Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym przetestować headset, chciałbym teraz z kimś pograc co ma również headset, ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do spec ops na weterani jeśli jest ktoś chętny pisać na PSN ID Kasza1990PL proszę o szybką odpowiedź

Szukam kogoś do spec ops na weterani jeśli jest ktoś chętny pisać na PSN ID Kasza1990PL proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam wsparcia on-line do misji "Operacje Specjalne"

PSN: kaczorq <----prosze dodawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. PS3 mam od kilku dni i mam pytanie....

Czy jak kupie MW2 uzywane to nie bedzie problemu z graniem przez neta? Całe zycie na blaszakach gralem a tam wiadomo klucze, jedno konto na jeden klucz i inne takie bzdury :) Czy na konsolach jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. A jak sie ma sprawa z grami z zagranicy? Kupowac gre z Anglii czy lepiej dołożyć troche i brac krajowa? Prócz jezyka bedzie jakis problem z graniem przez neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie Ci taniej to bierz z Anglii :) Spolszczenie najlepsze nie jest. Problemu nie będzie :)

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzialem ta z allegro.... wersja jezykowa to dla mnie nie problem byle tylko granie przez neta bylo git :) A co do headseta..... w słuchawce słychac tylko rozmowy miedzy zawodnikami czy rowniez odglosy z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze :) Dzieki bardzo i do zobacznie w MW2

a i jeszcze jedno .... jakiei lacze potrzebne zeby sie dobrze gralo bez lagow??

Edytowane przez blebleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być dobry host :) Tak 2 mb myślę optymalnie. Ale lagi zależą od hosta i niestety dużo ich ostatnio ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łącze i 1mb wystarczy, ważne aby nic oprócz gry nie było włączone (torrenty, gg, filmiki itp. to spore obciążenie). Ja z bratem we dwóch gramy na 1mb i nie ma najmniejszych problemów. Ważny też jest host, bo od niego zależy połączenie wszystkich graczy, przy słabym hoście nawet 1gb nic nie da :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram ;P raczej tylko deathmatch'e. Nie headset'a...Id- sliwka30 dodawajcie mnie bo mam mało znajomych ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

mam pytanie jak mam niemiecką wersje :scare:(no russia nawet nie powie)

a jak jest z spec ops mogę z wami zagrać jeżeli mam tą wersje a np ktoś inny polską bo w multi na pewno ??

a ja mam neo512 wystarcza to do spec ops bo do multi tak

a co jak kupię sobie headset??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie śmigało. A jak kupisz Headset to będzie fajnie :) Będziesz mógł grać w spec ops :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie śmigało. A jak kupisz Headset to będzie fajnie :) Będziesz mógł grać w spec ops :)

mam nadzieje jak kolega kupi sobie cod'a to pogramy razem.

A jak wygląda gra w dwójke np. trening(1 misja) ?? wyścigi albo misje only two players??

widziałem po zdjęciu że ta jedna misja dla 2 jest z tym bombowcem (ac130 chyba ) to co ja będę się przebijał z dołu a kolega z góry pomoc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak jest z Wyzwaniami po przejściu na Prestige? Czy te zaczęte, ale nie skończone się zerują? A może wszystko się zeruje? Chodzi mi o te Wyzwania typu "Zabij 25 wrogów strzałem w głowę za pomocą karabinu szturmowego" itp. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×