Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do gry zawsze od 20.00

Gracze z którymi super się gra

Chomiol

Diagnostyk

Lysiec

i wielu innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie jak ktos bylby chetny do grania w mw2 na mutli albo co op to jestem chetny mam juz hsa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym sobie pograł w multi psn id matison14

mam hs

Jak będziecie dzisiaj grać to jestem chętny

Edytowane przez matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgłaszam akces do jakiejś wspólnej gry ID rubens3666 , niedoświadczony ze mnie gracz ale co tam smile.gif od czegoś a raczej kiedys trzeba zacząć.

Ciekawy jestem rad od doswiadczonych graczy on-line jaka jest recepta na sukces? Jedno juz chyba wiem trzeba cały czas biegać po mapach , jak nie to ... bum i po mnie smile.gif

P.S

Mam HS

Edytowane przez cantona36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgłaszam akces do jakiejś wspólnej gry ID rubens3666 , niedoświadczony ze mnie gracz ale co tam smile.gif od czegoś a raczej kiedys trzeba zacząć.

Ciekawy jestem rad od doswiadczonych graczy on-line jaka jest recepta na sukces? Jedno juz chyba wiem trzeba cały czas biegać po mapach , jak nie to ... bum i po mnie smile.gif

P.S

Mam HS

no z tym bieganiem to nie zawsze tak jest. najważniejsze według mnie to spokój i pewne oko :)) a z pomocą dobrych słuchawek napewno bedziesz wiedział (czt. słyszał) kiedy ktos zachodzi cie od tyłu :)) to tak na początek. potem jak już poczujesz grę można pobiegac po mapkach i sprawdzic w której roli wolisz występowac :) i która bardziej ci odpowiada. ps. ja zawsze wole pobiegac, chyba że przed grą oglądnełem film "Wróg u bram " to wtedy wiadomo w co sie bawic " :) pozdro dla wczorajszych graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tym bieganiem to nie zawsze tak jest. najważniejsze według mnie to spokój i pewne oko :)) a z pomocą dobrych słuchawek napewno bedziesz wiedział (czt. słyszał) kiedy ktos zachodzi cie od tyłu :)) to tak na początek. potem jak już poczujesz grę można pobiegac po mapkach i sprawdzic w której roli wolisz występowac :) i która bardziej ci odpowiada. ps. ja zawsze wole pobiegac, chyba że przed grą oglądnełem film "Wróg u bram " to wtedy wiadomo w co sie bawic " :) pozdro dla wczorajszych graczy :)

Haha,dobre Marzuk z tym wrogiem u bram :D Ja natomiast czesto oglądam sobie strzelca lub snajpera 2 :D wtedy to już intervertion z acogiem i jazda ;)

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..chyba że przed grą oglądnełem film "Wróg u bram " to wtedy wiadomo w co sie bawic " smile.gif ...

No świetne porównanie z filmem , Zajcew moze inspirować :) Tom Berenger tak ale tylko w Snajperze I cześci!

Miłej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram jakieś party z polakami :D Mój nick imitPL wysyłać wiadomości na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również będe pykał, jak tylko będzie, już zamówione ;)

Pozdrawiam

cycu i jusz grasz od dawna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze dziś 3 razy mnie wybiło, dałem sobie spokój zeby chłopakom gry nie psuć...sorki ze tak w trakcie gryconfused.gif ,pierwsze takie moje problemy w multi, no ale moze to wina mojej (naszej krajowej) kochanej neostradydown.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Z wielką chęcia zagral bym z wami w mecze online typu TDM, czy Dominacja ;) ulubione klasy to szturmowce i maszynowki, nie pogardze tez Head'ami z Barrett'a czy Invertration :P posiadam HEADSET :) Id: smarek123

Edytowane przez slyther

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , z checią pogram z rodakami w MW2 w jakies rozgrywki druzynowo-pseudo-taktyczne(no z taktyką w moim wykonaniu to roznie bywa :)) jak CTF, S&D , posiadam headset

psn id Novack86remz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczace MW2 online. Otóż tłuke z kolesiem juz ze trzy dni w trybie kazdy na kazdego (dowolny) i ani ja ani on nie mozemy awansowac do wyzszej klasy (caly czas 1 private). Czy wymaga to jakiegos specjalnego trybu, czy wiekszej ilosci graczy ?

Bede wdzieczny za info.

Edytowane przez kamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz jakby włączyć tryb prestiżu

usunie ci wszystko co odblokowałeś oprócz tytułów i emblematów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie zagram w mw2 online z jakimiś polakami :smile: .mam headset.

id:illseal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczace MW2 online. Otóż tłuke z kolesiem juz ze trzy dni w trybie kazdy na kazdego (dowolny) i ani ja ani on nie mozemy awansowac do wyzszej klasy (caly czas 1 private). Czy wymaga to jakiegos specjalnego trybu, czy wiekszej ilosci graczy ?

Bede wdzieczny za info.

A gracie 1 vs 1 w ten tryb Dowolny ? Jak tak to polecam wam grać w GRĘ Z INNYMI..... Jak wam ma zaliczać skoro gracie mecz prywatny ? Ludzie litości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stachuu_PL dodawać z dopiskiem ps3site/mw2 :) Pozdro HS będzie w następnym tygodniu (po 6 grudnia :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam już HS i zapraszam do wspólnej gry w party na multi. Aktualnie lvl ~50 I poziomu prestiżu (~170% gry Multi ;D). Zaproszenia wysylać na: haerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×