Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

joo , chętnie pomogę ludziom w special ops , jak i pogram z wami online , mam wystarczającego skill'a

przysyłajcie zaproszenia pod psn : maddest_pl

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które uzyskały już 70 poziom i przeszły na prestiż. Co na tym zyskujemy, a co tracimy? Wiem, że emblematy i tytuły zostają, ale co z broniami, perkami, killstreakami? Wszystko trzeba odblokować od nowa? Głównie ciekawi mnie to ze względu na kałasza, którego zdobywamy na 70 poziomie... Polatamy z nim chwile, przejdziemy na prestiż i już go nie mamy? Z góry wielkie dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnych do wspolnej i jakze przyjemnej gry serdecznie zapraszam ID: s0mak_PL (2 znak to zero)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łącze 1mb i czasami mam delikatne problemy podczas gry multi np. nie moge dołączyć do party, pomimo wylogowania z PSN... Ehhh, chyba będę musiał się przestawić na coś szybszego <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które uzyskały już 70 poziom i przeszły na prestiż. Co na tym zyskujemy, a co tracimy? Wiem, że emblematy i tytuły zostają, ale co z broniami, perkami, killstreakami? Wszystko trzeba odblokować od nowa? Głównie ciekawi mnie to ze względu na kałasza, którego zdobywamy na 70 poziomie... Polatamy z nim chwile, przejdziemy na prestiż i już go nie mamy? Z góry wielkie dzięki za info smile.gif

Nie mam 70 lvl tylko 28, ale w cod waw było tak że traciłes wlaśnie wszystkie dodatki i jechane od nowa, miałes na koniec jednak wybór czy bierzesz prestige czy zostajesz na dotychczasowym poziomie i zostawiasz uzyskane dodatki. Tym samymym jak wybierzesz prestiż to z tym kałachem posmigasz chwilkę. No, ale tak było w 5-ce.... tu nie wiem nie doszedłem. Oddaję głos kilerom z poziomem powyżej 70...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które uzyskały już 70 poziom i przeszły na prestiż. Co na tym zyskujemy, a co tracimy? Wiem, że emblematy i tytuły zostają, ale co z broniami, perkami, killstreakami? Wszystko trzeba odblokować od nowa? Głównie ciekawi mnie to ze względu na kałasza, którego zdobywamy na 70 poziomie... Polatamy z nim chwile, przejdziemy na prestiż i już go nie mamy? Z góry wielkie dzięki za info :)

Na 99% tracisz wszystko na rzecz perstige i jazda od początku . Tak było w MW1 i W WOW wiec nie sadze by w tej części zmienili cokolwiek w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem :) Moje wątpliwości rozwiał ten filmik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z checia jakis meczyk zagram :)

PSN id : wolerPL

DODAWAJCIE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem online jakąś 'chwilę' (42 lvl) i doszedłem do wniosku, że killzone 2 mi się bardziej podoba pod względem narracji walk. Tutaj wszystko wydaje się nader chaotyczne i jakby zmontowane przez ekipę MTV np. po jednym solidnym gongu dostałem tyle wiadomości o tym co zrobiłem pojawiających się we flash szybkich slajdach, że nim się obejrzałem TO ja gryzłem glebę mimo, że przed chwilą dostałem 3660 pkt. Jakby gra chciała mi za włożony wysiłek zakłócić harmonię niż pomóc w dalszym masterowaniu. Dlatego uwielbiam HardCore Team Deatmatch - tam jesteś tylko Ty, twój gnat i przeciwnicy. Cały ten chłam z konfetti w tle się nie liczy. Jednak nie samym hardkorem człek żyje i skoro już wracam do innych trybów to po każdym trafieniu staram się zapierdzielać w przeciwnym kierunku bo na 90% dostanę w plecy, będąc pochłonięty cała kalkulacją jaką mi gra wyświetla na bieżąco odnośnie osiągnięć. MW2 to niestety krok w tył w stosunku do poprzedniej części pod względem MP i gdyby nie fakt, że kupiłem tą grę za pół ceny to byłbym niepocieszony, a tak... SHOW MUST GO ON! :P

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zaprosić chętnych do wspólnego fragowania w nowopowstałym jednoosobowym klanie Resurrection :)16x16_smiley-happy.gif

Dobry skill niekoniecznie wymagany 16x16_smiley-happy.gif Sam jestem nowicjuszem w MW2

Zapraszam na forum klanowe w celu zapisania się: http://resclan.phorum.pl/index.php

Strona Klanowa powstanie niebawem, znaczy już istnieje lecz jest w trakcji dopracowywania 16x16_smiley-happy.gif

edit: Stronka, prymitywna bo prymitywna juz stoi na http://resclan.yoyo.pl w krótce będzie na płatnym serwerze bez reklam.

Edytowane przez BilboPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale trafilem w jednym meczu na kilku polakow, ktorych poziom kultury osobistej lezal jakies 6km pod poziomem morza. Chlopaki posiadali troche skilla, co w ich mniemaniu uprawnialo ich do zmieszania reszty rodakow z blotem, wyzywajac ich od chu..., kur.... i innych. Dobrze ze obcokrajowcy w wiekszosci nie znaja polskiego, bo to az wstyd. Mi bylo cholernie wstyd, dlatego opuscilem ta rozgrywke. Jeden z nich mial w PSN ID koncowke HWDP, co zreszta mowi samo za siebie. Radze unikac tych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpacierShark123

Dodawajcie tylko jeżeli macie HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale trafilem w jednym meczu na kilku polakow, ktorych poziom kultury osobistej lezal jakies 6km pod poziomem morza. Chlopaki posiadali troche skilla, co w ich mniemaniu uprawnialo ich do zmieszania reszty rodakow z blotem, wyzywajac ich od chu..., kur.... i innych. Dobrze ze obcokrajowcy w wiekszosci nie znaja polskiego, bo to az wstyd. Mi bylo cholernie wstyd, dlatego opuscilem ta rozgrywke. Jeden z nich mial w PSN ID koncowke HWDP, co zreszta mowi samo za siebie. Radze unikac tych graczy.

Z kultura różnie bywa,trzeba też patrzeć na to pod kątem emocji ;) Czesto zdarzy się rzucić kilkoma ku****i w przypadkach dużego stresu związanego z rozgrywką ;) Co do użytkownika o końcówce ID- HWDP ;) W kilka osób z forum czesto razem graliśmy i o ile chodzi o tą samą osobę to musiał być to wyjątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kultura różnie bywa,trzeba też patrzeć na to pod kątem emocji ;) Czesto zdarzy się rzucić kilkoma ku****i w przypadkach dużego stresu związanego z rozgrywką ;) Co do użytkownika o końcówce ID- HWDP ;) W kilka osób z forum czesto razem graliśmy i o ile chodzi o tą samą osobę to musiał być to wyjątek ;)

Ja wiem, sam czesto rzuce kur.., ale w kierunku gry, a nie innego gracza. I nie chodzi tu o kolege z koncowka CHWDP z naszego forum, tamtem ma koncowke 1989-HWDP, nie pamietam poczatku, dzisiaj znowu na niego trafilem, specyficzny czlowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciachnąłem posta na ogólnym o grach on-line-> http://www.ps3site.p...80entry262950 lecz jak by ktoś nie widział to piszę tutaj psn id: grmkrk // chętnie pogram :)

Pozdrawiam Grom

Edytowane przez Grom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, sam czesto rzuce kur.., ale w kierunku gry, a nie innego gracza. I nie chodzi tu o kolege z koncowka CHWDP z naszego forum, tamtem ma koncowke 1989-HWDP, nie pamietam poczatku, dzisiaj znowu na niego trafilem, specyficzny czlowiek.

Oczywiście,tylko w kierunku gry. To inna sprawa,już myślałem że chodziło o Maćka,bo nick specyficzny ;) No cóż,tacy ludzie też się zdarzają i nic z tym nie zrobimy,możemy tylko unikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×