Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie z wami pogram, PSNid znajdziecie w sygnaturce, ofc headset w gotowości !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie moze jak zrobic 8-osobowa druzyne? tj. pare razy zdarzylo mi sie ze gralem 8 vs 8 albo 9 vs 9 , przy zakladaniu pokoju jest tylko 12 miejsc w sumie, wiec nie kumam o co chodzi, macie wiedze jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam kogos chetnego do przejscia operacji specjalnych w dwie osoby jesli jest ktos chętny prosze pisac na gg 959888 lub psn mutllley

Edytowane przez mutlley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero zaczynam grę w MW2 online ale jakoś mi tam idzie xD mam headseta grać mogę rano, wieczorem i całe weekendy. Szukam kogoś kto pomoże zrobić spec opsy na veteranie. Jakby co mój PSN ID : RassPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam osob grajacych dominacje wysadzanie i s n d lecz takich normalnych czyli biegajacych po mapie tak jak byc powinno ludzie ktorzy zamierzaja robic "kupe" gdzies w rogu czy krzaku odpadaja tak samo killstrikowcy tzn zbieranie na paczke lub inny KS tak dla wiadomosci gralismy juz z wieloma polakami i wytrzymywalismy zaledwie kilka minut w meczu poprostu masakra jak cos to pisac na ID RAFA_POLSKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do przejscia operacji specjalnych na obojetnie jakim poziomie wymagam headseta bo inaczej to nawet nie ma sensu grac jesli ktos chetny to zap mutlley lub gg 959888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Pytanie dzis chcialem zagrac z kolega w te misje specjalne i on niemoze sie do mnie polaczyc wysylam mu invita i wyskakuje mu blad ze straconio polaczenie w ciagu 12 sekund ja tez do niego nie moge sie dolaczyc kiedys to u mnie dzialalo teraz juz nie sprawdzalem to z dwoma osobami i nie chce sie polaczyc o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Pytanie dzis chcialem zagrac z kolega w te misje specjalne i on niemoze sie do mnie polaczyc wysylam mu invita i wyskakuje mu blad ze straconio polaczenie w ciagu 12 sekund ja tez do niego nie moge sie dolaczyc kiedys to u mnie dzialalo teraz juz nie sprawdzalem to z dwoma osobami i nie chce sie polaczyc o co chodzi?

Miałem też tak 2 dni temu,za kilka godz powinno już wszystko działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Mógłby mi ktokolwiek wyjaśnić jak można użyć tych "elevatorów" z youtuba? Dokładniej opisać co i jak... Fajnie by było sobie pochodzić poza mapą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak oszukiwać ? :confused:

niee,,, nie zamierzam robić tego podczas meczu, i tak by mnie odstrzelili :) Po prostu pobawić się jak w misjii na faveli w singlu :) I w czernobylu w spec opsach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego sie wrzystko zaczyna potem hakowanie trofeum i inne rzeczy ktore sa tylko i wylacznie oszustwem ban dla takich ludzi odrazu :/ nie nawidze cheatersów i ludzi kturzy nie graja czysto :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niee,,, nie zamierzam robić tego podczas meczu, i tak by mnie odstrzelili :) Po prostu pobawić się jak w misjii na faveli w singlu :) I w czernobylu w spec opsach!

A czy widziałeś takie windy w spec ops czy singlu ? :biggrin: No właśnie... :whistling: :P

Cheatom mówimy NIE :nuke: !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje kogos kto umie grac w FPS-y na konsoli do gry w co-op. Pozdrawiam

gorzki24.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny Mam pytanie odnosnie błedu podczas połaczenia z innym uzytkownikiem w celu pogrania Spec Ops przy prubie polaczenia wystepuje bład (utracono polaczenie przez 12 sekund z graczem sil specjalnych ) 3 dni juz nie moge sie polaczyc z innym graczem aby pograc czy ktos ma taki sam problem? Pozdrawiam Ucziwych Graczy PS3 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny Mam pytanie odnosnie błedu podczas połaczenia z innym uzytkownikiem w celu pogrania Spec Ops przy prubie polaczenia wystepuje bład (utracono polaczenie przez 12 sekund z graczem sil specjalnych ) 3 dni juz nie moge sie polaczyc z innym graczem aby pograc czy ktos ma taki sam problem? Pozdrawiam Ucziwych Graczy PS3 :thumbsup:

Jaki ci sie status NAT pojawia? Jezeli masz 3 i twoj kolega masz 3 to moze nie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być problem natu,albo słabych łącz. Mnie czasem bardzo laguje w specu jak obciążę łącze,lub chociaż partner (z gry ! :biggrin: ) zdarzy się teżże wywali i rozłączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neta mam 6mb jestem polaczony pszez router i wrzystkie porty mam przekierowane kiedys gralem w spec ops z kolega ale innym i bylo ok a nat jesli gram na multi pisze ze mam sredni typ nat 2

Edytowane przez mutlley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×