Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

A gracie 1 vs 1 w ten tryb Dowolny ? Jak tak to polecam wam grać w GRĘ Z INNYMI..... Jak wam ma zaliczać skoro gracie mecz prywatny ? Ludzie litości :(

Chcesz powiedziec, ze jak stworze mecz prywatny , zaprosze 7 znajomych i zagramy TDM to tez nie naliczy punktow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedziec, ze jak stworze mecz prywatny , zaprosze 7 znajomych i zagramy TDM to tez nie naliczy punktow ?

Dokładnie. Jak chcecie grać,zaproś znajomych i grajcie normalny PUBLICZNY mecz,tylko że razem z drużyną,czyli Ty i znajomi w 1 składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedziec, ze jak stworze mecz prywatny , zaprosze 7 znajomych i zagramy TDM to tez nie naliczy punktow ?

przecież mógłbys na prywatnym meczu stanąć z kolesiem i walić jeden drugiemu w łeb itp idt odblokowujac sobie te dodatki na jakie masz ochote, chyba słyszałes o ustawkach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pomysł aby zorganizować Wojny PS3Site czy jakkolwiek miało to by się nazywać. Umawialibyśmy się na bitwy np. 3 - 4 razy w tygodniu i prowadzili statystyki ze spotkań. Taka liga MW2...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pomysł aby zorganizować Wojny PS3Site czy jakkolwiek miało to by się nazywać. Umawialibyśmy się na bitwy np. 3 - 4 razy w tygodniu i prowadzili statystyki ze spotkań. Taka liga MW2...?

no to już raczej robią chłopaki w klanach, a kto robiłby te statystyki???biggrin.gif, w innych grach robi się to samoistnie dla klanówek np w k2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pomysł aby zorganizować Wojny PS3Site czy jakkolwiek miało to by się nazywać. Umawialibyśmy się na bitwy np. 3 - 4 razy w tygodniu i prowadzili statystyki ze spotkań. Taka liga MW2...?

Trzeba by zrobić stałe składy... IMO nie ma sensu,my tu gramy for fun a nie dla rankingów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello wszystkim, nie wiem jak to sie stało ale skasowało mi całą liste znajomych, wiec porsze mnie dodawac to pogramy znowu razem w miare możliwości. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zrobić stałe składy... IMO nie ma sensu,my tu gramy for fun a nie dla rankingów ;p

Ta, dla funu :wink:  Nie wiem jak można grać dla fanu i mieć tak szybko poziom prestiżu :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, dla funu :wink:  Nie wiem jak można grać dla fanu i mieć tak szybko poziom prestiżu :happy:

E tam szybko :D Ja dopiero od wczoraj ;)

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to aby pograć razem z ludźmi z forum i właśnie o fun z tego płynący :-) Chętnie pogram Team Deathmatch, Dominację lub Dowolny.

Edytowane przez WalusJDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to aby pograć razem z ludźmi z forum i właśnie o fun z tego płynący :-) Chętnie pogram Team Deathmatch, Dominację lub Dowolny.

Jeśli chodzi o to,to nie ma sprawy. Zaproś mnie do znajomych. Bardzo często organizujemy składy 6 lub 9 osobowe - kiedy tylko jest tylu chętnych (zazwyczaj nie brakuje ;) ) Czasem też 18 osób i 9 na 9 - jest super :D

Zapraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chętnie pogram przy najbliższej okazji, wysyłam zaproszenie! Osiągnąłeś maksymalną liczbę przyjaciół...

Edytowane przez WalusJDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie pogam z rodakami w Tdm dowolny lub dominacje. Jeszcze nie mam hs ale mam w planah zakupic. Gdybyście robili jakieś mecze to byłbym wdzięczny gdyby ktoś mnie wcześniej powiadomił wink.gif , jak cos to możecie mnie zaprosić do friends lub poprostu napisac do Halepice. Dzięki z górybiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kilka dni przerwy z powodu przejscia z TP do Netii, ale juz wszystko dziala wiec wracam koledzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanko:

Czy wie ktoś może jakie perki obowiazuja do gry na tzw. Promoda ?

W CoD 4 były to Bomb Squad, stopping power i deep impact, a jakie obowiązują w MW2 ?

Z góry ThX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kompana do gry 2 osobowej nie jestem mistrzem od paru dni mam MW2 ;]Godzina do dogadania sie na forum:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze te bronie w MW2 sa do dupy jak dla mnie gralo mi sie nimi srednio. Cos z ta gra bylo nie tak... Juz teraz wiem. Gra zmienia swoje oblicze im plus w momencie osiagniecia 70lvl i odblokowania AK-47. Teraz gra wyglada jak powinna. KALASZNIKOW!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze te bronie w MW2 sa do dupy jak dla mnie gralo mi sie nimi srednio. Cos z ta gra bylo nie tak... Juz teraz wiem. Gra zmienia swoje oblicze im plus w momencie osiagniecia 70lvl i odblokowania AK-47. Teraz gra wyglada jak powinna. KALASZNIKOW!!! ;)

Ja jestem na 49, grałem do 45 lvla z SCAR-H z ACOG wtedy ratio było ok 0,5, aż natknąłem się na video gościa z miniuzi, i w 2 strzelba, i teraz wymiatam :) Prawie zawsze na początku tabeli, tylko na 2 mapach muszę zmienić na kar. szturm. bo pist. masz. ma za mały zasięg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 27 XD.Gram "Full Akimbo"-P90 x2 ; G18 x2 i rash ,rzadze ale tylko na dm albo tdm. Oczywiscie MARATON PRO, SZYBKI PRO i KOMANDOS PRO.

Proszę o dodawanie :turned: :biggrin: ID:bartmix10 !!!!!!!!

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

id: stachuu_PL, jeżeli chcecie pograć na hardcore i macie headset to wysyłajcie zapy z dopiskiem ps3site/mw2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gra ktoś dzisiaj? Chętnie bym się przyłączył, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gram online w MW2,mam headset mój nick to DarknesAngelPL    :scare: jeśli chcesz pograć w MW2 ,dodaj mnie do znajomych

Edytowane przez DarknesAngelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią pogram online

PSN:Kamyk001

Posiadam Headset

Zapraszam do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×