilli jesli chodzi o mp - ale mamy nowego "miszcza". Oby to szybko poprawili, bo cos czuje ze do piatku, 13go duzo kopii poleci juz na allegro :/ Ehh a specjalnei mialem wolne zeby grac ze znajomymi w multika ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wpis FourZeroTwo z Twittera

PS3 Status: Patch successful. Trophy Unlocks on PS3 now available in Single Player & Spec Ops. Adding more servers to meet MP demand.

Mam nadzieje, że niebawem będzie ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa multi więc gram w singla. Nie wiem jak szło wam, ale dla mnie etap w Rio to masakra. Ostatnia misja w K2 to przy tym nic. Zginąłem chyba już z 20 razy. Osobiście uważam, że IW lekko przesadziło z poziomem trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, do poziomu trudności Killzone'a na razie się nie umywa ( również jestem na tym samym etapie co Ty i na tym wyższym poziomie trudności ). Ginie się może często, ale i często sa checkpointy, wiec szybko idzie to przejść - w killzonie na ostatnich etapach checkpointy były dosyć rzadko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum iw jest napisane ze to server psn padł i to co sie dzieje to nie wina patcha 1.02 hmm Ciekawe kto rzeczywiscie dał dupy z tymi serverami;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wolne wzialem i kupilem gre dzisiaj zeby popykac online a tu prosze....zmulka ale napewno bedzie ok niebawem.

Pozdro i zapraszam do znajomych jesli ktos bedzie chcial pograc wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak juz bedzie naprawione to mozecie mnie dodac do znajomych i moze pogramy razem :) headset prawie jest :)) bedzie napewno na mikołaja najpóźniej. Chyba co nie co potrafie :)) ale to juz pozostawiam waszej ocenie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×